Kauno savivaldybė už 14 mln. eurų prie Ąžuolyno statys lengvosios atletikos maniežą

Kauno savivaldybė paskelbė architektūrinį konkursą 14,3 mln. eurų vertės lengvosios atletikos maniežui projektuoti.

Pastatas turėtų iškilti šalia Ąžuolyno, tarp rekonstruojamo S. Dariaus ir S. Girėno stadiono ir Lietuvos sporto universiteto.

„Profesionalų sportininkų ir mėgėjų poreikius patenkinti miestas ketina suprojektuodamas ir pastatydamas naują, šiuolaikišką, funkcionalų, draugišką aplinkai lengvosios atletikos maniežą su požemine automobilių saugykla“, – rašoma konkurso dokumentuose.

Pasak savivaldybės, tokiu būdu bus suformuotas pilnas sporto ir kultūros kompleksas, kuris turėtų tapti „viena svarbiausių vietų sportui ir kultūrai ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje“.

Šiuo metu vietoje, kur yra numatytas maniežas, yra lengvosios atletikos treniruočių aikštelė, tačiau ja sportininkai naudotis gali tik vasarą.

Architektūrinis konkursas vyks iki spalio pradžios. Pirmųjų trijų konkurso vietų laimėtojams bus skiriamos atitinkamai 10, 7 ir 4 tūkst. eurų premijos.

Profesionalų sportininkų ir mėgėjų poreikius patenkinti miestas ketina suprojektuodamas ir pastatydamas naują lengvosios atletikos maniežą.

Šalia bus projektuojama apie 14 metrų aukščio automobilių saugykla, kurioje tilps 140 transporto priemonių, numatyta, kad ji galėtų būti naudojama visai sporto komplekso veiklai.

Planuojama, kad Lengvosios atletikos manieže galėtų sportuoti apie 500 lengvaatlečių ir treniruotųsi futbolininkai, krepšininkai, regbininkai, tenisininkai. Kiekvieną dieną jame galėtų lankytis apie 700 žmonių.

Šio maniežo statybos buvo suplanuotos drauge su šalia esančių sporto halės bei stadiono rekonstrukcija.

Kauno sporto halę už 9,3 mln. eurų sporto halę rekonstruoja bendrovė „Versina“. Darbus numatyta baigti iki 2020 metų vasaros.

S. Dariaus ir S. Girėno stadioną už 34,95 mln. eurų rekonstruoja Turkijos statybų bendrovė „Kayi Construction“. Darbus planuojama baigti 2020 metų pavasarį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pagavo varianta kaip babkes vogti . Ana valdzia durniau dare ,voge akivaizdziai ir nieko nedare . Sitie gudriau . Kepa objektus kuriu tiek miesteliui kaunui nereikia . Ir dar imiesto centra kisa ,o paskui kelia klausima kad dusta centras ir reikia didinti stovejimo kaina s. kam tu koncertu rumu ,kam tu lengvosios atletikos maniezu . Taigi nera kam sportuoti ,o miestieciams daugiau rupi ,ka mokescius moketi maziau tektu . ka padare paprastam miestieciui ? 95 procenta kaunieciu nenueis nei karto nei mokslo salas ,nei i maniezus . Kaip ir per du menesius i metus nevaziuos naujai prikeptais dviraciu takais . 10 mensiu per metus niekas nevazineja . ,nebent keli debileliai . Geriau sankryzas tvarkytu ,estakadas nedideles darytu miesto centre ,kad kamsciu nebutu . paziurekit nieda kaune nebuvo variantu ,kad oras kenksmingas kvepuoti . Tai jau ta pasieke ir toliau stengiasi .

cece

cece portretas
o nauja čiuožykla jau pastatyta?

...

... portretas
Ąžuolynas tai visos Europos unikumas. O visi tie statybų projektai - TIK fikcija, TIK priemonė pinigams išplaut, krabai NIEKO Kaune nepabaigia, TIK 'pinigus įsisavina' viską išgriaudami. O toliau - TIK pigus piaras: padidino miesto transporto bilietų kainas, PAŽADĖJO naujus troleibusus... rezultate TIK senus naujai nutepliojo. Apie parkus net nejauku kalbėt - visus išrausė ir... būtų jie taip ir likę jei žmonės nebūtų triukšmo pakėlę... bet dėl to Laisvės alėja liko komunizmo pergalės laukt (o mus ir vėl 'makaronais' maitina: 'BUS... kažkada'). Kauko laiptai - išrausė, pametė (nes Žmonės neleido šnai per medžius), dabar kažką daro, BET - kas iš to jei jais nulipę niekur toliau eit negalėsit, nes Žemaičių gatvė kanalizacija paplūdus. O ir su tuo Žalgirio stadionu - VĖL tas pats: griovė LABAI greit, o dabar... dabar vietoj jo kažkur 'burbulą' pripūtė, ir VĖL mus VERS 'raudonojo krabo' didybę šlovint.
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių