Kauno rajonas už 165 tūkst. eurų pirks keleivinį laivą

  • Teksto dydis:

Kauno rajono savivaldybė už 165 tūkst. eurų pirks keleivinį laivą, kuris bus skirtas turistinėms kelionėms po Kauno rajono kurortines teritorijas Nemuno upės krantuose.

Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtas konkursas dėl laivo įsigijimo.

Techninių specifikacijų projekte nurodoma, kad laive sėdimų keleivių vietų skaičius turi būti ne mažesnis nei 22, laivo ilgis – 11-16 metrų, plotis – 3,20-4,60 metrų, vieno plaukiamo reiso trukmė – 5 valandos, laive turės būti galima perkelti mažiausiai 10 dviračių.

Perkamas laivas turės būti ne senesnis nei 3 metai, jis turės būti pristatytas per 6 mėnesius nuo pirkimo sutarties pasirašymo dienos.

Maksimali pasiūlymo vertė siekia 165,2 tūkst. eurų, pasiūlymų savivaldybė laukia iki sausio 21 dienos.

Savivaldybė tikisi, kad laivas galėtų paskatinti turistus leistis į kelionę po Kauno rajono kurortines teritorijas, išsidėsčiusias skirtinguose Nemuno upės krantuose.

Pastaruosius du laivybos sezonus keleivius Nemunu tarp Zapyškio ir Kulautuvos plukdė laivelis „Vytis“, tačiau jis yra vos 12-kos vietų ir gali perkelti tik šešis dviračius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Artūras

Artūras portretas
Kad yra tų laivų keleivinis "Tolstojus" ir "Kaunas". Jie plukdo tomis kryptimis Nemunu ir Nevėžiu į Kačerginę, Raudondvarį ir Kulautuvą. Nemanau kad yra tiek norinčių plaukti, kad reiktų naujo laivo. Ar tik nebus pinigų švaistymas. Labiau reikia ne kelaivinio, kurių pakanka, o kelto tarp Kačerginės ir Kulautuvos, kad dažnai kursuotų ir perkeltų dviratininkus, turistus į kitą krantą. Neblogai ir tas "Vytis" dirbo iki šiolei.

Dalia

Dalia portretas
Dziaugsminga zinia! Kuo daugiau judesio vandeniu!

ALGIS

ALGIS portretas
TAI , KAD ČIA GELDA , O NE KELEIVINIS LAIVAS
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių