Milanos mama papasakojo, kaip po procedūros jaučiasi dukra: įvardijo ir didžiausią baimę

Grįžti į straipsnį

To adomanute

To adomanute portretas
Tu žiurke esi tikras/tikra kad negims toks vaikas? Kur tada dėsiesi kad išgyventų? Ir subinę atkiši kad kas įšautų ir pinigų paliktų. Kaip jūs užknisat tokie va ,,svarstytojai,,

puiku

puiku portretas
Puiku,kad skyrė dalį valstybė,kad paaukojo žmonės.Taip ir turėtų būti ištikus nelaimei.Nelokit kai kurie,kad neprisišauktumėt bėdos.

Gydytoja

Gydytoja portretas
NEKANKINKITE VAIKO ir savęs,gerbiami tėveliai.Pinigus turime skirti išgydomoms ligoms,o ne beviltiškiems eksperimentams.Labai kvailas savanaudiškumas.

>nekišk

>nekišk portretas
tai ar nelaikas pradėt taršyt farmacijos mafiją, visokius fondus kurie tiek metų neliečiami ir daro ką nori su finansais kaip kokie LRT banditai? Nuo čia ir reiktų pradėt prokuratūrai. Bet kad jos pas mus vykdomiem didžiuliams valstybiniams nusikaltimams nėra

nekišk į š... rankų

nekišk į š... rankų portretas
Būkim sąžiningi,jog du milijonai už vaistą kuris dar nežinia ar tikrai padės,vieno vaiko reikmėms,Lietuvai yra per daug. O ar bus kitiems panašių poreikių LIETUVOS VAIKAMS sukurtos panašios sąlygos gauti brangių nekompensuojamų vaistų?Nebus,nes tai tik vienkartinė akcija. Beje visiems nepatenkintiems kaina-vaisto gamyba nekainavo dviejų milijonų,bet į kainą įskaičiuoti vaisto kūrimo kaštai,taip pat investuotojų pelnas...juk niekas nedirba už ačiū.

to adomanute ir kitiems panašiems

to adomanute ir kitiems panašiems portretas
o tai gal reikėtų iš viso padaryt atranką kas gali turėt vaikų kas ne, kam reikia duot pinigų gyvybėms o kam ne? Taigi kitiems visai neverta:D) Gal tuos neygaius ir pensininkus reik visus iš ša udyt? Pakibinifini. Taigi be reikalo išmetami biudžeto pinigai..O va pvz. Šimonytės baliukui ir 80 000 vienam kartui negaila o ir T a p i n o Las Vegaso kazino palošimui gal dar kartą susimeskim?Jūs asilai pirma pasižiūrėkit ką rašot ir užzombintas galvas susitvarkykit, paguglinkit kiek pra p isa valdžiagyviai MILIJARDŲ į šoną ir tik paskui turėsit teisę pezėt ar verta duot pinigų šitai didžiulės bėdos ištiktai šeimai ir mažai nieko nekaltai mergytei. P.S.Kiekvienam gali toks juodas debesis ant galvos nukrist..Atsiminkit

adomanute

adomanute portretas
o kodel valstybe nenori kompensuot ir padet kitiem vaikaam? o tik kazkokiem "selected" ? labai neteisinga :( o ir kitas dalykas.. manau zmones turetu tikrintis genetika pries planuodami vaikus ar net tuokiantis... maziau bus apsigiminu" ir aukos " vaidmeny esaciu mamu bei besikankinanciu vaikuciu :(

Mama

Mama portretas
Sėkmės mažylei, o tėveliams stiprybės.

to- tik dalis....

to- tik dalis.... portretas
o KODĖL tau NERŪPI, kad Valdžia SKIRIA didžiulis pinigus partijoms, kad išlaikoma dykaduonė Cichanovską, išlaikomi fašistai ruZZkiai, bėgantis iš Rašos, kiti atbėgėliai, kad išlaikomi parazituojantys -daugiavaikės ir t.t. -iš mūsų pinigų??? KODĖL mes PRIVALOM juos išlaikyti???? Manau, jog tu JOKIŲ mokesčių nemoki, pats esi pašlpinis tinginis.

Tik dalis už suaukotus pinigus

Tik dalis už suaukotus pinigus portretas
Kitą falį valstybė davė iš mūdų pinigų. Pagerėjimas bus minimalus. Po to vidą gyvenimą mokėsim jai neįgaluma ir pan. Tėvai turi kovot už vaiką. Kas nori duot davo pigus, jų reikalas, bet dėl mūsų pinigų, abejočiau

Dalius

Dalius portretas
Linkiu kuo didžiausios sėkmės.

roma

roma portretas
Gerai ka mama kovojo uz savo vaika visur aktyviai prase ir zmones aukojo apie 2 mln surinko Gerai dare gal pades juk viltis yra.

Mama

Mama portretas
Gamtoje išgyvena patys stipriausi,o mes bandom renimuot versdamiesi per galvą,kad tik išgyventu.Kaip bus su tą Milana visa tai parodys laikas.Tegul ji auga ir taisosi.

Šitiek kančių

Šitiek kančių portretas
Mažylei vien dėl tėvų mutavusių genų ! Ir dabar visą gyvenimą kankinsis, ir tėvai, ir vaikutis. Baisu, reikia daryti viską, kad tokie vaikai negimtų. O už 50 ml tirpaliuko du milijonai, nelabai norisi tikėti.

aš portretas
Sėkmės Milanai, kuri tapo neokomunistinės propagandos simboliu, tikiuosi kitame šimtmetyje ir lietuvių vaikai sulauks tinkamos medicininės pagalbos.

to- kai mokėsite už širdies vožtuvus

to- kai mokėsite už širdies vožtuvus portretas
tai NE visų mūsų pinigauii, tai ŽMONIŲ suaukoti.

jojo

jojo portretas
as savo katina nuveziau pas veterinoriu-cirkst ir nebera pampalo-bet labai uzpyko-prikakino ant kilimo

->Veronika

->Veronika portretas
čia žmonės SUAUKUOJA . Tai ko pergyveni dėl svetimų pinigų???

Rasa

Rasa portretas
Kodėl leidžiama komentuoti,jokios etikos.Supratimo ir atjautos.Sėkmės šiai šeimai,tikiuosi neskaito šių komentarų.

tikriausiai ši mama rengiasi

tikriausiai ši mama rengiasi portretas
Vitulskienės aukštosios mados palapinių skyriuje

Normalu

Normalu portretas
viskas dėl mokslo pažangos. Kažkas pavyksta, kažkas ne, bet bandyti verta.

To Veronika skirta

To Veronika skirta portretas
na, jeigu esate to vaikelio tėvas, tai viskas suprantama. Tačiau tai visiška nesąmonė.

Veronikai skirta

Veronikai skirta portretas
Klausyk tu, pagieža nedapista. Pirma sužinok ką šis vaistas daro ir kam jis skirtas, tada komentuok. O dar geriau nusikapuok sau, pirštus kad nerašynetum nesąmonės šiukšlė tu. Save sterilizuok kad nesivestum padla.

Pritariu Veronikai

Pritariu Veronikai portretas
Galima buvo išgelbėti daug vaikų. O kažkas dar varo apie neadekvačius komentarus. Koks skirtumas. Visų žemelė laukia.

Komentarai

Komentarai portretas
adekvatūs. Kai kurių mąstymas neadekvatus.

Miško kiaunė

Miško kiaunė portretas
Ar nereikėtų uždrausti komentarų po tokiu straipsniu. Gal komentuoti galėtų tik registruoti skaitytojai. Nes praktiškai visi komentarai neadekvatūs.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Paskaičius komentarus, baisu darosi kokie gyvuliai esate... Jūsų vaikams tai nutiktų kitaip kalbėtumet

Veronika

Veronika portretas
Už tą sumą buvo galimybė isgelbėti daig turėjusių sansų pasveikti vaikų. Bet buvo oasiduota netikusiai provokacijai ir pinigai laskirti vienam niekada nepasveiksuanciam vaikui. Tai tiesiog, mano nuomone,nusikaltimas. Deja, toks gyvenimas yra, kad kai kuruems bdkemta jo nugyventi, ir liūdna,kad eskulaoai pasjdavė sitai tuščiai "gelbėjimo" operacijai. Nesinori galvoti, kad ur jiens "šis tS" nubyrėjo. Bet tai visiskai netikęs pavyzdys, nes kartais netenkame ir tariamai sveikų vaikų, bet kuriuos tikrai būtų galima pagydyti. O dabar 2 mln eurų paleisti vėjais!

tokiom mamkom

tokiom mamkom portretas
turetu but privaloma sterilizacija,o jei gresia apsigimimas tada tik abortas

nepamirskit

nepamirskit portretas
kad jusu atzalos dauginsis kaip tarakonai-jau ir taip uzkistos kaliuzes su globos namais

Kad mamytė Greta kenčia nuo viršsvorio

Kad mamytė Greta kenčia nuo viršsvorio portretas
Niekam neįdomu. Nesveikos mergos galėtų susilaikyt nuo veisimosi!

Nu, dabar laboratorijų statyt nebereikia

Nu, dabar laboratorijų statyt nebereikia  portretas
Viskas vietoje, biški per nėštumą ką suleidai, per gimdymą ką išsukai ir bandymų triušiukas padarytas! Garbė šitai lavoninei medicinai! Ir po mirties žmogaus ramiai nepalieka, sunaudoja viską savo naudai!

To Eik tu iš čia

To Eik tu iš čia portretas
nusiramink, niekas čia tavęs nebijo.

Eik tu iš čia

Eik tu iš čia portretas
dbile pastoviai vienas pats rašinėjantis kad daug pinigu Milanai Tai jūs tap'kinai libersosai ir kitos Lietuvos šiukšlės žiūrėdami kaip žmogus prie jūsu koju miršta nė piršto už dyka nepajudintumėt .Išvogėt viską iš mūsu plikai ir dar drystat lyst i eteri su savo šlykščiom nuomonėm? Š audyt jus be pasigailėjimo tokius

Maitenoms dvarbiausia, kad dabar

Maitenoms dvarbiausia, kad dabar portretas
Turi bandymų objektą!

gytleris

gytleris portretas
pasiziurejus i mama tai tokias anksciau sterilizuodavo,o dabar priperi daunu ir debilu ir gyvena is pasalpu

Komentaras

Komentaras portretas
Pagal tai kas rašoma internete tai tokių atvejų pasaulyje yra kur kas mažiau nei rašoma straipsnyje. Tikimybė, kad viskas bus gerai yra apie devyniasdešimt procentų. Galimai ateityje reikės papildomo tokio gydymo. Tai dabar tik laikas parodys kaip ir kas bus.

Esmė

Esmė portretas
išleista tiek pinigų. Ir taip - tas vaikas sėdės invalido vežimėly ir vėl kainuos mokesčių mokėtojams didelius pinigus?

nu

nu portretas
to as .aha beprotiski pinigai ,lygiai tokius pacius leido vaikui vokietijoj ,lygiai tie pat kainavo ,lygiai taip pat zmones aukojo irgi...rode pagerejo ...kazkiek..

Absurdas

Absurdas portretas
Labai didelis absurdas.

As

As portretas
Džiaugiuos labai uz mama ir Milana, bet ble… protu nesuvokiama kaina, netikiu, kad 50 ml tirpalo tiek kainavo oi netikiu. O jei tiesa tai nafik, durnynas, nejaugi farmacija mazai uzdirba, kad padovanotu?? Keista man cia kazkaip.

Oop

Oop portretas
Gera videosesija, nauseda pozoras!!!!! Iki ko dasigyvenom

Barselonos mama

Barselonos mama portretas
Mano dukrai Barselonai uztat dantys dygsta.

Iš tikrųjų tai taip

Iš tikrųjų tai taip portretas
Gamta viskuo pasirūpina. Gamta visagalė. Nereikalingi absurdiški pinigų mėtymai.

Moralė morale, viskas taip,

Moralė morale, viskas taip, portretas
bet šiaip tai nesąmonė. Na, nesąmonė, blaiviai mąstant. Įsivaizduoju, koks prasidės puolimas.

Chi

Chi portretas
Ir kodėl ši mažylė yra skriaudžiama, kankinama? Gamta pati pasirūpina, kam gyventi, kam ne, o čia visi kišamės į negalinčios apsiginti mergytės skausmo kupiną egzistavimą. Suaugę, protingi žmonės, kaip jums ne gėda!

Kai mokėsite už širdies vožtuvus

Kai mokėsite už širdies vožtuvus portretas
Kitus protezus, operacojas, skiepus. prisiminkit, kad tie pinigai teko Milanai, kad ji ilgiau palaikytų gakvutę. Žonoma, tėvai turi kovoti, bet vaksybė, abejoju, tai mūsųvisų pinigai

Dziaugiuosi,

Dziaugiuosi, portretas
kad angelelis gavo sansa. Tik va tokiu Milanu ne viena Lietuvoje. Jiems niekas pinigeliu nerenka.. :(

Klpd.

Klpd. portretas
Tokiais kaip Milanos atvejais, tiek medikai, tiek tėvai, tiek šalies santvarka parodo koks pas juos žmogiškumo ir mastymo laipsnis šalyje. Aš labai didžiuojuosi savo tauta, kurie nepaisant nieko, surinko pinigus šito vabalėlio gelbėjimui..Štai dėl kokių dalykų norisi gyventi ne islamo ar išgryninto geležinio kapitalizmo šalyje, o čia, Lietuvoj Todėl kol kas nevažiuoju ,,i Norge":D)

MANAU,

MANAU, portretas
NESVARBU KIEK KAINUOTŲ VAISTAI NUO RETŲ GENETINIŲ LIGŲ,VALSTYBĖ BE IŠLYGŲ TURI KOMPENSUOTI VAIKAMS,IR NE TIK.TOKIU BŪDU MES IŠSAUGOSIM SAVO ATEITĮ-NEIŠNYKSIM PASAULIO ŽEMĖLAPYJE...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių