Quantcast

„Kauno dienos“ studijoje – baikeriai: mes ne visuomenės priešai

  • Teksto dydis:

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Lietuvos baikerių kongreso vadovas Kazimieras Čeponis ir Lietuvos motociklų sporto federacijos Mototurizmo komisijos pirmininkas Linas Pečiukaitis.

„Kauno dienos“ studijoje vieši vyrai, neįsivaizduojantys savo gyvenimo be plieninių žirgų. Patys dešimtmečiais vairuodami motociklus ir nuvažiavę jais šimtus tūkstančių kilometrų, baikeriai puikiai žino apie visuomenėje įsišaknijusias nuostatas bei mitus apie šią laisvalaikio pramogą. Tai ir yra pirmasis mitas, kad motociklas – tik laisvalaikio praleidimo forma.

Verslininkas L.Pečiukaitis sako: „Kai važiuoju automobiliu, užimu kažkieno vietą prie šviesoforo, tačiau važiuodamas motociklu, aplenkiu koloną ir netampu papildomu trukdžiu. Važiuodamas darbo reikalais į Vilnių ir atgal, taip sutaupau apie valandą“.

Tačiau kai kuriems vairuotojams vis dar atrodo, kad baikeris tiesiog mėgina būti gudresniu už kitus, pasitaiko ir specialiai blokuojančių kelią. Panašiai elgiasi ir kai kurios savivaldybės. Tarkime, Neringoje, Birštone ar Trakuose jau ribojamas motociklų eismas, nors baikeriai turi svarių argumentų, kodėl tai nėra teisingas sprendimas.

Motociklų skleidžiamas triukšmas, vairavimo kultūra, greičio viršijimas – šiuos ir kitus visiems eismo dalyviams aktualius klausimus su baikeriais aptarsime „Kauno dienos“ studijoje.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietis

Kaunietis portretas
Baikeris - užsienyje tai valkata, benamis, niekur nedirbantis. Paprasčiau - gyvenimo parazitas.

lile

lile portretas
kaunieciai amzinai nedamiegoje,nepailseja ir viskuo nepatenkinti,nusiraminkit,tai tik viena diena metuose, turiu pritarti jiems ,kad labai kulturingai pravaziavo,be didelio triuksmo ir greicio-saunuoliai.

ne, ne, jus ir ne visuomenes burejai

ne, ne, jus ir ne visuomenes burejai portretas
o tik metalo ir tuscio oro lankstininkai, pijaristai be esmes, kaip ir ralistai, ne genijai.
VISI KOMENTARAI 24

Galerijos

Daugiau straipsnių