Kęstučio gatvėje nebeliko „Maximos“ parduotuvės

Miesto centre, Kęstučio gatvėje, veikusios „Maximos“ parduotuvės durys pirkėjams – užvertos. Nebeliko ir iškabos.  

Parduotuvė nebedirba nuo šio antradienio.

„Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė patvirtino, kad ši 17 metų tarp Laisvės alėjos fontano ir tilto į Nemuno salą veikusi parduotuvė ne remontuojama, o uždaryta visam laikui.

„Pasibaigus patalpų nuomos sutarčiai, „Maximos“ parduotuvė nuo sausio 12 dienos yra uždaryta. Apgailestaujame, jeigu tai pirkėjams sukėlė nepatogumų, ir norime pakviesti juos lankytis kitose artimiausiose „Maximos“ parduotuvėse“, – komentavo E. Dapkienė.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Apgailestaujame, jeigu tai pirkėjams sukėlė nepatogumų, ir norime pakviesti juos lankytis kitose artimiausiose „Maximos“ parduotuvėse.

Šioje parduotuvėje iš viso dirbo 16 darbuotojų. Visiems jiems yra pasiūlyta pereiti į kitas Kaune veikiančias „Maximos“ parduotuves.

Iš viso šiuo metu Kaune veikia 23 „Maximos“ parduotuvės.

Pernai Kaune nebuvo uždaryta nė viena šio tinklo parduotuvė, atidaryta viena nauja, esanti Naujakurių g., Šilainiuose. 

E. Dapkienė neatskleidė, ar šiemet Kaune planuojama atidaryti naujų parduotuvių, uždaryti esamų. 

Eitvydo Kinaičio nuotr.

„Maximos grupės“, kuriai priklauso ir prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“, išleistos obligacijos yra kotiruojamos NASDAQ Vilniaus bei kitose tarptautinėse biržose, todėl informacija apie investicijų planus konkrečioje šalyje pagal galiojančius teisės aktus pirmiausiai turi būti atskleista per biržą. Dėl šios priežasties detalizuoti plėtros planų 2021 m., deja, negalime“, – teigė Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė. NAUJAUSI KOMENTARAI

Diana

Diana portretas
Labai blogai. Kad uždarė šią Maksimuke.tokioje strategiškai patogioje vietoje.Buvo labai patogų apsipirkti važiuojant namo. Visai nepatogu eiti į Maksima karaliaus Mindaugo g.

Pensininkė pirkėja

Pensininkė pirkėja portretas
Košmaras, uždarinėja visas mažesnes parduotuves, aišku, kur ten -negali konkuruoti su dideliais prekybos centrais, kur apyvarta didelė, tačiau seniems žmonėms taip pat neįgaliems per toli gal nueiti iki kokios Maximos ar IKI, LIDLo . Aišku, jaunimėlis iki durų su mašinomis nuvažiuoja, bet mes, senukai neturim mašinų, tai savo senom kojom , o neįgalieji- ratukais ir tapnojam kokį vieną kitą kilometrą pačių paprasčiausių maisto produktų nusipirkti.

Zinkus

Zinkus portretas
Gerai butu Lidl tai nors prekes kokybiskos
VISI KOMENTARAI 30
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių