Nemuno kelio atkūrimas: laivu nuo Baltarusijos iki pajūrio

Buvęs upeivis

Buvęs upeivis portretas
Skirtas lėšas panaudos,bet iš to jokios naudos nebus.Štai žemsiurbės,iš pradžių viena,o dabar jau dvi gilino upę 30-mt metų ir jokios iš to naudos nėra.Kasant Nemuno dugną vandens lygis upėje krinta ir tos kliūtys kurios buvo nepavojingos tampa pavojingomis.Taigi tokie oberspecialistai kaip Labanauskas, Ivanaskas,o dabar Vinokurovas turėtų būti pasodinti ten kur reikia.O upinei laivybai reikia sakyti amen.

Taigi

Taigi portretas
šitą "projektėlį" atkakliai "stūmė" tuometinės valstietiškai -žalios valdžios susisiekimo ministeris p. Narkievič.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Puikiai Kauno meras susitvarke su miesto gatvemis ,tačiau su vandens keliu aklaviete.Būtina. kol neužstatyta. atsiimti seną uosto teritoriją Minkovskių gatveje nes uostas be geležinkelio miestui tik pramogom

VALDININKAMS SVARBIAUSIA

VALDININKAMS SVARBIAUSIA portretas
suregistruoti visus laivelius, pareiaklauti tech apžiurų ir surinkti visu mokesčius. Kad nėra kur nuleisti laivelio į vandenį jiems nesvarbu. vALDININKŲ DAUGIAU NEI LAIVŲ. cha.

Anonimas

Anonimas portretas
Pirmiausia ir reikėjo upe rūpintis , o ne prieplaukas statyti....Dabar , kai jau plaukia Raketa , upė pagilinta su žemsiurbe - PRADŽIA YRA. Sekantiems darbams pinigų taip pat yra [ bunoms, kad nereiktų kasmet mokėti žemsiurbei...] - IRGI LIUKS.Vėliau reikia baržas paleisti , kurios dabar ant kranto Kaune iškeltos, daugiau keleivinių laivų....

Juras

Juras portretas
Pirmiausia į VVKD turėtų ateiti bent vienas geras specialistas,kuris nubrėžtų gaires,kaip ruoštti Nemuną ateities laivybai.Laivyba nuo Baltarusijos iki Kauno ir Nerimi iki Vilniaus yra tik lakios fantazijos vaisius.Laivyba nuo Kau- no iki Klaipėdos praeityje buvo ir ją galima atkurti,bet jau apie 40 metų šia linkme beveik nieko nedaroma.Kol minėtos Direkcijos vadovai nesupras to fakto,kad žemsiurbė upę ne taiso,o ją dar gadina,tol iš jų organizuojamų dar bų bus tik šnipštas.Pirmiausia turėtų būti taisomos senos apgriautos dam- bos,meistrai traluoti upės farvaterį,o jų rastus akmenis ir kitas laivybai truk- dančias kliūtis šalinti narai.Tačiau VVKD narų neturi o narų laivą jau spėjo sunaikinti.Tai atrodo,kad Lietuvai jokios laivybos ir nereikia.

Kazkokia pieva...

Kazkokia pieva... portretas
Matau vaizda kaip laivai nuo HEso sokineja

...,vieni GALVOJA VIENAIP,kiti GALVOJA KITAIP tik...

...,vieni GALVOJA VIENAIP,kiti GALVOJA KITAIP tik... portretas
per PLIURALIZMA, tai yra NUOMONIU IVAIROVE MES artejame prie TIESOS... TASKAS

Romas

Romas portretas
Pinigu plovimas Nemune, žvyrkelių nesugebam asfaltuoti,o čia apie upes pradėjo sapalioti.

Artimas imperatoriui

Artimas imperatoriui portretas
Gal geriau surengti tarpgalaktines sachmatu varzybas? Pigiau butu.

Janina

Janina portretas
Kai nori stiklines pieno, reikia pirkti karve. Kai nori pora jachtu per metus permesti per hidroelektrine, reikia statyti sliuza.

jonas

jonas portretas
Senai reikalingas siulzas Kauno mariose, kaip ir zuvu kanalas. Uz zuvu kanala greiciausiai galetu pinigu gauti is ES, uz laivu sliuza patiems reiketu moketi.

Taigi

Taigi portretas
Laukiami nežmoniški Otkatai

Numatomas įsisavinimas

Numatomas įsisavinimas portretas
Baltarusija jau turi vandens kelio jungtį su Baltijos jūra per Lenkiją, kam jai reikia dar vienos? Keista, kad visai nesiruošiama atkurti vandens kelio Nerimi link Vilniaus.

...,kiek tai bus EKONOMINES NAUDOS sunku paSAKYT???,bet...

...,kiek tai bus EKONOMINES NAUDOS sunku paSAKYT???,bet... portretas
upine LAIVYBA labai PUOS LIETUVOS VEIDA...,asmeniniai siaurai SUBJEKTYVUS paMASTYMAI i TEMA neEKONOMINIO,bet...DAUGIAU FILOSOFINIO POBUDZIO DISKUSIJOM suAKTYVINTI... TASKAS

Mumu

Mumu portretas
Savickas su kitais sunkumu kilnotojais galetu dirbti laivu nesikais per HES.

...,labai PUIKUS SUMANYMAS...,

...,labai PUIKUS SUMANYMAS..., portretas
belieka JI TINKAMAI IGYVENDINTI...,SEKMES!!! DARBUOSE... TASKAS

Anonimas

Anonimas portretas
Reiketu krovinius pradeti gabenti tarp Juodosios juros per Ukraina ir Baltarusija ir baltijos juros. Taip butu sukurta daugybe darbo vietu ir didele nauda valstybei
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių