Kauno apylinkės teisme įtampa neslūgsta?

aaa

aaa portretas
gerai padarė, kad atsisakė pareigų, ir dėl savęs ir dėl kitų.

Robertui

Robertui portretas
Taip, tai jau antra serija užsakytų straipsnių, kai perrašoma tas pats, iš esmės nieko naujo nepasakant. Stiprybės šiam žmogui, nes kai kuriems jis yra paskutinė viltis, kad šita užpelkėjusi įstaiga galų gale nors kiek pasikeis į gerąją pusę.

Robertas

Robertas portretas
Man tai atrodo ,kad čia kažkokį klanelį užkabino teismo pirmininkas.Straipsniai kartojasi kažkas praranda įtaką...

Grynas komjaunuolis

Grynas komjaunuolis portretas
Už ką Kaunui taip?! Kažkas ryškiai nekenčia Kauno.

Gėda teiesėjų TARYBAI!

Gėda teiesėjų TARYBAI! portretas
Viskas,kaip pagal SSR programa,ane? Да здравствует самый” гуманный суд”! GARBĖ EX PAVADUOTOJAI!TIK REIK KALBĖTI,KAD IR KAIP BEVILTIŠKA,NES JUK NEĮMANOMA IŠ KAIMIEČIO KAIMĄ IŠVARYTI .

komunizmo laikais - buvo galima didziuotis Kaunu

komunizmo laikais - buvo galima didziuotis Kaunu portretas
o dabar - kaunas ir kaimas skiriasi tik 2 raides, belieka - tik uzuojauta ir atsidusejimai

patarlė

patarlė portretas
...užrašyta V. Krėvės daugiau kaip prieš 100 metų: TEISME, KAS NEPAKIŠO, TAS PRAKIŠO.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu teisėją tavo bylai parenka kompiuteris,tai viskas aišku...ir nuo pirmų posedžių matyti,kad teismas šališkas.O valstybės garantuojami advokatai,garantuoja,kad tu ubagas,ir bylos baigtis visiškas fiasko.Taip yra Kauno apylinkės,tas pats ir Kauno apygardos teisme.O Apeliaciniam teismui ,atstačius teisingumą,teisėjai nėra nei baudžiami,nei smerkiami , nukentėjusio net neatsiprašoma....

Kaune advokatai turi paklausa ,turintys pažinčių teisme

Kaune advokatai turi paklausa ,turintys pažinčių teisme portretas
Teismui yra duoti keli pasirinkimai ir tai yra įstatymuose numatyta ir kaip teisinga sprendimą priimti teismas turi pasirinkimą, bent iš kelių variantų .O variantai ir jų taikymas yra priklausomas nuo sumos kuri bus pateikiama prieš priimant sprendimą. Sakoma ne tas geras advokatas kuris gerai žino teise ,bet tas kuris teismuose turi pažinčių ir gali tvarkyti reikalus finansiškai.

Birutė

Birutė portretas
Net būdamas teisininku,pasiekti Lietuvoje teisingumą sunku. Apie Kauną nėra ir ką kalbėti-kas turtingas ir įtakingas,to ir tiesa. Na bet turint kantrybės,teisinių žinių ir finansų žyminiams mokesčiams,pasiekti teisingumo per aukščiausias teismų instancijas ,galima. Kaune turtoliai valdo...,jų kišenėse sėdi visos aptarnaujančios tarnybos kaip notarai,NŽT,aplinkosaugininkai ir dar nežinia kas.

Teismus reikia keisti ,nes dabartinė jų praktika supuvusi.

Teismus reikia keisti ,nes dabartinė jų praktika supuvusi. portretas
Visiškai iš straipsnio neaišku kas buvo daroma ne taip ir kokius reikalavimus teikė teismo pirmininkas .Kas susidūrė su Kauno apylinkės teismais tas puikiai žino, kad į eilinio žmogaus neturinčio lėšų ir ieškančio tiesos jos nerado ir matomai neras. Kokiu keliu eina ar bando eiti teismo pirmininkas sunku spręsti nes iki šiol tos tiesos ieškant taip niekas ir nepasikeitė. Piniguočiai yra visuomet teisūs ,nes jie turi kuo teisybe nupirkti.

Kaunas

Kaunas portretas
Rimtas klanas. Net bijo kalbėti, kaip ten gerai dirbti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių