Lietuvos Respublika 1918–1940 m.: didieji pasiekimai

Deivydas

Deivydas portretas
Jo kai nebuvo Sovietų armijos , gyvenimas buvo puikus Lietuvoje, tai ne dabar.

Pranas

Pranas portretas
Sunkus buvo laikai iki sovietu okupacijos ,bet Lietuva.... Suomija lenke keturis kartus ekonomikoje ir zemes ukyje ,prekiavo su Anglija ,Voketija ,Lenkija ,o dabar po " auksinio amziaus -sovietu okupacijos" Vakaru krastai ,o taipat irSuomija nuejo i prieki ,o Lietuva tabaluojasi uodegoje EES.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvos Tarybu Socialistines Respublikos gyvavimo periodas tai Lietuvos aukso amzius. Dabar LIETUVA jau pastipes arklys. Niekam neidomi, nereikalinga. Dar desimt metu ir gesinkit sviesa. Sliauzios ginkluotos gaujos ir masiniai zudymai iki paskutinio lietuvio. Dykuma ir lavonu smarve. Aciu brangus sirdziai mielas kapitalizme. Linkiu datraukti nors 10 metu ir pamatyti ir pajusti tai ant savo kailio. NELINKIU LAIMES nes tai Lietuvos NEISGELBES. Pasmerkta isnykti nuo Vitovto ir Jogeilo samokslo pries Edimantij (Gedemino) ji nuzudant iki 2004 istojimo i ES (tautu kapinynas). AMEN

karma

karma portretas
kokie jus mandrus ,rasyneti negyvene tam laikmetyje, nu nieko likimas dar duos jums paragauti visus laikus ,,,,galesit rodyti ka jus sugebat,nebent liezuviu malti,zinomi pilieciai,

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Neprioažįstančių lietuvių,iš pelenų prikėlusių Lietuvą per 22 netus nuopelnų, yra išlyginti smegenų vingiai.

Lyginam

Lyginam portretas
Galima ir lyginti - bebėgant į komunizmą šimtmečio atsilikimas nuo supuvusio kapitalizmo.

???

??? portretas
Beveik trisdešimt metų valdymo. Pasiekimai: -Žemaičių plentas, ANBO skrydis per Europą, pakeltas žemės ūkis. Aš dar pridėčiau mediciną(Kauno klinikos), architektūra, (statybos didžiąją dalimi Kaune) Operos, bei teatro kilimas.Kas dar, - iš karto nepasakysiu. Tiek pat valdymo metų prie "kruvino režimo": Lietuva prikelta iš karo griuvėsių, absoliučiai elektrifikuota , sukurta pramonė, sukurtas Lietuvos žvejybinis laivynas (kurio šiuo metu nebėra)Per sąjunga skamba Lietuvos teatras ir kinas... ir t.t ir t.t Galima vardyti ir vardyti.Keliai, poliklinikos, ligoninės, mokyklos, gyvenamieji namai . Galima sulyginti?

Ir

Ir portretas
netruko apsireikšt anonimas - sovietinio teroro ubagas.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Sako ant durnų nepykstama,ar ne anonime?Emigravo ir tada.Tik emigruodavo į Ameriką,nes Rusijoje klestintis bolševizmas neįsileisdavo.

a

a portretas
Pasiekimai labai dideli ir akivaizdus, tik kai kam kaip tam Anonimui avingalviui labai nepatinkantys

Anonimas

Anonimas portretas
Joooo, pasiekimai kai senus tevus su rogutem isvezdavo i miska kad humaniskai susaltu. Kai burzujai soko krokoviaka ant lavonu kruvos o tauta masiskai emigravo i Pietu Amerika, USA, Kanada ir Australija. Fasistinis teroras kaip ir dabar. Ko cia dziaugiates? Nebent esat vienas is burzuju prichvatizaves TAUTOS turta.

O kur dar

O kur dar portretas
naujos mokyklos, Sporto Halė, moderniausios Kauno Klinikos. Ir visa tai - per 20 metų karo nuniokotoje Lietuvoje. Tiesa, tuo metu šaliai vadovavo elitas, kuriam buvo svarbi garbė ir krašto gerovė. Deja, dauguma nepergyveno raudonojo tvano.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Gal ne vietoj,atleiskit.Siūlau.Gimusių ligi 1940 metų lietuvos gyventojų turime kurkas mažiau,nei pensininkų gaunančių neužtarnautas valstybines pensijas.Jeigu atsirastų žmogus kovojantis už orią pensiją jiems,o ne apsišaukėliams ,,nusipelniusiems'',tikrai būtų vertas į būsimus Lietuvos prezidentus.Aš, pensininkas iš nuskriaustūjų,į tai nepretenduoju.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Tai tikrai,kaip nesididžiuoti savo dar gyvais tų laikų tėvais ir seneliais.

Laiku ir vietoje

Laiku ir vietoje portretas
Geras straipsnis palyginimui, kai niekas nevogė- per 20 metų atsigavo, ir suprantama butų tobulėjama iki šiol. Kitos dalies komentaro nerašysiu, manau aiški.

jo

jo portretas
Kietai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių