Kauno „Akropolio“ gimtadienyje – daugiau nei 100 tūkst. lankytojų: įspūdingo reginio akimirkos

 • Teksto dydis:

Prekybos centre Kauno „Akropolis“ kauniečiai savaitgalį galėjo išvysti įspūdingą vandens, šviesų, muzikos ir šokio reginį. Pajusti vandens tėkmės jėgą ir pasinerti į šviesų bei garsų pasaulį kviečiantį performansą „H₂O“ specialiai prekybos centro 15-ojo gimtadienio proga sukūrė tarptautinė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos komanda.

Visą savaitgalį demonstruotą performansą aplankė daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Žiūrovai galėjo išvysti lazerių šviesos projekcijas ant šokančių fontanų, kurių vandens čiurkšlės pasiekė net 8 m aukštį. Vandens fontanų instaliacija rūpinosi viena geriausių šios srities specialistų komandų iš Latvijos.

Ruošiantis performansui Kauno „Akropolio“ III-ojo aukšto renginių erdvėje buvo sumontuotas 20 m pločio fontanų baseinas, ant kurio lazeriais buvo kuriamos šviesos projekcijos. Interaktyvia vandens instaliacija lankytojai turėjo galimybę mėgautis ir pirmajame prekybos centro aukšte.

Vandens ir šviesų žaismui atliepė vieno originaliausių violončelės virtuozų Justo Kulikausko („Future Cello“) ir talentingų jaunųjų dainininkių – Gabijos Lokytės bei viešnios iš Ukrainos Jelizavetos Izmalkovos – atliekama muzika. Visa tai apjungė choreografiniai baleto ir gatvės šokio elementai. Išskirtine plastika ir šokio judesniais žiūrovus stebino balerina Samanta Drodvilaitė Zieniūtė, modernaus šokio šokėja Rugilė Sakalauskaitė ir „RED“ studijos artistai.

„Akropolio“ nuotr.

Džiaugiamės galėję kauniečiams padovanoti unikalų talentingos komandos performansą.

„Įvairias išraiškos priemones apjungiantis koliažas turi galią įtraukti skirtingas žmogaus jusles ir potyrius. Tokiu būdu stebėtojas tarsi pasineria į kitą pasaulį. Juk vanduo nuramina, nuplauna, atpalaiduoja ir leidžia su nauja energija pasitikti iššūkius“, – sakė reginio režisierius Dalius Abaris.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė džiaugiasi didžiuliu lankytojų susidomėjimu prekybos centro gimtadienio švente ir tikisi, kad įspūdingas performansas ilgai išliks atmintyje.

„Akropolio“ nuotr.

„Jau 15 metų Kauno „Akropolis“ yra ne tik prekybos, bet ir turiningo laisvalaikio bei džiugių susitikimų vieta, todėl džiaugiamės galėję kauniečiams padovanoti unikalų talentingos komandos performansą. Tikiu, kad jis paliko neišdildomą įspūdį daugeliui žiūrovų ir leido pasinerti į užburiantį ir raminantį vandens pasaulį“, – sakė B. Kuodytė.NAUJAUSI KOMENTARAI

yja

yja portretas
labai patiko, šaunuoliai

kaina patalpu

kaina patalpu portretas
už nuoma tai super ..
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių