Laisvės sargybiniai: kaip susiklostė jų likimai?

>>>Boba \\\\\.../////

>>>Boba \\\\\...///// portretas
>>>Tikra BOBA.Ar būtina pažinoti asmeniškai žmogų,kad jį įvertintum ???.Jo 'darbai' rodo veidą praeities ir dabarties.Jei asmeniškai nepažinojai tai gali šikt ant galvos ir nejausi.Kvaila BOBA,kad ir nepažystu tavęs asmeniškai,bet jaučiu,---kad KVAILA.Už tokių naivuolių ir slepiasi KGB'istai,komunistai.

kaunietis

kaunietis portretas
laisvė-aukščiausias tautos gėris

Boba

Boba portretas
Nu pasakykit man, durnai ir senai tiesą dėl to Landsbergio. Aš jo asmeniškai nepažįstu. Ant jo varantieji, kaip suprantu, jį pažįsta. Gal kartu studijavo, mokėsi šiaip, alaus išgerdavo ar kaimynai buvo. Šitaip baisiai vežti galima tik ant Stalino, Hitlerio ar kokio agurkinio. Ant kitų nuodėmė ir savigarbos neturėjimas. Negi mūsų žmonės tokie, atsiprašau, švancai? Netikiu! Tai kame reikalas? Man jis nei kliudo, nei jį garbinu. Aišku, gyvenu dabar geriau, nors ir pensininkė. Perku ne kanopas, o mėsą, batus nešioju ne "Raud. spalio". Nesakau, Palanga man per brangi, bet į Turkiją 10 d. 3* viešbutin galiu nuvažiuoti. Ir nebuvau jokia profesorė, o paprasta atlyginimų buhalterė eiliniame fabrike. Tai kas blogai? Ką tas Landsbergis padarė? Kolchozus su tuo Vogneriu sugriovė? Nu ir kas? Į tą kolchozą juk vis vien dabar niekas neitų dirbti.

Jonas

Jonas portretas
Visi lygūs sako konstitucija,bet visada atsiranda lygesnių.

>>>Kaunas /////...\\\\\>

>>>Kaunas  /////...\\\\\> portretas
>>>Prietranka,pažiūrėk vakar filmuotą medžiagą,'didvyriai' saugiai sėdėjo rūmuose,linksmai dainavo,o kvailelius po tankais kišo,nes ožiui reikėjo kraujo.Iš tų minetų 'didvyrių' ar nors vinas išvarvino bent lašelį savo 'patrijotiško' kraujo,tik naivuolius sukišo po tankais.Už tolius veksmus turėtų atsakyti.Kodėl nebuvo tokių nesamonių Latvijoje,Estijoe,nes neturėjo 'savo' linzborgo.---Ką veikė 'profesoriaus anūkas sausio 13 ???,kokias barikadas 'gynė' ???.Taip kad praleidai progą patylėti 'patrijote'.

kaunas

kaunas portretas
..Garbe musu LIETUVOS TAUTAI Ir tik psichikos ligonis nesupras ----kas yrs TAUTOS NEPRIKLAUSOMYBE!!! Tai brangenybe ,kuria[[ daugumoje]] reikia atkovoti . Pagarba MUSU zmonems ,kurie buvo TEN ,kur ju tuomet labai reikejo ;Pagarba musu tautos KOORDINATORIAMS-ATGIMIMO ZMONEMS!!! kurie mylejo LIetuva ,kaip savo MOTINAS ir dirbo !! ta linkme--kad rusishkas komunizmas "pasislinktu'" I ten is kur atropojo. ...yra nepatenkintu,kad "neara dzino ,kuris mosteltu ranka -----ir jau karaliais tapome... ne ,ponai,,,judam I prieki 30metu ,,prasigyvenome,,bus ir geriau ,bet --nekniaukim ,kad ,dar ne shveicarijos ar britanijos lygio; tenJIE ,mineti, shimtmeciais LIPDE savo GERBUVI ;;;o sssr per shimtmeti ---tik gyvuliu kanopomis linksmino mus .....Garbe tautai su LAISVES shaukliais,garbe mums visiems.

Taigis

Taigis portretas
DEJA DAUGUMA JŲ SENIAI MIRĘ ...

>>> as

>>> as portretas
Turi omenyje valstieciu vergai? nes patvoriniai pasalpiniai vos 9 klases pabaige valstieciu ir darbininku luomo atstovai visuomet yra. buvo ir bus vergais.

as

as portretas
daugelis emigracijoje o kiti koncervu vergai

Anonimas

Anonimas portretas
Gudresni tapo milijonieriais, kvailesni bamžais....

Jolanta.

Jolanta. portretas
Šlovė Lietuvos tautai!!!! Kuri savo krauju laisvę apgynė!!!!!! Gėda valdžiai kuri ir tada už storų sienų slėpėsi, o tą šlovę dabar sau prisiima!!!!!!

Robis

Robis  portretas
Šlovė Lansbergiui,drąsus žmogus.

E.

E. portretas
Ačiū, Nomeda! Žmogus, kuris išties spindi meile Lietuvai savo kasdieniu žodžiu ir daina!

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Aš irgi visur dalyvavau,laksčiau,krykštavau,dabar gailiuos,,nes neakivaizdžiai padėjau komunistams. KGB'istams įsitvirtinti valdžioje.Estai nekvailiojo,tik pastatė į vietą komunistus,KGB'istus į vietą ir tvarka.

Nomeda //////...\\\\\\

Nomeda //////...\\\\\\ portretas
Numetė lainzborginiai nors apgraužtą kaulą.Toks jaudinantis 'patrjotizmas'net masonų neužmištuolė.Ajajai ajajai,neplyšo papunio širdis.

romas

romas portretas
kulturistas ir gynejas r.Ivanauskas apdovanuotas garbes rastais sedi kalejime.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių