Kauno vadovai: koreguoti savivaldybių ribų keitimo sąlygas proceso eigoje – nesolidu

Asta

Asta portretas
O prievartauti rajono gyventojus jungtis prie miesto-solidu? O nesąmonė su darzeliais-solidu?Taigi geriau patyleti

Kauno tarybos narius vyt iš rajono

Kauno tarybos narius vyt iš rajono portretas
Kauno tarybos narius vyt iš rajono, kurie rajone gyvena, jie tą visą "šūdą ir mala"

Kauno aferistai NE VADOVAI

Kauno aferistai NE VADOVAI portretas
Kauno aferistai NE VADOVAI.... kokie jie vadovai jei užsiima AFEROM .....rajonas jau 10 metų kartoja ...jungtis PRIE Kauno nenori ... kam tos išlaidos apklausom, kurios buvo DAUG KARTŲ...... geriau mokytojamS tuos pinigus gražinkit

Jūs

Jūs portretas
...pradėjot savo sultyse virdami tą procesą, jūs ir baikit, ale sunku ambicijas numalšinti, kai tiek visko norisi? Bet tai - jūsų problema.

Skelbimas

Skelbimas portretas
Kauno rajono savivaldybė šiandien gyventojų nepriima. Tarnautojai rašo komentarus tema - "išsaugokim darbo (???) vietas 600-700 valdininkų".

Paf

Paf portretas
Kai sukriosusi supuvusi kraba ismesit kaip siuksle su jojo dviem isgamomis is savivaldybes, tai tada jungit ka norit ir kada norit.

Internetinis sėkmės darbas

Internetinis sėkmės darbas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėnesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ..........................>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

DD>apgialėtini klounai

DD>apgialėtini klounai portretas
Su viskuo, ką parašėte galima sutikti, aprt to, kad Matijošius buvo normalus. Niekada jis nebuvo normaliu.

Na va

Na va portretas
Mūsų gatvėj pavadinimu Ilgoji negyvena joks valdžios vyras, tad ir nesutvarko jau treti metai. Buvo asfaltuota, tvarkinga. Tai ne, iškasinėjo, išdarkė ir paliko. Štai jums ir rūpestis miestu. Gaila, bet išankstinė nuomonė pasitvirtino.

na

na portretas
jau siauresnių interesų kaip Kauno valdžioje nerasit niekur, prie ko čia Seimo siauri interesai.

dd

dd portretas
Gražus tas Andrius Palionis

apgialėtini klounai

apgialėtini klounai portretas
Kad Matojošaitis jau pjauną grybą tai matosi, o kad vicemeras be smegenų ir supratimo tai akivaizdžiai pasirodė. Įstatymai nėra kuriami vienam Kaunui ar Kauno rajonui, tai pirma. Antra, Ne Kauno savivadybė sprendžia, už Kauno rajono gyventojus nupirkdama kelis balsus, bet rajono gyventojai sprendžia kur ir su kuo jiems geriau gyventi. Buvo Matijošius normalus, bet dabar taip susišiko, kad tokių neišlips iš to savo pridirbto mėšlo jau niekada. Smirda visa savivaldybė ir šitie buki pusmeriai

Statybnioks

Statybnioks portretas
Adventas, susikaupimo metas..melstis reikia, o ne gvieštis svetimų žemių...gaus žemes- kas tada, užsinorės pirmos nakties teisės?

Jo

Jo portretas
Dar palaikydavau krabą, dabar jis man bjaurus, ir dar 90% Kauno rajono gyventojų, tfu

kl

kl portretas
rasykit tiesiai,,matjosius ir sunus..o be asmenines naudos krabas nepajudins net pirsto

cioce

cioce portretas
o tai procesas kada prasidėjo? kai kažkas panorėjo prisijungti?

jo

jo portretas
Įstatymas atbuline data galioti negali. Jei procesas prasidėjęs remiantis vienais teisės aktais, o eigoje suinteresuoti asmenys (bebrų rezervato saugotojai) pakeičia tvarką, kaip elgtis? Čia reikėtų teisės ekspertų išaiškinimo.

Durnyčiai jūs bl

Durnyčiai jūs bl portretas
Kad bent kas iš komentuojančių žinotų kam reikia to prijungimo, tai akmenim užmėtytumėt savo dievą

Nuomonė

Nuomonė portretas
Netinkamas metas, Seimo rinkimai ant nosies, o prijungti reikėtų, kiek biurokratų sumažėtų

Balvonėliai seimūnai

Balvonėliai seimūnai portretas
Atsisuks kada nors lazda kitu galu, kai reiks sujungt kažkokias teritorijas ir bus neįmanoma dėl šitokio debiliško įstatymo, nes visada kiš trigrašį pašaliniai, kuriems rūpės tik kaip pakenkti

Visiškas marazmas

Visiškas marazmas portretas
Kaip gali balsuoti kažkas už kažką kitą? Kiekvienas miestelis atskirai turėtų prabalsuoti tik už save.

Tèvas

Tèvas portretas
O ar Jūs nenorite mažinti biurokratų!? Gal mažesnė korupcija bus? Dabar gi baisus skaičius jų per visą Lietuvą! Na, pradėkime mažinti! Juk reikia ir Alytaus raj. su Alytumi sujungti, ir Klaipedą su Klaipėdos raj. ir t.t. Negi Jūs visi galvojate, kad korumpuotas socdemas Kauno raj. valdo geriau nei milicininkas! Jie visi tokie pat, o ir jų vaikai irgi - juk taip buvo auklėjami oagal tėvų supratimą! Geriau bus mums, jei visa dykaduonių armija sumažės visoje Lietuvoje. Pamąstykite, vien seniūnijų iš mūsų kišenės kiek prisisteigė! Gal prieštaraujate, nes ir Jūs įbridę į tą lovį?

klebonas

klebonas portretas
Ponai atsikvosekit jus esat Kauno miesto savivaldybes darbuotojai o ne Jezaus Kristaus ipediniai Kaune,nepamirskit,kad ir mes paprasti zmones dar cia gyvenam

Jonis

Jonis portretas
Ale kiek analfabetu vienoj vietoj susrinko!!! Jau atrodo kad visi pajungti ir varu suvaryti tan miestan nor gi dar nieko net nebuvo. Bet gi mes bliaut tai mokam ir be jokio reikalo kad tik pabut an backos!! :)))

Nu jo

Nu jo portretas
Nykščių rodymo profas ptabilo. Geriau toliau kiknok nykščius savo nemąstančiai ir neturinčiai savos nuomonės daugumai Kauno savivakdybės taryboje.Susitvakkykit savo apšnerkštą kiemą ( Palemoną, Vaišvydavą , Rokus, šuliniais duobėtą Savanorių prosoektą ir t. t.) po to dairykitės į kaimyno kiemą. Amoralūs nuomonės pirkėjai. vadovaujami sovietinio buvusio milicininko.

Audrius

Audrius portretas
O pakelt mokestį už darżelį net kai vaikai ir vienas tėvų registruoti mieste- solidu?!!! Nesulauksi balsų- paspringsi tais pinigais.

Savas

Savas portretas
Manau Kaunui uzteks kiek dabar turi teritoriju,lai jas susitvarko,o po to ziuri i kitas teritorijas

nuomone

nuomone portretas
o ketinti užgrobti svetimą teritoriją ir destabilizuoti žmones yra solidu

...

... portretas
Che: "Kauno miesto valdžia teigia, kad taip gyventojai gautų kokybiškesnes paslaugas" - tai kad Krabas tų 'kokybiškų paslaugų' ir esamai teritorijai užtikrint NEGALI!!! (o be papildomų mokesčių iš rajono NET ir Laisvės alėjos sutvarkyt neįgalus, ką ten kalbėt apie Sporto halę ir stadiono; aplink mus vien krab-griuvėsiai).

gražina

gražina portretas
Tai jūs pirma miesto gyventojams pagerinkit sąlygas pavyzdžiui Palemono, atvažiuokit pažiūrėti gatvių. Tokiam jaunam ir demagogiją varinėt tai solidu?

Nuomone.

Nuomone. portretas
Du metai nebegivenu Lapiu m.Visada Kauno rojono ribose esantis kelias budavo ziema nuvalytas.Ivaziuoji i kauno m,ribas tai didelis skirtumas.Nevalyta,nebarstyta.Ir pries bene desimtmeti referendume balsavome pries prijungima.Nereikia gvieztis kito gero.Jei lapieciai nori tegu jungiasi.Bet gero nesulauks.Nuemete mikrukus ir tai pabloginos visur susisiekimus.Kauno savivaldybe neori kito gero.Pasirinkit kaimus ir kurkites .

Tik jau

Tik jau portretas
Neciulbekite apie,,soliduma,,

Bachuriuk,

Bachuriuk, portretas
O ko nenori Cekiskiu su Taurakiemiu-trolikus ,,paleistum,,gal ir metro,o dviraciu takus tai butinai-Kestucio gatve paskutinis pravazisvo pernai,o ir koks durnius vaziuos trindamasis tarp autobusu.,ane

Už portretas
Tai laabai solidu vienašališksi sugalvot jog davai prisijungism rajona, nes taip norim.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių