Kauno „Akropolyje“ lauks mobilus skiepų punktas

  • Teksto dydis:

Nacionalinis kraujo centras (NKC) antradienį Kauno „Akropolyje“ įrengs mobilų skiepų punktą. Jame gyventojai galės pasiskiepyti nuo koronaviruso infekcijos bei gauti galimybių pasą.

NKC skelbė, jog Kauno „Akropolyje“ įrengtoje mobilioje vakcinacijos vietoje saugiomis vakcinomis nuo koronaviruso (COVID-19) bus galima pasiskiepyti greičiau ir patogiau, be išankstinės registracijos visiems gyventojams ir vaikams nuo dvylikos metų, o galimybių paso galiojimą pratęsti vietoje arba tą pačią dieną.

Laikinas mobilus vakcinacijos punktas Kauno „Akropolyje“ veiks sausio 4 d., nuo 11 iki 16 val., ties įėjimu nuo Griunvaldo gatvės. Laikina skiepijimo vieta bus specialiai paruošta, jai paliktas įėjimas, pro kurį į prekybos centrą lankytojai negalės patekti. Tačiau visi norintys pasiskiepyti pro šį įėjimą galės patekti be jokių apribojimų ar galimybių paso.

Atvykstant skiepytis į šį vakcinacijos punktą nebūtina išankstinė registracija, reikia turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų reikiamus duomenis suvesti į duomenų bazę ir pratęsti galimybių paso galiojimą. Pasiskiepyti bus galima kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta vakcina „Comirnaty“, kuria vakcinuotis gali visi suaugusieji ir vaikai nuo dvylikos metų – tiek sustiprinamąja, tiek pirma ir antra dozėmis.

Vėliau NKC vakcinacijos turas tęsis kituose prekybos ir pramogų centruose sostinėje bei šalies didmiesčiuose, bendradarbiaujant su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), kuri vienija didžiuosius šalies prekybos centrus. Apie kitas turo išvykas bus skelbiama iš anksto, kad gyventojai žinotų, kur galima pasiskiepyti greitai ir patogiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nu

Nu portretas
Tik pamanyk stebuklai kokie. Net prekybos centruose punktus atidaro, skiepai uz dyka isimtinai visiems. O dabar pagalvokit del ko visa tai, kaip siame pasaulyje nieko nemokamai nera. Absoliuciai negausi nemokamai nieko o cia prasau, uz dyka duoda ir dar net bando priversti. Ar tai nera keista?

3LLL

3LLL portretas
Pasiskaitykite "Laisvą laikraštį".Rasite daug atsakymų į vykdomą prievartą.

na

na portretas
kad po trečio skiepo žmogelis nuėjo į Molą Kaune...antivekseriai neįleidžiami...vekseriai sustoja ratu leido vekseriui jų akivaizdoje numirti..kol greitoji atvažiavo paskiepytas žmogeliukas mirė..kodėl nerašo? Dar vakar mirė 57 m. Centro klūbo įkūrėjas Arūnas Strolis. Gili užuojauta šeimoms...
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių