Ledo rūmai Kaune atvers duris žiemos sporto entuziastams: komplekso valdymą perima nuomininkai

  • Teksto dydis:

Pandemijos įkarštyje pirmuoju ir didžiausiu šalyje vakcinavimo centru laikinai tapę naujieji Kauno ledo rūmai jau šį pavasarį turėtų pakviesti čiuožimo entuziastus bei sportininkus.

Pernai spalį miesto Tarybai pritarus, paskelbtas viešas Ledo rūmų nuomos konkursas, o artimiausiomis dienomis bus pasirašyta sutartis su jo laimėtojais – bendrove „Kauno arena“, kuri valdo ir Nemuno saloje įsikūrusią „Žalgirio“ areną. Nuomininkas veiklą vykdys mažiausiai iki 2023 metų birželio, kol baigsis koncesijos konkursas ir bus paskirtas naujasis pastato valdytojas.

Laikinas sprendimas

„Oficialiai išnuomoti Žiemos sporto kompleksą siekėme iki vasario. Viskas einasi pagal planą ir Ledo rūmai gyventojams bus atverti dar šį pavasarį. Dabar vyks paruošiamieji darbai, nes iki šiol pernai iškilęs naujas pastatas atliko Vakcinavimo centro funkciją“, – sakė Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Siekiant pasirinkti geriausią naujojo Žiemos sporto centro valdymo modelį, organizuota viešoji konsultacija, kurioje suinteresuoti asmenys atsakė į pateiktą klausimyną ir išsakė savo pastabas bei pasiūlymus.

„Įmonės ir organizacijos rinktųsi koncesiją kaip priimtinesnę arba vienintelę priimtiną Ledo arenos valdymo formą. Atsižvelgus į tai, nuspręsta organizuoti koncesijos sąlygų rengimą, o iki kol bus sudaryta koncesijos sutartis, kompleksą išnuomoti viešo konkurso būdu“, – pridūrė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tadas Metelionis.

Naujasis Kauno ledo rūmų nuomininkas veiklą vykdys iki 2023 m. birželio 30 d. su galimybe nuomos sutartį pratęsti iki koncesijos konkurso pabaigos.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Platus veiklų spektras

Daugiafunkciame žiemos sporto komplekse – apie 800 vietų žiūrovams, dvi ledo aikštės, kuriose gali vykti akmenslydžio, dailiojo ar greitojo čiuožimo treniruotės, nacionaliniai ir tarptautiniai turnyrai. Ledo rituliui yra pritaikytos erdvios rūbinės ir specialios sportininkų aprangų džiovyklos.

Planuojama, kad Ledo rūmai bus prieinami ir gyventojams, mėgstantiems pramogas ant pačiūžų.

„Nuomininkas, gavęs rašytinį sutikimą iš savivaldybės, galės vieną iš aikščių naudoti veiklai ne ant ledo. Čia galėtų vykti parodos, neformalus vaikų švietimas ar kiti didesnio masto renginiai. Tačiau tokių veiklų bendra trukmė galėtų būti ne ilgesnė kaip 2 mėnesiai per kalendorinius metus“, – tikino T. Metelionis.

Pirmame aukšte taip pat numatytos patalpos parduotuvei ir kavinei. A+ energetinio naudingumo klasės standartus atitinkančiame pastate įrengtas geoterminis šildymas. Greta – apie 70 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Skiepai arčiau namų

Modernūs žiemos sporto rūmai, iškilę greta „Girstučio“ baseino, baigti statyti praėjusių metų sausį. Dėl šalyje tebesitęsusio karantino ir aktyvių veiklų ribojimo nuspręsta naująjį statinį pritaikyti kovai su COVID-19 pandemija.

Šalyje pradėjus gyventojų skiepijimą, vos atsidaręs Kauno vakcinavimo centras tapo didžiausiu visoje Lietuvoje. Čia dirbę medikai vienu metu galėjo aptarnauti iki kelių šimtų pacientų, o darbuojantis pilnu pajėgumu – iki 10 tūkstančių žmonių per dieną.

Pagrindinis vakcinavimo centras veikė iki šių metų sausio vidurio. Nuo šiol gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 vyks arčiau namų – Kauno miesto poliklinikos padaliniuose bei privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, o savaitgaliais – ir Kauno „Akropolyje“. Pilnas jų sąrašas, adresai ir kontaktai išankstinei registracijai skelbiami internete: svarbu.kaunas.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Parkingo ekspertas

Parkingo ekspertas portretas
Baseino lankytojai randa tų vietų pasistatyti, važiuoju 2x per savaitę į Girstučio baseiną, dar nebuvo, kad nebutu vietos ar prie baiseno ar prie ledo rūmų. Iš bėdos dar yra aikštelė ir prie ikiJudėjimas ten vyksta nuolat, vieni išvažiuoja, kiti įvažiuoja.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
vienas iš pavyzdžių kaip krysa kauno meras su pacukais , tyčiojasi iš kauniečių . Šitoje vietoje turėjo būti daugiaaukštė aikštelė , o ne apgailėtina ledo kas kas arena :))) . Bet krysai nusipjaut ant vietinių ir baseino lankytojų . Eilnėje vietoje nepataisomai subjaurotas miestas . Baisu tiesiog baisu kaip veikiama prieš miestą ir miestiečius , tik tam kad prisilobti .
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių