Kauno rajono gyventojai piketuos – nenori jungtis prie miesto

Vistos walmora

Vistos walmora portretas
Kas uz tai,kad 13 Kauno r.savivaldybiu butu prijungtos prie Kauno m.,spaudziam ZALIA.

Šaltyšius

Šaltyšius portretas
Šalia kelio an vičiūnų buvo matijošius vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle diktas matijošius Jis turėjo didį norą gauti tokią dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle stebuklingą dūdą Šoktų kad visi kaip vienas pagal tą jo dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle pagal tą jo dūdą Dovanojo miestelėnai matijošiui dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle matijošiui dūdą O tas diktas matijošius dūduot nemokėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle dūduot nemokėjo Kai po miestą uždūdavo medžiai sutrupėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytele medžiai sutrupėjo ANTRA KADENCIJA Pradūdavęs sužiaumojęs kauną kaip bekoną matijošius pasišovė pradūduot rajoną vai dūda ir vėl dūda virvel-mokestine-dūda gelbėkit rajoną!!!

sis

sis portretas
krabas su /runkeliais/ visai nesiskaito ir daro mafiine prievarta juk zemes pirkimui jau ateiviu invazijos /imigrantu/........

to kaunietei

to kaunietei portretas
Uostyk kabančius.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Manau, kad miesto autobusai turėtų važiuoti tik iki miesto ribos, o dabar Garliavos, Domeikavos, Raudondvario, Mastaičių, Ringaudų ir kt rajono gyventojai naudojasi miesto transportu kaip miestiečiai. Tegul važinėja į miestą taksi arba savo mašinomis kaip ir kiti ne kauniečiai .O už darželių, mokyklų, poliklinikų lankymą tegul moka pilną kainą.

Joškė

Joškė portretas
Nieko nėra baisiau už prakutusį prasčioką.Sako,kad Kauno pilies Vyčio raiteliui keis galvą.Jos vietoje bus rajonų užkariautojo marmūzė.Žirgą perdažys baltai,o kompoziciją papildys sūneliai ant asiliukų.Tai va.

Mocia

Mocia portretas
Niekai nesuprantu prie ko čia gyvenama vieta ir darbo vieta. Dar sovietmečiu gyvenau Vilniuje , o dirbau 9 metus Kaišiadoryse. Mano dukra gyvena Jonavoje, o dirba namuose įmonėms kurios po visą Lietuvą išsibarstę. Nejuokinkite savo mužikų mentalitetais , kad iš vieno kaimo į kito kaimo šokius nevalia eiti , nes į galvą gausi.

Zigmas

Zigmas portretas
Nors esu Kaunietis,bet 70% Kauno rajono teritorijos prijungimui prie miesto laikau akivaizdžią aneksija. Ar krabui įr Ko dar maža turto?Nereikia dangstytis tariamų gyventojų noru kadangi jo nėra

...

... portretas
kremliaus troliai susirinko matyt rublius moka .

...

... portretas
apmokestint reikia akropolio aiksteles salia nera masino pastatyt

...

... portretas
Kaip Krymas 'norėjo' jungtis prie Rusijos, taip ir Kauno rajonas prie Krabogrado; kaip Rusija Krymą prisijungė, taip pat ir raudonasis Krabas darys, ir vėl toje 'savo' teritorijoj 'referendumą' praves; - ach ta milicininkų sovietinė dresūra :/

Liudvika

Liudvika portretas
Ko visi kauniečiai lenda į Kauno rajono teritorijas,prisistatė sodo namelių,o visi skuba išeiginėmis dienomis į kaimus.Kas daugiau gyventojų naudojasi rajonu,o kas ne ? Niekada nenoriu Kauno,nes nėra kuo kvėpuoti.Ir tegul tas Matijošaitis nelenda su savo šaika į rajoną,nes ir taip jau pakankamai turi rajone pilių,namų,žemės.Jam ar bus kada gana ?

O

O portretas
gal galėtume ir mes, prievarta prie miesto prijungti, apiplėšti ir tam pačiam dumblyne palikti, irgi piketuoti ir prašytis atgal į rajoną?

Petras

 Petras portretas
Šitiek savivaldybių lietuvoja tikrai nereikia pustuščiai kaimai ovaldininkų kiekvienoj sav, kelių aukštų pastatai kiek galima būtų sutaupyti lėšų jeigu nieko nedarys taip ir vilksimės odegoje

Jonas

Jonas portretas
Reikia visą lietuvą pertvarkyti jungti į apskritis ir sumažės biurakratų ir vagių stt butų lengviau sugaudyti

ir DAR

ir DAR portretas
Šiemet augo Vilnius 7,2 tūkst [ dabar deklaravę 578 tūkst.], Kaune 0,3 [ 309 t.], Klaipėdoje 1,1t. [ 166t. ]. Dar gyventojų daugėjo Šiauliuose, Palangoje,Elektrėnuose,Neringoje ir Trakų rajone. Šį kartą Kauno rajonas nepasižymėjo...

> makaronas

> makaronas portretas
Makarone truputi apsišviesk prieš rašydamas nesamones. 1. 460tūkst. žmn. niekada Kaune nebuvo [ buvo apie 450t. daugiausia...]. 2. Garliava ir nebuvo, ir nėra prijungta... 3. Kaune dabar [ šių metų duomenys ] gyvena virš 300 tūkst. žmonių, o Lietuvoje virš 3 milijonų [ paskutiniai duomenys 3,03 mlj. ]. Tad neišpūsk- nesumažink skaičių...

Rajono

Rajono portretas
Gyventojai net labai nori jungtis prie Kauno.

Dalia

Dalia portretas
Kaunieti, tu gušius, o ne kaunietis. Kupčisnkas nieko bendro su Kauno rajonu neturėjo ir neturi. Tau dėdė visva liepė taip kvailai rašyti? Kad pagasdinti kauniečius konservatoriais? Taai gal geriau putinu gasdink. :)))

Kaunietis

Kaunietis portretas
Cia piketuos tik Kupcinsko atliekos. Visi normalus zmones, senai sito laukia ir nori. Portugalam dega sikna, nes su simasium liks prie surudijusio vamzdzio galo....

'siaip idomu'?

 'siaip idomu'? portretas
Kur tu mus tam mieste matai, 'siaip idomu'? Net kauniečiai visą laisvą laiką leidžia kaimuose arba prie jūros. O Laisvė tuščia bent jau savaitgaliais.

siaip idomu

siaip idomu portretas
nenori miesto, bet mieste sedi: dirba, vaikus i darzelius ir mokyklas leidzia ir t t. Jei taip kaimas saldus, ko beveik visi i miesta lekiat, gyvenkit kaime ir kelkit zemes uki

Anonimas

Anonimas portretas
Keista, kad Matijošaitis brovėsi į miesto, o ne Kauno rajono merus. Gi iš Vičiūnų kaimo kilęs. O tolesnė jo giminė iš Jurbarko krašto. Galėtų sau ramiai konkuruoti su Makūnų ir nesuktų žmonėms galvos su savo nesąmonėmis.

makaronas

makaronas portretas
Jonai Jonai, kam tie makaronai? Miestai plečiasi tada, kai išauga jų gyventojų skaičius. O kaip su Kaunu? Kaune TSRS laikais gyveno apie 460 000 gyventojų, o miestas buvo trečdaliu mažesnis, nebuvo prijungta nei Garliava, nei kiti "rokai". O šiandiena turime tik 250 000 gyventojų. Kam plėsti tą miestą? Ogi tam, kad įverginti rajono žmones. Toks Kauno valdininkų tikslas.

Jonas

Jonas portretas
Jonas.Kiek menu,miesto pletimuisi visada pritariama,nes kitaip būti negali.Negalim miestų neplesti.Visam pasaulyje taip yra.Apgailestauju,kad tuos klausimus leidžiama spręsti rajono gyventojams,tai daugiau,kaip juokinga.

Skaitytojams

Skaitytojams portretas
Kiekvienam aišku, kad Visavaldys jau pilnai atskleidė savo kląstingumą ir siekių sąžiningai ir dorai tvarkyti Kauną, nebuvimą. Žmonės jau suprato, kad pakliuvus į šio reketininko (netvarko parkavimo problemų, o tik apmokestina nesaugomas vietas gatvėse, brangina pravažiavimą trolikais, smaugia šilumos ir šiukšlių išvežimo kainomis, demonstruoja aroganciją eilinių kauniečių atžvilgiu ir pan.) valdas jų gyvenimas apkars ilgiems metams. Tai, matau, jo karjeros pabaigos pradžia.

Ramučių gyventojai

Ramučių gyventojai portretas
O kas ten piketuos - Kauno rajono socdemų politikų rūporai, žmonės marionetės? Didžioji Ramučių gyventojų dalis yra išsilavinę ir sutinka su prijungimu prie Kauno miesto. Ir tikrai didelė dalis palaiko!!! O tie rūporai ir toliau tegul toliau agituoja....

MARIUS

MARIUS portretas
ISTORIJOJE NEBUVO NEI VIENO ATVEJO, KAD MIESTAS PLĖSTŲSI KITAIP, NEI PRISIJUNGDAMAS. Čia finansuotos žiniasklaidos farsas, kurio tikslas supriešinti gyventojus. Mat prigalvojama ir transliuojama daug mitologijos bei melo: "dings ramybė", "mokesčiai", ir t.t. UŽTENKA GYVENTI KITŲ SĄSKAITA! JUOLAB VISIŠKAI AIŠKU - niekas niekur nekils ir nedings jokia ramybė, bet integracija šeimų, dirbančių mieste bei gyvenančių rajone, TIKRAI PADIDĖS.

,,chebros,,interesai

,,chebros,,interesai portretas
Auksciau visko-o gyventoju problemos abiems ,,bosams,,-99 vietoje.

Jonas

Jonas portretas
Matyt rajono sviesuliai (Popoviene, Makunas) ir panasus su giminem cia mitinguoja. Isikibe is paskutiniuju i savo braskancias kedes.

To Vilius

To Vilius portretas
Ponas Viliau o tai ar dabar taip nera, Kad miesto transportas tik iki miesto ribos, i miesto darzelius priima tik registruotus mieste, ar taip nera ? siulau pasidometi pries rasant.

Aha

Aha portretas
Zagres " nemyletojams" o ko turguje ieskote ekologisku darzoviu, sikit kibiran ir patys uzsiauginkit, nes kai kaimas pataps miestu nebus kam auginti :)

Vilius

Vilius portretas
Jei nenori rajonai jungtis prie Kauno-viesasis transportas tik iki miesto ribos,darzeliai tik mieste registruotiems ir gyvenantiems ne maziau,kaip pora metu.Idarbinimas-pirmenybe mieste gyvenantiems ir t.t.

Laima

Laima portretas
Kuo anksciau prijungs, tuo geriau bus visiems! Reikia mazinti biurokratu aparatus ir, gyvenant Kauno raj nesinaudoti Kauno miesto privilegijomis!

Mentas

Mentas portretas
viskavaldantis nekreips demesio i prastuomenes svaisciojimus- prisijungs Kaunas leza,ir turtingesnes seniunijas! Vot tak ir zokono.

Mokytojas Antanas

Mokytojas Antanas portretas
Kuo greičiau jungtis prie miesto,visoje Europoje taip daroma,taip plečiasi miestai........ Kaimo žmones neturi supratimo ,.....jie nesupranta,kad tai vyksta visoje EUROPOJE...........

Cirkas

Cirkas portretas
STT turėtų patikrinti visų rajono savivaldybės administracijos direktorių (ypač buvusių:) turtus...

PETRAS

PETRAS portretas
KAD KAUNE DAUG LIGONIU TAI ZINOMA, BET KAD TIEK BUUUTU DAUG- NESITIKEJAU. Susirgusiu miesto savialdybeje daugiausia. Guli foteliuose ir MATIJOSAICIO PAVEDIMU NUOMONES SPAUSDINA. KAZIN PO KAM ZINUTE, ponuliai?

Jo

Jo portretas
Kitose šalyse kuriasi priemiestinės savivaldos atskiriant nuo miesto centro o čia nori atvirkščiai.

whufaikeenees

whufaikeenees portretas
o kiek dar daug norinciu moketi didesnius mokescius matos is komentaru,prisijunkit kvailiai,sekmes....

Žinantis

Žinantis portretas
Bebrai nenori progreso, tai jį stabdys visomis priemonėmis. Oras bebrams šiandien palankus.

:]

:] portretas
Piketuos ne gyventojai, o rajono savivaldybės 560+ įdarbintų bebriokų.

Cha cha

Cha cha portretas
Gerai,kad lyja..neturit ką veikti?visur vyksta miestų globalizacija,buvę kaimai tampa miesto dalimi..tikrai nuo žagrės netoli nuėję,o su tais triukšmavimais. Tai kažkokiai Asabai reikia žinomumo ir tiek,kogero jau apie kitus rinkimus svaigsta ir įsivaizduoja save seimo kėdėje

d

d portretas
pastatė šimtus kotedžų aplink ir vis dar gyvenu kaime ??? Jei jau atsikėlė miestas į kaimą tai skaitau reikia jungt , nieko nebus .

Politrukas

Politrukas portretas
Gali ir visi rajono gyventojai prie savisvaldybės susirinkt. Niekas nepasikeis, bus taip kaip caras liepė.

Tai

Tai portretas
cia valdininkeliai soka. kaip vezimas pries arkli-sulaukim balsavimo .Nenores gyventojai tai ir neprijungs.

Arijas

Arijas portretas
Kauno arabai kazka sugalvojo?

:)

:) portretas
Gerai, kad lyja... taip jums ir reikia, už bandymą išsaugoti rajono valdininkų kėdes.

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
1.Savivaldybėje svarstant prisijungimo prie miesto klausimą, galimai bus sprendžiamas susijęs klausimas "dėl geresnio finansavimo žmonių , gyvenančių rajone bei jų ,pavogtų miestiečių pinigų gražinimo į miesto biudžetą". 2. Tarp 300 dalyvausiančių proteste prie rajono savivaldybės, apie 90 nuošimčių sudarys įvairūs rajono klierkai, biurokratai. Jų tikslas išlaikyti savo neblogai apmokamas pareigas dabartinėje savivaldoje.3. Žinoma, kad rajono savivaldybei yra pateiktas pasiūlymas visais klausimais , susiėjusiais su vadinamais "nešvariais pinigais" - vogtais iš miestiečių [ darželiai, transportas ir pan. ] ir kaip juos reikėtų "išgryninti" [ neaišku ar šis klausimas bus svarstomas}. 4. Paprasti žmonės susiskirstę [ dėl prisijungimo ] įvairiai - "pem ant pem ". Visą "šorochą" kelia pati rajono savivaldybė, pasitelkusi seniūnus, bendrijų pirmininkus , kai kuriuos mokyklų vadovus , yra keli smulkūs verslininkai ...ir nei vieno paprasto kaimo gyventojo.

kaimietis...

kaimietis... portretas
jei nenorit jungtis,tada vaikus i darzelius ir mokyklas,bei poliklinikas,veskit savo kaimuose...,ko lendat i miesta...

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Baikite bajerius,koks bebutu ,,kietas,,Matiosaitis,sitas fintas neisdegs-pirma,per ,,kietas,,priesininkas,antra,turekite galvoje vilniaus miesta ir rajona-ten sujungimas ar prijungimas neimanomas-lenkai toki triuksma pakels,kad maza nepasirodys.Kas jau dabar matosi is ministeres kalbu.

cha cha cha

cha cha cha portretas
godžioji Krabų šeimynėlė pasprings rajonu ?

Miestietis

Miestietis portretas
Ne mitingai, ne šiltas vietas rajono valdžioje apkėtę ponai, o visuotinė apklausa turi parodyti tikrą kaimiečių nuomonę. Kviečiu visus dalyvauti rajono referendume.

protestuos

protestuos portretas
myžniai

Strategas

Strategas portretas
Gali prisijungti Neveronys bei Šleinava

Absurdas

Absurdas portretas
Matijošaičio feodalinė užgaida

Mantas

Mantas portretas
Neisvengiamas dalykas, manau tik rajono savivaldybes tarybos nariai bijo prarasti siltas vietas.

Anonimas

Anonimas portretas
uz LAISVE IR NEPRIKLAUSOMYBE KOVOJOM ,O JUS NENORIT JUNGTIS isverstaskuriai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių