Kauno dvasininkai: po Sausio 13-osios paminėjimo nelengva – ar nebeturime nieko švento?

Grįžti į straipsnį

DIEVE---TU SAUGAI IR GINI TIESA,APGINK MUSU TAUTA NUO MELO.

DIEVE---TU SAUGAI IR GINI TIESA,APGINK MUSU TAUTA NUO MELO. portretas
MAN LABAI LIUDNA KUNIGELIAI,KAD JUS NEMATOTE TIKROS IVYKIU PRIEZASTIES IR DESTOTE SAVO RETORIKA PALANKIA SUSIREIKSMINUSIEMS ,MELUOJANTIEMS ,APSIVOGUSIEMS IR GRIAUNANTIEMS VALSTYBE IR TAIKIU LIETUVOS ZMONIU GYVENIMUS --t.y.valdziazmogiams-.PIRMIAUSIA REIKETU SALINTI IR I DIENOS SVIESA KELTI NUSIZENGELIUS,NIEKINANCIUS TIESA SAKANCIUS ZMONES.PAGALVOKITE p.KUNIGELIAI AR JUS NEPAZEIDZIATE DESIMT DIEVO ISAKYMU.AR JUMS TIESA NIEKO NEREISKIA.PAGARBA SAUSIO -13 IVYKIU DALYVIAMS DALYVAVUSIEMS SIU METU SAUSIO -13 MINEJIME ZUVUSIESIEMS ATMINTI.

Ghhj

Ghhj portretas
Maršistai jėga! Dinkit iš akių padlaižūnai!

Hgf

Hgf portretas
Na, šitie tai jau nepraleis progos palaižyti batus valdžiai. Šitie tai jau tik ir laukia trupinių nuo lovio. Šitiems tauta tik priedanga. Šlykštu!

TAIKOS !!

TAIKOS !! portretas
XYZ--jus neteisus; kokios "spalvos "laisves mums dar reikia? Tai kas vyko Shventa ,garbingos atminties diena----tai buvo biauru....matant suzverejusius individus ,trokshtancius kraujo.Biauru.

XYZ

XYZ portretas
Ar ne pasityčiojimas yra tai, kad sausio 13-ąją ant scenos kalbama apie laisvę? Į mitingą žmonės susirinko tam, kad kovotų už laisvę. Jei sausio 13-osios aukos būtų gyvos šiandien, jie prisijungtų prie protestuotojų, o ne prie tų, kurie ignoruoja piliečių teises.

TAIKOS !!

TAIKOS !! portretas
nepriklausau jokiai religiniai bendruomeniai,,nesuprantu Ju uzimamu pareigybiniu pavadinimu -[galima vadinti mane beDieviu; pries 600 metu -degciau ant lauzo]] taciau gerbiu minetus =K.Kevalas,L.Virbalas ,S.Tamkevicius= zmones ir gerbiu JU gerus darbus,kurie padeda formuoti -ypatingai jaunu zmoniu -- samoninguma Musu pasishvente katalikai yra shviesos neshejai ,ir gelbsti mus nuo blogio....O sostineje susiburusi pashlemeku minia ,,,tai sostines atmatos,,,[[bet! neatleisk jiems ,Vieshpatie.jie ishdave Nepriklausomybes siekius ,,kuriais mes dziaugemes...

Maršistai

Maršistai portretas
Maršistai dvasios ubagai ir taškas.

1991m.sausio 13-ąją prie parlamento meldėsi ,laimino

1991m.sausio 13-ąją prie parlamento meldėsi ,laimino portretas
kunigas ROBERTAS GRIGAS .Po šių metų minėjimo kunigas išreiškė nuomonę straipsnyje---''Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis''

cha

cha portretas
Jų vadas kardinolas Sladkevičius - gal prisimenat, ką apie nesenai skelbė spauda ir kam jis bendradarbiavo...

Visko matęs

Visko matęs portretas
Kur surasti statistiką, parodančią keli dvasininkai, kunigai ir aukštesni jų vadovai, stovėjo kartu su savo ganomaisiais sausio tryliktąją prie seimo ar televizijos bokšto? Už informaciją iš anksto dėkoju.

tomkevicius nesantuokine

tomkevicius nesantuokine portretas
Popiziaus zmona......

istorija

istorija portretas
kuriama ir siandien, nusileiskit ant zemes.

kur žmonės gali dar pamatyt savo administratorius?

kur žmonės gali dar pamatyt savo administratorius? portretas
per TV? Net Seimo nariai skundžiasi neprisikviečiantys valdžios ,Sveikatos komitetas per pusę metų kartą mnstr.Dulkį prisišaukė....

šitie kunigai žmogos -valdžios tarnai

šitie kunigai žmogos -valdžios tarnai portretas
vakar per delfi tv Sasnauskas su Dvarecku'' kalė prie kryžiaus ''apgaudinėjamus , niekinamus žmones ,kurie neapsikentė žeminimo ir melo, drįso švilpti ,šaukti.

kunigai šliejasi prie valdžios

kunigai šliejasi prie valdžios portretas
--nuopolis.Atsargumas išsigimsta į baimę

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai kai kurie komentatoriai mąsto - jei žuvusieji būtų išgyvenę, jie, ko gero, būtų prisijungę prie protesto mitingo.

Antanas

Antanas portretas
Kiek kunigu laikosi 10 dievo istatymu?Gyvena sociai turtingai prabangiai IS DIEVO MALONES? Nesamone Dekime lygybe kunigas dabar verslininkas.Dievulio juose NERASTA

jei Kunigas arti ...

jei Kunigas arti ... portretas
zinok Dievas toli...

dali

dali portretas
Tikriausiai žmonių galimybes ne Dievas čia skirsto, nėra pas Dievą prievartos, yra pasirinkimo galimybė visada. Prievarta ir egoizmas visada iš piktojo. Manau yra ką apmastyti ir valdžiai , ir dvasininkams. Įvyktų stebuklas jei visi pradėtų vienyti , o ne skaldyti Tautą, dirbti ne dėl kažkokių interesų , o Tautos gėrybei. Išvardinkim visi gerus darbus Tėvynei ir jos Žmonėms kuriuos reikia padaryti šiais metais, ir darykime, o kas prieš ,tam net rankos nepaduokime. Nors ir skaudi pamoka, bet tebūna tai atsispyrimo slenkstis. Sėkmės

Klp

Klp portretas
GEDA dvasininkams geriau sakykit kiek pinigu jums moka uz krištynas vestuves laidojimo apeigas

Nika

Nika portretas
Gerb.kunige, o gal reikėtų užduoti klausimą kodėl taip atsitiko, kas privedė mus prie šito, kodėl 30 metų tokių dalykų nebuvo? Gal todėl, kad šita valdžia absoliučiai nulinė tautos atžvilgiu, kad nesiskaitoma su tauta,kad arogancijos pilnas jaunimėlis valdžioje daro ką nori,kad Lietuva stumiama į dugną,kad žlugdomas verslas, kad šita valdžia linkusi pykstis su kitomis valstybėmis, su kuriomis net didžiosios valstybės veda derybas? Rusija,Baltarusija, Kinija...Kas toliau? Vokietija? Nes Merkel,nežinant mūsų visagaliam G. Landsbergiui, paskambino Lukašenkai. Gal čia priežastys viso to kas įvyko.

Zina

Zina portretas
Su apsestais padarais kovoti sunku, reikia stipriu egzorcistu.

Zina

Zina portretas
Su apsestais padarais kovoti sunku, reikia stipriu egzocistu.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
Bet ar už tokią laisvę jie kovojo?! Ar jie už tai, kad taptume "žmoga", neliktų šeimos, išnyktų lietuvių kalba ir t.t. Ar už tokią laisvę Jie žuvo? Mes tapome izoliuoti "laisvoje"šalyje! Čia ne covidas kaltas, o brukama globalizacija ir to proceso byrantys pinigai! Gaila ne tų protestuojančiųjų, o vykdančių globalizaciją....

na

na portretas
tai gal kunigėliai pasimeldė, kad tautą vadina fašistais...matėt tik rėkiančius, o ką tauta darys jei kiekvieną dieną bauginama, uždaroma sėdėt namie tipo karantinai...o patys ėda ir žeria sau į kišenius algas...žmogus padarytas ant tiek durnas ir dar fašistas...o "propesorius" toliau skina laurus...svieto garbintojas...savo ir anūkėlio gerovei...prabuskit ir kunigai...matoma tik viena pusė...

GERAS PASTEBĖJIMAS

GERAS PASTEBĖJIMAS portretas
LIETUVĄ VALDO NETURINTYS NIEKO ŠVENTO ĮSISLAPSTINĘ 75 METAMS PADARAI .

VERTA PAŽIŪRĖTI,PLATINKIT

VERTA PAŽIŪRĖTI,PLATINKIT portretas
2022-01-13 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio ir Zigmo Vaišvilos sp. ko...YOUTUBE

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Kam kalbėt apie šventumą,tai tikrai ne šitiems blevyzgoms.Ką,nesimiega naktim,kad katalikų bažnyčios statytiniams-koncervams,žemė po kojomis dreba?Dėka koncervų žmonės mato tikrą katalikų bažnyčios veidą,tą kuris pritaria Lietuvos naikinimui ir žmonių užgujimui.Tą patį,kuris prieš kelis šimtus metų,išsilavinusius žmones degino laužuose.Su tuo ir sveikinu.Daug tikinčiųjų atsipeikės ir supras,kad Dievas ir katalikų bažnyčia yra du atskiri kontingentai.

pasirodo

pasirodo portretas
vieni dvasininkai yra su Dievu, kiti su valdzia ir mielai jai patarnauja. Zmones turi teise reiksti nepasitenkinimą. Aikštė prie seimo ne bažnyčia ir ne kapinės.

is tikro... Kauno dvasininkai , ar jau nera

is tikro... Kauno dvasininkai , ar jau nera portretas
nebeliko nieko svento ...suspaude raukus dvasiski tevelliai tylejo ir tyliai bezdejo ,visa laika kol tauta asaras braukdami dirbo per tris darbus ,kad seimas ismaitintu , vazinejo po uzsienius juodus darbus dirbdami , o kiti laimingi spekuliavo sklypais , valstybines pensijas tarpusavy dalinosi , simtatukstantines premijas vienas kitam isrsinejo , steige LGBT istu klubus is biudzeto mokesciu moketoju kiseniu islaikomus , tvirkino vaikus , naikino lietuviu kalba ir kulyira , pasiskirste Konstitucinio teismo ssamanams nepriestaraujant ir dvasiskiems teveliams pritariant milziniskus atlyginimus , laikydami tauta zemiau skurdo ribos .Todel TAUTA KLAUSIA AR JAU NEBELIKO NIEKO SVENTO DVASISKI TEVELIAI ????????

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Sita masoniska velnio "gelele" ne musu simbolis. Nebrukite sios svetimybes, Lietuva turi savo spalvas ir simbolika!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių