Kauno savivaldybėje – atostogų vėjai

jei ne pramogauja tai atostogauja

jei ne pramogauja tai atostogauja portretas
Tai, kad tokie isgamos kaip krabo trejybe ir taip atostogauja, pramogauja toje savivaldybej,,,

Anonimas

Anonimas portretas
Apie 12 val.buvau Laisves alejoje tai matosi ,kad visi atostogauja,Aleja israusta,o dirbanciu nesimato.Kur kaune nori pravaziuoti zenklai rodo ,kad visas Kaunas kaip po karo,apkasai .

tai

tai portretas
gal irgi tėvystės, kaip sakant ant smūgio ? :)

Rosalie Martz

Rosalie Martz portretas
Dabar „Google“ moka 130–180 doleriu už valanda už darba internete. Prie šio darbo prisijungiau prieš tris menesius ir per pirma šios sandorio savaite uždirbau 8735 dolerius. Šis darbas tikrai neitiketinas ir suteikia man didele pajamu dali kiekviena diena. Esu tikras, kad gausite geriausia rezultata. Sužinokite daugiau ciA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Anonimas

Anonimas portretas
Tegu atostogauja, svarbu, kad pradėti darbai nenutrūktų ir būtų greitai baigti

senjoras

senjoras portretas
ŽURNALIŪGOS IR KAM TAS STRAIPSNIS, KAD PAPRASTUS ŽMONES PAERZINT KUR VISVALDYBĖS KLERKAI ATOSTOGAUJA? IR DAR APIE DARBĄ RAŠOT, O NUOTRAUKA MERO NAMUOSE SU SAVO ALE ŠIRDIES DRAUGE ..MATOSI..

neatostogaus

neatostogaus portretas
besotis, išsprogusiu pilvu, žvalgysis, kokį dar skanų kąsnelį mieste galima praryti.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai atostogos

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
O ką dundukas? O dundukas bukas.

nuomonė

nuomonė portretas
Reikia dėti savo jaunystės foto.

R

R portretas
Taip Kauno transporto ir nesutvarkė. Toliau tie patys veikėjai darbuojasi...O lengvaisiais automobiliais deja ne visi gali naudotis, bet ponui mėrui nė motais. Vėl tas pats keras ir kompanija...Prie konservų tas pats ir dabar...Autobusai važinėja kaip kokiame kaime kas valandą, o poilsio dienomis geriau iš vis neik iš namų...

Jo

Jo portretas
Šis meras sugeba,darbus toj pačioj vietoj atlikti po du kartus

Jk

Jk portretas
Negali eiti atostogų,nes bijo ,kad koks pinigėlius į šoną nenuplauktu...

Anonimas

Anonimas portretas
Bet kiek cia matau lojanciu supuvusiu konsrvatoriu lokite toliau neesu krabo gerbejas bet geriau krabas negu buvo dvi kadencijas pustaakis pustazandis konservu kupcikas:-)

benas

benas portretas
nukrioseliui reikia jau eiti i amzina poilsi ir nedrumsti kaunieciu gyvenomo dar tokio netikusio sukto metro kaunas nemate visokiu buvo bet tokiu naglu kad sutraukti savo seimynele tai tikrai nebuvo greiciau iosnyktu apsileidelis draskytojas niekad neuzbaigiantis darbu

Pritariu

Pritariu portretas
Užsitarnavo meras poilsį- viską, ką buvo galima išgriauti - išgriovė (Vienybės a., Laisvės al., stadionas, halė...) galima atsipūsti

Anonimas

Anonimas portretas
Ai.ai kokie jie pavargę...na dar merą galima suprasti,juk rimtos operacijos atliktos kardiochirurgo Benečio,o kiti nuo ko pavargę?Kaunas tvarkosi,tik tvarkos nelabai matyti-vis " potvyniai",šaligatviai skirti ne pėstiesiems,o važiuotiems-taip ir prašvilpia išasfaltuotu taku su riedučiais ar dviračiu,o pėstieji eina išdaužyto asfalto ir žvyro dalimi.Kas taip sugalvojo?Juk pats meras jau sukriošęs,tai galėtų suprasti vyresnius ,ar ne taip mielieji kauniečiai?

Gal

Gal portretas
Gerai maitinasi......tuojau sprogs....

Jonas

Jonas portretas
Gerai kad nors meras atostogaus rudeniop,gal taip nenutiks ,kaip rašo Gafas.

Gafas

Gafas portretas
Kada V.Matijošaičio pažadas bus įgyvendintas,kada bus sustabdyta IAB Būsto valdos veikla ,kuri vykdo veiklą su išskirtinėmis sąlygomis ,pažeizdami LR konstituciją ??? Kaio tik atostogos savivalgybėje,tai netvarka prasideda Kauno mieste,jaučiasi kaip kurie žmonės ir kaip kurie ”verslininkai”, kad bus nepastebėti jų veiksmai ir atlikti neteisėti darbai.Taio gyvena miestas ,kaip ponai atostogauja,prasideda ”saviveikla.”

>taigi

>taigi portretas
Eikite ir nusidrožkitte į kuloką. Jau laikas.

Kam

Kam portretas
Tinginiams ir pagyrunams atostogos?"Didysis darbinykas,musu rūpintojelis ir chebrytė,nuo pat pradzios atostogauja... ir skubos tvarka europinius pinigus "isisavina"

Taigi

Taigi portretas
Laikas įkurti veidrodinę savibledą Vičiunuose

mauricijus

mauricijus portretas
Iz za liesa vyezdžiajiet konnaja milicija, stanavys ka dievki rakom, budet repeticija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių