Quantcast

Nuoširdžiausiu Kauno gydytoju išrinktas gydytojas: nuoširdumas nieko nekainuoja

Grįžti į straipsnį

pacientė

pacientė portretas
Dr. Liną Veličką laikyčiau pačiu, pačiu nenuoširdžiausiu ir nerūpestingiausiu Kauno gydytoju. Gal savo profesijoje ką nors išmano, bet savo didybėje paskendęs, paties paciento nemato, nesiteikia jam net žodelio pasakyti. Savo darbą atlikęs, visai nesidomi jo rezultatu. Deja, mano atveju po dviejų mėnesių rezultato dar nematyti. Tiesa, pinigų nedaviau.

Buvusi pacientė

Buvusi pacientė portretas
Labai džiaugiuosi, kad nominacija paskirta ir daktarui Giedriui Gyliui. Tai labai šaunus ir rūpestingas gydytojas. Ačiū jam už dalinai sugrąžintą klausa, o taip pat jo mamai Genovaitei Gylienei, kuri man irgi labai padėjo, sėkmės tolesniame darbe. Jūsų pacientė iš Kėdainių. Dar kartą didžiulis ačiū. Žemai lenkiuosi...

to raminta s

to raminta s portretas
o kas tokia yra virginija rotkienė?

esu

esu portretas
Nu jau kaip nusibodo kasmet vis nuosirdus daktarai, ir tai ne visi verti to vardo, sesutes uz juos dauguma darbu padaro, o jom demesio nereik skirt, tik daktarai da daktarai. Kaip sesutem nera jokio apdovanojimo, juk tik ant ju nugaru visa medicina "gula". Tai kodel is ju negali buti renkamos pacios nuosirdziausios ir savo darba ismanancios sesutes?kodel? Ko sesuciu nieks nesugerba vertint,o ka jau kalbet apie jom algu pakelima, juk jos ne valytojos ar slavejos? Kodel tokia sesuciu profesijai tokia nepagarba?

raminta s.

raminta s. portretas
labai dziaugiuosi savo kriksto mamyte Virginija Rotkiene.Ji is tiesu pati ,pati mieliausia ir nuosirdziausia ir geriausia!

ligonis

ligonis portretas
O kodel nepaminetas apsisaukelis is ligoniu pinigus isviliojantis stuburo ligu "profesorius" Saulius Vaidelis. Turetu buti renkamas ne tik nuosirdziausiu bet ir labiausiai zulikiskiausiu gydytoju desimtukas.

žiūrint pas ką

žiūrint pas ką portretas
pas mūsų gydytoją kainuoja.

ne

ne portretas
nereikia visų, o kam jie nelaimėjo

;)

;) portretas
O kur daugiau nuotraukų iš renginio? Norime matyti visus nominuotus.

kolega

kolega portretas
kas pagamino toki kurini Kad uzsakovas nesupranta aisku bet kur medikui deti toki kurini

LI

LI portretas
Nuoširdžiausi sveikinimai dr. Jonui Andriuškevičiui. Didelės sėkmės, laimės, geros sveikatos...

AZ

AZ portretas
Sveikinimai visiems nominantams ir nominacijos laimėtojui dr.Jonui Andriuškevičiui. Tokie rinkimai patvirtina, jog tikri profesionalai,atsidavę darbui gydytojai yra vertinami ir pacientų, ir kolegų. Tebūnie tai užkrečiančiu pavyzdžiu visiems gydytojams!

Galerijos

Daugiau straipsnių