Pasakė, kodėl prie vakcinacijos centro Kaune buvo nusidriekę eilės: vietoj 30 žmonių atvyko 300

Kaune šią savaitę baigiama 80-ies ir vyresnių gyventojų vakcinacija, BNS trečiadienį informavo miesto savivaldybės atstovai.

Buvo susidariusios eilės

Kauno vakcinacijos centre anksčiau šią savaitę buvo nusidriekusios eilės. Pasak Kauno poliklinikos vadovo Pauliaus Kibišos, jos susidarė, kai gyventojai savo artimuosius atvežė ne tuo metu, kai numatyta, o sau patogiu laiku, todėl vidurdienį vietoj 30 žmonių atvykusiųjų buvo 300.

„Mes prašome atvykti laiku, arba jeigu laikas visiškai netinkamas, informuoti“, – pabrėžė P. Kibiša.

Kaune taip pat jau baigiama vyresnių nei 80 metų gyventojų vakcinacija. Manoma, kad visi norintieji bus paskiepyti per šią savaitę.

Mes prašome atvykti laiku, arba jeigu laikas visiškai netinkamas, informuoti.

„Pirmadienį pas mus atvyko 74 proc. turėjusiųjų skiepytis, mes paskiepijome beveik 1,3 tūkst., vakar paskiepijome 1,8 tūkst. – tai 65 procentai. Turint galvoje, kad žmonės smarkiai vyresnio amžiaus, būna, kad žinutės neperskaito, persigalvoja“, – sakė poliklinikos vadovas.

Anot jo, pasitaikė atvejų, kai žmonės piktinosi, jog senyvo amžiaus gyventojai nebuvo pakviesti skiepytis, tačiau kartais paaiškėja, kad neperskaito gautų trumpųjų žinučių.

„Mes suprantame, kad nėra galbūt pats tobuliausias būdas tos žinutės, bet tai yra pats efektyviausias būdas“, – sakė poliklinikos vadovas.

Ragina pasirūpinti

Jis ragino artimuosius pasirūpinti senjorais ir padėti jiems.

Statistikos departamento duomenimis, Kaune mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyti 28,9 proc. vyresnių nei 80 metų gyventojų.

Antradienį apie baigtą 80-ies ir vyresnių gyventojų skiepijimą pranešė Klaipėda, ten paskiepytas ketvirtadalis šio amžiaus senjorų.

Visoje Lietuvoje paskiepyti 27 proc. šios amžiaus grupės gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galvosūkis

Galvosūkis portretas
Tikrai daug netvarkos. 21.21 atėjo žinutė, kad V. M. turi atvykti skiepytis kitą rytą. Mano ir tėtis, ir mama V. M. Kurį vežti? Duotas telefonas nebeatsako, o straipsnyje rašoma, kad galima pakeisti laiką. Gerai, kad anksti ryte pavyko išsiaiškinti ir su darboviete susiderinti. Bet kam to streso visiems? Gal bent prieš kelias dienas būtų galima informuoti?

vo bl..

vo bl.. portretas
Specialiai visas nuotraukas peržiūrėjau galvojau pamatyt tuos 300 žmonių -pasirodo nieko nėra:) Laužiat komedija?Jūs tas "felčeres-karvių sėklintojas" bent padoriais baltais chalatais apvilkite kad į med personala bent panašios būtų nes dabar įvyniotos į agro plėvele atrodo kaip i savartyną dirbt atėjusios......

Pilietis

Pilietis portretas
Tai kur foto su eile zmoniu... :DDD ?
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių