Bare degtinės negavusios moterys: kaltas Kubilius!

Grįžti į straipsnį

Klausimas

Klausimas portretas
O ar "22 valandą, kuomet jau draudžiama parduoti alkoholį išsinešimui" reiškia, kad jei nusipirkai ir vietoj išgėrei, tai tavęs neišleis namo tol, kol vietoj neišsiusiosi visko, ką išgėrei? Irgi "išsinešims" vis dėlto...

aisku

aisku portretas
tikrina tik naktinius.o bobutes kaip dirbo taip ir dirba.jau daug vyru prasigere ir mire,o jos klesti.taip pat mazos parduotuves isikurusios gyvenamuose namuose{tai apie Silainius}.nuo pat ankstaus ryto girdo baisios isvaizdos girtuoklius.aplink mokykla,vaiku darzeliai.o kas parduotuviu savininkams-tai ne ju vaikai./salia "iki" ar "Taubuciu" pastovi prasytoju armija.niekam nerupi,administracija nieko nesako jiems.svarbu alu nuperka kai prisikaulyja pinigu.visur biznis zmoniu sveikatos kaina.ir is vis mazoms parduotuvems neleistu prekiauti ypac alumi.pijokai geria tiesiog gatvej,ar uzeje uz parduotuviu kampo,prie vaiku darzeliu.vaiku akutes viska pamato,nes ir tara buna metama i darzelio teritorija.turteja seimininkai,bobutes,o vyrai keliauja anapilin.vakuciai stebi ir mokosi igudziu.o kam tai rupi???juk apie tai valdzia.policija senai zino...

vyras

vyras portretas
Chebra patikekit, bobos geria ziauriai. Dar niekad taip nebuvo. Dirbu tokioj vietoj, kur situacija matai. Ziauru. Ir geria is paziuros normalios moterys, juodai. Kazka reik daryt.

teisingas

teisingas portretas
o kuo zmogelis kaltas, kad nueijo I krautuve ir nusipirko tai ka toj krautuvej parduoda, bauskit nacnykus, o ne zmones siurpinkit.

teisingas

teisingas portretas
o kuo zmogelis kaltas, kad nueijo I krautuve ir nusipirko tai ka toj krautuvej parduoda, bauskit nacnykus, o ne zmones siurpinkit.

vieną kartą

vieną kartą portretas
pareigūnai, iš peties sutvarkykite amžinus girtuokliavimus. Gaila, kad prie kitų Kubiliaus "nusikaltimų" negalima prikišti ir visišką uždraudimą prekiauti alkoholiu naktimis, o ir tam tikrose vietose -dienomis. Neturėjo laiko iki galo su girtuokliais susitvarkyti Kubilius, turėjo skubiai spręstinų problemų, bet jį pakeitę socdemai su visais kitais gal šį skaudulį sutvarkys, jei nepasipainios seimūnai - kontrabandos puoselėtojai. Kas vyksta girtuoklių šeimose? Tikrai reikia gelbėti vaikus ir nedelsiant. Labai tikiuosi, kad ne kiauros Kauno gatvės išgarsins Kauną, o absoliuti kova su alkoholikais, alkoholio kontrabanda ir jo pardavinėjimu. Argi mums, kauniečiams negaila apleistų vaikų? Ir apskritai,alkoholikai tegu dvesia ir kuo greičiau nuo alkoholio sukeltų padarinių, jų visiškai negaila.

šiaip

šiaip portretas
Na pagaliau bus tvarka, pareigūnams respektas, prekybininkams baudos nė motais nes TEISMAI jų pusėje. VAT ir kovokit su negerovėmis kaip norit.......

griauti

griauti portretas
su visom šaknim rauti tas girdyklas nuo miesto veido rauti -tai miestiečių GĖDA ir PRAKEIKIMAS

miestietis

miestietis portretas
Šaunuoliai policijos pareigūnai ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai! Taip ir toliau dirbkite, nes tik dirbdami kartu galite daug nuveikti Kauno labui. Šaunuoliai ir didelės sėkmės Jums!

Pilietis

Pilietis portretas
Kam reikalingi tokie kioskai - barai ? Ogi tam, kad realizuoti kontrabandą arba išplauti nesąžiningai uždirbtus pinigus.Jeigu apyvarta minimali ir nemoka mokesčių, kaip jie iš viso išgyvena ?

SteStjuozas

SteStjuozas portretas
Kaip cia papuole baras aleksote ? Kazkokia nesąmonė.nes ten tikrai normalus baras.aš su draugais iš šilainių varom pasėdėti ten.10 balų.

anonimas

anonimas portretas
Tiesą gintarai pasakei...tik bėda kad mes nemokejom. Balsuoju už uždraudima visiem nuo 22val o ne taip kaip dabar kad kioskai dirba ir net cigaretes rusiškas varo ir be čekių o tie barai kur sėdimų vietų pilna netinka. O dar geriausia sensacija kad kaune yra parduotuve alkoholio kuri dirba visą parą kur nuo 21val neleidžia i vidų pardavinėja be jokių ribojimų ir net neatidarineja.gal ta parduotuve priklauso vienam valdininko giminaičiui kad tokios sąlygos ....super bare atidaro ir dar išsinešti negalima o parduotuve prekiauja laisvai. Tai tada steigiam parduotuves o ne barus. Žurnalistai daugiau informacijos rinkites iš savininkų ir barų darbuotojų o ne ......

Barmenas

Barmenas portretas
Šaunuolė.......taikliai pasakyta......

123

123 portretas
Gerai atrodai, Jonai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių