Masinės avarijos: juodasis ledas klaidų neatleidžia

Grįžti į straipsnį

Neteisingas draudimas

Neteisingas draudimas portretas
Vieni daužo,kiti už juos moka draudimą.Dėl tokių važiuotojų,pastoviai brangsta draudimas.Jeigu kaltas dėl avarijos,turėtum gauti iš draudimo,mažesnę išmoką.Tuomet ir avarijų sukėlėjų sumažėtų.

nilas

nilas portretas
Cholerikams esant tokiom sąlygom - geriau sėdėti namuose...

123

123 portretas
Visiškai teisingai. Pas suomius labai gerai padaryta : nors vienu kilometru viršijai- ir susimokėk. Ir bauda priklauso nuo pajamų dydžio. Daugiau uždirbi- daugiau ir susimokėk. Pav. : pažįstamas suomis už leidžiamo greičio viršijimą 40 km paklojo 5600 eur. kai eilinis žmogelis būtų atsipirkęs kur kas mažesne. Bet Marijos žemėj taip niekad nebus. Nes patys šeimūnai dažnai viršija. Kaipgi jie patys save baustų progresine bauda ?

Vienu zodziu.

Vienu zodziu. portretas
Daugumai vairuotoju KET negalioja,jeigu tu mieste vaziuoji 50km per valanda,tai tave visi lenkia ir ziuri kaip i nenormalu.Vienu zodziu reikia trigubinti baudas uz taisykliu nesilaikyma nes kitaip sita betvarke niekada nesibaigs.

123

123 portretas
Linkiu visiems besmegeniams lakstytojams linksmų plikšalų ir sudaužytų automobilių. Palinkėčiau dar ir gražių lavonėlių, bet tiek jau to. Vieno tik prašau : stipkit, jei norit , patys, tik stipdami nedaužykit tvarkingai važiuojančių šalia.

nuomonė

nuomonė portretas
Kodėl kaip lietuvis- taip ir kvailys ? Įjunk nors trumpam savo atrofuotas smegenis ir pagalvok. Koks kelininkas gali per 5 minutes nustatyti 50 000 km šalies keliuose ir keleliuose kiekvieno metro būklę ir per akimirką nugabenti ten žvyro ar druskos ir priversti per sekundę ten plikšalą ištirpti ? Ar negali pats bent kiek įvertinti kelio būklę ir paprasčiausiai sumažinti greitį iki saugaus ? Ar nežinai, kad , kai slidu, galima važiuoti ir 70 , ir 50 ir net 30 km/val greičiu ? Ar tau būtina ir per plikšalą varyti 140-160 ir ne lėčiau ? Jei būtina, tai susitaikyk su mintim, kad tą pačia dieną gali tapti lavonu, pasirašyk iš anksto testamentą ir palik žmonai banko prisijungimo duomenis. Teisingai mano tėvas sakydavo : glušą ir bažnyčioj muša. Tik dabar reikia sakyti : glušas ir per plikšalą lekia.

123-čiam

123-čiam portretas
Kažkam net ir 90 km/h nėra saugus greitis žiema, o kažkam ir 130 km saugus. Tai priklauso nuo mokėjimo kontroliuoti automobilio slydimą. Tik bėda, kad daugelio kelionė baigiasi ties pirmu slystelėjimu. O greičio kontrolės problemą gali išspręsti įsigijęs videoregistratorių su greičio fiksavimu. Viršijai greitį - siunti įrašą policijai ir prašai, kad tave nubaustu...

Lietuvis

Lietuvis portretas
Vis kaltina vairuotojus. Mes mokam mokescius ir visa atsakomybe uz prasta kelio bukle turi gulti ant kelininku peciu. Pirmiausiai jie neatlieka savo darbo lietuvoje labai prastai priziurimi keliai manau kol kaskas nepaduos i teisma ju tol visas avarija nurasines ant vairuotoju.

123

123 portretas
Dažnai važiuoju į Kauną. Neviršydamas žiemą 110 km . Neaplenkiu nei vieno automobilio, o mane lenkia visi. Nesvarbilu, kokios vairavimo salygos, greitį viršija visi. Ypac atkarpoje Antakalnis - Rumšiškės. Būtina visoj autostradoj įrengti vidutinio greičio matuoklius, nuo pat Vilniaus iki Kauno. Ir bent trigubai padidinti baudas. Kitaip kvailių prie tvarkos nepripratinsi.

Anonimas

Anonimas portretas
Paskutiniu straipsnio sakiniu pasakyta viskas. Kaltas per didelis greitis. Visus, pakliuvusius i ta avarija, reikia priversti perlaikyti teises. Nes autostradoje NIEKAS nesilaiko greičio apribojimo, visi lekia kaip išprotėję.

lv

lv portretas
Ant slidaus kelio reikia mokėti važiuoti - bet tai moka nedaugelis. Prie Rumšiškių buvau - sustojau laiku, na sunkokai. Nebuvo ten visiško ledo dar - būna slidesnio kelio. Automobilis valdomas yra ir ant visiško ledo, bet klaidų nereikia daryti.

aj uk brangus ,privavomas keliu ir automobiliu mokestis

aj uk brangus ,privavomas keliu ir automobiliu mokestis portretas
kuro akcizai, draudimai.... turetu uztikrint kokybiskas keliu paslaugas... a kodel mes turim dauzytis del valdzios paspestu mums spastu ? gamtos salygos - nepasiteisinimas ...as mokescius sumokejau tam ka vazinet greitai ir saugiai a ne tam ka sernus ir briezdius nuo atostrados numusinet... kelius reikia moket stayt. moket barstyt net valyt reikia moket...a lietuva specialistu neberuosia bet ir esamus eksportuoja-mokesciu vezdu i uzsieni per prievarta isvaro

Mokinti reikia mokėti...

Mokinti reikia mokėti... portretas
"sukite į priešingą pusę, negu slystate" ir turėsite gražų " suktuką ".

Valdomas slydimas - tai chulig. vairavimas

Valdomas slydimas - tai chulig. vairavimas portretas
"Patartina saugioje vietoje transporto priemonę lengvai pastabdyti ir pasukinėti jos vairą, kad būtų galima objektyviai įvertinti kelio dangą" - už tai Lietuvoje atimamos teisės!

Valstybei grazu,

Valstybei grazu, portretas
kai jos pilieciai zuva del tarnybu aplaidumo!

Jau nebe Lietuva?

Jau nebe Lietuva? portretas
O tai Kauno diena jau Ukrainos miesto laikrasciu patapo, kad jos vėliavą reklamuoja?

vairuotojai dauzosi nes neturi laiko kada vairuot

vairuotojai dauzosi nes neturi laiko kada vairuot portretas
sukaupus visa demesi ir istverme tenka i zenklus ziuret...i spidometra...ziuret ka mentas trikojis nenukirstu...

Greiciau vazinekite

Greiciau vazinekite portretas
Kai greitis mazas, avariju dideja. Jei leistu vaziuoti greiciau, automobiliai neslidinetu. Todel maziau stabdykite ir greiciau vaziuokite. Ir nebus mirciu. O ledas cia ne faktorius.

>>>Tadas \\\\\.../////

>>>Tadas \\\\\...///// portretas
>Jau tokio vieneto nėra kaip Lietuva,jau ukrlitowstąnas ir ląbusai mokinasi ukrų'movos.

Anonimas

Anonimas portretas
nespėsiu, vai vai nespėsiu ir sūūūspėjau į kapines ...

Blaivus

Blaivus portretas
Treciadienio ryto naujienas randisekmadieni... Jus ka ten parukete antradieni, kad tik dabar praputet?

Tadas

Tadas portretas
Kodel laikrastis su svetimos valstybes veliava raso apie lietuva?

AK

AK portretas
Tokiems atvejams turi būti parengti informaciniai pranešimai. Taip, tokios sąlygos - nepaprastai klastingos, net termometras gali rodyti pliusą, o įšalusi danga traukti ledo plutą. Šiemet ragavau ir pats, laimei tik dviračiu. Magistraliniai keliai - kitas reikalas, čia reikalingi rimti įspėjimai, vos nustačius tokią situaciją.

nėr

nėr portretas
nėr ko lėkt kaip nuo b..io nutrūkus, ir dzin bus tas ledas

Anonimas

Anonimas portretas
Pidarasai kelius prižiurėkit

R

R portretas
Netkėta žiema atėjo

o

o portretas
druska tai pas batka tik siai saikai poh.....=0

Anonimas

Anonimas portretas
atleistu jei važiuotu normaliai ir laikytusi atstumo ,o taip tai gerai sutramdys lakstūnus.

Neatleidzia

Neatleidzia portretas
tai kelininku nuo pareigu! Nes mokescius ir akcizus,tai mokame,net ir uz ju nedarba!

Gav'gav'ryla \\\\\.../////

Gav'gav'ryla \\\\\...///// portretas
kur druska?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių