Klientą keikęs „Ermitažo“ darbuotojas nušalintas, o apie jį stumdžiusią vadovę – tyla

Savaitgalio incidentas Pramonės prospekte esančioje statybinių prekių parduotuvėje „Ermitažas“ sukėlė tikrą diskusijų audrą. Šiandien paaiškėjo, kad, kaip teigia į nemalonią situaciją pakliuvusi pirkėja, keiksmais ir grasinimais plūdęsis darbuotojas laikinai nušalintas nuo darbo, tačiau labai miglotai kalbama apie kitą personalo darbuotoją – pastaroji vaizdo įraše stumtelėjimais veja įsiaudrinusį vyrą šalin.

Kaip jau rašėme, savo nemalonius patyrimus „Ermitaže“ portalui papasakojo čia apsilankiusi kaunietė Lauryna R. (vardas redakcijai žinomas). Moteris negalėjo patikėti tuo, ką išvydo ir išgirdo.

Kaunietė pasakojo, kad su draugu į šią parduotuvę užsuko sekmadienio popietę. „Priėjome prie konsultanto paprašyti pagalbos, o jis mums atsakė: „Savitarna“. Sekundę sustingome, nes galvojome, kad to negali būti“, – Lauryna R. pasakojo, kad prie darbuotojo priėjo dar kartą pasitikslinti, ar gerai suprato, tačiau atsakymas buvo toks pats.

Sutrikę pirkėjai, kurie čia ieškojo detalės automobiliui, nuėjo prie kasų išsiaiškinti dėl nemalonaus incidento. Kaip pasakoja pašnekovė, buvo pasiūlyta išsikviesti parduotuvės vadovę. Su ja kartu parduotuvės lankytojai nuėjo prie konsultanto.

„Ir tada prasidėjo cirkai. Darbuotojas ne tik pradėjo stumdytis, bet ir įžeidinėjo, sakė, kad „užmuš“, „sudaužys“ ir t.t. Jis mano draugą kvietė eiti išsiaiškinti santykių į lauką ir dar jį stumtelėjo“, – pasakojo moteris, kuri dalį incidento ir nufilmavo.

Anot kaunietės, vaizdo įraše matoma, kaip įsikarščiavusį konsultantą ramina parduotuvės vadovė.

Tą patį vakarą portalas susisiekė su „Ermitažo“ atstove Laima Skiriene, kuri teigė, kad pirmadienį bus peržiūrėtas visas incidento vaizdo įrašas, surinkti pasiaiškinimai tiek iš darbuotojo, tiek iš tuomet dirbusio personalo, kad susidarytų bendras šios nemalonios situacijos vaizdas.

„Faktas, kad čia buvo neeilinė situacija. Klientų labai atsiprašome dėl šio nekokybiško ir nemandagaus aptarnavimo. Visiems darbuotojams priminsime, kokie yra klientų aptarnavimo standartai, kad panašių situacijų nepasikartotų“, – sekmadienį teigė parduotuvės atstovė.

Antradienį po pietų dar kartą susisiekėme su L.Skiriene, kurios teigimu, įmonėje šiuo metu vyksta vidinis tyrimas. Dėl šios priežasties „Ermitažo“ atstovė negalėjo komentuoti, kai buvo paprašyta plačiau paaiškinti tądien įvykusią situaciją.

Darbuotojas ne tik pradėjo stumdytis, bet ir įžeidinėjo, sakė, kad „užmuš“, „sudaužys“ ir t.t.

„Darbuotojas šiuo metu yra laikinai nušalintas nuo pareigų. Kol vyksta tyrimas, jis nedirba. Ir įmonė, ir pats darbuotojas apgailestauja ir dar kartą atsiprašo mūsų pirkėjų“, – teigė L.Skirienė.

Pabandžius išsiaiškinti, kaip vertinami kitos „Ermitažo“ darbuotojos, kuri, kaip matoma įraše, stumtelėjimais veja besiplūstantį darbuotoją į šalį, veiksmai, jokio konkretaus atsakymo nesulaukta.

„Reiktų dar kartą peržiūrėti tą įrašą, nes pati šioje situacijoje nedalyvavau ir negaliu komentuoti“, – antradienio popietę tegalėjo pasakyti parduotuvės atstovė dar kartą pabrėždama, kad apie įvykį sužinojo tik iš žiniasklaidos.NAUJAUSI KOMENTARAI

spaudos situacijos iškraipymai

spaudos situacijos iškraipymai portretas
Argi vadovė stumdė konsultantą, ji tik neleido prie kliento, nes ko gero būtų kilę muštynės

Direktorius

Direktorius portretas
Jeigu kas nors galvoja jog klientas visada teisus Tai jum visiem galvas sviest reiktu pas daktarus ir ne viena karta. Kur Tai yra parasyta kad klientas teisus. Jeigu parduotuveje tokio dalyko nera tai nereikia prisigalvoti nesamoniu. Pvz kad turi buti it t.t. jeigu tokios prekes nera eikite i kita parduotuve

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunas...
VISI KOMENTARAI 80
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių