Pakeistos Kelių eismo taisyklės Kauno gatvėse kelia chaosą

Miau

Miau portretas
viskas gerai. Ir diskusijos geros ir pakeitimai geri. – tik visai neaišku, kam toks taisyklių ,,tobulinimas“ buvo reikalingas: kokią problemą, iš esmės, jis išsprendė? Žiūrint iš šalies, atrodytų, kad tas pakeitimas buvo reikalingas, sudaryti sąlygas draugams prekiaujantiems šviesoforais, visur prikabinėti papildomų sekcijų. O kadangi prekiautojų šviesoforais užsakovai yra valstybinės institucijos, tai apyvartai suaktyvinti ir padarė nedidelį pakeitimą :).

Alis...

Alis... portretas
sensacija...

DD

DD portretas
Galejo padaryti zalias rodykles ir tiesia kryptimi vaziuot. Tada beliktu tik sureguliuot sviesoforus. Uzsidega abi rodykles - vaziuoja tiesiai ir i desine. Uzidega "tiesiai "- vaziuoji tiesiai, uzsidegus i "desine" - suki i desine. Bet , matyt, taip brangiau kainuoja, nes reikia derinti sviesoforus.

taip

taip portretas
visais buda ir sudarant salygas 1 numirti kitiems palikti is gerina sau /ne zmonems/ gyvenima taip samoningai sukeldami avarijas kuriu deka zusta zmones luosinami gydosi /pinigai/ masinu remontas pinigai baudos ir kt /geroves/ ne zmogaus naudai ir tai kapital/demonkratija/ kur sie galvociai ir toliau kratosi kaip kokiais budais paplauti pinigelio ir sudaro salygas 1 numirti kt palikti tevyne vardan siu /begemotu/ kurie ir toliau gros pagal briusmuzika?......

petronele

petronele portretas
Kuriems problema yra pakeitimai, reiktų atimti teises ir siūsti iš naujo mokytis, nes nemoka kelių eismo taisyklių, vadinasi nebegali vairuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Buvo geros taisyklės, kam reikėjo keisti ? Kad tik sekti ta kvaila Europa.....greit sulauksim ir atskirų stovėjimo vietų iškrypėliams...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Debilai ir prieš ekologiją , kitaip nepavadinsi šitų pakeitimų , jie skirti tik kuriems gaunasi kliūtis iš dešinės . Va Mindaugo sankryža įpatinga , kur sueina 3 į vieną ir ten bus rimtų problemų . Bet ar debilams tai paaiškinsi .

bordiurai

bordiurai portretas
Suvaziavo ukininku vaikai is kaimo i kolegijas mokytis ir nelabai supranta kas vyksta,pas juos kaime nera tokio intensivaus eismo ir kiekvienas kaimo vierchas praleidziamas be eiles,o kada tokiu vienoje vietoje daug,kyla chaosas.

kamsciai

kamsciai portretas
kad tik mandriau

Statybnioks

Statybnioks portretas
Veins saka: Daba raiktų, kadm policininkai pastavėtų tokiose sudėtingose vietose ir paaiškintų... Kokis naivumas...nori, kad policininkai padėtų vairuotojams cha cha cha cha

taip paprasta

taip paprasta portretas
bet ir buki vairuotojai.....kaip teises gavo......už pinigus.....

hjkl

hjkl portretas
ne taisykles sukele chaosa o besmegeniai uz vairo

Policijos atstovai

Policijos atstovai portretas
stovi ten kur gali pareketuoti, jie tikrai nieko niekam neaiškins.

Senam vairuotojui

Senam vairuotojui portretas
Pagal kokias naujas taisykles mieste galima naudoti garsinį signalą bet kada užsimanius? Beje, ar eidamas irgi žmones stumdai? Signalas mieste - toks chamizmo požymis, kuris išprovokavo atitinkamą atsakymą.

0...

0... portretas
Tai vat toje nuotraukoje turėtų būti ant žalio juoda rodyklę kad tik tiesiai gali važiuoti o į dešinę reikia laukti kada uzsideks papildoma rodyklę kaip tame mieste gyveni tai žinai kad turi laukti papildomos rodyklės į dešinę.

kuo toliau

kuo toliau portretas
tuo mandriau. Ir rezultatas vienas - mieste didėjantys kamščiai.

To Marius

To Marius portretas
Eismas į dešinę sustabdomas, nes pėstiesiems suteikiama pirmenybė įžengti į perėją. Pažiūrėk video. Pirma užsidega žalias pėstiesiems, tik tada transporto priemonėms. Jeigu žalias į dešinę nenutrūktų, kaip siūlai, pėstiesiems būtų sunku ar net neįmanoma įžengti į pėsčiųjų perėją.

Marius

Marius portretas
Bet as izvelgiu klaida reguliavime sviesaforu kuri dar mazina pralaiduma: Uzsidega rodykle ir visi vaziuoja, paskui pradeda mirkseti ir uzgesta - visi sustoja, toliau seka pagrindinio sviesaforo zalio signalo ijungimas per kuri vel visi pajuda. Isvada: sukantiem i desine reikia sustoti kelioms sekundems del pasikeitusio zalio signalo o paskui vel vaziuot. Sprendimas: palikti zalia rodykle kartu su pagrindiniu zaliu signalu nepertraukiamam vaziavimui, kol izsidegs raudonas signalas. Kas pagris ju sita sprendima?

To senas vairuotojas

To senas vairuotojas portretas
Jam iki tų taisyklių kaip iki mėnulio. Įmeskit video, gal tada dašus.

Senas vairuotojas

Senas vairuotojas portretas
Nedramatizuoju, gal grįžęs pastudijuos taisykles,kitam jau piršto neberodys

senas vairuotojas

senas vairuotojas portretas
Nei aš dramatizuoju nei ką, gal žmogelis vėliau pasiaiškino kaip važiuot,kitam piršto jau gal neberodys

To senas vairuotojas

To senas vairuotojas portretas
Įkelkit video su bmw vairuotoju į Kauno dienos facebook puslapį. Ten irgi yra šis straipsnis. Įkelkit video į komentarus.

Nejuokinkit,

Nejuokinkit, portretas
Nei kelia, nei ką, nereikia dramatizuoti.

senas vairuotojas

senas vairuotojas portretas
Man prie urmo pakliuvo tešlagalvis su bmw,pasignalinus iššoko ir ėmė aiškint,kad tik užsidegus rodykles galima sukti,tai sulaukęs kol užsidegė rodyklė (sudaręs didelį kamštį) nuvažiuodamas dar iškilo ranką su pirštu,galėčiau įkelti, vaizdo registratorių užfiksavo

nojus

nojus portretas
nematau jokiu problemu,,,vazineju po miesta kasdien ir makulaturos aprasytu atveju nesutikau,,,

Kavenskis

Kavenskis portretas
Jei vaziuoji su juodu bmw tai leidziama viskas....

Cha

Cha portretas
Užtat rombų pripaišyta už didžiulius pinigus, tie turėtų nuo bet kokio chaoso išgelbėt!

Tai kad px

Tai kad px portretas
Važiavau, ir važiuosiu, kam nepatinka- saugokitės.

laikinojoje

laikinojoje portretas
sostinėje totalinis chaosas .......... pradedant nuo byrančių Laisvės al. ''įstrižų'' plytelių iki užbetonuotos Vienybės aikštės ........... čia jau ir žiemos sniegas nepadės

Juozui

Juozui portretas
Vakarų Europoj irgi reikia sukti, kai dega žalias, o papildoma išjungta. Tik reikia duoti kelią kitiems eismo dalyviams.

Juozas

Juozas portretas
Kažin, ar užsienyje taip pat galima sukti į dešinę tik esant žaliam signalui, bet nedegant rodyklei?

Marija

Marija portretas
Neasuprantu, ko čia nesuprasti, nors pas mus tokie vairuotojai, kad manai jog teises jie nusipirko. Taisyklių visai nežino, o labiausiai tai dešnės " pusės" taisyklės ir posūkio nerodymą!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių