Kiek dar vaikų turi mirti nuo smurto?

Grįžti į straipsnį

Rasa

Rasa portretas
Tik sistema kalta dėl tokios padėties Buvo jau prie valstiečiu viskas pakrype i gera puse o ka dabar daro šita neadekvačiu išsigimeliu valdžiukė Aukocholis liejasi laisvai pirk diena nakti narkotikai nekontroliuojami dar net iš seimo trybunos skatynami Iškrypimai brukami mokyklose darželiuose Todėl atėjus pišiai ir nausėdai prostytučija klesti tele ekranuose baruose narkotikai mokyklose tėveliai verkia kad ju vaikai žūsta nuo narko švirkštu ir bėga balsuoti už pišės ir nausėdos šaika lansberga Pavilioni Raskevičiu armonaute dobrovolska Pamenu kaip mano viena pažystama vos atgavo savo vaika tiek prisikentėjo net susirgo Ir po kiek laiko vyko balsavimas sutikus ja paklausiau už ka baslsavai sako už socdemus Tai nesupratau iš jos ir atėmė vaika šakalienės šaika sakau kodėl už ja balsavai Žiūri akis išputusi avis Supratau kad iš tokiu vėplu ir atiminėja tokie idijotai kenke ne tik savo bet ir kitu vaikam

manau

manau portretas
dar kokie 28

Anonimas

Anonimas portretas
Gal mažiau reikėtų kliedėti apie tai, ką veikia kažkokios tarnybos.Reikia žiūrėti, ką veikia motina, tėvas,močiutė,senelis, broliai seserys ir visi giminės, kad tokia padėtis Lietuvoj. Ne tarnybos gimdo , o iš kartos į kartą perduodamos šeimos vertybės turi būti. nes susidaro įspūdis, kad plynam lauke iš nežinia iš kur atsirado, pagimdo kažkokios našlaitės, jokių įgūdžių nėr kam iš šeimos perduoti. Viską tarnyboms užkrauna. Be tarnybų seniau augino žmonės vaikus ir anūkus, užteko šeimos rato.

aaa

aaa portretas
nu netikiu kad tuos vaikus visi tėvai taip muša, gal atvirksciai- patys vaikai vieni kitus gaujom terorizuoja ir griežtesnius tėvus bei globejus be reikalo piktybiskai skundineja, pavyzdžiu buvo ir ne vienas..

R

R portretas
Per daug teisių ir kitokių nuolaidų. Darbingiems tinginiams mokamos pašalpos...ir toliau padeda parazitauti. Invalidams ir seneliams jos per mažos, kad oriai gyventų. Jaunos dirbančios šeimos nuskriaustos, nes uždarbis mažas. Sunku pragyventi .Žmonės nusivylę ir pikti. Daugelis ima ,,ramintis" alkoholiu ir smurtu...prieš vaikus, žmoną, praeivius...

<<<<<GALI KITAIP BŪTI ,BET HUMANIŠKUMUI NUSIŽENGSIM...

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;GALI KITAIP BŪTI ,BET HUMANIŠKUMUI NUSIŽENGSIM... portretas
Taip turi būti ,kai vaikų tėvai yra su įvairiais raidos sutrikimais [ silpnaprotystė, socialinių įgūdžių stoka , elgesio sutrikimai ir kitos psichinės ligos bei narkomanai .]...TOKIE TURĖTŲ VAIKŲ NEKŪRTI....BET....žmogaus teisės...esam humaniški...TIK ČIA NESUPRANTU , kodėl tada verkšlenam ,kad vaikai mušami ,žudomi nesveiki. .nors čia tarsi pamirštos gimusio teisės ir humaniškumas.....tarsi esam kalti, nors nei mes nei socialiniai darbuotojai kartu negyvenam su turinčiais raidos sutrikimais ir už juos negimdom.. TAIP SUKASI ĮSUKTAS TOS PAKRAIPOS ŽMONIJOS RATAS....

Manau

Manau portretas
Nesmurtaukite ir ne mirs. Juk patys kalti. Kaimynai mato kas per gyvuliai gyvena šalia. Tai nelaukite pakol užmuš.

Anonimas

Anonimas portretas
Ziurim "Diena Media New" akcininku sarasa, ir suprantam is kur lenda uzsakomieji straipsniai...

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Komentuojantis; visi kiti kalti tik ne pats. Po karo nebuvo jokių prižiūrėtojų ir išaugome darbštus,protingi. Per gerai gyvename, todėl šitiek ir smurto. Nebesusitvarkome patys su savimi. Vienam reikia kelių prižiūrėtojų. Patiems reikia imtis proto ir gyventi dirbti ką sugebi, o ne tik bele ką , kad tik pinigai.

Ką čia

Ką čia portretas
dar klausinėti? Toks atvejis - paėmei "tėvelius" už vienos vietos, vieną kastruoti, kitą sterilizuoti ir baigta. Norit dulkintis - dulkinkitės nors iki smerties, bet negimdykit vaikų, jų nemėtykit ir nedaužykit. Aišku, kad šis prašymas ne asocialams, nes jiems vienodai rodo. Tai prašymas tiems, nuo kurių priklauso nelaimingų vaikų likimai.

Anonimas

Anonimas portretas
tarnybos da tarnybos, o ką iki šiol veikė ir dabar veikią tų smurtautojų tėvai, motinos? Skėsčioja rankomis tik? ne prie ko, kad tokius užaugino?

Turbut,

Turbut, portretas
tiek,kiek nukencia avarijose del nepriziurimu,slidziu keliu? Skirtumas cia tik toks,kad tarnyboms mes visi,uz ta nesama prieziura,sumokame!

H

H portretas
Kiek dar bus pučiamas tas muilo burbulas.

Kai tėvus

Kai tėvus portretas
kaip marionetes tampo nelabasis, tai jie ir elgiasi pagal jo nurodymus. Visiškas moralinis supuvimas, bedvasiškumas, egoizmas, - iš čia ir gimsta neišpasakytas žiaurumas. "Mano kūnas, darau ką noriu. Galiu nužudyti gyvybę po širdimi - tai mano teisė".. Taip ir sukasi žiaurumo karuselė. Anais laikais visi gaudavom beržinės košės, bet niekas vaikų nežudė taip, kaip dabar.

Tokio ilgumo straipsnio dar neskaičiau

Tokio ilgumo straipsnio dar neskaičiau portretas
Bet iš jo naudos, kaip iš ožio pieno. Man labiau rūpi paklausti: kokio velnio sukurta tokia griozdiška "vaikų teisių apsauga", kuriai esant nukenčia TIEK DAUG VAIKŲ? Ką jos veikia ir kam jos reikalingos? Ar ne pigiau būtų jei šita neveikianti įstaiga būtų panaikinta, o jos funkcijas atliktų policija? Nesu pavydus, bet siūtas ima pagalvojus, kad už nieko neveikimą šitlos bobos gauna algas, ir nemažas.

KAS PER KLAUSIMAS ?!

KAS PER KLAUSIMAS ?! portretas
Net nenoriu skaityti . To neturėtų būti ir už tai atsakingi esam visi suaugusieji BE AKCIJŲ , BE RAGINIMŲ , BE ISTATYMŲ , O TIESIOG MEILĖS IR RUPESČIO VEDINI .

tomas

tomas portretas
nesamone visiska

skiep

skiep portretas
kiek kgb koncervai istreme i sibira .Lietuviu.

Jo

Jo portretas
Įteisina galimai dėl to konservai,liberalai,nelaisvės partija narkotikus,tipo vartokite ir darykit ką nori

Robertas

Robertas portretas
Kaip pavadinti propagandini straipsni, kad niekas nesuprastu, kad ji spropagandinis? :DDDDD

Laisvės pasekmės

Laisvės pasekmės portretas
Laisvė negerbti tėvų, negerbti mokytojų, auklėtojų, laisvė neturėti pareigos Tėvynei, laisvė ieškoti tik pasitenkinimų ir jokios atsakomybės, tai va taip ir atsidūrėmė tokioje situacijoje ir čia jokios komisijos, tarnybos neišgelbės tai bus tik kaip laikinas pleistras ant piktžaizdės.

tylko

tylko portretas
ni majauskas a pan Majovsky .///

o

o portretas
visa genocida generuoja kgb saika vasaliniu sionsatanystiniu paradoksiniu velnio isgamu fasistynes diktaturos marmalais nuo kuriu netik vaikai bet ir jauni sportininkai randami negyvi be smurto pozymiu reikia ???? ziobieniu su sakalienem kiek vaiku pardave i nezinia ir kiek geru motynu del to nusizude ??? gal socmajauskas atsakys ?//=0

KOKIA TVARKA?

KOKIA TVARKA? portretas
KADA ŠITIEMS TINGINIAMS IR GIRTUOKLIAMS MOKA PINIGUS UŽ GIMUSIUS VAIKUS,TAI JIE IR GIMDO,O PASKUI ŽUDO IR ŽALOJA.REIKIA ĮSTATYMO,KAD PIKNAUDŽIAUJANTČIOMS NEBŪTŲ MOKAMA,O VAIKAI IŠ KARTO ATIMAMI.

Gg

Gg portretas
Nesuprantama už kokius nuopelnus nepajudinama vaikų teisių kontrolierė Žiobienė? Kur jos atsakomybė už nuveiktus darbus, kaip ir daugybės visuomeninių organizacijų, kurios su žvakėmis rėkia, lekia dėl seksualinių mažumų, šunų ir kitų gyvūnų, bet niekada dėl narkomanų, asocialių šeimų vaikų? Ir ciniškas socialinių įstaigų pasakymas, kad jiems šeima nežinoma. Tai štai ir priežastis nelaimių, kad atsakingos įstaigos leidžia sau nežinoti ir nuo to jų atlyginimas nepriklauso.

DAUGEJA

DAUGEJA portretas
Uz tai kad pyder europa, Baltarusijoje vienas zemiausiu nusikaltimo lygiu pasaulyje.

Vanga

Vanga portretas
Kas galėtų pasiškinti , kad niekam nesikeičiant ir tik blogėjant , vaikų teisių apsaugos viršininkė lieka amžiams įmūryta savo kėdėje? Padėka? Už ką?

Kokia idiotiška antraštė!

Kokia idiotiška antraštė! portretas
Jūs galite įvesti kad ir mirties bausmę dėl ''smurto prieš vaikus'', ir vis tiek to ''smurto'' bus. Gal laikas baigti kovoti su išgalvotomis problemomis?

Valstietis is jazoniu kaimo

Valstietis is jazoniu kaimo portretas
Cia yra musu vaikai ir su savo vaikais darome ka norime. Garantuotai lietuviskas Berneverdetas nori atimti is musu valstieciu vaikus ir parduoti pedofilams.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Taip tarnybos žino tuos kurie skriaudzia vaikus bet nieko nedaro o daro biznį paimdami vaikus iš tų šeimų kurie myli savo vaikus o tų kurie geria muša vaikus turbūt bijo jų aišku vaikai yra vaikai ir senoliai sakydavo Mylėk kaip duše ir kresk kaip gruse bet vaikucius reikia mylėti ir jokiu būdu neskriausti jei verkia tai kažkas negerai ar skauda ar nori valgyti ar nori miego vaikai tai mūsų ateitis kas nenori mylėti negimdykit ir nesantykiaukit tokius kasyruoti

Greit

Greit portretas
neliks nei vaikų teisių tarnybų darbuotojų,nei gydytojų ir kitų,kurie atsako už viską ir visą parą.Patys išdarinėjame ką tik sugalvojame,o kiti neša atsakomybę už mus visą parą,jiems nėra nei mamadienių,nei tobulimosi dienų,nei trumpesnių valandų.Mums reikia auklių,kurioms galėtume komanduoti,man lašelinę,man dirbtinį apvaisinimą,man cezario pjūvį,aš negaliu susitvarkyti ,mano vaikas verkia,darykite ką nors...,mano vyras su mobiliu filmuoja,kad man nepadedate.

ale kur

ale kur portretas
O kur tos basakojė kur žiemą dėl skiepų ėjo iš proto prie prezidentūros, o kur čia šeimamaršinių kova už vaikus. Populistams tik rinkimai rūpi. kaip visada.

Ignas

Ignas portretas
Vaiko teisių gynėjai ima vaikus iš šeimų ir atiduoda pedofilams.. reikia padėti probleminėms šeimoms o ne šerti pedofilus

MARINO, MARINO, LAKSTE SU VAKCINOMIS

MARINO, MARINO, LAKSTE SU VAKCINOMIS portretas
DABAR TIPO, O KOKIE MES GERIEČIAI. RUPINAMES JUSŲ SVEIKATA IR ŠEIMOS ŽIDINIU. NEJUOKINKIT BESIRUPINTIEJI. SAKYKIT GERIAU RUPINAMES, KAD KUO DAUGIAU MILIJARDŲ BUTŲ. VAKARIETIŠKOS VERTYBES.

o kur

o kur portretas
tos garsiosios vaikų teisių tarnybos moteriškės, kurios labai greitai sugeba ir demonstratyviai paimti vaikus iš šeimos? Kažkaip nurimo, sėdi kabinetuose ir kavą geria? Stebėti turėtų kai kurias šeimas.

Naikintuvas

Naikintuvas portretas
Gera naujiena Ukrainai: "Vokietijos kancleris Olafas Scholzas sekmadienį pakartojo, kad Vokietija nesiųs naikintuvų į Ukrainą." Olafas Scholzas perėmė kolegos Vladimiro Putino poltinę retoriką - šis vieną sako, o kitą daro. Vokietijos kancleris ne taip seniai irgi šūkavo, kad neduos Ukrainai tankų, o dabar jau vokiški tankai yra fronte. Sakyti vieną, daryti kitą, o galvoti trečią tampa madinga. Tegu jie sau meluoja - svarbu rezultatas.

AR LIETUVOS VALDŽIA KĄ NORS NUSIMANO????

AR LIETUVOS VALDŽIA KĄ NORS NUSIMANO???? portretas
GALVOJA, KAD UŽSIENYJE LAKSTO VISI IŠKRYPĘ IR TURTO IEŠKO. TURTO NERA IR REIKIA EITI PAČIAM UŽSIDIRBTI, NE TAIP, KAI PAS MUS BAISIOS PONIOS, KURIOS REKIA NESUPRASDAMOS, ČIA TIPO VAKARIETIŠKAS AUKLEJIMAS. VALIO DRAUGAI. PALENKIT NUGARAS SUPRASIT, KĄ REIŠKIA GYVENIMAS. REIKIA KARO, KAD UŽMIGUSIUS PRABUDINTŲ NORMALIAI.

Deja

Deja portretas
Visame pasualyje šlykščių prievartuatojų pedofilų buvo ir bus. Tik kitose šalyse į tai žiūrima ne taip paviršutiniškai, atlaidžiai. Nusikaltėliai atisduria registruose, jie gauna realais bausmes, nuolat yra stebimio. Vaikai Lietuvoje ginami tik simboliškai, soc tarnybose žemiausio lygio primityvios valdiųkos ciocės.

PSICHOLOGŲ, SUKNISTŲ MOKYTOJŲ DARBAS

PSICHOLOGŲ, SUKNISTŲ MOKYTOJŲ DARBAS portretas
YRA NULINIS. PRIVEDE PRIE KATASTROFOS. PINIGŲ LUPIKAI.

Kankorezis siknoj

Kankorezis siknoj portretas
Turi baigtis iskrypeliu ir narkotiku propaganda, sklindanti is nekuriu "seimunu" kreivu zabtu. Tada ir baigsis vaiku smurtas.

Komentaras

Komentaras portretas
Norwegian: Barnevernet, literally "child protection". Kitos išeities nematau. Ir tegu žviegia visi, laksto po Strasburus, bet nors liks gyvi. Ir aišku nebaudžiamumas, ( išskyrus tuos atvejus kai yra vaiko lavonas)

Baikit

Baikit portretas
Valdzios kalte,kad visuomeneje isugdomi debilai,kuriems viskas dzin.

Proxy

Proxy portretas
Kažkodėl nutylimas pagrindinis tokio žiauraus smurto prieš savo vaikus komponentas - tai yra narkotikai, t.y. tai ką nuolat bruka visokios morganos ir armonaitės. Kažin lengvaisiais ar sunkiaisiais buvo apsvaigę tėveliai?

Klaustukas

Klaustukas portretas
Kažkodėl mažai įžiūrima problemų su pedofilais, o čia baisus ir šlykštus smurtas prieš vaikus, gal todėl kad jų klanas įsiskverbęs į valdžios ir politikos struktūras, panaši giminystė su LGBT ? Nors jau po truputį lenda jų įla iš maišo.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar per daug Lietuvių gimsta reikia kažką daryti tam yra šis straipsnis.

as irgi taip galvoju...

as irgi taip galvoju... portretas
greiciau statykit vaiku fermas.... klonuosim...cipinsim... busimus banku vergus...PSD vezdu dubasinsim - pratinsim busimus privalomu prie mokesciu ir prievoliu atlikimo .... bauduvai reikia vergu...kas kaltas del smurto pries vaikus ? .... - valdzia...mokyklas uzdarineja, ligonines zudarineja...ka tauta liktu tamsuolais neispruseliais vergais nei finansinio svietimo nei seksualinio...a cia dar elektros aferistai ..PSD aferistai...... ir grieztos sankcijos rusijai rezultaus duoda...mazeja darbov ietu...dideja mokestine nasta ir valdzios primestas lazas....visuomene pavargus...irzli...supriesinta ir sukirsinata...politikai padare viska ka lietuviu tauta isparduot ir iseksportuot...nu arba homoseksualais paverst

tadas

tadas portretas
astuoni.

Palaikau ideja

Palaikau ideja portretas
Atimti visus vaikus is v+m poru ir atiduoti juos spalvingesems, o kai vaikai suags juos atiduoti ant organu senems turtuoliams. Tokiu budu zmonija bus isgelbeta nuo smurto ir betiksliu mirciu.

Kiek dar vaikų turi mirti nuo smurto, kad

Kiek dar vaikų turi mirti nuo smurto, kad portretas
būtų priimtas įstatymas vaikus tik gimus atimti iš visų, šitų bjaurybių heteroseksualaų ir atiduoti homoseksualams. Kurie tikrai žino kaip elgtis su vaikais. O jau po to kai vaikai bus perduoti kami reikia, kas su jais bus - ne jūsų reikalas!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių