Naujai renovuotą namą sudarkė vėjas: nurovė laiptinės stogą, išvertė sienos plyteles

Ekspert.

Ekspert. portretas
Grantija renovacijos turi būti,kreipkites pas darbų atlikėjus ,turi ištaisyti broką.O brokas aiškus,vėlevos įdėklo pagrindas prisuktas yra tik prie plokštės,idėjys vėliavą vėjas išjudino ir išlaužė.Žinokite,kad po išvaizdžiom renovacijos plokšėm tuštuma ir nepatikima,pradės byrėti vieną dieną.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Norėčiau paklausti ,kaip atrodis tie namai” renivuoti”,aplipdyti ,prisukioti po kokios penkių metų? Man teko matyti,baisus dalykas.O pinigai dideli išleisti.Lietuvoje klimatas blogas,įvairus,todėl veikiant atmosferai,keičiantys oram keičiasi ir medžiagų išvaizdą ir atsparumas.Niekas neapgalvota,niekas nepaskaičiuota,vaidinama renivacijom o kas bus pos kieliatos metų neaišku.Teisingai gražu,bet tas grožis manau laikinas ir labai jau brangus.

gyventojss

gyventojss portretas
Ko tikėtis iš nekvalifikuotų Ukrainos samdinių? Nepavalgę,neišmiegiję,mažai apmokami .Padirbo ir išvaziavo..Įdomu tik kada sutvarkys šį broką.Ar taip ir liks?

taip pat galėtų papildyti

taip pat galėtų papildyti portretas
jog stogelis jau pritaisytas bei įdėta nauja plytelė.

prioritetas

prioritetas portretas
Mūsų bendrija, gyvenanti gana nesenam name jau atlieka pirmuosius žvalgybinius darbus. Esame numatę renovacijai atsikviesti lenkų įmonę. Ten dirbama kur kas sąžiningiau ir už mažesnę kainą.

seimas

seimas portretas
Niekas neturi Būsto valdai pranešinėti apie jokius laikiklius. BV gauna kas mėnesį pinigus už tai, kad jų administratorius ne mažiau kaip du kartus per savaitę atvažiuotų savo akimis apžiūrėti namą pats. Tai imperatyvi įstatyminė norma.

HM

HM portretas
Mūsų bendrijoje svarstoma keisti tik šildymo sistemą, o, kadangi namas mūrinis, tai silikatines plytas nudažyti šviesiai pilkais fasadiniais dažais, o raudonas plytas - panašiais į jų spalvą dažais. Paremontuoti ir nudažyti cokolinę dalį.Balkonų aptaisymus nudažyti vienodai arba pagal namo sekcijas. Ir bus kaip naujas.

o ar pranešė

o ar pranešė portretas
Būsto valdai apie klibantį vėliavos laikiklį ir ištrūpėjusias plyteles,ar pirma kreipėsi į žurnalistus ?

cia jau ne cha-cha-chaaaaaaaaaa

cia jau ne cha-cha-chaaaaaaaaaa portretas
Statybos darbu G A R A N T I J A - 5 metai. Jeigu graziuoju netaiso savo broko,duokite Rangovo imone i T E I S M A, nes nespesite apsiziureti ir bus 5 metai tik pazadais praeje, ir namas visiskai aptrupejes, ir jusu pinigai nueje vejais. Jeigu delsite,buna kad tokios imones ir subankrutuoja ir tada nebus is ko atgauti islaidas......

As AnI

As AnI portretas
Filosofe ,gal giveni tarp dangaus ir zemes.Nereikia sitokios filosofijos.Gyvenimas yra vienas,,darbai atliekami turi buti gerai.Tai ir parodo tu darbininku ir verslininku statybininku vidu.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Stai pigiai daro taip ir yra.Juk kazkas pelnosi is visko.Kaip gali sitaip neklijuoti ,o prideti pryteles.Taip ir sako,kad kaunieciai po Matijosaicio valdymo labai liudes.

Evaldas

Evaldas portretas
Ko norėt iš sovietinės statybos namų ? Renovacija ..... Čia kaip numirėliui žvakė ... Tik kosmetiką ir kažkam pasipelnymas ... O visus, kaip buvo š... taip ir liks š..... Geriausia "renovacija" griaut ir naujai statyt ... Bet ... vėl. tose namuose gyvena paprasti žmogėnai ... Valstybė per silpna kompensuot būtų kainas ..

a

a portretas
o tai siltinimo medziaga neturetu buti padengta hidroizoliacinia plevele pries trinkeles dedant... ?

Patarimas

Patarimas portretas
Patys pasidarykite tobulai ir nereikės loti kaip šunim

vel kvailumui ribu nera

vel kvailumui ribu nera portretas
kur gyventojiai principingi,ismanantys ten tvarka ,o vienas pirmininkas be palaikymo ismintingu gyventoju tai mazai ka pades.

kaunietė

kaunietė portretas
kaip ir viskas pas mus- tik pinigus paimt meistrai, o kokybę išsireikalaut gali kur yra bendrijos ir turi gerus principingus pirmininkus..

Kolega

Kolega portretas
Padarem renovacija centre Tai po puses metu pradejo bireti Praejo jau du metai o broko nieks netaiso o namas jau atrodo kad reikalingas remontuoti is naujo

Filosofas

Filosofas portretas
Gerbiamieji, kodėl jūs rūpinatės tik materialiais dalykais: namais, drabužiais, maistu, atostogomis, automobiliais. Apie savo vidų pagalvokite. Kas gali paneigti, kad jis nėra supuvęs...

Frankas

Frankas portretas
Jei renovacija būtų gera, kvalifikuota, už teisingą kaina - žmonės jos tikrai norėtų. O kai padaroma atbulomis rankomis, situacija kitokia.

taip

taip portretas
namas draugystes 5f baisus visa vaizda gadina gatvej

kauniete

kauniete portretas
draugystes g.5f namas baisus plytos isbytejusios siules tarp sienu gylios daug kas sutiktu is gyventoju renovacijai bet gyvena daugiau nei puse namo nuomininkai kreipsimes i mokesciu inspekcija ar yra mokomi pinigai uz nuoma

Pikta boba

Pikta boba portretas
Jei net LT veliavos plazdenimo neatlaiko, tai tokia ir renovacija! Nerasysiu, kad tokia ir Lietuva!

KALEDOS

KALEDOS portretas
gyventojai bendrijos gerai pagalvokite ar verta renuovoti uz tokius pinigus neskubekite renkant rangova Jei renuovojat tai etapais nes pinigai KOSMUSAS o kokybe 0

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
butu idomu suzinoti ar veikia draudimas ar remonto garantija 5m. Teko girdeti uz broka gyventojai mokejo papildomai nes niekas netvarke

ne per savo langus reik ziureti

ne per savo langus reik ziureti portretas
kaip renovuoja nama ,kokia darbu kokybe o ziuret ir ''ciupineti' ka ''meistreliai'' dirba.Bet zinoma norint kontroliuoti reikia ne tik akis palei kakta tureti bet ir smegeneliu galvoje nors siek tiek tureti.

Mykolui

Mykolui portretas
Visiškai neteisus, nes renovacija nėra nemokama, kad "dovanotam arkliui į dantis nežiūrėtų", o gyventojai už ją moka metų metus ir turi reikalauti kokybės !

Mykolas

Mykolas portretas
Tegu zmones dziaugiasi, kad ju namus apskritai kazkas dar atnaujina. O tai gyventu kaip didziausi apsileideliai. Ar as neteisus?

Ai

Ai portretas
Nu juokingai atrodo ta renovacija vonios plyteles pritvirtinus geleziukais,cia renovacijos parodija daugiau

Aiškiai

Aiškiai portretas
Renovacija padaryta "ant snarglio" , jei plytelės atsilupa nuo didesnio vėjo.

Kvakinas

Kvakinas portretas
Jeo vėliavos nereikėtų kelti, tai ir siena sveika būtų? Taip išeina...

Anonimas

Anonimas portretas
Nemoketu algu ukrainieciam tsi jie nedirbtu. Pletku nereikia

durdomas

durdomas portretas
Kai kuriems statybininkams iš nUkrainos nemoka algū, šie pabėga, tada statybos stringa, vėl ieško naujų darbininkų, todėl renovacija tęsiasi iki begalybės. Kaltų nėra, tik gyventojai kalti, kai nesugeba išsimokėti paskolų už renovaciją ir turi kraustytis į lušnas...

Rolandas

Rolandas portretas
Vajezauarmagedons! Plytelė nulūžo! Kaip daba gyvent tautiečiai brangūs?

Tomas

Tomas portretas
Sumauti vartotojai - o ar patys padarytumėte geriau už tuos "didelius pinigus' plėšiančius statybininkus?

Anonimas

Anonimas portretas
Kolūkiai nekalti. Niekas nekaltas

Pastabus

Pastabus portretas
Ne renovacija kalta, o idiotas virtinęs vėliavos laikiklį!

Tas riomris

Tas riomris portretas
Nuriomrino stogą beigi plytelę.

Riomrio gatvė

Riomrio gatvė portretas
Riomrio gatvėje praūžė riomris.

Bronis

Bronis portretas
Statybininkai žiūri tik kaip pinigo nulupt

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau šašlykus kirsiu nei renovuosiu rūmus

PASISAKYMAS

PASISAKYMAS portretas
Mūsų namas tik tik po renovacijos . Pasekmės ( brokas ) neištaisomas iki šiol. Gyventojai, svarstantys daryti renovaciją, gerai pagalvokit, nes bus viskas išdraskyta, suniokota, garso izoliacija , keičiant vamzdžius su radijatoriais suniokota. Per langus, kurie buvo visiškai tvarkingi, pradėjo pūsti vėjai, BAISU. Renovaciją tai tik pinigų plovimas. Jei ir daryti ,tai tik dalinę renovaciją, o ne pilną

Susinervota

Susinervota portretas
Neleisiu renavoti sava nama. Tašks.

ką čia sapalioja

ką čia sapalioja portretas
plytelė išlūžo dėl svyruojančio vėliavos laikiklio,o kita įtrūko.Visi vaikščiojo išsižioja,kol pirštu nebedžiau į tą vietą.

#pirmynrenovacija

#pirmynrenovacija portretas
#pirmynrenovacija

Anonimas

Anonimas portretas
Garantija taip vad. renovuoto namo darbams TIKTAI 5 metai. Bankui paskolas mokesit 25 metus. ziema vasara vienodai. Po tokiu renovaciju gal uz 4-5 metu BUTINAS REMONTAS nes sienos pelija ir jokio apsildymo reguliavimo. Neismokejus vienos banko paskolos gyventojai BUS PRIVERSTI ir VEL LYSTI i ANTRA banko kilpa. ISLOSIA BANKAI o zmones lieka durniu vietoje ir tai su valdzios zinia ir teroru pries gyventojus.

Paulius

Paulius portretas
Bet nama tai reikejo rrnovuot baisus buvo

ALGIS

ALGIS portretas
Šių laikų , naujausių technologijų renovacija atlaikė vos tris savaites , o TARYBINIŲ LAIKŲ STATYBOS NAMAS STOVI IR ILGAI DAR STOVĖS, KOL landzbergininkai NENUGRIAUS , jie baisiau už stichines nelaimes ..

nu neblogai peckeliai dirba

nu neblogai peckeliai dirba portretas
žmonės net nespės išsimokėti už "renovuotą" namą o jis jau bus apgriuvęs ir pinigų už broką neatgaus.

o tai

o tai portretas
kaip nekris jei ant vinukų tos plokštės pakabintos, net nuotraukoj aiškiai matyt. Pas mus kaimynistėj tai po renovacijos plokštės pažaliavo, namai baisiau atrodo nei prieš renovaciją

...

... portretas
Tas namas BE renovacijos dar aiškiai būtų 20 metų išstovėjęs; dabar, panašu, vos-ne-vos iki 'renovacijos' garantijos pabaigos pratemps, jūs gi IR tokiau bankui MOKĖSIT! Ir dar už šildymą - na, tiek pat (ir dar daugiau), nes šilumininingai šilumos įkainius PADIDINS, o jūsų name po 'renovacijos' nauji plyšiai prasivers. Nes "Durnių ir bažnyčioje muša", o čia gi JO didenybė PONAS šiluminininkas!

durnius ir baznycioje musa

durnius ir baznycioje musa portretas
savus tikrus specialistus isvare,dabar turim ka turim chalturcikus,ponams pofik jusu problemos,kompanijos neatsako uz savo darbus ,renavokit ir toliau jeigu proto nera ka padarisi,o bankininkai tik rankeles spaudzia viens kitams is dziaugsmo kad dar durniu randa lietuvoje, turi buti istatymas, bendroves turi atsakomybe nesti uz darbus ,o bankai paeme pinigus irgi atsakingi uz darbus,o jei ne turi grazinti lesas,visoje europoje yra labai grieztai priziurimi darbai,yra terminas nustatytas iki kiek metu atsako uz darbus, pas mus palaida bala tik zmones apgaudineja ,nerenavokit prie tokios betvarkes,turi pakeisti istatymus,

Gyventoja

Gyventoja portretas
Kas už remontą mokės? Negi gyventojai?

o iš tiesų

o iš tiesų portretas
renovacija didina šilumos kainą.

Anonimas

Anonimas portretas
Ka norieti kai renovoja ant snargliu tai ir buna taip gyventojai renovoto namo garsei nebezdekite nes sienos nugrius:-)

Eldar

Eldar portretas
nematau bedos, reikes vel renovacijos, gales zmones vel uzsidirbti, negali zmones darbo netureti.

Pigią mėsą šunys ėda

Pigią mėsą šunys ėda portretas
Ir čia tik pradžia, tik pirma plytelė, o kiek jų dar kris?

.

. portretas
Nu, matomai, snarglių pritrūko plytelėms klijuot...

Anonimas

Anonimas portretas
Statybinykai gauna dideles babkes, o dirba atmestinai. Turi atsakyti uz broka
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių