Trūko kantrybė: kauniečiai stoja mūru dėl toliau griaunamo namo Žaliakalnyje

kauniečiai

kauniečiai portretas
bet ne meras pošluota

man

man portretas
vienodai tas jusu namas. esme ne suknistas toks apleistas jusu paveldas o nenoras isileisti i kvartala naujoviu, geriau jums vaiduoklis kiuzena, jus seni pirdylos irgi neamzini... kaip; ir jusu mastymas isnyks kazkada.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
tai dabar griuvesiai stoves kokia 20 metu

Musu

Musu portretas
Valstybeje betvarke, ir bet kokioje srityje. Kol kas nezusta, tol niekas nedaroma. Valstybines institucijos, visiskai bejeges, kas ka nori, tas ta daro. VALDO PINIGAI...

Ei,

Ei, portretas
o tai tas raudonveidis plikis su akinukais ir yra karalius? karingas diedukas, blyn.

Eina sau

Eina sau portretas
Dėmesio diedeliui karaliui pritrūko,tai apsijuokė iki ausų.,net nepaveldas čia pasirodo o eilinis namukas nuo tarybinių laikų pradžios užsilikęs...

Zoro

Zoro portretas
Karalius debilas? Tai gi tas jaunuolis jei butu truktelejas i marmuze, tai stuburas i triūsikus subyretu. Auksine kantrybe pas bachuriuka, as, nors ir metuose, neiskenteciau :) O jus matet apleista karaliaus nama?

Kantrybė

Kantrybė portretas
kantrybė trūksta dėl apleistų žaliakalnio mūsų gatvės pastatų .Laukiam kada sutvarkys?.O čia keli pavyduoliai ir vienas kuoktelėjąs seniokas pradėjo rėkauti,o mes iš tos pačios gatvės seniai laukiam kol kas nors tvarkys šitą ir dar yra apleistų panašių i šitą.Tik tvarkykit ,vežkit tuos puvėkus iš rajono.

Žiedūnė

Žiedūnė portretas
Gyvenu čia žaliakalnyje,pilna apleistų ,apipuvusių tame tarpe ir čia rėkiančio architekto namas,koks tikslas buvo pradėti trukdyti žmogui šitą baisuoklį tarpukarinį versti nesuprantama,visi normalūs kauniečiai nori kad būtų sutvarkyta ne tik gatvės bet ir namai.Dabar vaizdas kaip Kaliningrade tiek daug griuvenų ir apleistų namų.

oho

oho portretas
ponas Karalius savo jėgą geriau rodytų savo namo remontavime. Kiek girdėjau, Perkūno g., šalia halės stovintis supuvęs geltonas medinukas yra jo nuosavybė. Jau keletą metų jis stovi atluptom lentom ir pūna per lietų ir darganas. Gal savininkas laukia, kol jis visai supus ir galės jį "restauruoti"? Perkūno alėjoj yra pristatyta daugybė monstrų, bet kažkodėl Karaliui ir jo kaimynam užkliuvo būtent šis apgriuvęs namas (tiksliau - ką jo vietoje pastatys). Gal jūs , ponai, paeikite iki gatvės pabaigos ar gretimomis gatvelėmis pasivaikščiokit ir pamatysit, kiek ten pažeidimų. Ar bijote su kumščiais šokti prieš galingesnius?

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
kam toks puvėsis reikalingas? tik aplinkiniams gyventojams, nes jie gyvena vakar dienos vertybėmis. Jeigu paveldas toks dvasiškai brangus- tegu valdžia jį atremontuoja, tegu atremontuoja šimtus namų Kaune. Ar žinote kiek Kaune supuvusių ,,namų"? Įsteikite fondą ir pirmyn. Remontuokite, renovuokite.

doctor

doctor portretas
Korupcija - tai legali ekonominės veiklos forma.

NERIJUI JUKONIUI

 NERIJUI JUKONIUI portretas
Galvoju, kad reikia kurti visuomenini- inciatyvini judejima/tik surasti juridine forma/ Kauno senajai architekturai issaugoti.Atsiras daug entuziastu siekianciu issaugoti miesto savituma, tarpukario architekturos statinius. Reali gresme siuo metu daugeliui Kauno vertingu pastatu. Dabar zmones isibarste kovoja pavieniui, pavargsta nuo valdininku abejingumo, nemeiles miestui/gal meiles pinigams?/,daznai prlaimi. Deja, Kulturos paveldo departamentas vadovaujamas S.Stoskaus atrodo neigalus. Laikas vienytis. Jau praradome "Tulpe", "Metropoli", merdeja "Versalis", Kauno Dramos teatras drastiskai suremontuotas, anot buvusios vadoves- reikia s k u b i a i isisavinti pinigus, dar Kauno Centrinis pastas ir jam priklausantis zemes sklypas su statiniais... Yra ka veikti.

Pagarba

 Pagarba portretas
Saunuolis Architektas! Drasus zmogus, neabejingas Kauno Paveldui! Pagarba principingiems zmonems! Beje, o kur garsusis Kauno paveldo"saugotojas " Svaigedas Stoskus? Jei neklystu jis gauna atlyginima is valstybes uz kulturos paveldo saugojima? Ar ne is valstybes?

AS-GILORMO GIANGANA-IR VISIEMS

AS-GILORMO GIANGANA-IR VISIEMS portretas
GILORMO GIANGANA, visisikai su Jumis sutinku !Jeigu atejo sitas ERELIS,tai po jo bus kitas ERELIS,tai neliks nei paveldo nei Kauno per artimiausias dienas kaip SKERIAI isdraskys viska jei kiekvienas veiks pagal save ! ! ! Tai kodel pirkejas nenusipirko namo ten kur yra laisvai leidziama statyti ir griauti ??? Pvz Kauno kitoje vietoje,bet issirinko brangu rajona,galvojo pagudraus?Galvojo bizni prasuks ? Ne sitame nuostabiame kampelyje tvarka daryti !

Simas

Simas portretas
Gerai padare,kad ji pargriove! Kas yra nelegalu daroma savaitgaliais,nesiskaitant su zmoniu nuomone! Labai primena,vieno is Kauno vadovu darbo stiliu! Labai panasu kaip su tais pider-is,visi zino,kas jie per brudai,bet kazkokiu budu ir i valdzia braunasi,geda visiems palaikantiems tokiussudus!

Jonas

Jonas portretas
Tas architektas Karalius padarė chuliganišką veiksmą, mažų mažiausiai jam grės bauda. Kaip galima stumdyti žmones?

vardas

vardas portretas
Faktai tokie: 1. Karalius SUGALVOJO kad tai paveldas 2. Iš tikro pastatas į paveldo registrą neįrašytas, vadinasi NĖRA PAVELDAS. 3. Pastato kategorija - neypatingas statinys 4. Neypatingajam atskirai stovinčiam pastatui griauti LEIDIMO NEREIKIA. Išvada - visas triukšmas tik dėl Karaliaus ambicijų ir susireikšminimo

Gilormo Giangana

Gilormo Giangana portretas
Nesuprantate kas vyksta nusišnekate. Ramiame namų kvartale sugalvojo erelis pastatyti daugiabutį kotedžą. Negavo tam leidimų ir sugalvojo prieš darbo dienos pabaigą paskubom galvodamas kad niekas nesusigaudys nugriauti KPD raudonojoje zonoje. Čia daug maž tas pats kas atvykti su traktoriumi ir nunešti kokią Maximą. Bet labai atsiprašau tai neišdegs. O tie kas nežino paveldo išsaugojimui yra skiriamos paramos, net ir savo namus galite remontuotis. Dabar yra tikrai puiki proga pasirinkti daug pilnai kompensuojamų projektų...net ir 10KW saulės jėgaines kompensuoja. Bet tokiam melagiui pirkti namą ir visiems meluoti jog jis jį ketina restauruoti ir nupirkus už centus imti griauti ir statyti kotedžus... gali tik pasapnuoti apie tolimesnius statybos planus.

uj vej

uj vej portretas
Cia gal tas pats architektas pagal kurio projektus buvo issityciota is paveldo Kauno senamiestyje ir naujamiestyje? Stiklainiu projektuotojas? Jam reiketu gerai suspardyti uzpakali ir porai metu pasodinti uz grotu, profilaktiskai.

idomu

idomu portretas
Kur tie kaunieciai buvo kai is Kauno pilies padare Mikimauzo trobele? Keli apsisnargleje protestuotojai gal net ne tikri kaunieciai.

Anūkas

Anūkas portretas
Vis dėl to didesnė dalis mūsų yra tikri baudžiaunininkų ir kumečių palikuonys.

Petras

Petras portretas
Didžiajai daliai komentuojančiu pasidomkėkit kas yra paveldas, kam jos reikalingas ir tada nesąmones rašykit. Beto prašau nesidauginkit nes ir taip dalbajobu lietuvoj per daug

Kiršintojas

Kiršintojas portretas
Tas karalius toks pasenęs architektas, kurio miestui nereikia, tai nors pasireiškia kiršindamas ir puldamas .Savanoriuose priešais Saulės gimnaziją ilgus metus stovi baisi griūvena "paminklas", kai pradės griauti irgi pradės "rėkti".Kam ta sena lūšna buvo reikalinga, koks tai "paveldas"???Nejuokinkit svieto.

Aukštas lygis

Aukštas lygis portretas
Juk visi rėkia visais kanalais kad progresas, kad reikia permainų, kad nusibodo stabai- reikia verst senus paminklus, ir jokios istorijos būti negali. Tai kame problema? Imi, ir išverti nx tą visą Perkūno, Ąžuolyno, ir Paparčių trikampį, pastatai ten gražų prestižinį penkiaaukščių kvartaliuką, ir sėdi sau visos elito kiaulės ten. Nu, ir jokių problemų, pederastai bus valdžioje, šitie viską galės.

žema

žema portretas
O kam tą žmogų stumdyti reikėjo? Jis dirba savo darbą ir tiek, kuo jis čia kaltas, kad bet kas atėjęs gali jį voliot po žemę? Žemas lygis to žmogėno, kuris stumdosi. Žavi žmonių susirūpinimas paveldu, senaisiais pastatais, jų likimu, bet gal nereikia būti aborigenais, ypač prieš žmones, kurie nėra šioje situacijoje pagrindiniai herojai.

JOMAJO

JOMAJO portretas
Drasus senis pasidare gal girtas buvo.

NE

NE portretas
Istatymo reikia laikytis, bet siuo atveju Karalius irgi nesilaike istatymo. Kas jam leidzia stumdyti ir smurtaut pries piliecius ? Butu gaves atgal (gynyba). Erelis matai atsirado

Griauti tik tokius griuvėsius

Griauti tik tokius griuvėsius portretas
Griauti ir neviena dar reikia nugriauti apleisti stovi kabutėse paveldas dar skaitosi

Perkūno al. 11

Perkūno al. 11 portretas
Koks, A. Karalius- architektas, toks ir ši bakūžė- Art Deco šedevras... P.S. priminkite, kas galite, šio “didžio architekto” bent 3 projektus, kuriais jis pademonstravo savo meistriškumà ir genialumà... :)

Kauniečiui

Kauniečiui portretas
Vargšelis tu... Jei tik tiek tesugebi parašyti...

kaunieciu vardu

kaunieciu vardu portretas
jei karalius su savo sutve atstovauja kauniecius -tada taip ,,ta sena griuvena senai reikejo nugriaut -sako kaunieciai,,

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kokie dar ale kauniečiai? Kipiša kelia kaimiečiai atsivilkę gyventi į Kauną.

kaunas2

kaunas2 portretas
Kaune tu kaune. Nuo kada tu savo privačioj valdoj gali daryt ką nori? Tai gal savo kieme po stiklu įsirenk pinigų spaustuvę, ar kanapes augink ir reikalauk, kad niekas nesikištų? Įsikišti, kai vyksta nusikaltimas, turi teisę ne tik policija, jei nežinojai. Jei tave muša, tai gali nutraukti nusikaltimą – duoti atgal, nelaukdamas policijos pagalbos. Kai nėra kada laukti tarnybų įsikišimo, pilietis turi teisę (netgi pareigą, nes neveikimas irgi yra nusikaltimas) akivaizdžiai daromą nusikaltimą stabdyti.

kaunas

kaunas portretas
Pirmiausiai yra privati valda ,o tik po to leidimai sutikimai Nieks negali pazeist nuosavybes teises,Privaciame sklype stumdytis.Jei nori teisiskai karalius gales dabar gaudyt pareiskima,SUSIREIKSMINES ASILAS.

UFFO

UFFO portretas
jei kazkam tai paveldo objektas tai tas kazkas tegu ji ir turi ir puoseleja.. kodel pardavinejat privatininkams supirkit ir puoselekit as nesupantu sitos betvarkes salyje

Rasa

Rasa portretas
Tas karalius pats žino kad nieko nepadarys tik darosi sau reklama gelbetojas matai gautu i duda ir baigtusi viskas.

NT mokestis

NT mokestis portretas
kas moka NT mokesti tas ir sprendzia ka daryt su savo turtu. koks cia kieno kito reikalas? kas butu jei as uzeiciau pas ta architekta ir pradeciau savo tvarka pas ji ivedinet, kad to nedaryk, ta daryk, gal rasciau koki mikroba irsyta raudonojoj knygoi ir nurodyciau saugot. Jei valstybe kazka saugo, tai tegu ir rupinasi- apmoka mokescius, remontus. O jei niekaip neprisidedi, tai ir nereguliuok ka zmogui su savo turtu daryt. Jei sis turtas laikomas zmogaus turtu tai zmogus ir sprendzia ka su juo daryt. va jei sitas turtas bus valstybes nuosavybe tada valstybe spres ka su juo daryt

vst

vst portretas
i galva tiems gyventojams ir viskas , kzkoks ozys ten sokineja, per marmuze gautu ir nubegtu cypdamas , arba begtu skustis!!! griaukit ta griuvena ir statykit ka reikia o tuos stukacius ozius visokius dundukus snukius dauzykit panaudodami savigynos veiksmus !!!!!!

Diedas

Diedas portretas
Išvada paprasta, zaliakalnio mafija nenori išleist naujų kaimynų, o statybininkas šaunuolis - nepasidavė neuzaugos provokacijai, nes toks vyrukas jei būtų mostelejes, tai būtų uztampe vyruką po teismus..

Aa

Aa portretas
Aha butu buve viskas legalu butu nesileides stumdomas ;)

Šančiai

Šančiai portretas
Kitus muša ir pats rekia. Koncervatoriu taktika mokosi iš geriausiu savo kolegu.

ANSTOLIS

ANSTOLIS portretas
Vaikinukas nugriuves tikriause stubura pažeide šoko busenoi nejaute. Karaliu i teisma kad gydima apmoketu pažiuresim ar koncervai susimes.

Sadeckas

Sadeckas portretas
tokius reikalus reik tvarkyti su ''eks komisaru '' biuru ,tai parode Marijampoles ivykiai , kai atvaziave 40 mordavarotu pereme fabrika, o policija tik ziurovais pabuvo, ir cia juos pasamdyk ,pastoves kol griaus , o visokie karaliai ,gales is savu balkonu pasipiktinti... nepagailek pinigeliu tam reikalui ,ne kaimynams spresti ka daryti su savo namu

Dd

Dd portretas
Pats laikas ta pajacavadinama karalių uždaryt į be lange ir aprūpinti ne menka bauda, gerai kad darbų vykdytojas papuolė ramus ir į mėšlą nekiso rankų, o tai būtų budulio tuščia puodynė skilus

?

? portretas
savininkas neturi teises i savo turta??? Kas cia per stebuklai?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tas plikis tai koncervas visus beveik projektus skundžia.jiems viskas galima nori visa Lietuva valdyt.

As

As portretas
Savininkas nesupranta...jei jis ten gyvens...Nebus ramybes jam,todel,kad veles vaiksto,nes ten SV.VIETA YRA !Tarpukaris nepamirskim.

Klsusimas

Klsusimas portretas
Stadiona ar stato?

Tomas

Tomas portretas
Tas architektas tai Kauno Gėda, architektai garsina savo vardą savo darbais o ne banditizmu, griaut visas pelėsio griuvenas , statyt modernius ekonomiškus namus, kam nepatinka gyvenkit olose taip kaip pirmykščiai žmonės, arb asusipiekit už savo pašalpas ir pudykit toliau tas griuvenas

Ee

Ee portretas
O kokia teisia tas įsigimelis turi teisia stumdyti žmogų? Aš tą ūrodą pakarčiau už nosies.

Jonas

Jonas portretas
Buduliai lietuveleje sau tarpsta, korupcija, policija kazkur krumuose... kazi ar dar savininkas ir yra tikrasis savininkas. O kaimynai, tegu dabar ir gina savo interesus, jiems asbesta i akis trupina...

Kns

Kns portretas
Google maps susiraskite Kaune Perkuno aleja 11, pasiziurekite ,salia esancius taip pat ,ir pamastykite,verta neverta,ispustas burbulas ar neispustas,kazkuo primena nesenas rietenas spaudoje del Zapyskio baznyteles...

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekviena sena pastata butina issaugoti! Jeigu labai prasta bukle reiktu atstatineti autentiskai. Lietuvos senosios miesto dalys ir taip yra mazos palyginti su kitais Europos miestais, todel jeigu griausime, nesaugosime nieko neliks. Kaip jus manote, ko atvaziuoja uzsienieciai ziureti? Silikato ir Silainiu?! Geda, kad daug tokiu yra kuriems senieji musu pastatai nera vertybe ir grozis.

As as

As as portretas
Tai manau policija aiskiai mate smurtavima nejaugi nenubaus

jooooo

jooooo portretas
Smarkus žmogus tas Karalius. Gerbiu ,tik stumdytis nereikėtų.

Pasi

Pasi portretas
Ponas Karaliau pasirodet visu grazumu pries visa Lietuva. Smurtautojas esat ir nemandagus. Jei taip kas nors jusu sunu ar anuka zemintu ar patiktu tamstai? Dar stebimes Baltarusija va prasau Kaune kaip elgiasi susireiksmines zmogus.O jei daugiau tokiu?.......

Pauliau

Pauliau portretas
Ką meras gali pasakyt, kai pats Kačiūniškėi nugriovė paveldo pastatus, ir pastatė ką norėjo, buvo liepta ale atstatyt, bei ai, gal kada nors. Čia įtariu tas pats tvartas, tik gal gardas kitam pasienyj.

niu

niu portretas
namo savinikas turi teise elgtis kaip tinkamas su savo nuosavybe tame tarpe ir griauti.Jei kas nors tuo nepatenkintas,ir mano ,kad pazeisti istatymai,duokit i teisma,o ne murais stokit...

Inga

Inga portretas
Kodel tas architektas be apsaugines kaukes? Uz nuplesima kaukes kitam asmeniui jau reikia bauda deti, o dar smurtavo tai bausmes ir baudos neisvengs tik kad jaunuolis pareiskima parasytu neissigastu tokio erelio

Siaubuliai

Siaubuliai portretas
Amerikoje įsisiveržūs į privačią valdą ,karaliai ir kiti sosiedai galėtų būri nušauri. Pgal įstatymą

Anonimas

Anonimas portretas
Tai,kad per zinias rode, is to namo jau nieko nebeliko,dabar jau tikrai liekanas butina nugriauti,vardan aplinkiniu saugumo. :)

Egle

Egle portretas
Pasakykit ar galima taip elgtis su zmogum, kaip pasielge ponas su vaikinuku? Pona i teisma reikia paduot uz tokius veiksmus. Kaip jis galejo pleste nuplesti kauke ir dar stumdytis.Kokia teise jis turi liesti svetima zmogu? Ar supuves namas svarbiau uz zmogu? Jis tik dirbo kas buvo liepta o jei savininkas zinomas tai klauskit pas ji o ne smurtaukit ponas architekte pries paprasta darbininka. Geda geda geda . Labai tikiuosi kad policija nepraleis pro akis smurtavimo ir zeminimo.O vaikinukui patarciau kuo skubiau apskusti ta pona ir butinai. Kad atskirtu pastata nuo zmogaus.Juk zmones svarbiausia.

paulius

paulius portretas
Bet tai kodėl meras tyli?

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
O tai kas Kauno miesto Urbanistikos ir pastatų priežiūros pirminikas - ogi Godusis dėdukas...

L

L portretas
Darbu vykdytojas vykdo darbus be leidimo. Idomu. Gal tai taip pat nelegalu? Šiandien yra, o rytoj visi galai į vandenį.

Tam kaunietis

Tam kaunietis portretas
vėl čia tu,kur trini Savivaldybės feisbuke nepalankius Krabui komentarus...ir joks tu ne kaunietis,o Petras iš Pilviškio

QQ

QQ portretas
Kvailas savininkas, jei zinojo , kad griaus, reikejo bomzus benamius “įdarbinti “ten pagyventi kurį laiką,po to gaisras “ netyčia” . Daug taip problemų išsprendę ne vienas. Bet karalius tai naglas, muštis nevalia ir liesti žmoniu, gal jis kauko istorija zino kaip ten kas kur ir is kur galimai dvyniai, laiptai ir visi kiti dieliški

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kas leidžia autoriams kalbėti visų kauniečių vardu?.Kažkoks iš provincijos į Kauną atsikraustęs architektėlis jau vadinasi tikras kaunietis,o tokių Perkūno alėjoje- kas antras.Ir jie visi dabar gali nurodinėti mums visiems tikriems kauniečiams,kurių jau trečia ,ketvirta karta gyvena Žaliakalnyje.Tiems kaimiečiams aktyvistams pats laikas būtų suprasti savo vietą šiame pasaulyje ir baigti kištis į kitų žmonių gyvenimą.

Zose

Zose portretas
Faktas bus toks kad to namo vistiek jau ir nebus. Ir savininkas pasidarys ka reike tik jam tai daugiau pinigu kainuos.

Edo

Edo portretas
O ar tikrai galima siferi su sunkiaja technika trupinti jei leidimas griauti netycia butu?

ohoho

ohoho portretas
Negaliu patiketi,kad tai vyksta! Tai PRIVATI VALDA! Be savininko sutikimo isiverzia kazkokie svetimi zmones: paveldosaugininkai,kaimynai,karaliai,negana to naudoja smurta pries samdytus darbuotojus! Be savininko sutikimo i privacia valda gali patekti tik policija,ir tai ypatingu atveju!

Anonimas

Anonimas portretas
Žmogui trūko kantrybė, bet daugiau nebuvo kam ginti viešo intereso. Būtų tylėję, namo jau seniai nebūtų likę, be jokių leidimų. Įžulieji apeina įstatymus. Valdžios ponai tik giriasi ir kitus kritikuoja. Viskas gražu tik popieriuje, o realiai netoli nuo sovietmečio nuėjom.

L

L portretas
Graudu, kad iš vis prieita prie tokios situacijos. Savo miestą ir istorija reiktų gerbti ir myleti.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau tiek prikomentavote, bet ar esate tame nuosaliame akligatvyje buve ir ta statini savo akimis mate?

Zigmas

Zigmas portretas
Dar kažkas iš ju sako skambink policijai Karaliu muša.

hmmm

hmmm portretas
o statybos inspekcijai kas užčiaupė burną, gal popieriaus pritrūko raštui parašyti. O prokurorai ko tyli? Juk buvo kreiptasi į prokuratūrą.

Wtf

Wtf portretas
O kokia teise senelis turi stumdyti zmogu? jis tik atlieka jam pavesta darba uz kuri gauname kaip ir kiekvienas atlyginima duonai ir visam kitam. Jis nera del to kaltas (ieskokit virseniu ir valdykit savo emocijas, bei nervus), ir kodel pries kameras jis savo varda pavarde turi pasakyti. Jis juk nezino kur bus jo duomenys paviesinti, kas uz juos atsakys bei ju saugojima. Duomenu apsaugos istatymas!!! Atsipeikekit! Zmogau, jeigu kitaip darbuotojas butu nukrites ir susizeides, kas atsakyti uz tai? Ar butinas smurtas. Kuo tu save laikai??! Juk neturi nei vieno % teises, tau pasitaikiusi zmogu stumdyti, jeigu su nervais negerai, kreipkites i gydymo istaiga, paskui reiskite savo emocijas...

vardas

vardas portretas
Tas pastatas NĖRA paveldas (į registrą neįtrauktas). Tik karaliui tai vertybė

Kauno valdzia

Kauno valdzia portretas
Impotente.

To scipaka

To scipaka portretas
Lisk į būdą uteletas komuniaga, jus kurmi laikai seniai baigėsi ir niekada negrįš

Arvys

Arvys portretas
Tas klounas karalius gavo progą pasireikšti. Jam visada viskas yra blogai, tai nenuostabu, kad ir čia blogai. Jei to juokdario paklausytu tai Kaunas niekada nebūtų toks atsigavęs kaip dabar. Liktų tik jo nieko neverti pastateliai, apgriuve medinukai ir t. t.

q

q portretas
Uz ta pastumima byla simtu procentu. Man jau skaudetu nugara, butu suzalojimu ir t.t. Kokia teise turi kazkas stumdytis???

kas toks?

kas toks? portretas
geriau parasykite koks architektas ta nauja nama priprojektavo, ir sena griaut siule. Tyli kaip ziurke po sluota :)

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
VA KA DIDELI PINIGAI DARO.,,SLOVE BURZUJAM''SIBIRAS VERKIA

Lempa

Lempa portretas
Va čia iki ko davejom su savo nuosavybe negali daryt ko nori, kokia čia velniava.

Kaunas

Kaunas portretas
Kaip tas darbu vadovas atlaike jau aš tam senukui marmuze bučiau padažes. Tiksliai ne žinau bet jis ten gal gyvena.

Kavenskis

Kavenskis portretas
Galvojau kad A.Karalius normalus architektas bet pasirodo CHAMAS nusipirkes diploma .....jis net tos tvoros kur nugriove nesugebetu suprojektuoti.jo visi darbai tai tik plagiatas.copy paste architektas.....

Tfu piliečiui

Tfu piliečiui portretas
Baigia jau nugriaut, dėję skersą ant baudų ir valdžios.

reikėjo išnuomoti čigonams

reikėjo išnuomoti čigonams portretas
reikėjo išnuomoti čigonams ar narkomanams ....SKUNDIKUI kaimynui būtu linksmiau ... po gaisro ir sklypas liktų tuščias

Pilietis

Pilietis portretas
Labai gražus tas namas. Čia galima tik dėkoti pilietiškiems žmonėms, kad neleidžia nusikaltėliams tvarkytis su Lietuvos turtu tyliai ir drastiškai. Viešinkit ir toliau, būtų gerai ir nuotraukas tų svolačių pamatyt....

tfu

tfu portretas
Tokia ir valstybė, jei piliečiai turi ginti kultūrinį paveldą , skvernas su matijošium šūdo vietoj...

Keista

Keista portretas
Kas kauniečiams nepatinka? Juk buvo pademonstruotas elementarus kaunietiškas verslumas, kuriuo kauniečiai taip mėgsta girtis

kuo dėtas darbų vykdytojas?

kuo dėtas darbų vykdytojas? portretas
Net jei namo savininkas veikia nusikalstamai, karalius elgiasi lygiai taip pat. Kaip nusenęs komiškas marozas ar neurotiškas skystablauzdis, neturintis talento atstovauti piliečių solidžiai. Apgailėtina.

Akinys

Akinys portretas
Buciau pakirtes ta plika su saliku

Maurutis

Maurutis portretas
Rusų mafija griauna Kauno tarpukario namus ,architektas Karalius stumdosi su darbų vykdytojais , Prezidentas tyli,o Šimonytė tuo metu nostalgiškai fotografuojasi su rinkėjais prie Vyt. Didžiojo paminklo Laisvės Alėjoje..Gyvenimas verda...

Perkūno al. gyventojas

Perkūno al. gyventojas portretas
Ištikro , ir kaip gi a.a.Čeplianičiaus namukas Perkūno al.11A tapo aktyvisto N.Jukonio nuosavybe ?! Iš kur tas velnio neštas ir pamestas atsirado ? Ar bent jis pats žino kas jo tėvas ?
Anonimas portretas
Krabas valdo, griaukit ką norit, greit kauno pily loftus įrengs :D

Absurdo teatras

Absurdo teatras portretas
Teko turėti kultūros paveldo turto. Remontuoti ir prižiūrėti paga finansines galimybes buvo negalima, būtina pagal nustatytus kriterijus. Tik pagal kriterijus tiek pinigų neturėjome. Prašėm tada bent jau kompensuoti, prisidėti, jei jau taip kultūros ministerija nori išaugoti ta namuka. Atsakė, kad niekuom neprisidės, čia mūsų bėdos. Pirkti niekas nepirko. Tai taip tas kultūros paveldo namukas ir sugriuvo... Visiškai sugriuvo, po geros audros. Liko tik sklypas ir lentų krūva. Pardavėme kaip sklypa, problemų jokių nebebuvo.

Ąžuolynui

Ąžuolynui portretas
ovisi namai turi būti tokie šlykštūs, kaip matjoškos?

lilė

lilė portretas
nesiseks tam dėdei gyvenimas tame name, jeigu šitaip. geriau jau pasitraukti. šitaip įžūliai naikinti - manai, dėl to nikas neatlėks bumerangu?

xixixo

xixixo portretas
Gerbuvio valstybe :D Kaimynai oziaiiiiii

Ąžuolynas

Ąžuolynas portretas
Reiškia, faktiškai skundikai kaimynai yra du. Smagi kaiminystė...

hahan

hahan portretas
nerijau is pavydo nesprok :)) sirdi skauda? plauciai uzsikims? tai gal ponas neikit i lauka saugokit sveikata!!!

šlykštu turėt kaimynus skundikus

šlykštu turėt kaimynus skundikus portretas
šlykštu turėt kaimynus skundikus..... baisiau kai architektas tampa chuliganu ir gali stumdyti darbų vadovą, tam Karaliui reikėjo su šiūpeliu į galvą

Šančius

Šančius portretas
"Kauniečiams trūko kantrybė" :). Visiems kauniečiams, ar keliems kaimynams skundikams? Labai "objektyvūs" Kauno dienos straipsniai...

Nerijus Jukonis

Nerijus Jukonis portretas
Laba diena. Esu Nerijus Jukonis gyvenantis Perkūno al. 11A Domėtis reikia apie galimai neteisėtą šio namo Perkūno al. 11 privatizaciją. Namo savininkas galimai yra jaunuolis pristumtas į kampą. Nereikia būti eilinį kartą akliems ir nematyti to kas vyksta. Kodėl namo privatizacija neįvyko iki 2014 metų? Todėl kad nebuvo namo savininko palikuonių? Ar todėl kad nebuvo patikimo žmogaus ant kieno užkabinti ši brangų nekilnojamo turto objektą. Tad kol visi kvėpuojame asbesto dulkes ir verkiame dėl Art Deco.... neleiskime jog mums šlapintus į akis teigdami jog gesina sukeltą skandalą. Kam iš ties rūpi kultūros paveldas ir Kauno miestas, žmogiškumas, sąžiningumas... rašykite pareiškimą į Kauno miesto prokuratūros viešosios tvarkos skyrių (aš tokį pareiškimą jau esu pateikęs 2020-10-01) ir skuskite korumpuotą VTPSI darbuotoją Ramūną Grigaitį. Tai jo asmeninė kaltė nes 2020-10-13 dienos patikrinimo metu jis kartu su Kauno miesto Žaliakalnio seniūnijos atstovėmis šaipėsi iš mano skundo.

šiaip

šiaip portretas
tai Audrys karalius , kurio paskutinis kūrinys -Fazer parduotuvėlė -kepėjo kepurė. Raudondvario pl. ,yra Kauno miesto vystymosi "stabdys " Verta prisiminti vien mažiausiai 2 metais užvilkintą Dariaus ir Girėno stadiono statybą . gyvenantis tam (dabar aprašomame įvykį) rajone užpylė visas žinomas institucijas skundais dėl stadiono statybos.O kiek buvo seilių dėl Piliamiesčio kvartaliuko ?

Ąžuolynas

Ąžuolynas portretas
Karaliaus supratimą apie architektūrą geriausiai iliustruoja jo paties puvėkas už kelių namų. Rekomenduoju apžiūrėti - tokie puvėsaugininkų supratimu visi turėtų likti Žaliakalnyje.

Anonimas

Anonimas portretas
koncervatotrius puole i atlapus .tas parasys kad puole baudele 20euur

Ima pavyzdį iš Matijošaičio :)

Ima pavyzdį iš Matijošaičio :) portretas
ir taip jau 20 m. yra apeidinėjami įstatymai su nelegaliom staybom, su nelegaliom rekontrukcijom ir pan. Statybų inspekcija tik skėsčioja rankom 20 m. :)

Snobas

Snobas portretas
Žiauriai gaila, labai gražus mūrinis namukas... o jo vietoj garantuoju bus bjaurus kvadratinis kotedžiukas, kuriam bus susigrūsti šeši butukai, kurių savininkai įsivaizduos gyvenantys neįkainojamos vertės NT objekte. Kaimiečių mentalitetas tiek pas NT vystytojus, tiek pas būsimus savininkus. Apgailėtina. Taip ir prarandami vertingi objektai, o mažėjant vertingų istorinių objektų, krenta ir Perkūno alėjos prestižas, lieka tik eilinė kavenska gatvelė su eilinėm būdelėm.

Padegti

Padegti portretas
Savininko pastas ka nori tą ir daro.reikejo ispradziu padegti .o paskui griauti.kulturos paveldo objektas.tegul valstibe duoda pinigų restauruoti ar atnaujinti pastatą.bet finansinę našta uzkrauna savininkams.

Alex

Alex portretas
Griauti tuo supuvusius ir supelyjusius puvėkus, tokiose vietose rik bomžai trinasi...

Algis

Algis portretas
Iskelti baudziamaja byla tam Karaliui, atsirado svieto lygintojas

Rimas

Rimas portretas
Proto invalidas tas karalius, jei puola į atlapus. Dabar ne viduramžiai. Žemas lygis.

Viena boba

Viena boba portretas
Tai jeigu renkat į valdžią pederastus, reikia ir pastatus atnaujinti, nauji vėjai- tai nauji.

tomas

tomas portretas
BRAVO AUDRYS KARALIUS ,tai pilietiškas ,drąsus miesto patriotas,bet kodėl architektų visuomenė bailiai tyli?

Ontė

Ontė portretas
Didžiausia Lietuvos beprotybė - Kultūros paveldas

Kaimynka

Kaimynka portretas
medžių mylėtojas pas prie savo namo 2 beržus nurėžė ,kiaulė akiniuokė

Skatytojas

Skatytojas portretas
Na , o kodel visi tokie akli ir tylus del Juozo Vanago Simonacio namo Perkuno alNregistruoto Kulturos paveldo registre ? Namas ne tik kad uzstatytas betonines architekturos dominuojanciu pastatu , bet ir atitvertas fasadas keistai istriza tvora . kas nutiko kulturos paveldo specialistams ?Kodel praradote regejima ar , tiesiog su Jumis ... buvo susitarta ?

Arunas

Arunas portretas
Karalius architektas? pries kiek desimtmeciu paskutini savo projekta sukure? :D Buves architektas. O siaip kaip zmogus tikrai labai nekoks tas Karalius ;) Kazkada stojo piestu pries pjaunamus medzius nors prie jo namu Perkuno alejoj pats du medzius nupjove :D

Petras

Petras portretas
Dar sakyčiau mažai gavo, tikiuosi toki išgamos praras savo lincenzijas.

Sk

Sk portretas
Siaubas kokie tie bankininkai dvasios ubagai - taip naglai per jėgą griauti Lietuvos vertybes. Turi būti ypatingo bjaurumo kiaulė tas savininkas. Užuojauta kaimynams, bet labiausia - Kaunui. O kad paviešinot jo pavardę - dėkui, bet tiek teisybės....

Karmenas

Karmenas portretas
Karalius pasijaute kaip savo karalystej,teisesauga turetu pasidomet to veikejo veiksmais. Vaikinas cia nekaltas ir pries ji naudot smurta yra neleistina

Neturiu.

Neturiu. portretas
Taigi mes galim ir Visvalduko pilaitę!, prie nevėžio griuvėsiais paleist!, per pora sekundžių!, bum ir nėr!!!.

kai santakoje montavo arkli, paveldosauga tylejo

kai santakoje montavo arkli, paveldosauga tylejo portretas
O kodel nugriauto skarbo vieton neperkelus is Santakos posovietinio "paveldo" Arklio? Centre neliktu vaizda darkancio statinio.

VMi ir FNTT

VMi ir FNTT portretas
manau, kad VMI ir FNTT turėtų atlikti lėšų teisėtumo patikrinimą .... gal kas įdomaus paaiškėtų

Policininkas

Policininkas portretas
ne kareivis kaltas ,kad paspaudė raketos paleidimo mygtuką,bet jam įsakęs vadas .Šiuo atveju ve darbų vadovas kaltas ,kad griaunamas namas , jis vykdo nurodymus tų ,kurie jam liepė ir moka atlyginimą. "Žinomas architektas" Audrys Karalius už savo chuliganiškus veiksmus atsakys pagal įstatymą. Kad griaunamas nekilnojams kultūros paveldas ,aš nepritariu, bet negalima nušauti ekskavatorininko. Gręsia dvi baudžiamosios bylos

Šarūnas matjusevskis

Šarūnas matjusevskis portretas
Visvaldukui galima griauti,tai ir šitas asilas griauna,viso zakono,VS AMB

Algis

Algis portretas
Nejuokinkit Su tuo paveldu. 25tukst paveldo saugomu pastatu!!! Visur komisijos, visur valdininkai viska sprendzia. 90uju korupcine sistema sukurta, kad zmones siulytu kysius. Topas buvo kai pasiule issaugoti vilniaus mentyna 80-90 statyba, Palangoj Basanaviciaus ir Vytauto gv sankryzoj prekybos “kioskus”. Sistema tokia issigimus, kad bandoma issaugoti nesamones, bet pvz nacionaliniuos parkuose neiseina nieko issaugoti. Visur visko pristatyta. Kur logika?

jolantai:

jolantai: portretas
Artūras Dankovskis yra įmonės Creo Consulting, UAB vadovas. Adresas Girstupio g. 9-5, LT-44356 Kaunas. Įmonės kodas 300595184. Veiklos sritis: bankai, bankinės operacijos, statyba. Susisiekti su šiuo vadovaujančiu asmeniu galite telefono numeriu +370 655 00885. Informacijos šaltinis: Valstybės įmonė Registrų centras ir įmonės pateikti duomenys.

BAISU...

BAISU... portretas
Dar griauna ar ne-labai idomu.

tas pat

tas pat portretas
laukia Šančių,Panemunės medinukų...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Geda, kad tokie galykai darosi Kaune, o meras dejo i krumus

Kauno vakarienės rašytojas

Kauno vakarienės rašytojas portretas
Kauno meras sėdi užsidaręs Kačiūniškės dvare, nes jis irgi ten darė tokias pačias aferas, ir tyli, rūko balkone.

Kauno dienos skaitytojas

Kauno dienos skaitytojas portretas
Ką mano miesto meras apie šią situaciją Perkūno al. ???

Cha cha chaaa

Cha cha chaaa portretas
Nerijau, o kaip Veryga pirko testus už 4 milijonus kodėl nestojai mūru, ir kitiems durniukams tinka šitas. Jūs bl matot korupcija, kuri jums po nosimi palindo, ir žinot kad paprastą kad ir verslininką galite suėsti, o valdžios korumpuotų vagių ir panašių įžūlių aferistų neliečiat, nes žinot kad jie saugomi, ir už erkių pravardžiavmus yra atsakomybė. MYŽ-NIAI.

jolanta

jolanta portretas
prašome paskelbti griaunančios firmos pavadinimą, savininko pavardę, kauniečiai turėtų žinoti

Pauliau

Pauliau portretas
Dar meras sakė, kad turkai yra patikimi statybininkai ir viską pastatys laiku

kad ir kaip yra

kad ir kaip yra portretas
tas seniokas persistenge.

b. lee

b. lee portretas
Namas jau sunaikintas.

Paulius

Paulius portretas
Kenkejas karalius vel kenkia. Jau stadiono statybos per sita veikeja veluoja 1,5 metu. Taip meras sake.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių