Moters kortelę „prarijo“ bankomatas: akcentuoja saugumą, o siekia pasipelnyti?

ILONA

ILONA portretas
Ne vienas toks atvejis, okai nueini aiškintis, tai žiūri į tave kaip į kokį sukčių aferistą

...,

..., portretas
Kaip rusai gasdina 90 metu reketu,tuscia vatnyke ir tiek.

Keistai skamba

Keistai skamba portretas
Nu ir durna boba, dar klausia, "negi norima pasipelnyti", Tai ne durniuke, jie iš ko gyvena, gal bulkutes kepa, ar skerdieną išpjaustinėja?

ideja

ideja portretas
Jeigu bankomatas "prarijo" kortele, tai reikia traktuoti kaip vagyste. Kam priklauso bankomatas, tas ir pavoge. Bankas tokiu atveju turetu grazinti kortele ir sumoketi moraline kompensacija.

Zyle

Zyle portretas
tu turbūt varna

Zyle

Zyle portretas
Gerai kad neprarijo moters

Agne

Agne portretas
Na man prarijo pinogus luminor bankomatas kai bandziau inesti .ir sar laukt menesi ,kol nepradejau skambint per wisur tol nieko nepadare. Nei atsiprasau nieko. Galiausiai per savaitr atgavau pinigus

LUMINOR

LUMINOR portretas
Šis bankas arogancija ir nesiskaitymu su piliečiais pasižymi jau daugelį metų. Ir kokia čia paslaptis, kad darbuotojai siekia pasipelnyti iš žmonių? Manau visi žino, kad šis bankas ne bankas, o parodija. Žmonės, pirmyn į unijas ir ten gyvensite kur kas labiau gerbiami ir mažiau išnaudojami.

>A.I.

>A.I. portretas
Kriptoje (ar tikrai žinai, kas yra kripta?) gal ir atsiskaitinėja nabaštikai po smerčiai... O gyviems geriau vengti bankų ir reikalauti algų grynais. Gaila, šokanti pagal bankų dūdelę valdžia neleidžia...

A.I.

A.I. portretas
O protingi žmonės atsiskaitinėja kriptoje valiuta. Gaila, Marijos žemė ir čia paskutinė.

Emigrantas

Emigrantas portretas
Kada bus pažaboti bankininkų apetitai Lietuvoje.Gyvenai emigracijoje,pinigus laikiau banke,taip pat vieną kartą kortelę prarijo,bet tenai buvo tokia problema ,ėmiau pinigus per kito banko bankomatą ,jis buvo su iškilusiu ekranu.matomai buvo pažeista kažkokia veikimo funkciją.Bet jokių problemų nebuvo ,paskambinus užsirašė mano duomenys ir pasakė nuvykti į baką ,kuriai priklauso kortelė.Nuvykus jokių problemų nebuvo ,paaiškino kas nutiko ir kortelę išdavė be jokio mokesčio ,atrodo tą pačią.Pas mūs Lietuvoje bankam leista piknaudžiauti įvairiais būdais ir negerbti Lietuvos piliečio.

Maryte

Maryte portretas
Nereikia naudotis tokio banko paslaugomis!

Ydud

Ydud portretas
Neaisku jei praris mastercard svetimo banko kortele, man sakys jog as galiu atstatyt ja uz 5 eur :)

Babyte

Babyte portretas
O kaip yra pervedinejami pinigai antstoliams. Žmogus gauna invalidumą, vieną kartą per mënesį, o antstoliams bankas ddaro penkis pavedimus per kažkokį centrą ir už kiekvieną pavedimą nuskaičiuoja po 2 eurus, iš viso 10 eurų. Ir aiškina, kad tai teisinga.

QQ

QQ portretas
Na ponia ir negalvoja. Čia gi 3000, čia jau kvepia pinigų plovimu ar net terorizmo rėmimu. Va ką tik prasltydo beveik pusė milijardo Janukovyčiaus "pinigėlių" ir viskas saugiai, niekas nieko...

As

As portretas
Per 1 savaitę bankomate radau paliktas net 2 nenurytas kortelės. Žmonės, gal pirma susikoncentruokite į tai, ką darote...

kaunietis

kaunietis portretas
Ką šiuo klausimu pasakytų Vasiliauskas? Ar jam tai per smulkus klausimas?.. Šlykštūs tie bankai. Ir grobuonys,

Dirbtinis

Dirbtinis portretas
Aš įsitikinęs, kad moteraitės plaukai šviesūs ir prie bankomato šaudė varnas.

klausimas

klausimas portretas
o kokio banko augintinis buvo prezidentas (kandidatas), už kurį su entuziazmu regionai balsuoja?

hmm

hmm portretas
Pas mane lygiai tas pat buvo su SEBu. Bankomatas prarijo kortelę, bankas buvo šalia. Nuėjus ir paaiškinus situaciją, man teko pusantros valandos atstovėti eilėje, kad iš savo sąskaitos nusiimti pinigus. Po savaitės teko vėl eiti į banką ir vėl valandikę palaukti kol išduos kitą kortelę. Šlykštu. Grįnųjų anuomet reikėjo nes reikėjo važiuoti į kelionę, tai rezultate teko banke pasiimti daugiau grynųjų nei planavau (nes kortelės tai netekau) maža to dar susimokėti už pinigų išgrįninimą ne pagal nuėmimo nuo kortelės įkainius, bet didesnius kaip kad nusiimant banko kasoje. Esu labai nepatenkintas SEB banku dar dėl krūvos dalykų, bet aš nežinau į kokį kitą banką galėčiau nueiti. Mano galva didžioji dalis bankų dirba apgailėtinai. Liuminore irgi buvau, tai darbuotojų elegesys irgi nepradžiugino.

Anonimas

Anonimas portretas
Bėkit kas galit iš to luminoro, visais laikais tai buvo ir yra pats blogiausias bankas Lietuvoje.

Rimas

Rimas portretas
Ce ant ko papulsi, man Kaune DNB bankomate nusiemiau pinigus ir palikau kortele bet iškart gavau SMS kad kortele palikta ir skubei ateik su pasų jos pasiimt, kortele grąžino, kiek supratau darbuotoja pažeidė vidaus taisykles bet žmogiškumas nugalėjo.

M.

M. portretas
Luminor tapo plėšiku o ne banku kuris tarnauja klientams.

Taip yra tiesa

Taip yra tiesa portretas
Man irgi taip buvo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių