Quantcast

Nuoširdžiausiu Kauno gydytoju išrinktas gydytojas: nuoširdumas nieko nekainuoja

  • Teksto dydis:

"Būti nuoširdžiam absoliučiai nieko nekainuoja", – sako mokslų daktaras Jonas Andriuškevičius. Būtent jis, Respublikinės Kauno ligoninės Chirurgijos klinikos Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas, pripažintas šių metų Nuoširdžiausiu Kauno gydytoju.

Ši žinia paskelbta penktadienio vakare miesto Rotušėje vykusioje šventėje. Nuoširdžiausio Kauno gydytojo konkursas, treti metai iš eilės Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse rengiamas "Kauno dienos" redakcijos ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialo, šiemet buvo itin aktyvus.

Skambino, rašė, balsavo tūkstančiai mūsų dienraščio skaitytojų, skirdami gražiausius žodžius gydytojams už jų profesionalumą ir nuoširdumą. Paaiškėjo, kad, ko gero, tarp šių dviejų savybių galima dėti lygybės ženklą. Vaistai gydo kūną, nuoširdus žvilgsnis ir žodžiai – sielą.

Iš kelių dešimčių skaitytojų pasiūlytų gydytojų atrinkome dešimt, kurių pavardės kartojosi dažniausiai. Į dešimtuką pateko net penki chirurgai. Tai – J.Andriuškevičius, Zigmantas Čekavičius iš Centro poliklinikos, Algimantas Matukevičius – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neurochirurgijos klinikos Vaikų neurochirurgijos skyriaus vadovas, taip pat LSMU Vaikų chirurgijos klinikos chirurgė Giedrė Trumpulytė ir mokslų daktaras, LSMU Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vadovas Linas Velička. Respublikinės Kauno ligoninės Otorinolaringologijos skyriaus vadovą Kęstutį Marių Šaulį taip pat galima vadinti ir chirurgu.

Į nuoširdžiausiųjų dešimtuką pateko ir dar vienas Kauno klinikų atstovas, LSMU Pulmonologijos ir imunologijos klinikos Plaučių kraujagyslių ir difuzinių ligų sektoriaus vadovas profesorius Skaidrius Miliauskas.

Prie savo širdis ir protą atiduodančių mažiesiems pacientams medikų priskirtinos Ona Elena Augonienė – Dainavos poliklinikos vaikų ligų gydytoja, ir Aida Diana Stankevičienė – Kalniečių poliklinikos Psichikos sveikatos centro vaikų ir paauglių psichiatrė. Dar į Nuoširdžiausio Kauno mediko rinkimų dešimtuką pateko Kauno klinikinės ligoninės gydytoja dermatovenerologė Virginija Rotkienė.

"Pirmas ar dešimtas – nesvarbu, visi mes tokie patys. Ir dar daug kitų galėtų patekti į tą dešimtuką. Loterija šįkart lėmė taip", – pasirodo, ne tik nuoširdus, bet ir kuklus gydytojas J.Andriuškevičius.

Tikra tiesa, kad nuoširdžių gydytojų yra labai daug. Rinkimai – puiki proga jiems tai pasakyti. Gydytojo J.Andriuškevičiaus nuomone, rinkimai sujudina medikų visuomenę ir pacientus.

"Kai gydytojus vis pliekia iš visų pusių, tai rinkimai pakelia jų prestižą", – sako mokslų daktaras J.Andriuškevičius.

Pagerbti nominantų Rotušėje gausiai susirinko jų kolegos. Medikams už sunkų jų darbą, pasiaukojimą ir nuoširdumą daina dėkojo Kauno muzikinio teatro solistė Kristina Siurbytė, akompanuojant pianistei Beatai Vingraitei. Akordeono ir alto garsais visų susirinkusiųjų širdis maloniai stebino Augustinas Rakauskas ir Greta Staponkutė, šventei vadovavo režisierius Kęstutis Jakštas.

Visiems medikams buvo skirti "Diena Media News" generalinio direktoriaus Laimučio Genio ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialo pirmininkės Virginijos Lukšienės sveikinimai ir padėkos žodžiai, nuoširdžiausiųjų dešimtukui – gėlės ir prizai, tarp jų – ir "Kauno dienos" prenumerata, o pačiam nuoširdžiausiam – stiklo kūrinys.NAUJAUSI KOMENTARAI

pacientė

pacientė portretas
Dr. Liną Veličką laikyčiau pačiu, pačiu nenuoširdžiausiu ir nerūpestingiausiu Kauno gydytoju. Gal savo profesijoje ką nors išmano, bet savo didybėje paskendęs, paties paciento nemato, nesiteikia jam net žodelio pasakyti. Savo darbą atlikęs, visai nesidomi jo rezultatu. Deja, mano atveju po dviejų mėnesių rezultato dar nematyti. Tiesa, pinigų nedaviau.

Buvusi pacientė

Buvusi pacientė portretas
Labai džiaugiuosi, kad nominacija paskirta ir daktarui Giedriui Gyliui. Tai labai šaunus ir rūpestingas gydytojas. Ačiū jam už dalinai sugrąžintą klausa, o taip pat jo mamai Genovaitei Gylienei, kuri man irgi labai padėjo, sėkmės tolesniame darbe. Jūsų pacientė iš Kėdainių. Dar kartą didžiulis ačiū. Žemai lenkiuosi...

to raminta s

to raminta s portretas
o kas tokia yra virginija rotkienė?
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių