Kodėl svarbu reguliariai tikrintis akių būklę?

Grįžti į straipsnį

kaip

kaip  portretas
talonus gauti??????

Žmogau>Kur kreiptis

Žmogau>Kur kreiptis portretas
Juk tu ėjai į Liremą pas tą pačią gydytoją-cinikę, kuri dirba Kauno Klinikose ir jos pavardė Loreta Kuzmienė. Kaip reta pasipūtusi, grubi su pacientais, akių gydytoja. Kažkas su jos nervais netvarkoj. O kai gavo docentės laispnį, visai padujo. Visai su pacientais nesiskaito. Jos kvalifikacija taip pat abejoju (laipsnis dar ne viskas).

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia būklę. Kam ji rūpi. Sugriauta galutinai medicininis aptarnavimas, o visi vadinami specialistai tik žiūri kaip savas kišenes prikimšti pinigais. Hipokrato priesaika ,taip kaip ir seimūnų priesaika, šiais laikais nieko nebereiškia.

Sutinku , tik

Sutinku , tik  portretas
KAIP PAS SPECIALISTĄ PATEKTI ? Dulkys ir liberkonsrvatos visiškai nesirūpina šia problema ! Liko tik privatininkai . Matyt konservatoriai su liberaliais laisvais to ir siekia , turi eurų - gydaisi , ne - tavo bėdos . Pati blogiausia PIŠ vyriausybė !!!

Kur kreiptis

Kur kreiptis portretas
Jei liremoj pažiūrės į gimimo metus ir pasakys tūla gydytoja - ir tu dar matai? Na išrašysiu lašų, o jei nori ir akinius - viskas, gali eit!

geda

geda portretas
jei pastoviai tikrinsies tai tegu dulkys pasako kiek patikrai pas daktare patekti reikia laiko

Zoro

Zoro portretas
Nežinau apie ką straipsnis, bet daktarė - SUPERINĖ!!! AČIŪ.

na

na portretas
kam rašyti straipsnį...jei patekti pas akių gyd. dar įmanoma, bet su siuntimu į kauno klinikas dėl kataraktos niekaip....

teisybe

teisybe portretas
Kuo sunkiau patekt pas specialistus,tuo dazniau pasirodo gasdinantys straipsniai.Net ir sulaukus eiles ir apsilankius pas juos .pasijauciu,kaip ,,ligu ieskotoja''.

Pacientas

Pacientas portretas
Paskaičius tokius patarimus darosi klaiku. Kelintą kartą turiu akių uždegimą dėl netaisyklingai įaugusių blakstienų, bet užregistravo pas akių gydytoją tik 02.15 dienai. O šita varna perspėja, kad reikia tikrintis REGULIARIAI. Jei lankysiuos pas akių gydytojus REGULIARIAI, jie iš manęs pasityčios, kam aš juos trukdau, jei su akimis turiu problemą, jie manęs nepriima, nes baisiai užimti.

nu jo

nu jo portretas
nuotoliniu būdu?

Galerijos

Daugiau straipsnių