Kauno mariose planuojama statyti šliuzą

Grįžti į straipsnį

Vinokuras? \\\\\.../////

Vinokuras? \\\\\...///// portretas
žydas?___Bus kaip su Vilniaus Gedimino kalno "apipjaustymu".

nepritaria IŠVIETĖS statytojas konservas KUPČINSKAS,

nepritaria IŠVIETĖS statytojas  konservas KUPČINSKAS, portretas
ir taip KONSERVAI pertekę šliuzais

Rimšas Rimtautas

Rimšas Rimtautas portretas
Naujieji Vasiukai. Dar būtinai reikėtų kosmodromo. Maždaug ties Balbieriškiu.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar viena pinigų plovykla....

skiep

skiep portretas
teko matyt Smetonos laiku foto Nemuno prie Kauno.Tai pilna garlaiviu ir kitu laivu.Prie sito Vinokurovo tuscia milijonai skirti laivybai atgaivint kazkur dingo.Rusiska tvarka,nieko nuostabaus.

Buvęs ilgametis vandens kelio meistras.

Buvęs ilgametis vandens kelio meistras. portretas
Korumpuoti kvailiai gali pastatyti šliuzą,bet laivams atplaukti iki to šliuzo nėra jokios galimybės.Maža to, Nemunas,kaip praeityje laivybinė upė nuo Kauno iki žiočių jau baigiama sunaikinti,o jau ruošiasil laivy- bai iki Baltarusijos sienos.O visa tai yra tik išsigimusios fantazijos vaisius.Tą Vinokurovą reikia kuo grei- čiau sodinti už grotų.

Artas

Artas portretas
Inzinieriams PERSPEJIMAS ......

:)

:) portretas
LGBT nepatinka.

to cinikas

to cinikas portretas
Jai pats šliaužioji keturiomis prie žmonos kojų - tai esi šliužas, na ir dar daržuose veisiasi gyviai - šliužai. Kauno hidromazge planuoja statyti hidrotechnikos statinį laivų šliuzą.

cinikas

cinikas portretas
Kaune jau visi vargšai turi socialinius būstus, tik šliužų betrūksta. Be to, reikia įvertinti ir Rusiją, ar jai sprogdinant Kauno HAE, Šliužas sustiprins ar sumažins kauniečių saugumą?

Kiek \\\\\.../////

Kiek \\\\\...///// portretas
laivų pakels?,kas plauks?___Eilinis pinigų plovimas,afiora.

ai

ai portretas
geriau nusileidimo aikstele ufonautams statykit...

Rita

Rita portretas
Ištikro tai pinigû plovimas, finansinio atsipirkimo nebus.Plaukimas į niekur.Žuvintakio reik

GRIEŽTAS---NE

GRIEŽTAS---NE portretas
EILINĖ PINIGŲ VOGIMO MEGA-AFERA..Marvelės tarptautinis upių uostas stovi keli metai tuščias,dabar matai aferistai baržas kels į antrą aukštą.Ar šioje DURNIŲ VALSTYBĖJE kažkas skaičiuoja KAŠTŲ IR NAUDOS santykį?Geriau už tuos pinigus žemiau Kauno pastatytų patvanką ant Nemuno ir sukeltų vandens lygį kokiais 2 metrais,atrodytų viskas daug gražiau,ypač vasarą,kai smirdantį Nemuną gali perbristi.Kai Marvelės uostas bus perkrautas,kranai dirbs 3 pamainomis,tada ir galės mastyti apie naują šliužą,o dabar del kokio pono jachtos nuleidima iš Mariu į Nemuną,mes visi paklosime 70 milijonų eurų,šiuo metu tikrai yra svarbesnių reikalų,nei turčių zabavos.Tuo labiau esu įsitikinęs,kad Kaune tikrai rastume šeimų vis dar šikančių lauko išvietėse.

Matyt dėl

Matyt dėl portretas
kraujagyslių pravalimo ...... pries rinkimus visada padeda - trombai išgaruoja ..

Eilinė afera

Eilinė afera portretas
Vienas veikėjas valstybės ir europiniais pinigais vystė Lietuvos laivininkystę be laivų- pristatyta pseudo prieplaukų , kuriomis niekas nedinaudoja ir pan. Kiti, 50-70 milijonų, kurie išaugs iki 100-200 milijonų, rengiasi statyti šliuzą, nežinia kam: tur būt baidarėms. Gal verčiau būtų už 100-200 eurų aferos minčių pritvinkusiose savo smegeninėse šliuzus-blokatorius įsistatyti? Bent žmonės laimingesni būtų.

Tiem kas nesupranta

Tiem kas nesupranta portretas
Atsidares vandens kelias barzoms , leis lietuvos laivyba pakelti i nauja lygi. Projekto atsiperkamumas n kartu lenks investicijas , klaipedos uostas puikus to pavyzdys

net juokas ima

net juokas ima portretas
sunkiausias etapas mat pripažinimas valstybinės reikšmės objektu o tai viso labo pasisėdėjimai ir parašiukų sudėjimai.

Žinant

Žinant portretas
Lietuvos 'statytoju' darbu kokybe ,tai po pastatymo šliužo ,nusimato Kauno mariu pilnas nuleidimas i Kauno senamiesti. Teks keltis auksčiau.

Būtų

Būtų portretas
puiku.

koki dar

koki dar portretas
sliuza-turim viena mero poste-gana

MV

MV portretas
Senai jau reikia šliuzo ir žuvims praejimo butinai.Lašišos praplaktų ,unguriai,kitos žuvys.Metams begant viskas keičiasi ir tikrai to jau reikia ir reikes.Žvejosim lašišas prie Druskininkų Avires upelyje vėl kaip tai mūsų proteviai dare.Labai gera ideja!!!

D

D portretas
Grynas pinigų švaistymas .jau pastatyta prieplauka Nemune ties Marvelė ir ką ???????? Ogi nieko.ko ir reikėjo tikėtis.Nei čia plugdys laivais krovinius nei ka.taip ir su tuo šliuzų.Gal ką nors naudingo sugalvoti gyventojams o ne vienetams zmoniu

Na va

Na va portretas
vėl atsirado toks kuris kaip Gentvilas prie Šventosios kas vandenyje griovį..:D))

ONTĖ

ONTĖ portretas
Ekonomiškai visiškai nepagrįstas projektas. Iš kur tie kroviniai? Jei koks ir atsiranda, tai furos nuo vartų iki vartų pristato.

ir vel tie cirkai

ir vel tie cirkai portretas
kiek prieplauku buvo pastatyta palei Nemuna ir ka.Tai kiek tuo sliuzu pasinaudos laiveliu ar ekonomiskai nebus vel ''auksinis WC''.Geriau zuvims padarytu kanala juk turejom toki gera pasauinio lygio specialista gamtosaugos pona Adamku ir kas is tos apsaugos gamtos isejo ogi nieko.

chm

chm portretas
kai visame pasaulyje (ir Lietuvoje, nors ir maziau) mazeja gyluminio vandens, toks sprendimas yra baisus. Jau nekalbant apie nereikalingai ismetomus didziulius pinigus

G

G portretas
Dar viena pinigu, musu pinigu, plovykla. Kokia dabar laivyba Nemune - mirusi, upe sekli. Sukiso milijonus € i konteneriu prieplauka prie Marveles, stovi tuscia, vienas kitas konteineris. Bepigu uz svetimus pinigus kurti Vasiuku projektus, o jiems nepasiteisinus uz nieka neatsakyti.

Komercinė laivyba?

Komercinė laivyba? portretas
Čia jūs rimtai? Kur ta komercinė laivyba? Na, bet, manau, pinigams į sloikus kimšti tai reikalas būtų gerai tinkamas, visas dešimtmetis..? Kažin ar ne dėl to vadas pasirūpino saugia vieta dvare, juk pajudinus tokią seną statybą, visko gali būti, gali ir Vičiūnai plaukti?

Kartu reikia

Kartu reikia portretas
Daryti ir praejima ,zuvitaki zuvims .Juk tiek daug metu Kauno HES trugdo migruoti zuvims nuo Klaipedos iki Gardino .

skiep

skiep portretas
nekelia pasitikejimo tas tipas rusiska pavarde.Nusisneka apie Nevezio pritaikyma laivybai,yra matyt noras pavogt milijonus.

Anonimas

Anonimas portretas
bobutė norėjo kad deduko didesnis būtu nusiutė pas gyditoja ilgino ilgino ir nulūžo ,ar nebus taip kad nei marių nei žliuzo neliks.

Būtų

Būtų portretas
puiku.Šliuzai Švedijoje yra fantastika.

Manau, \\\\\.../////

Manau, \\\\\...///// portretas
šliauž Kauno marios pasroviui,kai sujudins pylimą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių