Quantcast

Niršta dėl pertvarkų Savanorių prospekte: kada tai baigsis?

Grįžti į straipsnį

O

O  portretas
ko stebėtis, kai skyriui asilas vadovauja...

kgb/fsb

kgb/fsb portretas
tai wilno ne prie ko?

to Gusrainiai

to Gusrainiai portretas
rūpinkis savo Kaliningradu, ruZki, Lietuvoje be tavęs susitvarkysim.

Gusrainiai

Gusrainiai portretas
Stadionas jau pastatytas Vilniuje?

pilietis

pilietis portretas
uz ka balsuojat ta ir turit.....

Bitinas

Bitinas portretas
Labai reikėjo kairiųjų posūkių į kiekvieną kiemelį kiaurai per visas eismo juostas. Vargšiukai, nabagėliai mūsų. Bent kartą gyvenime padarykit kaip ir grasinat - kelkitės į tuos savo kaimukus ir džiaukitės ramybe. Be to, išmokykit vaikus 300m nueit savarankiškai - sutaupysit degalų, laiko, nervų ir vaikai jum padėkos, kad suteikėt jiem savarankiškumo, o ne už rankutės tampėt iki 16 metų. Po to net paskambint daktarui bijo patys.

Kur ?

Kur ? portretas
Stepukonis už grotų. Laukia Mafijozaičių .

švabas

švabas portretas
Kur Stepukonis?

Kaunietė

 Kaunietė  portretas
Ko nerimaujate kai sutvarkys tada ir baigsis

Arvys

Arvys portretas
vairai atsilupe net posuiu nerodo

kaunietis

kaunietis portretas
Ir vėl tie vairuotojai verkia dėl visko. Juk politika aiški - daryti viską, kad automobiliu būtų kuo nepatogiau važinėti mieste, tam kad žmonės persėstų į viešąjį transportą. Bet įsikibę tų savo barankų amžinai baubia.

jo jo, kvaileli,

jo jo, kvaileli, portretas
Bartoševičius už grotų, laukia Mafijozaičių.

jo

jo  portretas
kur Bartoševičius?

Hanibalas

Hanibalas portretas
Kada gi nustos išradinėti dviratį . Valdininkai bėda valstybei , miestui , piliečiams . Gal reiktų skaičių tujų dalinti bent iš trijų

Ir vel

Ir vel portretas
Merui ... hihi... ar jam rupit jus ar sava "bratucha" ...naivuoliai

Rubliaškos

Rubliaškos portretas
Ir čia neištvėrė..

Faktas

Faktas  portretas
koncerVatnikai neranda namu,ar nemoka važiuot pagal keliu eismo taisykles .vėl inkščia.

Ir vel

Ir vel  portretas
Gi vel Matuseviciaus pavarde skamba. As siulau paprastai - rasyt tiesiai merui, del sito veikejo, kuris specialiai Kaunieciams trukdo gyvent.

Tiesiog Aš

Tiesiog Aš portretas
Betvarkė o ne tvarka tam Kaune. Meras ir jo svita nuo žmonių Kauniečių atitrūkę. Nesąmones daro. Tvarko, pertvarko, senamiestij akligatvius paruošė kaip tranzitines gatves. Kad geriau žmonėm būtų? Kur ta Kauno gerovė?

Anonimas

Anonimas portretas
tenka tik stebėtis kai tokie niekdariai, "specialista"i neišmanatys apie eismą ir jo reguliavimą išsidirbinėja. Ne lengvina, eismą, nedaro nieko normalizuojant eismą. . Paskaičiuokit kiek šviesoforų Savanorių pr. o jie tik trugdo eismą, nieko nesaugo ir neapsaugos. Šlykštu matyti tuos bemokslius, durnelius, važinėjančius po užsienius atseit tobulinti.

ko norėjot

ko norėjot  portretas
tą ir turit. Nesibaigs kol nesibaigs šios kadencijos.

Absurdas

Absurdas portretas
Nu jau taip sudetinga gryzti namo,vargseliai ,iki pariciu vazineja savanoriu prospektu pirmyn atgal ir ivaziavimo neranda.

MANAU

MANAU portretas
JEIGU NERA ATSKIROS JUOSTOS POSUKIUI I KAIRE MAGISTRALINEJE MIESTO GATVEJE,TAI MANAU KAIP IR VISOJ EUROPOJ KAIRYS PORUKIS TURI BUTI UZDRAUSTAS.O DABAR MINA TRECIA JUOSTA IR STAIGA PER STABDZIUS IR I KAIRE.VAZIUOKIT ,APSISUKIT KUR GALIMA IR PAKLIUSIT I NAMUS.

く⁠コ⁠:⁠彡

く⁠コ⁠:⁠彡 portretas
Pats laikas būtų, sureguliuoti šviesoforus,nes gatvę turi perskristi,o ne pereiti,antraip lieki stovėti vidurį gatvės.

Siūlau poniai

Siūlau poniai portretas
Važiuoti visuomeniniu transportu arba atsikelt anksčiau (anksčiau ir atsigulti, kad nebūt labai nelaiminga).

AAA

AAA portretas
Suprantama, "žaliasis kursas" svarbiau, nei kažkokių tai gyventojų nepatogumai:(

Highlander

Highlander portretas
kamščiai tikrai ne dėl kairių posūkių. Tiesiog stipriai per daug automobilių, o tai lemia įprotis reikia-nereikia visur važiuot. Jau dabar daug kur pesčiom nueisi greičiau, jau neskaitant laiko/išlaidų parkavimui

Matusevičius

Matusevičius portretas
Mūsų tikslas Kauną paverst dideliu ir brangiu kamščiu

elektromobilistas

elektromobilistas portretas
manau reikia pakelti benzo ir dyz kuro ir bezdalu -duju kainas iki 10-15eu ir problemos neliks su kamsciais ir tai turetu butu daroma kuo skubiau , vaikus ryre atsikelus galima nuvesti pesciomis , o iki troleibuso i darba ristele pabegeti

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Lietuvos vardas kilęs iš veiksmažodžio lieti, todėl viskas bus gerai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kairieji posūkiai blogis, nes per juos kamščiai mieste

to kaunas

to kaunas portretas
ruZki, koks tavo reikalas, ką Lietuvis veikia ? išsirankiok savo utėles, jei neturi kas veikti.

kada tai baigsis ?

kada tai baigsis ? portretas
Baigsis, kai baigsis Krabo galiojimo laikas.

kaunas

kaunas portretas
Sedi lietuvis any sofos bezda ir KRITIKUOJA nieko neveikia ,,,O tavo aplinkoj viskas ka tu sau sukurei viskas gerai Nejauku toki zinova pazintiI

Ventus

Ventus portretas
Norejot Krabo - turekit Kraba :D :D

ertyy

ertyy portretas
Kritika motyvuota. Tikrai, niekam netrukdė kairieji posūkiai ir tos viešojo eismo juostos nėra reikalingos, nes ši Savanorių pr. dalis nebuvo apkrauta. Grąžinkit KAIP BUVO!!!

Vigginijus

Vigginijus portretas
Kaip jie ikiša nagus tai viskas sugadinta ten sėdi bukaprociai nakti palikti šviesaforai kuriu nereike laikit ijuktu nakti pasukt ykaire negali tai padtatytu žekla nuotos valandos galima sukti ir rėkia labai didelė tarša šviesa Forai nesureguliuoti ir dar vienas dalykas taisiklėse parašita važuojama dalis turi butitiesi o pasmumi kaip upelis teka tos linijos

Jonas

Jonas portretas
Niekada....

Mafijozaičių pinigų plovykla

Mafijozaičių pinigų plovykla portretas
tvarkomės/darkomės- stiklainiai pilnėja, o dėl kauniečių - BBD.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai, kad nėra kairiųjų posūkių. Mažiau kamščių bus

Lordas

Lordas portretas
Kuo ilgiau tai tęsiasi,tuo galima daugiau pinigėlių išvogti,visiems tai žinoma tik kažkodėl ta patį klausimą uzduodam

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Čiulpaukit krabo lazdelę

Mere

Mere portretas
Laikas keisti eismo reguliavimo ir saugaus važiavimo specialistą. Nebent jis giminė koks.

Patikėkite

Patikėkite  portretas
Bus apmokestinti Savanoriai. Kiek galima parinkti pinigų. Apie duobėtus kiemus ir parkavimą net nekalbu.

Anonimas

Anonimas portretas
Jokio skirtumo ar valdžioje konservai ar vieningieji. Kai demokratijos nėra, tada galioja dykumų aksioma "Šunys loja, o karavanai eina savo keliu".

+€€+

+€€+ portretas
Kam aušinate burnas mieli kauniečiai. Jau seniai viskas daroma, kad vairuojantiems savo automobilius būtų kuo blogiau. Jau pamiršta ekologija, todėl mes, turėdami kurioje nors didesnėje gatvėje sukti į kairę turime važiuoti papildomus kilometrus, o jš per dieną susidaro kelios dešimtys ir taip savo dūmais papildomai kvėpiname miestą. Valdžiai tai visai neįdomu, jiems bele į trolius sukišti kuo daugiau žmonių. Bet tai neduoda jiems naudos.

E

E portretas
Savanorių,Veiverių ir kt. gatvių rekonstrukcija atlikta nekokybiškai. Labai daug gatvės šulinių įkrito ir kelia avarines situacijas.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Labai vaizdžiai ir teisingai aprašyta problema. Ar jau tiek tų autobusų važiuoja? Posūkio į kairę būtina sugrąžinti prie Gaižiūnų- kur yra šviesoforas. Kvaia reguliacija ir prie pėsčiųjų perėjos į Mituvos g. pusę. Savanoriuose mašinos sustoja ir nors iš Mituvos g. nėra sukančių į kairę, pereini per savanorių pr. o dar neužsidega žalia eiti šviesa. Durnas o ne protingas tas šviesoforas

> G

> G portretas
Gatves tvarkomos taip,kad mažiau butu skrajunu ,tame tarpe ir viešojo transporto,kas sukelia didžiausias avarijas. Todel lengvuju 'lakunai" letins ties susiaurejimu ir saleliu,o autobusai , troleibusai važiuos leciau ir...skusis ,kad truksta laiko...O tada ju šeimininkai ims koreguoti grafikus,nes ir greitaivažiuoti, ir laikytis grafiku bus [yra ] neimanoma, del viena kitai prieštaraujanciais daromu veiksmu - greitinti viešojo transporto važiavima ir... tvarkyti gatves siaurinant , jog transportas ...važiuotu leciau ?????? ANE, Matuseviciau ?

Kaunietis

Kaunietis  portretas
Mere , laikas jau keisti tą eismo organizatorių, nes jo darbas padaryti, kad tik blogiau būtų miestečiams. Nepakeisi jo, sekančią kadenciją pakeisim merą.

kaunietis

kaunietis portretas
Šaunu , kad naikinami kairieji posukiai, kurie daugiausiai kelia problemu, avariniu sutuaciju. Be to, nereikia verkšlenti,o ...netingeti atsikelti 10-15 minuciu anksciau ir...streso kaip nebuta... Ir dar, moteriškei reiketu eismo taisykles kartoti ir kartoti.

Autorei

Autorei portretas
Norėjosi miesto malonumu ,tai mėgautis,dar kitam straipsnį parašyk ,kaip smagiai mašina kieme pasistatote...

Laurai

Laurai portretas
Pratinkis važiuot autobusu, arba dar geriau - vaikščiot pėsčiomis, pamatysi - po mėnesio "treniruotės" - visur suspėsi, ir nereikės stresuot

Nuomonė

Nuomonė portretas
1) Moteriškei, kuri nežino, kad A juosta galima išvažiuoti ir įvažiuoti, reikia atimti teises. 2) Nuo Savanorių pr. 228 iki Taikos pr. 6A yra vos 950 m pėsčiomis, nors ir automobiliu nėra ko važiuoti Savanorių pr.

G

G portretas
Nurodykite prašau bent vieną gatvę, kurioje po remonto bent kas pagerėjo. Sakote rinkitės viešąjį transportą: pabandykit padirbėti autobuso vairuotojų ir suprasite kad projektiniai sprendimai visiškai netikę. Gatvės savo prigimtimi turi būti skirtos visų rūšių transportui, po paskutinių keturių metų remontų, jau nelabai aišku kam jos skirtos ir koks čia tikslas už miestiečių pinigus taip niokoti miesto gatves.

Kauniečiui

Kauniečiui portretas
Dar taip nebuvo, kad kokia eismo pertvarka sumažintų spūstis Kaune. Išskyrus Taikos- Pramonės žiedą. Tikrai protingas sprendimas nusukti į pirmą išvažiavimą neįvažiuojant į žiedą. Dar jei perėją nukeltų toliau nuo žiedo, kad pėstieji nekliudytų eismo ratu- būtų idealus žiedas.

Trūliko šoferis

Trūliko šoferis portretas
Taip,eikit į visuomeninį transportą.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Viskas OK! Bus mažiau spūsčių.

Įvažiavimą

Įvažiavimą  portretas
į senamiestį apmokestino , Savanorių pr. sukėlė chaosą ............ kažkoks durnius savivaldybėje pradejo tvarkyti eismą mieste - vyt į lauk ir kuo greičiau

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Čiulpkit krabo lazdelę. Labai padeda psichologiškai

moteris tegul ta "netikina"

moteris tegul ta "netikina" portretas
važiuoja visuomeniniu transportu. Dabar kiekvienas būtinai važiuoja su senu savo kledarų. Gadina, teršią orą mieste. Nevisiem būtinas transportas kiekvieną dieną. Bet besaikis vartojimas, šiukšlinimas tai elementari psichinė liga ir kultūros ir išsilavinimo bėda pas daugelį.

kusinskas

kusinskas  portretas
ta matuzeviciu vyt lauk ,galimai jis kursus mokes pas sumasiuuuu

Viskas ten

Viskas ten portretas
Gerai .tėvai vaikus irgi nori tiesiai į klase pristatyt.

Krabastas

Krabastas portretas
norejo geriau- gavosi kaip visada, betvarke!

Galerijos

Daugiau straipsnių