Samariečiai: karantino pakoreguoti, geri darbai tęsiasi

Rita

Rita portretas
Negi nežinot kaip būna su labdara. Jos visiem pakanka. Nebūkit maži vaikai.

Eglė

Eglė portretas
Daugybė gražių darbų padaryta ir daroma! Šaunuoliai, būkit visi sveiki ir kupini nenuilstančiis Vilties savuose darbuose.

neaisku

neaisku portretas
kodel neleidzia pliusuoti, o tik minusuoti,kaip suprasti KD

Na

Na portretas
kokie tie žmonės? Pyktis,pagieža,pavydas. Nežinau ir nesusidūriau su tais samariečiais,bet manau,kad jeigu kažką dirbantys iš maisto gauna,tai joks čia nusikaltimas. Viskas eina lygegrečiai su maisto banku. Jeigu bėduliai už dyką gauna,tai kas čia keisto jeigu savanoriai,taip pat už dyką pasiima. Juk ten viskas suaukota. Atsiminkit,kad ir tinginiai,ir parazituojantys ateina davinio gaut. Ar jiems pirmenybė,ar čia kaip? Norma tapo reikia,nereikia visus degradus šert? Nekalbu apie žmones nuskriaustus likimo.

Gal kas girdėjot

Gal kas girdėjot portretas
Kaip būna su labdara iš vokietijos?

Skaidra

Skaidra portretas
Tai kas ten lieka, jei kiekvienam leidžia parsinešti?

julija k

julija k portretas
niekas ten nevagia, o leidzia parsinesti namo, kaip atlygi uz pagalba, ko jus nesuprantant, ar nenorit suprasti, o jeigu kas piknaudziauja tuo, tai labai blogai

Skaidra

Skaidra portretas
Trūksta panašu skaidrumo .

Įdomu

Įdomu portretas
Kodėl ginate tuos, kurie nuo vargšų atima jų dalį, sau tempdami. Savanoriai turi padėti, o ne vogti.

Juozas

Juozas portretas
Samariečiams talkina daugiausia vargšai, neturintys pragyvenimo šaltinio, dėl įvairių priežasčių pakliuvę į sunkumus. Samariečiai dėl to ir vadinasi samariečiais, kad jie stengiasi tokiems padėti atsistoti ant kojų. Negražu pulti tuos, kurie savanoriaudami gauna pavalgyti, ar namo parsineša iš parduotuvės gautų besibaigiančio galiojimo produktų. Tai jų vienintelis atlygis už jų darbą ir vienintelės pajamos. Pikti komentatoriai nori ir tai iš vargšų atimti.

Irena

Irena portretas
piktų žmonių visada bus,nežiūrint to dirbate taip pasiaukojamai.Tikėkimės Kauno valdžia neišdrįs jūsų išvaryti iš šių patalpų.Linkiu tau,Mindaugai, sveikatos,nes tu pagrindinis gerų darbų variklis.

Pantera

Pantera portretas
Oi tempia maistą dėžėm į namus, oi tempia. Gėda . Turi būti kontrolė, o jos nėra.

Mindaugai

Mindaugai portretas
Sekmes geruose darbuose, nekreipkit demesio i pagiezingus zodzius, cia del to, kad zmones jau netiki gerais darbais ir stengiasi rasti kazkoki blogi, bet daugumai is musu, prireiks pagalbos ir kreipsimes, aciu uz gerus darbus visai samarieciu bendruomenei

rex

rex portretas
teko su sia organizacija tureti reikalu ,bet man tikrai padejo ,esu patenkintas

Rekomendacija

Rekomendacija portretas
Kol savanoriaus nuo 50 metų tol taip bus. Nes tiem įaugę į kraują, jaunimas jau kito mąstymo.

Corona

Corona portretas
Cia labai nešvaru, jeigu to verslo emesi milijonierius JAKILAITIS

Aš portretas
Idėja gera, bet, kad ten dirbantys vagia maistą ir kitas priemones tai aisku nuo seniai,kadangi,ne tik savo šeimas ir gimines maitina, bet ir siūlo nusipirkti geresnių suaukotu produktų pigiau. Galėtų vadovybe pasidomėti.

Klausimas

Klausimas portretas
Kur kontrolė? Panašu labdaros organizacijose baisi betvarkė.

Paslaptis vieša

Paslaptis vieša portretas
Kauno mieste, kad samariečiai nėra sąžiningi. Labdara patenka ne tam kam reikia. Patenka maža dalis. O maisto nei patys perka, nei šeima , nei giminės. Užtenka vaisių ir kito maisto. Ar jūsų sąžinė nekankina?

Vaclovas

Vaclovas portretas
Nemanau,kad cia kazkas blogo,jei kazkiek ir pasinaudoja savanoriai maisto imdami,juk tai tik menkas nuostolis-atlygis uz ju darba...juk jie taip pat žmones ir nori valgyt.Visi smekiantys juos tikriausiai gyvena be nuodemiu.

Varguolis

Varguolis portretas
reikia tvarkos nereikes ir aukos

Ona

Ona portretas
Pati maciau pas pazystama savanore namuose sukrautus produktus aliejus cukrus kava vienu zodziu kas gera issirenka sau. Net pasimete pamaciusi kad as supratau iskur visa tai.

Neli

Neli portretas
Kodėl Klaipėda tapo Kauno laikraščiu?

Ai, Ai,

Ai, Ai, portretas
Tikrai, gautus produktus dar sugeba ir gydytojams atnešti kaip dovanelę.. Gaila , kad taip vyksta. Nuo to laiko, kaip pamačiau aukotą maistą gydytojos kabinete - daugiau nedrystu aukoti niekam,

teko

teko portretas
dirbt maisto banke nors ir ne savo noru bet kad ka nors parsinest net minties nebuvo

Taigi

Taigi portretas
Mašina laikoma prie namų ne darbo laiku, tai ji naudojama saviem tikslam?

Baba

Baba portretas
Tikra tiesa. Savanoriai savęs nenusiskriaudžia. Nei viena pelė ant aruodo nenumirė. Aišku, tai taikoma ne visiem. Yra puikių žmonių, kurie save aukoja kitiem. Tačiau yra, kurie tuo naudojasi. O šaukštas deguto gadina medaus statinę.

Jovita

Jovita portretas
Pritariu. Viena tokia gyrėsi, kad maisto sau neperka, nes draugas savanoriauja. Nei sąžinės nei gėdos.

Nesamarietė

Nesamarietė portretas
O kad šitie geriečiai sau maistą parsiveža , mašinas namie laiko, tai yra vieša paslaptis. Tai gal jiems atlygis už gerus darbus? Ne veltui skamba mieste gandas, kad ten dirbant daug gero galima sau gauti. Kaip galima tikėti gerais norais? Juk dauguma dirba tam ten, kad sau nugvelbti. Juk kontrolės nėra jokios.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių