Kovo 11-osios vardas – ir trijų namų gatvei

...

... portretas
Taip, raudonajam Krabui (ex'milicininkui - deja, buvusių milicininkų NEBŪNA!) Kovo 11-oji - ne šventė, tai ir gatvė tuo vardu - kalės vietoj, kurią reikia laiptais be turėklų žemyn nuleist.

Anonimas

Anonimas portretas
Išeitų,kad kaip pavadino Pumpėnų seniūnijoje du kaimus Kovo 11-sios vardu,tai tos kelios bakūžės ir ištuštėjo.Įdomu kas būtų,jeigu tas pavadinimas būtų pakeistas?Gal tuščios sodybos pradėtų pilnėti?Keista

Ašara

Ašara portretas
Po Vienybės aikštės " rekonstrukcijos" išniekinta istorinė atmintis prie Karo muziejaus, aikštė tarsi padalinta į dvi atskiras dalis su nutūpusiomis skraidančiomis lėkštėmis. Prie Kauno pilies stovi ukrainiečių arklys su raiteliu " panašiu į Kalantą". Kaunas vadybininkų. dėka palaipsniui praranda savo veidą. Laisvės alėja sužlugdyta negrįžtamai.

Padlaižių palikimas

Padlaižių palikimas portretas
Būtų labai įdomu sužinoti pavardes tų brazauskinių padlaižių,kurių dėka jam gyvam esant pasiūlyta jo vardo mokykla,pervadinamas Kauno HES,nors tam priešinosi ten dirbę inžinieriai, ir kiti objektai.Įdomu,kuo jis taip ypatingai jiems pasižymėjo?

Didysis susireikšmintojas

Didysis susireikšmintojas portretas
Pasirodo,kad tai tiesa,kad Brazauskas- sovietinio palikimo simbolis.Juk sovietmečiu net miestai buvo pervadinami žymiausių komunistų,svetimų žemių užkariautojų vardais.Peržvelkim Karaliaučiaus,Mažosios Lietuvos, miestų pavadinimus...Ir Lietuvoje,nors seniausiai asmens kultas panaikintas,atsirado komunisto Snieškaus miestas,ir nedaug trūko,kad Kaišiadorys taptų didžiojo prichvatizatoriaus komunisto Brazausko miestu.Ir ne gėda buvo jam gyvam esant taip save susireikšminti.Nors ir be to liko daug jo vardo atliekų.

ML

ML portretas
Kiemai baisūs kovo 11 gatvėje.Automobilių aikštelės tiesiog tragedija.Nupjautų medžių kamienai voliojasi metais, duobės, purvas. Stebiuosi kodėl meras to nemato antrą kadenciją.

man tai ŠVENTĖ

man tai ŠVENTĖ portretas
,o, bet tačiau,- Kaune turbūt nėra labiau apleistos, skurdesnės gatvės kaip Kovo-11 - osios. Pradedant prie prekybos centro SAVAS aikštelės IŠLUPTU IR NUMESTU atminimo ženklu, kuriame paminėta kada ir kokia proga buvo suteiktas gatvei pavadinimas :(. Apie asfalto likučius , kurie turi vadintis tos iškiliai pavadintos gatvės ŠALITAGVIAIS, tai net neįmanoma aprašyti :) Manau, kad tai sąmoningas savivaldybės politinis POŽIŪRIS į gatvės pavadinimą :)

To Artūras

To Artūras portretas
Gerai, kad tavo idioto nuomonė yra niekam neidomi...

Artūras

Artūras portretas
Kovo 11, Man NE ŠVENTĖ !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių