Kauno kolegijos dėstytojos vizija: teks žudyti senukus

AS

AS portretas
Manau mokytojas ,lektorius turi privaloma tema ir ja studentams ar moksleiviams destyti. Nukrypti nuo temos negalima ypac siais ismaniuju telefonu laikais.O kas liecia del krono viruso as irgi manau,kad jis Kinijoj pabego is megintuvelio .Juk tame mieste skaiciau yra laboratorijos.Ir tikiu,kad visa tai sukurta mokslininku zmonem zudyti.Todel ir nera jokiu priemoniu nuo jo apsisaugoti.

Melagingas straipsnio pavadinimas

Melagingas straipsnio pavadinimas portretas
Straipsnio autorė Kamilė suklaidino žmonės, parašiusi tikrovės neatitinkantį pavadinimą. Pats baisiausias melas - iškraipyta tiesa!

Diskutuokime pagarbiai, remdamiesi argumentais!

Diskutuokime pagarbiai, remdamiesi argumentais! portretas
Na ir tamsumas dabartinių studentų, na ir neatidumas dalies skaitytojų! Mokytoja niekur neragina nei autonazijos įstatymo įvesti, nei žmonių iš miesto iškeldinti! Ji stebi dabartinę situaciją ir daro tam tikras išvadas. Studentai, užuot įsitraukę į diskusiją, pateikdami savo argumentus ir argumentais įrodę, kad mokytojos nuomonė neteisinga (įvairių tokių provokuojančių minčių ir yra tikslas - iššaukti diskusiją), piktinasi, įrašinėja, kaip kokie mažvaikiai.... Jeigu mūsų dabartiniai studentai nemoka argumentuotai diskutuoti ir diskusijoje mintis paneigti ar apginti, tai kokią ribotą visuomenę mes turėsime ateityje?! Tada totalitarizmas neišvengiamas!

Gaila...

Gaila... portretas
Mokytojos minties studentai nesuprato... Toks totalus nemąstymas ir gali priveti prie autonazijos įteisinimo....

KAUNIEČIAI

KAUNIEČIAI portretas
kiek dar tas snukis bus matomas laikraštyje

Žilvinas Ručys to 80 – metė ir kitiems

Žilvinas Ručys to 80 – metė ir kitiems portretas
marazmininkai , nesupratot straipsnio ? Tai , lekcija apie neišgydomus žmones , kurie tape ''daržovėmis'' ir kurių gydymui vaistų nėra , o skausmas begalinis . Priminsiu kad jus visus žudo valstybių vyriausybės , o jūs visi tylite , užsipuolėte žmogų kuris pasakė tiesą , o jūs tos tiesos net nesupratote . Bailūs sutvėrimai .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Siūlau dėstytojai kitą egzistuojančią temą , paremta įrodymais : Dirbtini karai po 2 pasaulinio karo , aukų skaičius standartiškai 2 milijonai , žudymo intensyvumas 5-10 metų .

80 – metė, vis dar dirbanti, vairuojanti, pakenčiamai

80 – metė, vis dar dirbanti, vairuojanti, pakenčiamai  portretas
Esu tikra, jog mano atlyginimas didesnis nei moteriškės Žydronės Žarskienės ar kaip ji ten. Taigi, turiu moralinę teisę reikalauti šios moteriškės eutanazijos. Manau tai būtų teisinga. Kaip bebūtų, toji būtybė ne tik nėra naudinga ekonomiškai, bet daro didelę žalą kitais aspektais, ką, savo ruožtu, nesunkiai galima konvertuoti į piniginius juos daromus nuostolius.

psichologas

psichologas portretas
Sustabdyti licenziją ir patikrinti psichiką........laikinai įzoliuoti nuo visomenės....

SOOTEHNIKĖ

SOOTEHNIKĖ portretas
Zooinžinierius Akademijoje vadindavo skeltanagiais, aš pati baigiau prieš 32 metus, bet net gėda kad taip nusikalbėjo, man ypač gėda prieš dėtytoją,doc.Bukaveckienę

Senjora

Senjora portretas
Pradėti nuo pranešėjos.

mo

mo portretas
nieko naujo nepasake, jau dabar taip daroma.

tamst

tamst portretas
šiandiena pasirašei nuosprendį.Nepamiršim.ONO.

patikrinti protą.....

patikrinti protą..... portretas
Vyti lauk iš darbo ir iškelti baudžiamą bylą....

aš portretas
Šitai dėstytojai reikia rimtai gydytis

linkėjimai šitai ligonei

linkėjimai šitai ligonei portretas
Tokią tautos atmatą pačią pirmą pamauti ant baslio-kaip visiškai nepakaltinamą neadekvatę, tinkamą tik laukams patręšti...

A.Valiulis

A.Valiulis portretas
Labai įdomu,kokį pigiausią (ekonomiškai) žudymo(atsiprašau,eutanazijos)būdą siūlo ši specialistė?Bandymams siūlau pasirinkti jos giminiečius.Vieną-skandint,kitą nustumt nuo aukšto pastato.Ir t.t.,ir pan.Stebint išlaidas(valytojų,graborių,egzekutorių atlyginimus) spręsti racionaliai,ekonomiškai naudingai.Beje,pagal Pavlovą(,,dėstytojai,, toks turėtų būti žinomas)tam tikrai žmonių kategorijai būdinga tam tikros smegenų dalies sukietėjimo problema,kurią galima įveikti tik virtuvinio prietaiso(kočėlo)pagalba.

as

as portretas
Gydo ne gydytojai o Veryga.

Sena tarka

Sena tarka portretas
Metų mokytoja, nesurezganti sakinio...Šaltinis - vienas karininkas ir pan. Kur mes einame. Zootechnikai te dirba zootechnikais.

MIKALDA

MIKALDA portretas
pyldosi MIKALDOS pranašystė

AISKU

AISKU portretas
Del autanazijos patartina jau dabar uzrasyti seniukus i eile...Nes bus dideles eiles(kaip prie dantu protezavimo)...Girdejau kuriama komisija kuri spres del autanazijos..

na

na portretas
siūlyčiau dėstytojai pasirašyti pačiai dėl autonazijos, parodytų pvz. Lietuvai, kaip savo noru atsisako gyvenimo...juk ji irgi prie senių ne pirmos jaunystės. Nuo jos ir reikėtų pradėti....o mes visi kiti seniai pagalvosim ar žengti tą žingsnį, nors aš senesnė už ją bet šimtą kartų geriau atrodau.

H

H portretas
Įdomu ir tiek . Ar ta ....... jau nusiteikė eutanazijai

NA NA

NA NA portretas
dėstytoja matomai pastojo kažkam kelią ,jei šitaip pučia burbulą ,----------kiek pamenu viename mitinge ,landsberginių gaujos narys, Greitas, girtuoklis ,miniai pareiškė ,kad pensininkus reikia uždaryti ,atimti pasus ,neleisti jiems balsuoti ,kažkodėl ažiotažo niekas nedarė ir nesmerkė ,gal kad jis prasigėręs ir priklauso landsberginių gaujai ,,,,,sėkmės ,ką čia supaisysi ,kai visi nori kalbėti ,o klausytojų mažėja ,,,,

idomiai

idomiai portretas
cia kai mokslas yra nemokamas, tai tokias zinias ir gauni :D

Sunerimes

Sunerimes portretas
Po sito straipsnio Laisves Alejoj nera senuku....Per vasario 16 taip pat labai mazai....Visi nori gyventi.Kaip sakoma geriau nelisti i akis nes dar be eiles autanazuos...Neduok Dieve...Ale ot uzkliuvo seniukai....

burokas

burokas portretas
nenaudingi ekonomikai,tai geriau insfrastrukturai maziau svaistytu,gelezinkelius privatizuotu nes sioms investicijoms valdzia skiria daugiausiai,suprantu invenstuotu y akcijas ar koky kita pelna nesanty daikta-tai butu investija,o gelezinkeliai,infrastruktura-pinigu svaitymas o ne invensticijos.

Regina

Regina portretas
Ko jus pykstat ant destytojos ji tik pasake tiesa ka girdejo is Verygos.Gerai isstudijuokit ir nepatingekit isklausyti visus interviu suVeryga ir atrasit kaip jis sake kad pateiks pasiulyma del eutanazijos.Tik dabar nenaudinga teikti ateina rinkimai,o jei isrinksit tai taip ir bus.Faktiskai jau dabar taikoma eutanazija ne zmones negauna tinkamo gydymo.Gydo ne gydytojai o Veryga.

Ona

Ona portretas
Dauguma komentatoriu visiski neissimoksline asilai arba jie pasamdyti,kas ta lektore isestu.O apie R.Miliute truksta net zodziu,A.Tapino bendrazyge,anas R.Vanagaite suede.

pusgalviai

pusgalviai portretas
komentatoriai ............ runkeliais gimę , tokiais ir liksit .............

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Tokiai tik dirbti fermoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Sutrauka....

Anonimas

Anonimas portretas
Sučka...

Kostas

Kostas portretas
Šaunuolė taip ir turėtu būti, kam kankinti žmogų, susirgai nepagydoma liga ir i kapus...

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu, kas nuspręs kada jai pačiai yra laikas padaryti galą. Pagarbiai ...

teisti už tokius pasisakymus...

teisti už tokius pasisakymus... portretas
Iš kur Lietuvoje atsiranda gyvulių.......pati taps senuku...

Vitalija

Vitalija portretas
Ji privalo pasitikrinti savo psichine sveikata !

Vitalija

Vitalija portretas
Jai reiketu patikrinti sveikata. Cia kaz kas negerai.

...

... portretas
Drąsu... ar tik ne nuo Dėdulės pradėsi... :|

šios liberalės MINTYS a t s p i n d i visų LIBERALŲ

šios liberalės MINTYS a t s p i n d i visų LIBERALŲ portretas
"rūpestį"--" K U R I A N T" Lietuvos žmonių gyvenimo gerovę.Per 30 metų ,ir be šios liberalės , esame į s i t i k i n ę , kad LIBERALAI yra ne tik n e k u r i a n t i veltėdžių GAUJA, bet ir VAGYS, kurie i š g y v e n a KITŲ sąskaita.-- GYVENTOJAI liberalais atsikrato ne tik EUROPOS valstybėse , bet ir JAV, kuo greičiau liberalais b ū t i n a atsikratyti ir Lietuvoje. lai jie DUONOS kąsnį užsidirba savo prakaitu.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai ji ir pati jau nejauniklė ir ja pačia tuoj teks žudyti.

onute

onute portretas
Ne senukus zudyti, o socialiniuose butuose gyvenancius girtuoklius, kurie gauna soc.pasalpas ir geria alkoholi visa menesi susikviete viso rajono girtuoklius. va kuriuos reikia eutanazinti jie yra parazitai kurie naikina normaliu zmoniu mokesciu pinigus landynems egzistuoti

VITUI

VITUI portretas
Po truputi ,po truputi ,zmones patys isitikins musu ziniasklaidos,, tiesa''objektyvumu'' nes 4m.kai ju deka juodinama teisetai isrinkta valdzia ir daugeliui tai patinka ypac sovietmetiniams politologams.

Vitas

Vitas portretas
Gerbiami rašytojai ir komentuotojai. Negalima komentuoti ir menkinti dėstytojos nežinant visos informacijos.Žiniasklaida pateikė tik žodžius paimtus iš konteksto. Dėstytoja citavo šaltinį ir išsakė ne savo nuomonę, o studentus įtraukė į diskusiją. Kas čia blogai? Gal neverta studentus skatinti mastyti? Daugelio studentų nuomone dėstytojai gerai dėsto. ar Lietuvoje negalimai reikšti savo nuomonės?

Anonimas

Anonimas portretas
Ir kas runkeliams cia nepatinka.Visiskai tiketinas ateities scenarijus,kai zemeje resursai baigsis.

tadas blinda

tadas blinda portretas
y

viešnia

viešnia portretas
O čia kažin šitos"ale dėstytojos sapalionės"įeina į mokymo programą??? gal kaip toji Klaipėdos"ruselka pezi bele ką??? O už tokius pezalus reiktų pasidomėt vyriausybei ir iš tokių pareigų vyt kauk,juk ne jos nustatinėja kam,kur ir kaip mirti,ir kur gyvent geriau,tam mes turim prezidentą ,seimą o jei jau ir jie pradės nusipezėt,leiskit pasirinkt ir pasireikšt liaudžiai mūsų juk dauguma o ne VBP(viena biobulė pasakė )...

tai ne vizija

tai ne vizija portretas
tai vyksta .Keista ,kad senės slaugos ligonių daktarkos cinizmu , neapykanta myriop stumia to nenutuokiančius žmones.O mes -supratingieji ,ar patyrėme , ką reiškia gulintis senukas namuose? Kiek laiko slaugėme savo interesus nustumę tolyn ? kaip su kantrybe ir sveikata ,kai viskas sukasi apie beviltiškai silpstančio senuko lovą? Kai prisiimi pareigą ir pats susergi...Rekomenduoju R.Vanagaitės --Pareigos metas.Lengvos mums visiems....

nora

nora portretas
o tai ar dabar nevyksta, pabandykite paguldyti vyresnį nei 80 metų žmogų į ligoninę. Jei greitoji ir išveža tai iš priimamojo liepia vežtis atgal. Dėl slaugos ligoninių tai ten patenka žmogeliai tiki numirti tai seniai jokia paslaptis.

Onutei

Onutei portretas
galiu trumpai papasakot savo vaikystes nuotyki ,kai buvau mazyte mergaite ,grizus is kiemo pradejau negraziai kalbeti pasakiau keiksmazodi ku,va mano mama klause ,kodel as taip negraziai kalbu ?,as atsakiau mamyte cia ne as taip sakau ,o vaikai kieme sake KU.VA

Linas

Linas portretas
Filmas "Šioje šalyje nėra vietos senukams" gyvai :-D

nuomone

 nuomone portretas
Keista kodel Lietuvos mokytojai gruda neigiama informacija jaunimui,kodel mokytoja nepapasakoja ,kad kitose salyse kaip ,Kaukazieciai ,Turkai, Italai,Arabai savo senoliams jaucia didziausia pagarba ,is ju mokosi gyvenimo isminties ,nes gyvenimo patirciai joks mokslas niekada negales prilygti.O musu jaunimui pudrina smegenis ,kad senatve yra didziausias blogis ,apie tai neturetu kalbeti mokslus baige zmones ,kad teko girdeti skaityti apie tokiu planus ateity ,kaip eutonazija ,NES man irgi teko girdeti ,kad mes greitu laiku suda valgysim

NEJUOKINGA

NEJUOKINGA portretas
toji ypata formuoja jaunu zmoniu pasauleziura -seni zmones atgyvenos ir taip senas zmogus yra uzribyje, negerbiamas, absoliuciai viskas ir visur--tik jauniems, va jums ir liberalios paziuros

ot

ot portretas
Vaziuosiu pas ja i darba ...man ji labai grazi...Pasipirsiu..

Ragana

Ragana portretas
Teisingai sako kad po 70 metu reikia autonazuoti...Invalidus irgi...

pirdžius

pirdžius portretas
manau, tėvai sulaukė 80 metų-ir nusižudo, pateikia vaikams dovaną. ' Oi, koks niekšas, kaip baisu.." O vogti iš pensininkų, užauginusių mažutėlius, dabar valdininkus-nebaisu?

Total košmar

Total košmar portretas
kaip ten bebūtų, bet dėti į visus portalus žmogaus nuotrauką, viešinti duomenis, komentuoti asmenį be jo sutikimo - nenormalu.

Hanibalas Lekteris

Hanibalas Lekteris portretas
Labai teisinga ideja,kad visuomenes nasta reiktu utilizuoti kuo efektyviau.

Ona

Ona portretas
Juk destytoja citavo ziniasklaidos saltinius, o ta pati ziniasklaida ja apkaltino ereziju skleidimu...kazkoks apsurdas. Jie patys turi buti apkaltinti asmens duomenu apsaugos istatymo pazeidimu

pirdžius

pirdžius portretas
algirdai, matyt, esi senas todėl turėtum atsiriboti nuo svarstymų, kurie liečia tokius, kaip tu. Elgiesi neetiškai. Galbūt valgai perdaug pigios mėsos. Žmogus išsakė savo nuomonę, o tu iį įžeidinėji. Turėtum šautuvą, iššautum Maskvos pusėn. Amerikiečiai, kai kurie, kompostuojasi. Kai tokios žiemos... O ką tu gero padarei Lietuva per savo sušiktą gyvenimą, a?

algirdas

algirdas portretas
Kas finansavo vaiku darzeli, kai tu ponia zacirkiene triedei i naktypuodi vaiku darzelyje. Senukai ir sergantys tada dirbo ir mokejo mokescius valstybei. Tu issigimele o ne zmogus, tave reikia eutanatizuoti.

...

... portretas
Tipinė FE'ministė... kas už tai kad ją (su visais jos 'įrankiais') į Seimą įleist?.. :s

Buvo...

Buvo... portretas
Ir tokie mokytojai - dėstytojai streikuoja, lipa pro langus į ministeriją... Gal pagaliau atsigręžtų į save, kodėl taip nemyli mokinių, bile kaip, bile ką šneka, o reikalauja sau labai daug. Negirdėtas dalykas streikai buvo, mokyklos salės, stadionai buvo naudojami mokinių laisvalaikiui, nemokami būreliai, ekskursijos... Egoizmas klesti ir auga. Iki privalomos eutanazijos.

JANINA

JANINA portretas
NEGIRDŽIUI RIMTOS DISKUSIJOS IŠ KOLEGIJOS VADOVYNĖS PUSES TAČIAU LABAI GAILA KAD TOKIA DESTYTOJA SUGADINO REPUTACIJA VISŲ DĖSTYTOJŲ NES KOLEKTYVAS SUSKAIDYTAS VIENI PRITARIA KITI SMERKIA. TAČIAU TAIP KALBETI NEGALIMA.

Mao

Mao portretas
Dėstytoja liberalų partijos atstovė, bet žiurnalistai apie tai tyli kažkodėl.

Mastyti nesunku

Mastyti nesunku portretas
Na padarysite magnetinio rezonanso tyrimus 80 metų žmogui - ir kas toliau? Operuoti tai negalima, nes širdis neatlaikys. Galvokit su galva tyrimų gerbėjai

Kas ką pasakė

Kas ką pasakė portretas
Laikas baigti kabinėtis prie žodžių.Mokytoja pasakė,kad anksčiau butus duodavo dykai,triukšmas,reikia meluoti.Dėstytoja pakomentavo tezes iš Hitlerio knygos"mano kova",vėl negerai.Šiandien per radiją pasakė,kad Lietuvoje,14 objektų -gatvių,mokyklų pavadinti Kovo 11-sios vardais.Tarp jų yra ir du kaimai ,pavadinti tuo vardu. pasakė,kad viename kaime yra 7 sodybos,o kitame tik trys belikę ir tos baigia ištuštėti.Išeitų,kad prie caro,prie vokiečių,prie rusų kaimai buvo pilni,o sulaukus Kovo 11-sios ,Nepriklausomybės,,baigia ištuštėti.Tai gal teikia keisti tų kaimų pavadinimą.Kažkaip negražiai atrodo.

zyle

zyle portretas
eina sau tas musu busimas likimas, jaunus isnaudojo darbe ,kai jau nepajegsim dirbti nugalabins

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu ,ačiū -yra dar protaujančių ir besigilinančių žmonių.

Rita

Rita portretas
Ir dabar vykdoma eutanazija,tik kitaip. Paguldykit savo senelį į geriatrinį skyrių ar į slaugos ligoninę. Ten paklaus,kiek norite kovoti už artimo gyvybę ir nuspręs,kokius vaostus skirti..

Romas

Romas portretas
Visiska tiesa pasake, tai subrendusio issilavinusio zmogaus poziuris i realybe , tik visi tylejo prikrove i kelnes

nuomone

 nuomone portretas
taip sutinku kad slaugos namuose zudomi senukai,todel savo mama pati slaugiau 6m.nesakau sunku buvo ,bemieges naktis ,bet visada sunkiausia minute prisimindavau ,kad mama daug naktu nemiegojo kol mus uzaugino ,gal tokios mintys padedavo tai iskesti ,bet kai netekau jos ,atrodo ,kad dalis manes iskeliavo kartu su ja,skausmas ,ilgesys begalinis draske sirdi 3m.po to po truputi eme lengveti.

Ilona Svelnikaite

Ilona Svelnikaite portretas
Jūsų metų, gerb liberale dėstytoja Žydrone Žarskiene, galėtumėt jau pradėt ruoštis eutanazijai, ekonomikai šiaip esate nelabai ir naudinga.

as

as portretas
nu ka dabar darysi teks zudyti ,savu neturiu jiems pasiseke iskeliavo laiku is sio nuodemingo pasaulio,nu kas pirmas ?,gal tas kuris si pasiulyma sugalvojo?

Julija

Julija portretas
Nežinia kas geriau ar eutanazija, ar nepakeliami skausmai. Kai mes dar jauni, mes apie tai negalvojame. Kada sulauksime garbingo amžiaus, neaišku ką pasirinksime..

eutonazija

eutonazija portretas
As nesuprantu kur tie Lietuviai gyvena, jeigu jau senai eutonazija nelegaliai egzistuoja.Uztenkia senesni arba su negalia zmogu patalpinti slaugos namuose.Kiek zinau viena pazystama po dveju savaiciu artimieji karste parsiveze. Nes jie galvodami, kad diedukas pasinaudos valstybes teikiama paslauga, pakeis aplinka, atsipalaiduos.Pagyvens gydytoju prieziuroje, grizes i namus bus laimingesnis.Ir mes 2008 m.buvome po kojos traumos pgulde i slaugos namus mama. Po savaites nuvaziavau aplankyti, ji jau kalbejo su dievais, manes nepazino. Gydytojos paklausiau,kas ivyko?Sakau Mamai ne galva luzo,o koja. Atsake, ko jus norit senas zmogus.parastai po tokiu traumu seni zmones mirsta Staigiai pareikalavau, kad mama butu leidziama issivezti.Net negalejau isivaizduoti, kad taip nenoriai grazino man mama. Siandien 2020 metai. Mama gyva, protaujanti. Nuo to laiko, kaip jai kazkas bande pritaikyti eutonazija, ji du kartus pabuvojo Norvegijoje.Atsvente kaimo sodyboje,su savo 80 metu jubilieju ir t.t

Juokinga iki ašarų:(

Juokinga iki ašarų:( portretas
Juokinga, bet pasižiūrėjus ką, "dėstytoja " šneka vaizdas toks, kad senatvė jai negresia, mieloji pažiūrėk, kad ir tau senatvė tikrai ne už kalnų:))))))))))))))) ta teorija tikrai ir tave pasieks. Galvoti apie kažką tai nereiškia, kad reikia savo absurdą kitiems skleisti. Dabar ligoti jauni žmonės, o tie senukai kur kas stipresni, darbingesni ir jie gyveno ir gyvens. Žmonija seniai pavargo nuo tokio ar kitokio informacijos absurdo, gal gali daugiau patylėti arba galvoti ką kalbi.

Gali

Gali portretas
būti , kad ji teisi, be reikalo čia purkštaujat, visas pasaulis ritasi nežinia kur...

Greiciau

Greiciau portretas
Ka ten senukus...Pasiklausykit Lietaus radijo,Puko radijo...isgirsit kokie "senukai "skambina nukvake i radija...Kokie komentarai po straipsniais..Tikrai tokius marazmuotus reiketu nuautazuoti....Tai Tautos geda...Visus beprocius autanazuoti....lengviau butu kitiems...

Virginija Lau

 Virginija Lau portretas
Tokių teorijų būta ir naujai jų atsiranda. Žinoma, įdomi idėja riboti gyvenimo trukmę. Dar įdomesnė - panaudoti baltymų ar kitų medžiagų gamyboje. Tik senatvės žaliava gali būti nekokybiška. Todėl reikia pasidairyti kokybiškesnės. Sakykim, įdiegiamos naujos technologijos ir gamybai reikės per pus mažiau darbuotojų. Nebereikalingųjų tarpe bus prisirpusių raudonskruosčių sveikuolių.... į gamybos ciklą juos. Tėvai mušantys vaikus - į gamybą, ilgalaikiai bedarbiai - į gamybos ciklą ant konvejerio. Šiurpu. Taip. Teorijos nukreiptos prieš kokią nors socialinę grupę išaugina šiurpius dalykus: paskatas spręsti vertos ar nevertos gyventi tautos, ką reikia tremti į Sibiro atšiaurias vietoves, ką masiškai pasiųsti į krematoriumą. Pasitikėkime gamta, ji turi daugybę mechanizmų reguliuoti ekologines sistemas. Skirstymas į naudingus ir naudinguosius skatina tam tikrą veiklą, kuri yra žiauri vienų atžvilgiu ir nepakeliama našta vykdttojams, nes žmogus nėra užprogramuotas savinaikai,.

ieva

ieva portretas
O ar ji pati neturi senu tevu,seneliu,kuriems reikalinga eutonazija,tegul veza i uzsieni ir atlieka?

H

H portretas
Eutanazija madingas žodis .Kai kalba eina apie kitiems ne itinkančius asmenys. Kam tokie seneliai , kam mokytojai ,kam valdininkai ir t.t.

H

H portretas
Gal sakyčiau ateityje atsiras mada eutanazijon siusti nusišnekančius dėstytojus . Į vesti nusišnekėjimo kortelę . 10 kart nusišnekėjai ir .....

nuomone

nuomone portretas
Nieko nenustebino ,juk ji liberale ,vieni seime sedintis liberalai su konservatoriais Baltijos jura ,Kursiu marias leido uztersti ,tai kam tie senukai reikalingi ,tokios ju visu paziuros i mus visus tiek jaunus tiek senjorus.

Anonimas

Anonimas portretas
apie save nepagalvojo, kad ir ji sulauks atitinkamo am=iaus

Antanas Baras

Antanas Baras portretas
Nieko nuostabaus ira like hitlerio mastytojai,taip kadaisia sake fiureris nenaudellius afderzein,arba slosen bet ziurint kukio kraujo jis turi?

Anonimas

Anonimas portretas
tai juk zootechnikė..

Anonimas

Anonimas portretas
ka Miliute gali tai blaiviai mastantis zmogus zino kaip ji moka sufabrikuoti ka tik nori o destytoja aiskiai nurode kas dedasi Lietuvoj

negerbejas

negerbejas portretas
tokia tai ir gali

anupras

anupras portretas
Šitai veterinorei derėtų gydyti gyvulius, o ne sapalioti nesąmones jaunimui. Kaip čia jos dar neužpuolė kiaulių maras?

Eduardas

Eduardas portretas
Tai taip suprantu man dabar mokescius moket ne ekonomiska. Nes dabar mokesciu, kad gaut pensija sumokesiu, o kai ateis laikas ja moket mane nuknaksins

spaudos

spaudos portretas
''moralė'' ........... ''stukačiai'' įrašė , Miliūtė surašė .......... čia jau kažkokiu kerštu prieš kolegijos dėstytoja pakvipo ...........

Brazausko

 Brazausko portretas
buvo aiškiai pasakyta--"pensininkai mūsų bėda",..

Leva

Leva portretas
Oka lyg dabar nepanasiai elgiamasi su seneliais.Vakar nuveziau broli i Kauno klinikine ligonine,buvusi 3-ia,kuriam reikejo perpilti krauja,tai priemime kolidoriuje isgulejo nuo 10 val ryto iki 17 val vakaro kol nuveze i skyriu,tai kas ne panasu.Nereikia nei autonazijos per tiek laiko gali ir pats pasibaigti.Tai va taip gelbejami musu senukai,Broliui 76 m.

Gaila...

Gaila... portretas
Perskaicius daugeli komentaru, dabar suprantu, kodel Lietuvoje niekas nesikeicia: jei straipsnis parasytas, vadinasi tai -teisinga ir visi kaip avinai pritaria. Stai, kokia ziniasklaidos jega ir kaip valdomi avinai. Savo galva mastyti nebesugeba. O destytoja galetu paduoti i teisma zurnalistes uz tycini vardo tersima. Studentai ne ka geresni-tokiu pavliku morozovu Lietuvoje daugeja ir tas labai liudina. Destytojas ir yra geras tuo, kad pasako siek tiek daugiau nei priklauso paskaitoje. Jusu reikalas atsirinkti, kas tiesa, o kas-ne. Taip studentai skatinami palciau dometis ir surasti savas tiesas. O gal siuo metu mastanciuju nereikia, juk avinus lengviau valdyti?

Safyras

Safyras portretas
Labai gaila, kad Lietuvoje kai kurie mokytojai, dėstytojai užmiršta savo misiją: ne plepėti bet ką, bet mokyti...Jei moksleiviams būtų daugiau privalomų pasaulinio lygio rašytojų knygų skaitymo, tada ir požiūris į daugelį dalykų būtų kritiškesnis... Kai prasidėjo masinis bibliotekų , kultūros namų uždarymas, bet prasidėjo prekybos centrų ir vaistinių atidarymo bumas, menkaverčių muilo operų , realybės šou rodymas, tai ir kultūra nusirito labai žemai... Dar nei viena balerina neišmoko šokti, žiūrėdama kaip šoka pasaulinio masto žvaigždės ir kompozitoriai nesukuria muzikos, tik pažindami gaidas... Talento reikia visur, o ypač pedagogikoje, o ir išbandyti save bet kokioje srityje taip pat gerai, nes tada matai, kiek tikri talentai dirba, o ne fotografuojasi bet kur ir su bet kuo...

Anonimas

Anonimas portretas
Rita Man gaila jos mamos

Miliutes smegenine neveikia

Miliutes smegenine neveikia portretas
Aisku,kad si destytoja nepritaria tam, ka sako, ji tik konstatuoja faktus, kuo domisi, ka perskaite. Ji ispeja studentus, kas gali nutikti. Eutanazija Europos Sajungos salyse ir su eutanazija susije skandalai, kada numarinta begale zmoniu, kurie galejo gyventi- ne naujiena. Tai tikri faktai. Miliute, pries piktindamasi, pasiskaitinekite, ka raso uzsienio spauda, o ne kelkite sarsala. Nereikia net eutanazijos, pasiklausinekite, kas vyksta slaugos namuose Lietuvoje- daugelis isejo Dangun ne savo valia. Daug dalyku, kas buvo skaityta pries 15 metu ir laikyta kaip kazkieno fantazija, siuo metu virsta realiais faktais. O susidorojimas su mokytojais tik parodo, kokioje salyje mes gyvename-ten, kur zmogus neturi teises issakyti savo nuomones, nes greitai miliuciu bus pasmerkti. Visais laikais juk buvo naikinami patys sumaniausieji- mokytojai, gydytojai, dvasininkai ir naikinami tokiu bedvasiu butybiu, kurioms net prasizioti turetu buti geda.

na

na portretas
poničika, atsižvelgiant į pačios amžiaus grupę, senukų gretose gali užimti pirmąsias vietas, pagal mąstymą ir skleidžiamas "tiesas" lyderio pozicija nepagydomų ligonių eilėje. Ką skelbi su tuo ir gyventi teks.

kauniete

kauniete portretas
Biauriausia"vizija",koke tik gali sugalvoti zmogedra ==hitleriniu -fashizmu dvokia ta "grazbyle" renkanti tik jai patinkancius "perliukus"... .ir kas per smegenine?

Nika

Nika portretas
Straipsnio autorė ir Milūtė, arba turi teksto suvokimo problemų, arba joms tokiomis apsimesti naudinga. Juk dėstytoja aiškiai nepritaria tokiems reiškiniams

Nika

Nika portretas
Susidaro įspūdis, kad gyvename Kinijoje ar Šisurės Korėjoje, kur vyksta totalus žodžio laisvės persekiojimas. Bet juk dėstytoja nėra tų dalykų šalininkė ji tik perteikia hipotezes, kurios visai galimai gali pasitvirtinti. Juk jau dabar daugelyje Europos šalių, o taip pat Kanadoje yra įtvirtinti eutanazijos taikymo modeliai. Tiesa dar neprivalomi, bet jei grįžtume bent dešimtmečiu atgal, patikėti, kad taip dabar bus, būtų nelengva. Taip yra ir su daugeliu kitų dalykų, kaip pvz privalomų skiepų idėja Tai kas gali garantuoti, kad ateityje neprivalėsim nešioti privalomų mikroschemų savo kūnuose. Tiesiog bus įdiegta, kad tai yra naudinga.

Perspejimas "destytojai"

Perspejimas "destytojai" portretas
Kaip sake vienas mano geras pazystamas(dabar jau lavonas) - Ja slyskom mnogo znal( as per daug zinojau...

Sjuzana

Sjuzana portretas
Tobulėjam.Kaip Japonijoj prieš kelis šimtus metų senukus nešdavo į Namajamo kalną nusibaigti. Baisu bet taip bus negi jaunimas nesugalvos kaip tobulai gyventi

Anonimas

Anonimas portretas
Ne ji viena Lietuvoje. Vien jau suš....pensija senukų eutanaziją priartina. Politikai tik nieko nesako, bet elgiasi taip, kad tik senukai greičiau iš yito pasaulio dingtų. O šitą kumelę, kuri studentams drįso fašistines idėjas skleisti, dar pasivys jos karma. Teneklausia Už ką?

Artistas

Artistas portretas
Viena iš pirmuju bus ji pati.

Dija.

Dija. portretas
Nuzmogejimas visiškas. Ką,ponia destytoja- Mamos Neturite? Kas jus augino?? Savo mamą nužudyti galetumet?

Kažin, ar matė

Kažin, ar matė portretas
save veidrodyje? Dar ir į savo pasą galėtų žvilgtelėti..... Gal ji ir bus ta senutė, kuri bus "nebenaudinga"...

Danutė

 Danutė portretas
Jau dabar taip yra, ar paskaičiavo kas, kiek senukų išeina savo kojomis iš ligoninių slaugos skyrių, skaičius mirusių įtartinai didelis.

Garbioji dėstytoja

Garbioji dėstytoja portretas
tikras humaniškumo pavyzdys studentams. Kaip išmokys jaunąją kartą, kaip paaiškins, tokios senatvės ir sulauks...

Šią „dukrelę” užauginusi motulė

Šią „dukrelę” užauginusi motulė portretas
ko gero, ir infarktą gavo, sužinojusi, ką jos čiūčiuota ir myluota „užvadėlė” planuoja...

Užmiršo į veidrodį pasižiūrėti -

Užmiršo į veidrodį pasižiūrėti - portretas
kuo senyn, tuo sparčiau metai metus keičia. Nė nepastebės, kad jau pati eutanazijos amžių pasiekė! Taigi, moko studentus, ką su ja reiks daryti, kai pasirodys, jog ji JAU našta patapo... .

Lina

Lina portretas
Tai jos tas pats laukia..kol iteisins eutanazija ,tai ji ir sulauks jos..arba nusibaigs anksciau

gali but

gali but portretas
kas paneigs,kad ir zmogaus organus is donoro per anksti isimines,visko pasitaiko ir visko gali but,kaip ir kraujo plzma pardavineja kai kas ir tuo lobsta parodydamas spyga valstybei, visko gali but,nezii kokia bus rytdiena,nezinia...?

idomu

idomu portretas
kas tokia padla auklejo turbut is asocialo bedvase robote ....

Anonimas

Anonimas portretas
atsargiai!! matome besiblaskancia kumele,kurie studentus supazindina,kad is nepagydomu ligoniu ir seneliu,,galima bus [eutanazijos pagalba]]] galima bus mesos perdirbimo imoneje[tikriausia]] gaminti mesiena-desriena,,vis siokia -tokia nauda..O ,kumele,,ir jau nebe jauna

Dd

Dd portretas
Ateisiu+apmisiu+apsik .tada žinos kaip prarasti artimuosius.Gryna padliena vien iš savo minčių .Matyt iš vaikų namų,nežino savo palikuoniu

Nuomone

Nuomone portretas
Per paskaitas reikia studentus mokyti, aiskinti specialybes dalykus, o ne nesamonem uzsiimineti Dabar aisku, kodel mokymas toks blogas, nes nemokoma, o destoma tai, kas neieina i destoma dalyka.

Matas

Matas portretas
Budelis.

.......

....... portretas
Jos labai grąžūs papukai, norėčiau jos papus pauostyt ir palaižyt.

Rasa

Rasa portretas
KAME SKANDALAS? perklausiau. Dėstytoja nesako, kad tai yra gerai. Atvirkščiai, iš pasakojimo tono atrodo, kad dėstytoja į tokią niūrią ateities viziją žiūri kritiškai. O realybėj tai, ką ji sako, jau vyksta. Mažieji ūkiai naikinami - priežastys biurokratinės, išgalvotos grėsmės. Tarkim, Ispanijoje laisvai ganosi kiaulės ąžuolų giraitėse, iš jų mėsos gaminamas garsusis Serrano kumpis. Afrika arti Ispanijos, bet jokio afrikietiško maro ten nėra. O Lietuvoj valdžia dirba stambiųjų kompleksų savininkų naudai.

Anonimas

Anonimas portretas
Supainiojo interesus, reikėjo asmeniniame dienoraštyje paskelbti ateities pranašystes. Bet kas gali paneigti, visko per istoriją buvo, visko dar gali nutikti.

Kj

Kj portretas
As siūlau senelius vietoj eutonazijos vežti į mišką dabar daug yra vilkų

Mda

Mda portretas
Tai kam tada kaupti pencija. Ąaaaa, kad turėt už ką susimokėti už automatika))))))

Ne už kalnų

Ne už kalnų portretas
O ko stebėtis? Tai jau po truputį ES vyksta, o ir mūsų seimūnės Šalaševečiute su Valekevečiute tai siūlė jau įteisinti.Joms nepavyko, pavyks kitoms, kaip Šakalienei su vaikų įstatymo prastumimu.Taip kad mokytoja teisi 100%, tik valdžia išsigando, nes per anksti kalbeti pradejo, dar ne laikas, neparuošta visuomenė.

baisuoklė

baisuoklė portretas
Siūlau „dėstytojai“pradėti nuo savo senelių ir tėvelių.

Šiaip

Šiaip portretas
Man kuo toliau, tuo baisiau tie įrašinėjimai. Tas žiniasklaidos tampymas, valkiojimas. Ar studentai nėra įgalūs nuspręsti, ar sutikti su dėstytojos požiūriu, ar ne? Ar dėstytojas negali šaržuoti, hiperbolizuoti ir pan?

nm

nm portretas
Jau šiais laikais tokiais pareiškimais stebėtis nebetenka, nes išties visokios prevencinės programos apima tik ikipensinio amžiaus žmones. Nors vis dar krūptelėjame susitikę su absoliučiu nužmogėjimu. Išties turėtume kalbėti ne apie eutanaziją, o apie palaikančiosios medicinos beprasmiškumą. Rasti ribą, kada reikia leisti žmogui oriai numirti.

ww

ww portretas
Nieko naujo jaunimas jau tokių sentimentų senukams neturi,labiau myli šunis,kates ir kitus gyvūnus.Neturi pinigų ,sveikatos senukas tai jo problema,jei patikėjo anūkų sąžine,ir anūkai iškeldina močiutes iš butų,kad galėtų juos parduoti,tai kokios vertybės diegiama šeimose ir mokyklose.

taip

taip portretas
..rogutės brangsta, sniego nėra...tai turi būti naujesni metodai:)

p

p portretas
Tokio mąstymo dėstytoja,gali dėstyti kapuose plytas ant ankapių-ten jos darbo vieta...........???????????

...

... portretas
Kas už tai, kad dėstytojai leist ant Dėdulės pasipraktikuot?.. :s

nuomone

nuomone portretas
As matau kitokia vizija ,kad po sekanciu rinkimu jeigu issirinksim,, ELITA'' tai mums visiem kurie palaiko-e valdanciuosius bus daroma eutonazija ,jiems talkininkaus ziniasklaida.

Gailutė Stirbienė

Gailutė Stirbienė portretas
Eutanazija brangi ir lietuviams ubagėliams pensininkams tik pasvajoti. Kančiose gyvena ir kančiose miršta, tik šuneliams ši privilegija. Olandijoje - tai išsigelbėjimas nuo kančių.

...

... portretas
Bobikė pamiršo pridėt, kad taip eutanizuojami bus tik vyriškiai - FE'ministės būtų ją ant rankų nešiot ėmusios! (šiaip, de facto taip jau ir dabar yra: NEGI savo noru vyriškiai prieš laiką dvesia?)

Marytė

Marytė portretas
Naivuoliai, jau prieš dešimtmetį tai buvo nerašytinu būdu kaip rekomendacija informuotos poliklinikos ir ligoninės, kad nesistengtų pastatyt perkopusių septintą dešimtį, nebent atskirus, išskirtinius atvejus, jeigu svarbus asmuo iš valdžiagyvių.

Pietris

Pietris portretas
Sveiki zemes angelai. Moteris pamirso kas ji esanti ir nesupranta ka kalba. Juk bus jai taip: kaip sauks taip ir atsilieps. Tai bus jos pacios noras. Bukite palaiminti ir ramybes Jusu sieloms.

izokas

izokas portretas
iskur tokia isgama atsirado kaune matyt nuo karves uodegos atitruko ir uzsimane pasidaryti kauno ponia ir pradeti luosinti jaunima vyt lauk kazkur i gilia provincija ir kiaulias agina siuksle

savo

savo portretas
Nuomone tai tik vietuveje prie gerai pazystamu zmoniu,bet ne auditorijai,bet gerai te ji man pasako kokiu metu senukai bus likviduojami,ar gausiu grazu pakvietima ar priverstinai busiu isvezama,jei visiems kalba reiskia zino,daugiau man reikia informacijos

Virginija

Virginija portretas
Greitai bėga laikas ir ,,mokytoja,, pasens. Ar norėsis šitaip iškeliaut anapilin?

Tik į prokuratūrą ir pas psichologus

Tik į prokuratūrą ir pas psichologus portretas
Kaip atsitiko, kad ši žinia pateko pirma į spaudą, bet ne į prokuratūrą? Bent ši moteris suvokia, ką ji kalba?

Tiesiai šviesiai

Tiesiai šviesiai portretas
Kažkas panašu į fašizmą. Moterys visada pirmos tiesią kelią į barbarizmą. Nejaugi aš klystu?

Peliukas

Peliukas portretas
Dvyračio Žynios tiesiogiai !!!

teta Milda

teta Milda portretas
Jau dabar tai vyksta ligoninese,slaugos namuose ir t.t.Kam moket pensija kai gali jos nemoket

kaip pažiūrėti

kaip pažiūrėti portretas
Mokytojai tereikėjo pridėti "bijau, kad" prie savo pasakojimo apie senukų eutanaziją ir viskas būtų pasibaigę geruoju.

kad cia

kad cia portretas
Kazkoks vyras ?..

:)

:) portretas
ši ponia yra liberalų sąjūdžio kandidatė 2015 m. į Kauno miesto tarybą....

konkreciai

konkreciai portretas
i puteikio partija ja, vietoj krusinskienės :DD

Rokas

Rokas portretas
Ją pačią eutanazuoti, prieš tai užkrėsti sukurtais virusais. Nes su tokiomis kalbomis nei ji, nei jos studentai tikrai nebus naudingi ekonomikai XDDDD

Vladas

Vladas portretas
Klausimas dėstytojai - kada žadi skersti savo tėvus? ką darysi su skerdiena,juk laidoti neekonomiška.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių