Kauno savivaldybės optimizacija: neliks kelių skyrių

Lina

Lina portretas
Per didelus ten vadovaujanciu kiekis. Kai kuriuose skyriuose po atleidimu dirbanciu zenkliai sumazejo, bet vadovu skaicius tas pats.

...

... portretas
Kaune tik griaunama viskas puikiai, su sutvarkymu - niekaip, jei ką ir padaro, tai BLOGIAU nei prie ruso... tiesa, piaro kūrime Kaunas jau seniai sovietus peršoko: na, kadrai tie patys, tik techninių galimybių daugiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko naujo tik visi bus savi,kaip buvo taip ir bus.Visvaldai, būk protingas nesivelki į gyminėlių klanus.Tave mes išrinkome ir norime kad būtų tvarka,nors tau irgi sunku,nes daug palikuonių palikta,o su jais kovoti labai sunku.Nepasiduoki,mes norime matyti merą sąžiningą ir kad mums padėtų išspręsti visas problemas.Daugiau pats pasidairykite po miestą,o yra daug netvarkos.

Įdomu

Įdomu portretas
O žuvies skyrių taip pat reorganizuos?

langelis

langelis portretas
sistema pasiteisino: savivaldybėj - vienas langelis, reikalams tvarkyti - gretimoje kavinėje - dešimt stalelių...

Sita ,tai moka "tvarkytis"

Sita ,tai moka "tvarkytis" portretas
Tik kur ziuri STT.!?

Vardenis

Vardenis portretas
Tai ne darbas,o vergovė ir pasityčiojimas i

AnnWendt741

AnnWendt741 portretas
Geras internetinis verslas iš namu ir užsidirbk tiek daug ... Aš sumokejau 24658 eurus per pirmaji menesi ir 34765 eurus praejusi menesi iš "Google". , kuris yra neitiketinas, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje. Dekojame Dievui, kiekviena diena man buvo palaiminta šiu nurodymu, ir dabar esu mano pareiga moketi ir dalintis su visais...... =================>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

O kodel

O kodel portretas
neparasoma pati esme? Kiek mums kainuoja visas sitas savivaldybes aparatas per menesi? Metus? Ar bent procentine israiska nuo miesto biudzeto?

?

? portretas
o aš galvojau, kodėl Šilainių seniūnijoje seniūno pavaduotoja buvo išėsta iš darbo ir į jos vietą pasodinta seniūno žmonos draugė,o taigi vietą reikėjo atlaisvinti saviems. Ech tas nepotizmas!!!!

Atsakas ,, tvarkosi"

Atsakas ,, tvarkosi" portretas
Pats pripažįsti, kad konservai į savivaldybę ir valdybas buvo prikišę SAVŲ, o dabar kažkieno savi tau jau užkliūna. Išeina, kad į Andriaus komandą buvo priimami tik savi, ir kaip visi matėm, absoliutūs korumpuoti bukiai. Netikiu, kad Visvaldas išmetęs tuos kvailius priėmė savus kvailius. O išmesti anuos tikrai reikėjo.

'Julija"

'Julija" portretas
Nepadlaižiauk. Juk parašyta, kad darbuotojų nesumažės. Tik atsiranda proga sukišti švogerius.

Piaras

Piaras portretas
Ka gi, lauksim pazymu puse metu. Užteks piarintis. Sumažinkit viešinimo skyriu, sedi grupe vien tik piarui ir komentarams.

Kadangi

Kadangi portretas
iki vestuvių negalima, bus įsteigtas Civilinės metrikacijos ir klientų aptarnavimo skyrius.

Julija

Julija portretas
Visose savivaldybėse per daug valstybės darbuotojų, juk gyventojų skaičius LT tai žymiai sumažėjo.Seniai laikas buvo daryti reorganizaciją. Dirbau savivaldybėje, todėl gerai žinau jos užkulisius.

ena

ena portretas
Viskas cia grazu, bet del vieno langelio principo savivaldybeje - jis jau seniai ivestas

K

K portretas
Civilinės saugos poskyris? Kas čia per?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tarybiniais laikais buvo 450 tarnautojų Kauno miesto savivaldybeje,nebuvo tokių technologijų, kompiuterių, spausdintuvų.Uzteko žmonių ,diebo gerai ir dėl miesto žmonių.Dabar savivaldybes tarnautojai sprendzia savo ,savo draugų ,savo šutves priblemas,vage miesto turtą , miesto likusią žemę parceliuoja.Štai kam dabar dirba Kauno miesto savivaldybė.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Puse Kauno miesto savivaldybės tarnybų, skyrių reikia naikinti apjungiant kelias i vieną.Bet vieną sako , kitądaro. Taip yra pas mus Kauno miesto savivaldybėje.Perstumdo kedes is kabineto į kabinetą ir vadinasi sumažino etatus. Uždarytas įėjimas i Kauno miesto savivaldybę tam, kad nematytu ateja netikėtai,kad darbuotojų nėra ,tik atlyginimus gauna,juos paimti yra kam.

Vidmantas

Vidmantas portretas
Ko gero Kaunas visai gerai išsiverstų ir be savivaldybės ;)

"tvarkosi"

 "tvarkosi" portretas
tas pats ššš kitoje kišenėje. Švogerių kraštas- išmesim svetimus, priimsim savus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių