Kulautuva žada nustebinti vandenlenčių parku

  • Teksto dydis:

Pernai rudenį Noreikiškėse atidarytas vandenlenčių parkas „Dock7“ sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau šią vasarą jis turės konkurentą kitame Kauno rajono miestelyje – Kulautuvoje.

Vandenlenčių parkus steigiančios ir juos prižiūrinčios bendrovės „Gedbra“ vadovas Antanas Sysas lankėsi Kauno rajono savivaldybėje ir su meru Valerijumi Makūnu aptarė projekto įgyvendinimo galimybes.

A.Sysas tvirtino, kad jo vadovaujama įmonė turi nuolatinių klientų ir partnerių, yra įsteigusi ne vieną vandenlenčių parką Vilniuje, Vilniaus rajone, Klaipėdoje ir net užsienio šalyse.

Verslininkai jau apžiūrėjo Kulautuvos karjerą ir tvirtino, kad jame galima įrengti dvi vandenlenčių trasas.

„Čia galėtų veikti stilinga kavinė, kempingas, pripučiamų atrakcionų kompleksas, vandenlenčių įrangos ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Centre dirbtų profesionalūs instruktoriai, pagalvotume ir apie įvairias pramogas visai šeimai“, – dalijosi planais A. Sysas.

Kulautuvos parkas būtų didžiausio Lietuvoje vandenlenčių parko „Wake Inn“ dalis. Iki tvenkinio bus galima atminti ir dviračiu – nuo Šilelio kaimo iki Kulautuvos sodų driekiasi dviračių takas.

Kulautuva kartu su Kačergine ir Zapyškiu siekia kurortinės teritorijos statuso, todėl verslininkų iniciatyva nudžiugino V. Makūną.

„Mūsų krašte yra daug gražių vandens telkinių, todėl smagu, kad vandens sporto šakos populiarėja. Žmonės nori aktyviai leisti laisvalaikį, o mes, savivaldybės atstovai, stengiamės atsižvelgti į jų lūkesčius", – sakė meras.

Pernai vandenlenčių parkas įsikūrė ir Graužės tvenkinyje, Noreikiškėse. Jame įkurta kabelinė dviejų bokštų sistema. Trasos ilgis – 268 metrai. „Doc7“ per trumpą laiką sulaukė didelio dėmesio ir pelnė bene lankomiausio vandenlenčių parko vardą.

Mūsų krašte yra daug gražių vandens telkinių, todėl smagu, kad vandens sporto šakos populiarėja.

Nors Lietuvoje vandenlenčių sportas gyvuoja vos šeštą sezoną, šalyje jau veikia daugiau kaip 30 vandenlenčių parkų. Šis sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, juo gali mėgautis ir jaunimas, ir vyresnio amžiaus žmonės. Čiuožiant vandeniu dirba labai daug raumenų grupių, todėl tai – ne tik puikus laisvalaikio praleidimas, bet ir sveikatos šaltinis.

Vandenlentės pretenduoja tapti 2020 m. vasaros olimpiados sporto šaka.NAUJAUSI KOMENTARAI

nereikės

nereikės portretas
nei dalgių ..........besimaudantiems kojites ir galvytes reikės saugot apdujusių vandenlentininkų

Iš Kulautuvos

Iš Kulautuvos portretas
Kiekviena iniciatyva vis negerai. Burbekliai, ar ne gėda? Apmokestins, užgrobs, pabrangs. Kai taip bus, tai ir lokit! Šaunuolis meras! Vis kažką naujo, naudingo ir įdomaus sugalvoja. Bet daug kam netinka, nes patys, matyt, tik kritikuot tesugeba.

Arūnas

Arūnas portretas
Šaunu jeigu pavyks tikrai visi kulautuviškiai ir ne tik jie lauksime,manau čia ne tie žmonės kurie daug metų ruošiasi bažnyčią atstatyti
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių