Kreipiasi į vairuotojus: įvertinkite, kad dėl uždarytos Panerių gatvės kelionė gali užtrukti ilgiau

Dėl nuvirtusios demontuojamo A. Meškinio tilto dalies uždarius eismą Panerių gatve po tiltais, magistrale A1 eismas vyksta įprasta tvarka, trečiadienio vakarą pranešė Kauno m. savivaldybė.

„Vairuotojų prašome iš anksto planuotis keliones ir rinktis alternatyvius maršrutus. Vykstantiems į Lapes ar iš jų, rekomenduojama keliauti pro Šilainius ar PLC „Mega“ – Vytėnų, Sargėnų ir Domeikavos kryptimis.

21-ojo maršruto autobusas stos visose įprastinėse stotelėse, išskyrus „Šiaurinio aplinkkelio tilto“ sustojimą. Vykstantieji viešuoju transportu turėtų įvertinti, kad kelionė gali užtrukti ilgiau“, – rašome išplatintame pranešime.

„Kauno tiltai“: A. Meškinio tilto griovimas vyko pagal projektą

Darbai demontuojant A. Meškinio tilto konstrukcijas Kaune vyko pagal projektą, sako generalinė rangovė bendrovė „Kauno tiltai“.

Antradienio vakarą atitrūkus daliai ardomo tilto konstrukcijos, bendrovė teigia, jog bus peržiūrima technologija.

„Vakar vakare demontuojant viduriniojo A. Meškinio (Kleboniškio) tilto konstrukcijas, nuo atramos atitrūko ir persisvėrė perdangos dalis. Laimei, buvo išvengta skaudžių pasekmių – nei žmonės, nei automobiliai įvykio metu nenukentėjo“, – BNS atsiųstame komentare trečiadienį teigė „Kauno tiltų“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

Pasak jo, griovimo darbus objekte atlieka „ilgametę tokių darbų patirtį turintis subrangovas“. A. Rusevičiaus teigimu, darbai buvo vykdomi pagal suderintą griovimo darbų technologinį projektą.

„Pagal tą pačią technologiją jau buvo sėkmingai išardyta didžioji dalis tilto“, – teigė jis.

„Nedelsiant reagavome į įvykį – aiškinamės jo galimas priežastis, incidento aplinkybes, peržiūrėsime griovimo darbų technologiją. Informavome ir toliau bendradarbiaujame su atsakingomis institucijomis. Įvykiui ištirti bus suburta kompetentingų ekspertų komisija, kuri objektyviai įvertins situaciją bei pateiks išvadas“, – nurodė „Kauno tiltų“ vadovas.

Kaip BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Reda Zarauskienė, policijai apie įvykį pranešta apie 22 val. antradienį. Buvo uždaryta po tiltu esanti Panerių gatvė, eismą čia trečiadienį reguliuoja policijos pareigūnai.

Pagal tą pačią technologiją jau buvo sėkmingai išardyta didžioji dalis tilto.

Kleboniškio, arba A. Meškinio, tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pernai pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus iš esmės rekonstruojamas.

Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešė, jog eismas šalia nuvirtusios konstrukcijos esančiais dviem tiltais – pietiniu ir naujai pastatytu – vyksta be apribojimų.

„Rangovui nurodyta stebėti situaciją ir atsiradus menkiausiems įtarimams dėl eismo saugos užtikrinimo rangovas privalo operatyviai informuoti Kelių direkciją ir imtis veiksmų riboti eismą“, – nurodo direkcija.

Pirminiais duomenimis, naujai pastatytas ir pietinis tiltai per Nerį nepažeisti.

Pasak Kelių direkcijos, rangovas nuolat informuoja ją apie situaciją ir priimamus sprendimus, jos atstovai vertina situaciją įvykio vietoje, taip pat imsis veiksmų įvertinti tilto griovimo darbų aplinkybes.

Kelių direkcijos duomenimis, darbai buvo vykdomi pagal technologinį projektą, kurį rangovas dabar turės peržiūrėti, įvertinant įvykius statybvietėje. 

A. Meškinio tilto per Nerį (viduriniojo tilto) rekonstrukcijos ties Kaunu darbai pradėti praėjusiais metais. Pagal sutartį darbai turėjo būti baigti iki 2024 metų pabaigos.

Sutarties su „Kauno tiltais“ vertė – 68,37 mln. eurų (su PVM). Skaičiuojama, kad šiuo kelio ruožu, į kurį patenka ir minėtas tiltas, nuo Biruliškių sankryžos iki „Via Baltica“ kai kuriomis dienomis automobilių srautas siekia iki 78 tūkst. automobilių.NAUJAUSI KOMENTARAI

R

R portretas
Ar bus nubausti vandalai griovėjai

Kirminas

Kirminas portretas
O Kur geltona lentelė Kaunas tvarkosi taip ji man patiko 6 metai mes su ja kartu visuose kamščiuose ir pertavrkymuose matyt viskas pagal planą vyksta.Be aš jos ir brealaujos g.nematau nei varnių g ir kitose knisalynėse.Jaigu ankščiau srautai buvo judantys tai dabar tikra ž o p a ,ypač karaliaus Mindaugo alkanūjų susivienimas McDonald's atitinka saugaus eismo kriterijus čia Semaška gal patrimą duotu.

brazauskininko laiku

brazauskininko laiku portretas
vagiliavimas parode kaip buvo dirbama ir lobstama is tokio darbo.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Gimnazijoje – ir gyvybės išsaugojimo pamokos
  Gimnazijoje – ir gyvybės išsaugojimo pamokos

  Gegužės mėnuo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje ypatingas – bendruomenė rinko lėšas automatiniam širdies defibriliatoriui įsigyti. 2,5 tūkst. eurų kainuojantis prietaisas suteiks galimybių plačiau užsiimti veiklom...

 • Plaukiam Nemunu: laivas „Žalgiris“ pradėjo naują sezoną
  Plaukiam Nemunu: laivas „Žalgiris“ pradėjo naują sezoną

  Trečią vasarą iš eilės pasitinkantis atnaujintas laivas „Žalgiris“ iki pat rugsėjo tradiciškai kursuos tarp Nemuno salos ir Zapyškio. Poilsiautojai plaukti ir pasigrožėti vaizdingomis upės pakrantėmis kviečiami kiekv...

  1
 • Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas
  Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas

  Kauno rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kartu su partneriais iš Lietuvos ir Lenkijos įgyvendins tarptautinį projektą „Eksperimentinis veiksmų planas vietinėms mobilioms psichologinėms krizių valdymo komandoms, valdant krizines situac...

 • Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai
  Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai

  Kaip ir kiekvienais metais, Garliavos meno mokykloje įvyko tradicinė gabiausių Kauno rajono moksleivių pagerbimo šventė. Joje buvo apdovanoti rajono vardą garsinantys mokiniai, įvairių olimpiadų nugalėtojai ir juos ruošę pedagogai. ...

  1
 • Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone
  Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone

  Ketvirtadienį garbingą 100-ąjį gimtadienį šventė Neveronių seniūnijos gyventoja Zuzana Ališauskienė. ...

  3
 • Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.
  Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.

  Birželio 1 d. Babtų kultūros centras: 18 val. – Tarptautinė vaikų gynimo dienos šventė – koncertas „Jau vasarą matau“. Ežerėlio kultūros centras: 19 val. – dviračių paradas, skirtas Tarptautinei vaikų gynim...

 • Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis
  Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis

  Kluoniškių kaime (Kauno r.) paminėtas ypatingas partizaniškas gimtadienis – Sūduvos partizano, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Vytauto Balsio-Uosio 100-metis. ...

  1
 • Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?
  Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?

  Pirmasis šalies kurortas – Kulautuva – žavi savo gamta, kultūriniais renginiais, bet miestelyje jaučiamas pagyvėjimas ir kitose srityse. Įgyvendinti ar baigiami svarbūs miestelio infrastruktūros, visuomeninių paslaugų teikimo projek...

  6
 • Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo
  Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo

  „Narkotinėms medžiagoms būtina užkirsti kelią į mokyklas. Tai galime padaryti šviesdami visuomenę, aktyviau bendradarbiaudami su mokinių tėvais, policija, vietos bendruomenėmis“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūn...

  4
 • Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais
  Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais

  Vasara jau visai ant nosies, tad pats metas pasirūpinti vaikų užimtumu. Kauno rajono savivaldybė paruošė daugybę stovyklų, kuriose vaikai galės susipažinti su istorija, gamtos paveldu ar net pasimatuoti pareigūno profesiją ...

Daugiau straipsnių