Pakaunėje – dėmesys susisiekimui dviračiais: rengiama takų plėtros studija

Grįžti į straipsnį

Rita

Rita portretas
Nuo Karmėlavos iki Narėpų labai trūksta dviračių tako...

Zigmas

Zigmas portretas
Geriau kelius platinkite, kad žmonės galėtų greičiau ir saugiau judėti tarp Kauno ir jį supančių gyvenviečių, (pvz tarp Kačerginės ir Kauno), o ne keliems savaitgaliniams dviratininkams ir dar didžiulį taką tiesti. Tai tikras mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas ir plovimas.

Daiva

Daiva portretas
Labai reikia dviračių tako Girininkai - Rokai, pakeliui ir Vainatrakio kapinės ir daugelio pamėgti maudynių tvenkiniai. Labai reikalingas toks susisiekimas. O dar jei takas pasiektų Rokų gimnaziją, tai daug moksleivių saugiai ir sveikai keliautų į mokyklą.

Egis

Egis portretas
Gal miesto ir rajono valdžia atsakys kada bus nutiestas dviračiu takas į Rokus?

As

As portretas
O kur apšvietimas Šakių PL.ente

Iza

Iza portretas
Yra Kauno Marių regioninis parkas ir jokios startegijos nei iš miesto nei rajono, kad būtų galima saugiai dviračiais keliaut...Kaip iš miesto atvažiuot į regioninio parko lankytojų centrą???

Kaunas-Karmelava

Kaunas-Karmelava portretas
Kur dingo takas? O,kur viadukas pestiesiems ties Narepais? Amzini VAsiuku projektai...

Anonimas

Anonimas portretas
Kam tuos takus dviračio plėsti , nebent tam tikrose vietose .Lietuvoje toks klimatas, kad tų takų daug nereikia.Užsienyje gyvenau ,dviračio takai nutiesti ten ,kur mažas judėjimas ,, šalia pagrindinių kelių,arba šalutėse gatvėse,kur pėsčiųjų mažai.

Patinka

Patinka portretas
Dviračių takas per HESĄ, įpatingai po lietaus ar lyjant, nepamirškit su savimi turėti šampūno va tokie tie mūsų takai. Nori ar nenori bet tenka rinktis kelionę automobiliu. Darnus judumas!

Jonas

Jonas portretas
Taigi Smetonos laikai praėjo,kai pagrindinė susisiekimo priemonė buvo dviratis ir vežimas.Dviračiai grįžo,gal ir arklys grįž į gatves...Rajonas tam tinkamas ir vėžničiuotojai tam kvalifikuoti yra.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Girionyse takas yra, beliko tik su Žiegždriais sujungti, o į panemunės pusę palauks geresnių laikų, mūsų valdzia tą sugeba puikiai.

kaunietis dviratininkas

kaunietis dviratininkas portretas
gana girtis Zapyškiu ir Kulauruva. Puiku, geras kelias, bet pakaunė yra ir Rumšiškės, ir Vaišvydava, ir Prienai, ir tt. Kada bus judesys ta kryptimi

Analitikas

Analitikas portretas
Ar dar yra kas skaičiuoja Lietuvoje? Kiek iš viso milijardų išleidžiama dvirtakiams tiesti? Efektyvumas žiemos mėnėsiais? Juk čia sezoniniai pramoginiai keliukai, ne susisiekimas. Dar ir stacionarios infrastruktūros gadinimas, pavojus eismo saugumui. Atsipeikekite.

Kinderiškis

Kinderiškis portretas
O Rumšiškės jau yra Kaune, Aleksote.

Marijona

Marijona portretas
Ir mano kaiminka pasipiktinus Matijošaičiu, kodėl jis nerestauruoja Vilniaus stadiono, o rūpinasi tik Kaunu.

Minusas Merui Matijošaičui

Minusas Merui Matijošaičui portretas
Labai blogai , kad nuo Kauno iki Rumšiškių nėra dviračių tako. Tai rimtas minusas merui Matijošaičiui.

atsirado

atsirado portretas
''studijos'' prielipai .............. geriau išsinuomuokit dviratį ir į kelionę kol neužsnigo , gal neapsišlapinsit apatinių

noriu į Kauną nupedaluoti

noriu į Kauną nupedaluoti portretas
Greitkeliu draudžiama. Tai arba iš Pravieniškių iki Palemono traukiniu arba gruntiniu keliu per Karčiupį, Neveronis. O negalėjo kokį metrą šalia greitkelio pridurti? Pločio tai per akis. Važiuodavo dviračiai kai buvo galima, dabar štilius.

Idiotizmas

Idiotizmas portretas
Zapyskije,buv.turgaus aiksteje prie baznycios tokio storio betona suverte,kad gali Boingai leistis,kaina pofig,kai ,,savi,,daro.

Isproteje

Isproteje portretas
Tiek miesto,tiek rajono,,carai,,-Kestucio gatve susiaurino-o kas mate ten dviratininka? Kelia i Lapes susiaurino,,,begiais,,apstate,jei kokiam auto problemu atsiranda-sakes,kamstis uzprogramuotas. Cia ksip projektuotojai projektuoja ne kaip geriau,bet kaip brangiau.,be kiausiai.

Janei

Janei portretas
Rašyk kalėdu seniui laiška gal išpildys bet rašyk Laplandija.

Janina

Janina portretas
Kauno miesto valdžia pamiršo Vaišvydavą,padarykit nors elementarų šaligatvį.Gerai būtų tiltelis nuo įvažiavimo į Vičiūnus tiesiai per geležinkelį į Zuikinę t.y.Didžiąja g.Nėra jokio tako pėstiesiems nei per Vaišvydavą,nei nuo Zuikinės iki Panemunės.Ardot šaligatvius,nesulaužytas plyteles vežkit ir dėkit Vaišvydavoj,Zuikinėj,virš 35 metų priklausom Kaunui!

Ig

Ig portretas
Manau , kad ne tik iki Drąseikių, bet iki Jonavos ir kita puse Neries grįžti į Kauną

GANA ! SUSTOKIT !

GANA ! SUSTOKIT ! portretas
Tušti tie takai !

Dviratininkas

Dviratininkas portretas
Dar reikia dviračiu tako , nuo didžiųjų Lapių sangryžos. Iki Drąseikių karjierų, tikimės toliau bus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių