Nesusipratimas: asfaltu užkimšo lietaus kanalizacijos latakus

P.Višinskio gatvės gyventojai stveriasi už galvų, mat praėjusią savaitę šioje gatvėje buvo naujai asfaltuojama kelio danga, tačiau po darbininkų vizito neliko lietaus surinkimo sistemos, į groteles buvo užpilta asfalto.

Bijo liūčių

„Kauno dienos“ skaitytojai nurodė, kad P.Višinskio gatvės asfaltavimo darbai vyko praėjusią savaitę, asfaltas buvo klojamas net savaitgalį. Po šių darbų žmonės nustėro, mat gatvėje esantys lietaus surinkimo latakai buvo pilni asfalto.

„Maždaug 300 metrų gatvės atkarpoje yra du tokie vandens surinkimo trapai, o meistrai, kurie atsakingi už gatvės tvarkymą, sakė, kad P.Višinskio gatvėje yra keturi tokie trapai. Šiuo metu yra uždėtas audinys ant jų ir ant viršaus išasfaltuota. Ar jie čia specialiai padarė, ar užmiršo nuimti?“ – abejojo vietos gyventojas Robertas.

Ar jie čia specialiai padarė, ar užmiršo nuimti?

Jis aiškino, kad P.Višinskio gatvėje yra kelios daubos, kuriose įrengtos grotelės, pro kurias lietaus vanduo patenka į kanalizaciją. Dar prieš tvarkymo darbus ne visada ši sistema spėdavo surinkti vandenį, tad kai kurių gyventojų rūsiai pradėdavo skęsti. Dabar, kai užasfaltavo ir tuos kelis latakus, žmonės baiminasi, kad vanduo pridarys dar daugiau nuostolių.

„Nubėgimas būdavo, matydavome, kaip traukia vandenį, bet šiuo metu viskas uždėta audiniu ir užasfaltuota. Dabar vis būna smarkiau palyja, tai nesinori, jog būtų sugadintas mūsų turtas“, – pridūrė vietos gyventojas.

Skaitytojo nuotr.

Tokia darbų praktika

„Kauno diena“ paprašė miesto savivaldybės atstovų pakomentuoti, kodėl P.Višinskio gatvėje buvo asfaltu užsandarinta lietaus kanalizacija. Specialistai tikino, kad yra įprasta laikinai uždengti latakus, o vėliau jie vėl atidengiami.

Kai darbininkai asfaltuoja gatvę tam, kad neprineštų nieko į lietaus surinkimo grotas, jas laikinai užsandarina.

„Kai darbininkai asfaltuoja gatvę tam, kad neprineštų nieko į lietaus surinkimo grotas, jas laikinai užsandarina“, – situaciją komentavo savivaldybės viešųjų ryšių atstovai.

Tačiau „Kauno diena“ prašė patikslinti ir dėl pačios lietaus kanalizacijos, mat praėjusią savaitę miesto tvarkymo specialistai aiškino esą P.Višinskio gatvėje išvis nėra lietaus surinkimo sistemos. Tąkart jie nurodė, kad lietaus vanduo iš P.Višinskio gatvės bėga į Žemaičių gatvę ir ten yra surenkamas, nes ties posūkiu yra įrengta lietaus kanalizacija. Dabar parodžius nuotraukas, jog minėtoje gatvėje visgi yra lietaus surinkimo sistema, savivaldybės atstovai nieko nepakomentavo.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Gali semti centrinę dalį

Kiti vietos gyventojai nerimavo ne tik, kad per liūtis gali skęsti jų turtas, tačiau ir dėl to, kad vanduo gali plūsti į centrinę miesto dalį ir rekonstruotą Laisvės alėją vėl paskandinti.

„Ten keitė važiuojamosios dalies viršutinę dangą, bet esmė, kad nepajungta lietaus kanalizacija prie Žemaičių gatvėje esančios atnaujintos trasos, tad iš maždaug kilometro ilgio P.Višinskio gatvės vanduo tekės į pakalnę ir ten viską sems. Dabar lietaus surinkimo angos yra užasfaltuotos, nebėra jokių šulinių“, – apie galimą problemą praėjusią savaitę „Kauno dienai“ kalbėjo kitas vietos gyventojas Rinaldas.


Šiame straipsnyje: P. Višinskio gatvėlietaus kanalizacijaasfaltasskaitytojo naujienaasfaltavimo darbai

NAUJAUSI KOMENTARAI

verslianyku suveztu ,,specialistu,,,

verslianyku  suveztu ,,specialistu,,, portretas
is xoxliandijos ranku darbas....

Kad

Kad portretas
jų tokia taktika matosi jog prie Baltų pr.-Žemaičių pl. viaduko o tiksliau prie perėjos link gaisrinės gal metai jei ne daugiau guli betoninis gal 15 cm. storio 1 metro diametro žiedas. Darbus dirbo liko, pamiršo ir guli niekam nereikalingas - tokia taktika.

vytautas

vytautas portretas
ties dubingiu g-e asfaltavo mazdaug pries menesi, o ties 4 namo numeriu nuasfaltavo taip , kad lijant lietui zmones bega nuo saligatvio nes bijo ,kad neaptaskytu . vanduo po lietaus mazdaug10 metru atstumu laikosi gatves nuolidyja -prie bordiuro ir masinom vaziuojant tasko ant zmoniu .pries asfaltavima tokios netvarkos nebuvo teiravomes i savivaldybe - zadejo broka pataisyti, kauno tiltai irgi zadejo , bet turbut tikejimas - durniu motina
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių