„Kauno dienos“ studijoje – prof. G. Mažeikis: jei tankai pravažiuos, dar nereiškia, kad užims

Grįžti į straipsnį

Pliurpalistas

Pliurpalistas portretas
Ir visa ismintis ,rusai puls ,bet neuzpuls.

YES

YES portretas
Tikras durnių laivas , - kažkokie idiotai pūčia absoliučiai niekam nereikalingo karo ugnį ir erzina naivius valstybių piliečius. Taip, - vakarai užversdami Ukraina ginklais stumia ją į karą prieš Rusija, kaip , kad 2008-ais stūmė Gruzija , kuo tai baigėsi visi puikiai žinome, o Rusijos vadovas pasakė: Jeigu tai priklausys tik nuo Rusijos, jokio karo nebus.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
dar vienas profesorius :) . Esmė yra nusikaltėlio išlikimas poste , tai yra kas būtu jei į ES ir NATO įstotu Ukraina ir Baltarusija . Juk tuomet 99% putino mafijai mirtis . Paimkite faktus : janukovičius , kadyrovas , lukašenka ir kitų šalių prezidentai susija su putino mafija , tai nusikaltėliai veikiantys purino mafijai kaip rusijos priedanga . Ir nereikia čia pasakoti apie tankus ar dar kažką , reikia aiškinti nusikaltėlių išliko schemą kur naudojama eilinių žmonių gyvybės , kad mėgautis šalių resursais

O varge

O varge portretas
tu mano. Na, iš kitos pusės, normaliai, kaip pažiūrėsi.

Na ir susirinko

Na ir susirinko portretas
fufajkiniai pratrydę komentuot, pamanę kad jau žvaigždėti tankai atvažiavo - jūs ubago subinės neverti o ne apie profesūrą lelekint kaip vištos...

Kaip nusibodo

Kaip nusibodo portretas
Karun a eina į pabaigą, jau GP pasus žada sustabdyti, bet kad nebūtų nuobodu, prasideda "propesorių" iš sklepo pliauškalai apie gresiančius karus ir patarimai kaip reikės apsirengti:)) karui prasidėjus. Tankai pravažiuos, rusai Lietuvą užims ar neužims. Užims, nes ginti nebus kam. Dargi gali atsitikti taip, kad rožėmis apmėtys rusų karius, kad tik konservais atsikratyti.

Andrius

Andrius portretas
Baltai buvo vieninteliai iš tikrųjų unikalūs (tiek genetiškai, tiek kuktūriškai) europiečiai. Ilgalaikio smegenų plovimo paveikti tapo absoliučiais užsienio išgamų garbintojais ir ateities neturinčiais vergais. Kai tuo tarpu slav, kurie vieni nuo kitų mažai besiskiria, vis dar ultrarasistai, visi kovojantys už savo "gentis". Kaip ir visi kiti europos, afrikos, azijos ir t.t. padarai. Tik ne Baltai. Todėl taip beviltiškai ir pralaimime.

/Jurgiui

/Jurgiui portretas
Sovietmečiu profesoriaus pareigos kainavo vienodai --bendradarbiauti su KGB>Kito kelio net nebuvo .Norint gamykloje tapti direktoriumi ,ar reikšmingesniu vadovu -narystė komunistų partijoje ir tttt

Iki ausų

Iki ausų portretas
Izraelis yra ginkluotas iki ausų. Neprošal ir Lietuvai paimti pavyzdį. Beje ir Lietuvos nekentėjus ir priešus reiktų saugumui identifikuoti ir ne tik pagal jų IP adresą!

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Niekas nieko nepuls. Pasistumdyma Donecko apylinkėse ir kelių kaimų užėmimas Rusijai neturi prasmes. Užimti visą Ukraina? Tačiau Ukrainoje yra 15 veikiančių reaktorių plius 4 Černobylyje. Įsivaizduokit , plataus masto puolimas , Ukrainos armija pakrinka kaip sovietai 1941. Atrodytų , Rusijos pergalę garantuota. Taciau tada viską sprendžia besitraukiančių junginių vadai. Ir tikrai didelė tikimybė - kad atsiras norinčių rusams surengti Armagedona. Ir susprogdina reaktorius. Juk Ukrainiečiai gerai žino šuki- пусть земля горит врагу под ногами ... Manote , kad Maskvoje to nesupranta. Sutrukdyti irgi nėra jokių galimybių -savo užnugaryje tikraispes paleisti salve iš grado per AE. Ir trečios jėgos būtų suinteresuotos padaryti super zapadlo Putinui ir batkai... Juk chaoso metu reaktoriai bus kaip pakelėje besimetanciais atominės bombos. Nebus jokios invazijos

cha

cha portretas
Laikas baigti platinti melagienas.Niekas čia nevažiuos ,ir jokio karo nebus .Jei norėtų karo ,tai neskalambitų pusę metų ,kad puls.Imtų ir užpultų ,kare viską lemia netikėtumo faktorius .Taip ,kad nebekabinkite makaronų ,konservai be jų negali gyventi .Kai rusai norės ,tai ateis ir pasiims taip kaip Krymą paemė ir niekas jiems nieko nesakys .Putinas su Baidenu pasimeravo savo dalykėliais ir tuo viskas baigsis.Kaip jie susitarė mes nežinosime .Kartais jie nutaria pašaudyti kokioje svetimoje teritorijoje ,bet atsibosta ir vėl išsiskirsto .Vieni be kitų gyventi jau negali ,pasualis susimaišė

cirkas

cirkas portretas
Profesoriau, prašau paaiškinti mažutėliams apie Lietuvą! Lietuva - vienintelė pasaulyje įslaptinusi neegzistuojančios valstybės, neegzistuojančios organizacijos agentus 75 m.! Vienintelė pasaulyje! Dėkokime taip vadinamiems "konservatoriams".

Profesoriau!

Profesoriau! portretas
Jei uz jus "karstuose taskuose" nebutu atbuves kazkas kitas,zinotumete,kad po tanku - nieko uzemimui ir nebelieka... Melskites,kad nebetektu suzinoti dabar!

Be reikalo isveze!

Be reikalo isveze! portretas
Dabar sugrize dar arsesni palikuonys,isgrobste salies ir 90 % jos pilieciu turta,apribojo visas teises,ivede totalu sekima,priverte vergauti uz ismalda vietiniams ar uzsienio ponams. O stai Sventa Zemele - ne vieno nesugrazinusi butu.

Logika

Logika portretas
1940 metais rusai mums "atnešė saulę" ir užėjo su tankais ir kariuomene "tik stiklinės vandens " išgerti. Gėrė virš 70 metų, Į Sibirą išvežė virž 250 tūkst. gyventojų, atimdami iš jų visą turtą. Iki šiol nė nesuskaičiuota kiek žmonių buvo nužudyta, kiek emigravo į vakarus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių