„Kauno autobusams“ šiemet reikės dvigubai daugiau savivaldybės lėšų

Blogai organizuotas miesto transportas

Blogai organizuotas miesto transportas portretas
lankstus tas ponas juk dirbo prie konservuoto meriuko,o dabar prisigretino ir prie sio.Taciau su transporto organizavimo darbais yra gana bloga padetis.Vairuotojai taip pat kencia -darbo salygos sunkios.Gyventojai taip pat nepatenkinti,nes mieste nera sureguliuotas tinkamai eismas,o apie grafiku keitima tai jau anekdotas-bet dar didesnis kai i stoteles nepateikia grafiku.Ten kazkokia isrinktuju kompanija,kuriai galima viskas ir uz darbo broka nebusi baudziamas.O JUK EISMAS TAI VISO MIESTO GYVENTOJU PATOGUMAS- o jei jo neturi tai kaltina Mera,kad jis siuo klausimu mazai domisi.

Kada bus tvarka

Kada bus tvarka portretas
Siandien kaip tik teko vazineti autobusais,Jie nesilaiko jokiu grafiku- Atvaziavo 40 iki isvykimo dar 2 min,bet taip ir nuvaziavo toliau.Nauju grafiku daugelyje stoteliu ypac toliau nuo centro tai is viso nepakeista.

Kauniete

Kauniete portretas
Kada Dekeriui bus gana............

Ot

Ot portretas
Grąžinkit atsiskaitymą grynais, ir nereikės prašinėt pinigų.

Jonas

Jonas portretas
Žymėk žiogą ir nesibėdavosi

Anonimas

Anonimas portretas
Būtina vėl atidaryti įlipimą ir bilietų pardavimą pro priekines duris, nes jei reikia kartą per savaitę ar mėnesį pavažiuoti vieną ar dvi stoteles - turiu bėgti į kioskelį pirkti bilietą. Tai Jūsų "pinigėliai" ir pėdina šaligatviu tas kelias stoteles - galėjo tie pinigėliai įkristi į jūsų kasą. Kuo greičiau tai padarysite - daugiau pinigėlių turėsite ir nereiks dejuoti. Nusiimkite karantino skudurą nuo akių. Kaip dirba parduotuvių kasininkės, vaistininkės - o vairuotojai negali - gali tik skustis ir dejuoti. Matomai niekam tikęs vadovas, jei pats nieko nedaro .........

a kokio perkūno

a kokio perkūno portretas
pripirkta autobusų, kurie vos ne traukinio ilgo? Tokie važinėjo pustuščiai dar iki korona viruso.T Jei kažkas galvojo ne su galva, tegu savivaldybė ir moka dabar.

reikia keisti vadovą

reikia keisti vadovą portretas
ir gal lėšų reikės dvigubai mažiau ir kokybė bus geresnė ?

Kaunietei

Kaunietei portretas
O suvokiate, kad šis žmogus niekaip nesusijęs su autobusais, važiuojančiais į Birštoną?

KAUNIETE

KAUNIETE portretas
Teko vaziuoti i Birstona Vaizdas klaikus zmioniu daug autobusas mazas Atstumo ir but negali nes visiem reik vaziuot Ar sis ponas zino koke padetis uzmiestyje

Skleroze

Skleroze portretas
Ar pamiršo viršininkas,kad prieš 4 ar 3 metus daug brangi bilietai,sakė reik pirk troleibusus ir autobusus,be to kuras dabar labai pigus, nuomone

!!!!!ANONIMUI

!!!!!ANONIMUI portretas
Jūs teisus. Tik asilui tas pats kokiu autobusu važiuoti. 43 ar 3 svarbu važiuoti......

Se

Se portretas
Man dabar patinka važinėti viešuoju transportu: galiu įlipti per visas duris, dažnai važiuoju viena visame troleibuse. Ko ne taksi?

Anonimas

Anonimas portretas
O koks snukis cut telpa I plansete matyt gerai atsiedes vagis

Anonimas

Anonimas portretas
O koks asilas stato grafikus kai vaziuoja tai vaziuoja vienas paskui kita o paskieu gali laukti koke 20 minuciu lol vel atvaziuos cia kalbama apie 54 3 43 marsruto grafikus asilas taip gali sustatyti tokius grafikus daunas

0...

0... portretas
Čia šitas direktorius vienas iš tų tokių verslinyyyku kur viską bando suversti ant covid-19 jis netinkamas eiti šitas pareigas nebent su krabo administracija dalinasi skirtom lesom .

Karabas

Karabas portretas
Grigelis nevykelis koluketis

Nauseda

Nauseda portretas
Grigelis aferistas apvoge autobuso parka

nemeluok, grigeli,

nemeluok, grigeli, portretas
savibl--dybė neuždirba lėšų, o tik pravalgo mūsų uždirbtus pinigus. Ir tu, grigeli, taikaisi į mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus.

Pirmiausia reikia mažint vairuotojams algas

Pirmiausia reikia mažint vairuotojams algas portretas
ir nereikia meluot kad per karantiną praveždavom po 30 tukstančių keleivių per dieną. Ne 30 tukstančių sakyk , o 300 keleivių per dieną praveždavom, nes niekas nebedirbo , išskyrus vaistines ir maisto prekių parduotuves, ir jau nuo pirmos karantino dienos reikėjo sumažint autob ir troleib reisus, nes važinėjo vienas paskui kitą tušti, orą vežiojo, ir nei savivaldybei , nei Grigeliui nerūpėjo kad orą veža.
Anonimas portretas
Gėdinga korumpuota ir neveiksni vieningų daunų valdžia. Pinigų išmetama daug o viešasis transportas brangus ir neefektyvus. Didžiuliai autobusai važinėja kiauras dienas tušti.

Senis

Senis portretas
Praskolins Kauna

...

... portretas
geriau rodykles zalias grazinkit prie sankryzu

Vargeta

Vargeta portretas
TAI,kaip čia gaunasi , kad kuras atpigo maršrutų sumažėjo , o pinigų reikės dvigubai ? Aš tai nevažinėju tais autobusais jau daug metų .Mikrobai buvo labai patogi susisiekimo priemonė , bet dabar , tai visai nevykę jų maršrutai .

minde

minde portretas
grafika norml padarykit iki 23val savaitgaly nes kai kaimas iki 9val vakaro ir nera kaip desimta grizt baznytkaimis cia jau ne miestas/

VON šitą nevykėlį Grygelį

VON šitą nevykėlį Grygelį portretas
ir uždaryti tuo Kauno autobusus. GRĄŽINKIT MIKRIUKUS, kurie veža visada, visur, pigiai, greitai, patogiai.

Kostas

Kostas portretas
tegul meta giminaiciu giminaicius is darbo kiek etatu prikurta ir kokios pareigos SIAUBAS o kokie atlyginimai vot ir visa matematika

pone,

pone, portretas
važiavau ryte 54-u autobusiuku link 3-ios ligoninės.Visos sėdimos vietos užimtos ir stovinčių keleivų-15.Kaip jūs rūpinatės keleivių sveikata?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nereikia rašyti apie vieną žmonių rūšį.Visiem Lietuvos žmonėms per didelė kaina pravažiavimo autobusų ar troleibusų.Kada bus sumažintos kainos, kam yra naudinga kad autobusai ir troleibusai važinetu miestų gatvėmis tušti.Ir dar drįsta šitas veltėdis reikalauti pinigų parkui iš miesto biudžeto.

Anonimas

Anonimas portretas
prisidedu prie "antroko nuomonės', nes be jo paminėtų , savivaldybė [ parkas ] apkarpė vairuotojų algas beveiktrečdaliu... Tad tikrai, kam didinti finansavimą iš savivaldybės...juk neturės iš ko sau pilną algą su premijom išsimokėti [ ir savivaldybės klerkai, ir autobusų administracija ]

V

V portretas
Nemokamai padarykit pravaziavima bent invalidam zmonem, juk ne visi invalidai turi savo masinas. O jei padarytumet visiem nemokamai tai kaunas butu geriausias miestas.

nuomonė antroko

nuomonė antroko portretas
tai kad stovit be darbo, tai kad kuras atpigo 30proc., tai kad per karantiną darbuotojai prastovose buvo ar atostogose, tai manau lėšų per pus mažiau reikės !

NIEKO GERO SU TRANSPORTO ORGANIZAVIMU

NIEKO GERO SU TRANSPORTO ORGANIZAVIMU portretas
MIESTE GYVENTOJAI SUSKIRSTYTI I REIKALINGUS IR NE. Poilsio,nedarbo ir svenciu metu didele dalis atokiau gyvenanciu gyventoju neturi galimybes atvykti i centra,nes nevaziuoja joks miesto transportas.vYRESNIO AMZIAUS,BEI JAUNIMAS NEGALI LANKYTIS RENGINIUOSE,NEI KINO TEATRO ,AR KONCERTO, susitikti su draugais,pasivaikscioti sutvarkytais skverais it t.t.Bet uz tai,mieste per metus net 4ar5 kartus keiciami transporto judejimo grafikai,o keitimas vyks toks tai viena puse 1 minite,tai i kita puse 1 minute- mat taip islaikomas darbo imitavimas.Tik sie darbuotojai negirdi kaip juos koneveikia miesto gyventojai-.Pasimokykit kad ir is Vilniaus miesto ten kelis metus yra tas pats grafikas ir besinaudojantys ji mintinai jau zino.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pagrindiniai faktai nuslepiami , tokie kaip dyzelio kiekiai , troleibusų linijų atnaujinimas . Akivaizdu kad kaunoautobusai ir krysa meras su taryba padarė didžiulę žalą Kaunui ir valstybei , ekologijai . Tereikėjo aprūpinti Kauną autobusais elektriniais ''DANCER'' , kurie gal būt net būtu pastate gamylą Kaune ar rajone , tokiu būdu didžioji dalis autobuso kainos liktu šalyje , antra / autobuso svoris kuris nedarytu neigiamo poveikio asfaltui ( tai irgi galima įrašyti į autobuso atsipirkimą ) , trečia / jokių linijų atnaujinimui skirtų milijonų , ketvirta / dyzelis ir galimos jo vagystės , dyzelio sukeltų ligų gydymo išlaidos , ketvirta / remontas , penkta / kuro kainų skirtumai ( 7 kart ) , šešta / galima buvo net užsakyti autobusus ''DANCER'' su gatviu laistymu , barstymu kurie vyktu su gps pagalba , septinta / spūstys ir iš to oro tarša . Miestui pašiko 15 metų .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių