Nesusipratimas: asfaltu užkimšo lietaus kanalizacijos latakus

Kad

Kad portretas
jų tokia taktika matosi jog prie Baltų pr.-Žemaičių pl. viaduko o tiksliau prie perėjos link gaisrinės gal metai jei ne daugiau guli betoninis gal 15 cm. storio 1 metro diametro žiedas. Darbus dirbo liko, pamiršo ir guli niekam nereikalingas - tokia taktika.

vytautas

vytautas portretas
ties dubingiu g-e asfaltavo mazdaug pries menesi, o ties 4 namo numeriu nuasfaltavo taip , kad lijant lietui zmones bega nuo saligatvio nes bijo ,kad neaptaskytu . vanduo po lietaus mazdaug10 metru atstumu laikosi gatves nuolidyja -prie bordiuro ir masinom vaziuojant tasko ant zmoniu .pries asfaltavima tokios netvarkos nebuvo teiravomes i savivaldybe - zadejo broka pataisyti, kauno tiltai irgi zadejo , bet turbut tikejimas - durniu motina

.

. portretas
Svarbiausia vakar pries liuti viska atidengem išvalėm.. šiandien straipsnis, kad uždengta.

Anonimas

Anonimas portretas
baisi bėda...Su "lomu" išlupt groteles ir bėgs tas vanduo:)

Anonimas

Anonimas portretas
.Ukrainieciu ir baltarusiu pijokai gi darbuojasi

Anonimas

Anonimas portretas
Is to kaip atliekami visi tokie darbai tik viena galima suprasti, debilai vykdo darbus , o vadovas sedi kabinete ir nieko nesuvokdamas ir nesuprasdamas popierelius delioja.Nei protingu vadovu, nei tuo labiau darbu vykdytoju siais laikais nereikia, Svarbu aplinkoj visi savi, kad ir debilavoti, bet savi.

RJ

RJ portretas
Tai kai bus isvyti debilai darbu vadovai is atsakingu pareigu, neliks problemu. Tokiems darbu vadovams vienas kelias,- lauk is pareigu !!!

0...

0... portretas
Viename foto vienas kažkoks siska ženklą isireikalavo nei stovėti nei sustoti 15 metrų negalima tai gal Višinskio gatvėje visi ten tokius ženklus susistato.

taigi

taigi portretas
Matijošaitis - "Kaunas tvarkosi".

Darbai

Darbai portretas
Ši darbų " praktika" prasidėjo nuo Laisvės alėjos rekonstrukcijos, kai nebeliko veikiančios lietaus kanalizacijos, baigia " suchaltūrinti" visą Kauną, pradedant ukrainiečių arkliu prie Santakos, nukirstais medžiais, betono aikšte prie Karo muziejaus, o dabar vykdomi Kauno užtvindymo darbai. Nejaugi neliko dorų ir miestui atsakingai dirbančių biurokratų.

Rūta

Rūta portretas
Toks š..knarankių darbas, asfaltuojant gatves jau seniai tapo įprasta praktika. Prieš pora metų mačiau, kaip tvarkant Birštono gatvę, kuo ramiausiai buvo užasfaltuotos aklinai viso lietaus nutekėjimo vietos., nes turbūt joks darbų vykdytojas tų de/bilų neprižiūrėjo. Po keleto dienų matyt ėmus aliarmuoti gyventojams, pamačiau kaip asfaltas su tuo baisiniu grąžtu visuose ką tik išasfaltuotos gatvės pakraščiuose vėl buvo lupamas lauk ir ieškoma buvusių nutekėjimo angų. O apie mažas gatveles net nekalbu. Saulės gatvėje užasfaltuotos visos lietaus surinkimo grotelės. Ties Montesori darželiu ir kitoj gatvės pusėj susidaro tyvuliuojantys ežerai po lietaus. Net IKi parduotuvėn sunku nueiti neišmaudytam. Ir taip jau keletas metų. Kas per kadrai ten dirba? Ar jie pasamdyti iš kokio protiškai neįgaliųjų internato pagal "integracijos į visuomenę projektą už ES lėšas"?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Teisigai padarė renkat brioleri i valdžia žaliakalnis.tsi jums keršyja

Jonas

Jonas portretas
Tai pagaliau ar ta lietaus surinkimo sistema gatvėje yra ar nėra ?Nejaugi to savivaldybės klerkai nežino ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių