Keleiviai: per pandemiją autobusuose ir troleibusuose šitaip neturėtų būti

Bambekliam

Bambekliam portretas
Visiems bambekliams noriu paaiskinti;sedynes nesvarios-nedekit koju ,nesvariu tasiu,-bus svaru.Vairuotojai lekia kaip isproteja-pasiruoskite ylipti,ir islipti kaip priklauso-nes kol pakeliat savo subines nuo suoliuku mes jau nuvaziuotume puse sekancio sustojimo,tam laiko nera.Kaukes uzsidekite pries lipdami i transporto priemone -o tai turim laukti kol baiksit kuijstis.Visu pirma elkites kulturingai kitu keleiviu atzvilgiu per tokius nevalas kencia padorus ir saziningi keleiviai.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Durniai,kokia pandemija,tai lengvos formos gripas.Kvailių mulkinimams ir v,Rygos pasipinigavimas.Gyvenau Anglijoje,viską supratau.

Kv

Kv portretas
Autobusai dezinfekuojami grįžus po darbo į parką. Kai kuriuose mašrutuose kurie baigiasi [klinikinė ligoninė, Urmas, Partizanu gatvė, Mega, Petrašiūnai, stotis, pilis, onkologijos ligoninė] dažnai dezinfekuoja ir viena karta dienoje.

skait

skait portretas
Džiaugiuosi, kad paliesta ši tema. Tikrai, durys ne visada atidaromos visos. Buvo taip, kad nuo galinių durų reikėjo bėgt prie vidurinių. O jei būna zuikių, tai dėl to vairuotojai tikrai neturėtų būti baudžiami. Visiškai netikiu, kad transporto priemonės dezinfekuojamos, jei nebūna dezinfekcinio skysčio, tai ką jau ten kalbėt apie dezinfekciją

Zinantis

Zinantis portretas
Ir kaip negeda ponui dekeriui taip akiplesiskai meluot,visi vairuotojai gavo zinutes kad nuo tokios ir tokios dienos keleiviu ilaipinimas vykdomas per priekines duris,netoli pazengem per 30 nepriklausomybes metu,propoganda ir melas ne ka mazesnis nei tsrs laikais....

aldona

aldona portretas
nenusikalbek laima vaziuoti su atidarytom durim kad koks glusas iskristu o apie vairuotoja pagalvojai tu gi nevaiguoji visa diena atidrytom durim

Laima

Laima portretas
Kiek čia prasivėdins atidarius tik prie stotelių duris. Turi būti pastoviai vėdinama. Galėtų priekinės durys pastoviai būtų atidarytos ir uždėta stop juosta, o išliptų ir įliptų per likusias duris

Anonimas

Anonimas portretas
Mažiau keleiviai tegul bezda ir nereiks vėdinti nieko dangstantis pandemijom.

Mūsų kolektyve yra tokia

Mūsų kolektyve yra tokia portretas
Jasinauskienė, kuri pėščia į Maskvą nuvarytu utelę už 1 centą. Tai kur jinai atidarynės visas duris, tai bus jai didžiausias nuostolis jeigu neparduos biletėlio.

Teisuolė

Teisuolė portretas
Kodėl vairuotojas turi leisti ,,zuikius'' ir bomžus prasmirdusius, kurie dar įsitaiso atsisėsti, o keleiviai apsimeta, kad nieko nemato. Kodėl aš turiu užsimokėjusi važinėtis, o daugelis prisidengia pandemija, už dyką važinėjasi.Tuo pačiu metu vairuotojas pro vidurines duris išleidžia, ir pro priekines įleidžia keleivius.Jūs savo butus tiek vėdinkitės, kiek autobusas per dieną prasivėdina, o jei trūksta oro, langeliai lengvai atsidaro.Per tą pandemiją, jau psihiatrai, nesusitvarko.

ar

ar portretas
vairuotojui turi rupeti zuikiai,tegul tuo uzsiima ,saugos tarnyba....juk parkas nemazai sutaupo lesu,prie pagrindino vairuotoju atlyginimo dadedami tik procenta uz bilietuku pardavima,o gal jau ir tai nevyksta

na

na portretas
gerbiamas DIREKTORIAU ,kiek galima prasyti ,kad 54 mikro-autobuso vairuotojai atidarinetu visas priekines duris,o ne viena duru puse,skanbinau ir nurodytu telefonu info KAUNAS ,IR grafika nurodziau,bet padetis nesikeicia,nesuprantama,kodel vairuotojams sunku paspausti dvi knopkes,,,,,

Anonimas

Anonimas portretas
TIK nereikia lia, lia... kai toks ar anoks autobusas, troleibusas važiuoja perpildytas...GAL atsikelkite anksčiau pusvalandžiu ir vykite į darbą , mokyklą, darželį ne prieš pusvalandį [ kad darbe ar kitur būtumėte lygiai ant "8" , ant "9"...], tada ir srautai pasiskirstys... Kaip sakoma "neprilaižei, neprilaižysi" [ čia dėl ilgesnio pamiegojimo ], bet galinį tikslą , darbą, darželį, mokyklą... , pasieksi ir patogiai, ir nevėluodamas , ir ne "kaip silkė statinėje"...

kaunietis

kaunietis portretas
PASTEBĖJIMAS, sustojęs vairuotojas atidaro , jei niekas nepasiruošęs įlipti-išlipti, belekokias duris trumpai, ir uždaręs lekia toliau...Dažnai būna , kai durys atsidaro ir jau užsidarinėja..."prabudę" nuo savo "kompiuterio" keleiviai šoka išlipti... PATARIMAS VAIRUOTOJUI, jei nebuvo prie durų išlipančių , kai jos atsidarinėjo, ...vėliau išlipimas TIK prie sekančios stotelės, tada miegančių ir "teisuolių" bus mažiau... O dabar visi kalti [ ypač vairuotojas ] tik ne "įlindęs į savo telefoną" liurbis-priklausomasis", kuris "prilipęs' prie sėdynės ir telefono, nemato kada reikia išlipti.

Irutė

Irutė portretas
Ir kodėl įstaigų vadovai yra tokie tikri, yra tikrai ne taip. Išties, labai retai vairuotojas atidaro visas duris! Ir sėdynės baisios, nevalytos dvokia. Ir keleivių pilni autobusai bei troleibusai! Kokie ten atstumai, visi susigrūdę piko valandomis!

vairuotojas

vairuotojas portretas
Ponas Dekeris meluoja. Vairuotojai DAŽNAI neatidarinėja visų durų todėl, kad 1. kai niekas neišlipa-neįlipa , skaito tai netikslinga 2. taupo laiką , nes jis stipriai sumažintas ir reikia skubėti , kad važiuotum pagal grafiką [ o ne vis "minuse" būti ir 3. SUTINKU , kad dėl vėdinimosi reikėtų atidaryti visas duris . . . Dar net ir kurį laiką pastovėti su atidarytomis, tačiau... 4. KALTINKITE GRAFIKŲ SUDARINĖTOJUS [ juos patvirtinančius ] ir...parko administraciją , baudžiančius vairuotojus, kurie nesilaiko grafikų.

keleivis

keleivis portretas
Jau tikra tiesa dėl švaros baisios kėdės smirda šlapimu ir prakaitu.Baisu sėstis niekas tikrai kėdžių neplauna ir nedezinfekuoja.O dėl maršrutų sumažintų piko metu tai siaubas 43 autobusas perpildytas rytiniu laiku kaip silkės bačkoj.Ir dar nesuprantamas dalykas dėl 54 maršruto jis visada perpildytas,bet važinėja mažas mikriukas,kodėl nepaleidžia didelio normalaus autobuso.

Edmundas

Edmundas portretas
Na jau ne , kasdieną važinėju visuomeniniu transportu ir tik gal koks vienas iš dešimties vairuotojas atidaro visas duris , dar geriau , kai pasiruoši išlipti kad ir per galines duris autobusų stotelėje turi lėkti link vdurinių ar priekinių durų nes vairuotojas - karalius nesiteika atidaryti galinių durų , taip kad nėra ko čia jų ginti , o geriau lai pats auto parko vadovai pasivažinėja visuomeniniu transprtu ir pamato realią padėtį .

Autobuse yra ir daugiau problemų

Autobuse yra ir daugiau problemų portretas
Yra dar kita problema, tai nesureguliuoti srautai. Kas rytą tenka važiuoti į darbą 3 maršruto autobusu. Po 7 val. autobuse net stovėti jau nelabai yra kur, kaip silkės susispaudę stovi masė vaikų ir suaugusių, kurie dirba ir mokosi Šilainiuose. Tik vienas maršrutas yra tinkamas laiku pasiekti tikslą. Užkratas tai sklando tarp susigrūdusių. Ir dar labai sunku ant vienos kojos stovėti, nes kėdes užsėdęs jaunimas, kurių nosys sukištos į mobiliakus, nieko nemato ir negirdi. Jie pavargę jau iš ryto.

Keliautojas

Keliautojas portretas
Jūs nejuokinkit, tikriausiai nevažiavote traukiniais penktadieniais, sekmadieniais, pirmadieniais iš ryto. Žmogus prie žmogaus.Traukinukas 1 vag.net praeiti būna sunku, o dar konduktorius prašo susispausti ir priimti kiekvieną stovinti, atsisėsti. Va čia tai saugumas...ir niekas geležinkeliuose neužsikrečia...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Vatiniams duru neatidaro.

Safyras

Safyras portretas
Teatre galima sėdėti 3 val. su kauke, per pertraukas nei vandens ar kavos atsigersi, nei pailsėsi, nusiėmęs kaukę, jokio gero vėdinimo nėra, bet žmonės eina žiūrėti vaidinimo , nors ir sėdi susigrūdę... O autobusuose, troleibusuose žmogus prabūna ne ilgiau kaip 1 val., durys atsidaro, nes vieni keleiviai įlipa, kiti-išlipa.. Per daug žiniasklaidos priemonėse akcentuojama vienas virusas, nes juk žmonės pasveiksta, ne tik miršta. O nuo sėdėjimo namuose gali pradėti streikuoti ne tik širdis ir venos, bet ir žmogaus smegenys, negaudamos gryno oro ir naujų įspūdžių... Jau turėjo staigiai susirgti 5 tūkstančiai krepšinio sirgalių, bet kažkodėl masinio išmirimo nėra...O baimės akys didelės, kaip ir pamokslai , kurie pro vieną ausį įeina, pro kitą -išeina, nes žmonės turi kitų rūpesčių, ne tik žiūrėti kas kur kokią kaukę ne taip užsidėjo...

Negi jum neaišku

Negi jum neaišku portretas
dėl ko neatidaro visų durų. Ogi todėl kad vairuotojai tiesiog dreba dėl kiekvieno biletėlio, jiem vis maža ir maža, algos ir taip daug gauna ir be biletėlių, o kai daug parduoda biletėlių tai dar didesnė alga, tai va kodėl jie neatidaro visų durų. Paaiškinau. Gal dabar jau žinosit dėl ko, ne dėl to kad tingi paspaust durų klavišus.

Zuikių raudos

Zuikių raudos portretas
Neapkalbekit, elementari tvarka reikalinga visur. Ačiū vairuotojams

Amžinai nepatenkintiems

Amžinai nepatenkintiems portretas
Ir gerai, kad neatidaro, nes per vidurines ir galines duris lipa zuikiai ir tie, kurie nesideda kaukių. Ant vairuotojų pykstate, bet zuikius sudrausminti bijote. Bjauru, kai pensininkai moka visą bilieto kainą ir retas kuris zuikiu važiuoja, o moksleiviai, studentai ir darbingi žmonės zuikiauja. Pradėkim nuo savęs ir būkim pilietiški.

Neigalus vairai

Neigalus vairai portretas
Nauju truliku vairai tai ispindeje.islipant pro paskutines duris pastoviai neatidaro.yra mygtukas kad zmogui butu lengviau ilipti bet ir to paspausti negali.dabar rasysiu visus tuos tinginius ir pranesiu savivaldybei.

Verkslenimas

Verkslenimas portretas
Apie kokias dezinfekcijas kalbat-pasiziurekit i keleiviu sedimas vietas,o ypac prie atsilosimo i virsu,sujungimas turbut metus nemate valymo dulkiu sluoksnis susikirtime.Kartais rytais ,kai paciumpi metaline dali,tai skuduriukas su kuriuo valoma nebuvo svarus.Mokat tik verkti ir dejuoti,o faktiskai transportas yra blogai priziurimas.Kita blogybe tai ,kad dalis keleiviu dar labai megsta be bilietu vazineti.,o vairuotojams i tai nusispjauti,ypac mokantys per telefona-retas kuris apie informuoja vairuotoja.

b. dejau

b. dejau portretas
Neatidaro, nes neduok dieve zuikis prasmuks pro galines duris ir nesumokes tu susiktu 70cnt, Ir tuomet gi vairuotojai liks be atlyginimu, bei kauno krabas matijosius ir jo sugulove netures is ko pavalgyti.

Dekeri

Dekeri portretas
Kam tie skaičiai? Nepatinka instrukcijos- gali stot į biržą. Susidaro įspūdis kad jūs juos engiat, ir tuo teisinat kad neatidarinėja durų. Tai pakelkit vairuotojams algas tada.

Anonimas

Anonimas portretas
tuoj verks atvirom durim vaziuos

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Klaipėdoje nė vienas autobusas stotelėse visų durų neatidaro
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių