Pakaunėje – machinacijos dėl atliekų tvarkymo?

Nuomonė

Nuomonė portretas
UAB Ekonovus atliekų konteinerius plastiko, stiklo, popieriaus išveža pagal "iškvietimą", kai informuoji Kauno rajono savivaldybės administraciją arba pačią Bendrovę. Apskritai galima daryti prielaidą, kad daugiabučių gyventojus siekiama atpratinti rūšiuoti buitines atliekas, kai konteineriai prisipildo pvz. stiklo vakare juos kažkas sumeta į bendrųjų atliekų konteinerį, kurį UAB Kauno švara išveža kiekvieną rytą. Informacija Kauno rajono savivaldybės administracijai veiksminga tik tą kartą, vėliau niekas nesikeičia. Neaišku, kokiu tikslu Garliavoje pastatyti žali konteineriai, kurie prigrūsti nerūšiuotų atliekų stovi neišvežami po kelis mėnesius.

Makūnas

Makūnas portretas
tyliai rūko kamputyje

onutė

onutė portretas
o ka daryt gyventojams su tekstiles konteineriais pastatytais prie namu?arba negali ji atidaryt arba pilni,dar ir aplink kalnai .Paskambini 10 kartu ir jokios reakcijos,siuncia kitur pajieskoti aplink

Anonymaz

Anonymaz portretas
Kol "pakaunei" t.y. rajonui vadovaus senjoras daugiametis ir daugiafunkcinis "pomidoras", nieks nepasikeis kaip ir nebaigta korupcijos byla !

kaunietis Jonas

kaunietis Jonas portretas
Kada ir kas sutvarkys tą šiūkšlių mafiją ?

ar

ar portretas
Tikras ,,burdelis''ekonove...o jau kainų baisumas,net žiauru,bet Kauno raj miestui NEATIDUOSIME..

Taip

Taip portretas
Nežinau,kas gali būti patenkintas Ekonovus.Jų puslapyje susisiekimui reikia užpildyti el. laišką.Pildžiau du kartus-atsakymo jokio.Skambinau tris kartus,tai tik po trečio pokalbio jau pakeltu tonu,gavau atsakymą.Televizoriaus išvežimas iš kaimo Prienų rajone 64eurai.

Janice Mitchell

Janice Mitchell portretas
„Google“ sumokėjo už kiekvieną internetinį darbą iš namų nuo 15000 iki 33000 dolerių per mėnesį. Mano jaunesnysis brolis buvo be darbo tris mėnesius, o ankstesnis mėnuo jo čekis buvo 29952 JAV doleriai, dirbant namuose 4 valandas per dieną, o pajamos gali būti dar didesnės laikas ... Taigi aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w­.W­o­rkLinks3.Com

Kauno švara

Kauno švara portretas
Ir visvaldybes "svarintojai " nori visdelto sukist nagus i Kauno rajona.Tegul pirma Kaune pasidaro tvarka.

...

... portretas
ACH, kokie krabo čiuptuvai iš šio straipsnio kyšo, ar reikia suprast kad jis perėjo į lemiamą mūšį siekdamas visą Kauno rajoną nukrabinti?

nuomone

nuomone portretas
p. Mere Makunai gal komentara apie procesus ?

Alge

Alge portretas
Ar tai kam naujiena kad savivaldoje klesti korupcija ir svogerizmas? Tačiau valdžia tyli.Matyt apsimoka

klausimas

klausimas portretas
Kažkodėl "Kauno dienos" portale pradėjo smarkiau suktis "Kauno švaros" reklaminis baneris. Ar čia tik sutapimas?

dvarelis

dvarelis portretas
Neužtenka Visvaldui Kačiūniškės dvaro, aiškiai per mažas. Norėtų Raudondvario.

Konkurencija

Konkurencija portretas
"Kauno švara" yra monopolininkė, kainos didžiulės, konkurentų nėra. Apie tai ne kartą buvo diskutuota viešojoje erdvėje, Konkurencijos tarnyba irgi kažką mėgino daryti, bet viskas bergždižai. Suprantama, esant palankioms aplinkybėms norėtųsi dar ir Kauno rajoną užvaldyti.

mokam

mokam portretas
maždaug 5 eur. į mėnesį už žalių atliekų išvežimą, o paskui einam į parduotuvę ir perkam po 3 eur. už maišiuką komposto, kuriam ir mūsų sodo atliekos panaudotos. Gudru, kažin ar nepabrangins Kauno švara tokios savo paslaugos, kai jai vadovauti pradėjo buvęs mero patarėjas miesto želdinių klausimais?

Taking out the trash

Taking out the trash portretas
We got new recycle containers, but these are only emptied once a month. 1 week empty, 3 weeks full of rubbish and pile of rubbish as well. Taip it looks like the last photo. Good job.

pilietis(paprastas)

pilietis(paprastas) portretas
na tai pasauly rodos siuksles tai mafijos verslas--tai ir lietuvoje matyt kostiumuota....toks ispudis susidaro--taciau reporteriam-RESPECT!

Chi chi chi

Chi chi chi portretas
Aiskiai uzsakytas straipsnis. O kodel kauno svara Kauno mieste surenka atliekas brangiausiai Lietuvoje arba beveik brangiausiai ? Per zinias rode, kad dvigubai brangiau nei Vilniuje, gerokai brangiau nei Klaipedoje ? Plėšia Kauno miesto gyventojus o meras tyli, tai gal sumažinkit miesto gyventojams kaina o paskui pigiai kitiems siulykit

seržas

seržas portretas
Greičiau prijungtų rajoną prie miesto, tai daug problemų išsispręstų iš karto ...

Taigi

Taigi portretas
Manau, kad konkursų teisėtumą turėtų vertinti teismai, o ne laikraščiai. Ar teisinga tik tai, ką pasako Kauno meras?

Italas

Italas portretas
Net pats blogiausias žmogus turi ką nors gero. Tuo įsitikinsite rūpestingai jį apieškoje.

Komentatorius

Komentatorius portretas
"Kas galėtų paneigti, kad tai leido rajono savivaldybės tūzams sočiai gyventi", – įsitikinęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Taip komentuoja dvarą Kauno rajone įsigijęs politikas.

Socialinė atskirtis

Socialinė atskirtis portretas
Skursta, vargsta ponulis Visvaldas. Krabų lazdelės pinga, tai norėtų užvaldyti šiukšlių verslą Kauno rajone.

Išlindo yla iš maišo

Išlindo yla iš maišo portretas
Ar jums neatrodo juokinga, kad situaciją kitoje savivaldybėje komentuoja Kauno miesto meras Matijošaitis? Ir dar su tokia pagieža. Ir kas gi čia tą straipsnį užsakė, a?

O kas cia keisto?

O kas cia keisto? portretas
Viskas kaip visuomet-pasidomekite kokios dviraciu taku i Raudondvari ir Lapes kainos? Nugriusite.

O Kaune ???

O Kaune ??? portretas
laukiam tyrimo dėl machinacijų

Jo

Jo portretas
" Nesočiai " gy enantis Kauno visvaldybės mieras komentuoja " sočiai" gyvenančių Kauno rajono savivaldybės valdininkų veiksmus. Matyt prasideda žadėtasis Kauno rajono gyventojų nuomonės pirkinas

Faktas

Faktas portretas
Visos šios rašliavos esmė štai tokia: Matijošaitis labai norėtų prisijungti Kauno rajoną. Su Skvernelio pagalba nepasisekė, tai dabar mėgina užvaldyti per savivaldybės įmones, tokias kaip "Kauno švara", "Kauno vandenys" (tiesa, šios įmonės pajėgumai labai abejotini, ką parodė šių metų birželis). Taigi, straipsnis užsakytas, o užsakovo pavarę nesunku rasti perskaičius straipsnį.

Čiolė dar

Čiolė dar portretas
Sutikčiau geriau Kauno Švarai mokėti daugiau, nei kažkokiems neaiškiems balvonams.

Čiolė

Čiolė portretas
Ekonovus net nepasiruošusi tokiai plėtrai, ragina sudaryti sutartis kuo greičiau, nes kaip teigia "pritrūks konteinerių", o kainos įmonėms per pusę didesnės už tas pačias paslaugas. Žodžiu kvepia didele afera, tik kažkodėl visi apsimeta labai ramūs.

seržas

seržas portretas
Čia problema ne ta, kad yra du paslaugų teikėjai, bet kad socdemų makūnas tvirtai Kauno rajone šaknis įleidęs geria gyventojų kraują. Ir visiems tai patinka, visi balsuoja už tuos komunistus. Ta rajono dalis, kuria aptarnauja Ekonovus vargsta, palyginus su ta dalimi, kur tvarkosi Kauno švara. Ekonovus net nesugeba suorganizuoti konteinerių nupjautai žolei. Matyt, atkatą gerą gauna komuniagos ...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Geriausia vieta pinigu isisavint.

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip bausmė šiems goblinams turėtų būti prilyginama prie itin sunkių, valstybės turto grobimo. Bausmė su turto konfiskavimu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių