Magistralėje – dar viena eismą trikdanti vieta

Kelyje Kaunas-Vilnius prasidėjo dar vieni remonto darbai, kurie gerokai apsunkins eismą. Nuo Kauno link Neveronių A1 kelias bus tvarkomas dar ir kitais metais.

Sudėtinga pravažiuoti

Magistralinis A1 kelias ties Kaunu tapo viena didele statybų aikštele. Dar darbai nesibaigė ties Kleboniškio tiltu ir prekybos centru „Mega“, tačiau jau prasideda dar vienos atkarpos, vedančios į Neveronis, tvarkymas.

Vairuotojai tikino, kad kol vyksta intensyvūs remonto darbai, pravažiuoti Kauną A1 keliu yra labai sudėtinga. Ypač piko valandomis nusidriekia ilgiausios automobilių eilės.

„Pasiekti namus Kauno rajone yra labai sudėtinga. Autostrada iš visų pusių iškasinėta. Važiuojant nuo Vilniaus į Kauną ar Klaipėdą, kartais jau geriau važiuoti senaisiais, ne magistraliniais keliais, nes čia tiesiog automobiliai stovi arba sunkiai pratelpa, nes visada atsiranda vairuotojų, kurie nori labai plačiai važiuoti ir nekreipia dėmesio, jog netelpa į laikinai susiaurintas eismo juostas“, – portalui kauno.diena.lt savo nuomonę išsakė vairuotoja Rita.

Anot moters, kai pradėjo kasinėti atkarpą nuo Kauno link Neveronių, į namus grįžti tapo labai nepatogu. Pasak jos, visi supranta, kad reikia tvarkyti pagrindinius šalies kelius, tačiau kai darbai vienu metu vyksta abejose kelio pusėse, tampa sudėtingiau reguliuoti automobilių srautus.

Didės leistinas greitis

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) aiškino, jog visai neseniai darbai prasidėjo Vilnius-Kaunas kelio atkarpoje nuo 87,4 iki 95 km. Šių darbų metu bus kapitaliai sutvarkyta magistralinio kelio atkarpa, tad bus galima padidinti leistiną greitį.

Atlikus numatytus darbus šiame ruože bus galima važiuoti patogiau ir saugiau.

LAKD aiškino, jog minėtoje atkarpoje šiuo metu vyksta paruošiamieji ir žemės sankasos įrengimo darbai, šiame ruože bus įrengiami apsauginiai kelio atitvarai ir apsauginė tvora, vartai ir grotos nuo laukinių gyvūnų.

Taip pat numatyta pakeisti skiriamojoje juostoje esančius atitvarus, kurie neatitinka reikalavimų magistraliniams keliams, pakeisti lėtėjimo ir greitėjimo juostų parametrus, atitinkančius automagistralėms taikomus reikalavimus, įrengti tvoras nuo laukinių žvėrių, pėsčiųjų kertančių kelią saugumui padidinti bus įrengiamos požeminės perėjos.

„Atlikus numatytus darbus šiame ruože bus galima važiuoti patogiau ir saugiau. Šie darbai yra dalis projekto, kurį įgyvendinus A1 ruožas Vilnius-Kaunas atitiks automagistralėms keliamus reikalavimus ir bus galima važiuoti 130 km/val. greičiu vasarą bei 110 km/val. greičiu žiemą“, – apie tai, kas pasikeis atlikus visus magistralės tvarkymo darbus komentavo LAKD atstovai.

Darbų terminai

Vairuotojams dar teks gan ilgai kentėti dėl rekonstravimo kylančius nepatogumus ir kitaip planuoti kelionės laiką, nes darbai bus tęsiami ne tik šiais metais, bet ir kitais.

LAKD informavo, jog projekto sutartis pasirašyta šių metų rugpjūčio mėnesį. Sutarties trukmė –15 mėn., neįskaitant technologinės pertraukos, kuri bus šaltuoju metų laiku, nuo gruodžio 15 d. iki kovo 15 d.

Bendra projekto vertė – daugiau kaip 3,68 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Jei moki važiuot tai jokie remontai netrugdo. Tiesiog atkarpą pravažiuoji mažesniu greičiu. Bet kadangi yra miegančių prie vairo ir erelių tai kamščiai ir gaunasi. Pati šiandien važiavau tą atkarpą tai nepajutau jokių sunkumų apart porą kilometrų ribojamo greičio. Nesuprantu ko čia skundžiatės

Tegyvuoja

Tegyvuoja portretas
Ką jie daroooo vienoi pusėi tvoras tveria, kitoi pusėi bordiūrus deda, nu ir kai pagaus koks žioplį- tai iškris gale kai iš mėsmalės. Anksčiau nulėkdavo į griovį, ir rasdavo gyrtą apsimyžusį, dabar bus faršas.

Z

Z portretas
Ot verksnai Vokietija nuvazokitia vaten tai remontai ir stau
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių