Kaunietis po vizito pas laikrodžių meistrą: už remontą paprašė šešis kartus brangiau

aušra

aušra portretas
Daugiau kaip prieš 10 metų užėjau ten nusipirkti baterijos laikrodžiui. Sako 25 Lt. Apsisukau ir išėjau. Kioskeliuose galima būdavo nusipirkti geros kokybės už 5 Lt, prastesnės - 3 Lt.

Aidas

Aidas portretas
Sudetingas amatas As dirbu laikrodininku UK, Sveicaru kompanijoj.Skirtumas didelis ,kai dirbu su brangiais laikrodziais ,tai ir nusiskundimu nebuna del aukstu paslaugos kainu.Vos tik kas atsinesa pigu laikrodi ir isgirsta servico kaina iskart persigalvoja ir iesko kitu laikrodininku. Sunku buna paaiskint nesuprantantiems sios sryties amato subtilybiu.Pigaus ar brangaus laikrodziu veikimo principas panasus,tad analogiskai ir remonto eiliskumas,veiksmai,procesai tie patys.Kartais vien sureguliuot mechanini laikrodi uztrunka valandu valandas ,kad veiktu pagal gamintojo parametrus.Be specifiniu ziniu sitas darbas neimanomas.Kiekvienas laikrodis kazkuom skirias .Irankiai ,tepalai ivairus valymo skysciai ,detales visa tai kainuoja didelius pinigus.Nasuprantantiems tai atrodo protu nesuvokiama uz ka man tiek moket... Mielieji gerbkit viens kita ,jug kiekvienoi profesijoj mes esam vertinami taip ,kaip paskutinis musu atliktas darbas.

Aš portretas
Galiu patvirtinti, kad meistrai Valentai turi įrangą su sertifikatais, todėl gali patikrinti atnešto laikrodžio būklę ir nustatyti broką. Apsimoka!

Anonimas

Anonimas portretas
Jei žydai buvo tokie pat, tada suprantu kodėl juos iššaudė.

Gena

Gena portretas
Dainavos turguje, V.Krėvės prospekte normalus meistriukas dirba

Jūratė

Jūratė portretas
Žinau aš tą "meistrą", ima tokias kainas, kad tik kvailys gali mokėti ir dar apkalba savo kolegas. Kai paklausiau, kodėl maitinimo elemento pakeitimas keturis kartus brangesnis, nei pas kitą meistrą, tai sako ir eik pas tą savo meistrą. Nuėjau. Susimokėjau net ne 4, o penkis kartus pigiau. Suskis jis ne meistras.

Alio

Alio portretas
Kas nors dar žino kitų vietų, kur dirba meistrai galintys iš karto patikrinti ir ne iš akies, bet su diagnostine įranga užfiksuoti iš kliento paimto laikrodžio būklę o veliau ir atiduodamo?

Tu Tadai

Tu Tadai portretas
Durnas kaip sportbatis. Niekas nemokino kad tokie kliedejimai geriausia reklama nemokama

Tadas

Tadas portretas
Žodžiu savo akcijas galit sau ir pasilaikyti, savo vardą matot kaip sutrypėt, ir ne kas kitas o patys. Rebilitacijai reikės labai daug laiko. Šiaip po apsilankymo pas jus dar ilgai keikiau jus, ir patikėkit daug antireklamos padariau.

aaa

aaa portretas
visi tokie remontininkai naudojasi situacija ir prašo kosminių kainų- pvz. už lagamino spynelės remontą paprašė 130 eur. Tikrai perskaitėte teisingai- 130 eur , nes vieninteliai Lietuvoje remontuoja lagaminus. TAI REKETAS.

Akcija

Akcija portretas
Valentai 100% kompensuoja jūsų patirtas išlaidas, jei kitur bent 1 euru pigiau randate kurią nors sąraše pažymėtą paslaugą. Akcija paskelbta seniai ir tebegalioja. Sąlygos čia: valentai.com —> kainos ir garantijos

As

As portretas
Už batarkes pakejtima paprašė 28eurus netekau žado. Maksimoj batarke nusipirkau už 2.50e ir vyras pakeitė. Ten plėšikas.

Kęstutis

Kęstutis portretas
Aferistas tas su plika galva , norėjo 30Eur už apyrankės remontą, nesutikau ir pataisė man Laisvės al. esantis laikrodžių meistras už 5 Eur

Tau

Tau portretas
Jie ne tik savo trolius išlaiko, bet ir ne viena Andru išgydė

Andrius

Andrius portretas
Dar nei karto nevaziavau, bet kaip suprantu komentaruose "valentu" trolis sedi, atidirbineja....

Tada

Tada portretas
Megoj neši keisti elementus, po to iškart važiuoji pas “plėšikus” ir jie viską apmoka!

Andrius

Andrius portretas
Rekomenduoju elementus laikrodziams keisti Megoje esancioje laikrodziu taisykloje. Pakeitimas su elementu kainuoja 6eur, elementas laiko munimum 2metus. Apie keturis metus naudojuosi ju paslaugoms ir turiu su zmona 7 laikrodzius. Apie situos plesikus jau nepirma karta girdziu

Akcija

Akcija portretas
Valentai 100% kompensuoja jūsų patirtas išlaidas, jei kitur bent 1 euru pigiau randate kurią nors sąraše pažymėtą paslaugą. Akcija paskelbta seniai ir tebegalioja. Sąlygos čia: valentai.com —> kainos ir garantijos

Paulius

Paulius portretas
Pas šitą sukčių keičiau dėvėto laikrodžio " Komandirskyje" apyrankę. Laikrodys kainavo 10- apyrankė 85 su pakeitimu.

Citata.4

Citata.4 portretas
Pamatinis, maksimaliai motyvuojantis, nesikeičiantis ir neleidžiantis savęs lepinti darbo principas: arba labai gerai- arba niekaip. - Laikrodininkai Valentai -

Tadas

Tadas portretas
Sukčiai, kartą pakliuvau ir aš. Daugiau ten neisiu , kitiem nerekomenduoju

Dailius

Dailius portretas
Esu ju klijantas jau 10 metu. Ir kitur laikrodziu netvarkau. Taip elemento pakeitimas kainuoja 25 eur. Bet jis islaiko 16 - 24 menesius. Ne taip kaip kitur tik 6 menesius ir dar sugeba issilieti ir sugadinti nepigu laikrodi.

Siaubas

Siaubas portretas
O kas nors draudžia restoranui karbonadą parduoti už 50€ ir dar reikia vietą iš anksto rezervuoti jei nori paragauti, kai kitoje gatvės pusėje kitas siūlo už 5,5€ bet tuščia niekas net neužeina? Apgavikai! Aferistai!

Benas

Benas portretas
Už batareikos pakeitimą be pačios batareikos kainos užsiprašė 30 eur ir tai ne laikrodžiui, o automobilio pulteliui. Kaip tie aferistai ten išsilaiko klausymas?

Citata.3

Citata.3 portretas
Skirtingai negu daugybė meistrų kitur- mes negadiname JOKIŲ laikrodžių: nei 100€ vertės, nei už 500000 Ar pavyktų surasti dar bent vienos kitos paslaugų srities atstovą ir lig šiol nebankrutavusį, kuris dešimtmečiais “pragyvena” iš smerkiančių komentarų, tuo pačiu naujus Klientus registruodamasis į vis ilgėjančią eilę... Negaila išduoti viso to paslaptį ar receptą- tai siekis ir nuolatinis investavimas į sugebėjimą atlikti bet kurį konkretų darbą ne pigiau už kitus, o geriau. - Laikrodininkai Valentai -

Irma nukentėjusi irgi

Irma nukentėjusi irgi portretas
Tokio "plėšiko" neužmiršiu ilgai. Sumokėjau 60 eur, laikrodis po savaitės vėl sugedo.

Regina

Regina portretas
Aš sumokėjau 70 litų (prieš kokius 8 metus) tik už pažiūrėjimą ir įvertinimą, kad laikrodis nepataisomas. Gavau gražią kortelę, kur prirašyta daug teksto apie gedimus. Nu ką, pasakė apžiūrėjimo ir įvertinimo kaina 70 litų. Ir sumokėjau... Šlykštu net žiūrėt einant pro juos Hyper Maximoje.

Tatjana

Tatjana portretas
Pries 3 metus sie laikrodininkai ir mane taip pat apgavo. Nesikreipiau i inspekcija, nes pagailo laiko.Bet i siuos "specialistus" nesikreipsiu ir kitus ispeju-sukciai.

Dilema

Dilema portretas
Brangiausias advokatas nuo eilinio skiriasi tuo, kad laimi daugiausiai bylų. Taigi kuris labiau reikalingas?

Mantas

Mantas portretas
Prieš porą metų ir man buvo nutikimas su šita taisykla. Nusipirkau išmanų laikrodį, bet apyrankė buvo žymiai per didelė, dėl to užsukau čia ir užklausiau kainos. Laikrodininkas pamatęs kad tai nepaprastas, o išmanus laikrodis iš karto kažką pradėjo kalbėti apie sudėtingumą ir pasakė apyrankės mažinimo kainą 30Eur. Aš labai nustebau, bet gerai kad tiesiog prie savęs neturėjau tiek pinigų, dėl to nedaviau tvarkyti. Įdomiausia kad eidamas namo užsukau visai šalia pas laikrodininką dirbantį IKI, šis spėkit už kiek sutvarkė? O gi už 1Eur!!! Negalėjau patikėti kaip pasisekė, o viskas užtruko gal 5min. Vat po tokių nutikimų ir supranti kas dirba sąžiningai, o kas pamatę brangesnį daiktą iš karto bando apgauti...

Pritariu

Pritariu portretas
Esu ir aš nešęs laikrodį pas juos - sumažinti apyrankę, išimti vieną narelį. Kainos net neklausiau, galvojau, kad juk smulkus darbas, bet kai užgiedojo, turėjau mokėti :) Po kažkurio laiko supratus, kad apyrankė vis dėl to per maža, taisykla prie Laisvės al. apyrankę analogiškai praplatino gal tris kartus pigiau...

Nejuokinga net

Nejuokinga net portretas
Kliente: galiu tik patvirtinti, kad kainos pas ji KOSMINES: man taisymas kainavo 2,5x brangiau, nei reali laikrodzio pirkimo kaina. Bet kartais yra tam tikri sentimentai, ir priverstas moketi ta plesikiska atlygi. Taciau visalaik klausi saves, kiek pagrista ta kaina, neskaitant ju noro gerai pasipelnyti. Bet, kiek teko girdet jau pries taisant, darbu kokybe auksta.

Mauras

Mauras portretas
Ne kiekvienas pajėgus atskirti katę maiše arba loterijos bilietą už 5 nuo rimtos garantinės paslaugos už 120

Arvydas

Arvydas portretas
Sukčiai Valentai yra. Nešiau remontuoti laikrodį kuri už 600lt pirkau ir dovanojau tevui. Nusedus baterijai tevas pats keite, bet taip eiti ir nepradejo. Nunešiau Valentam. Iškart pasake diagnostika 15€ aš sutiksu. Nustate kad visas vidinis mechanizmas sulankstytas nes turbut tevas su kirviu keite. Remontuoti tai tik deti kitus vidurius už 120€. Aš nesutikau nes tai 80% laikridžio vertes. Nunešiau meistrui į Mega bet pirmines išvados nesakiau jis už 5€ pakeite batareikos kontakta ir laikrodis iki dabar puikiai veikia. Taip kad Valentau yra pyd....stai

Alio

Alio portretas
Kas nors dar žino kitų vietų, kur dirba meistrai galintys iš karto patikrinti ir ne iš akies, bet su diagnostine įranga užfiksuoti iš kliento paimto laikrodžio būklę o veliau ir atiduodamo?

Klounai komentatoriai

Klounai komentatoriai portretas
pasiimkit peilius ir patys susitvarkykit tuos budylnykus, nešat Šveicariškiem meistrams ir galvojat, kad už kapeikas taisys?

Užsakytas straipsnis

Užsakytas straipsnis portretas
Užsakytas straipsnis. Matyt laikraščio darbuotojas nunešė kinišką laikrodį į šią taisyklą, o meistrai išlazdavojo, kad remontas kainuos brangiau nei laikrodis. Įsižeidė ir straipsnį parašė:) Net Delfi tokių nesamonių nerašo:) čia jau kaip ir šmeižimas. O žmonių komentarai tai ... akivaizdu, kad kti meistriukai čia tik ir komentuoja - tuoj savo adresus surašo, ten matai pigiau:))) cirkas ir gėda Kauno Dienai, merdėja matyt laikraštis, kad šūdais užsiima.

Deivis

Deivis portretas
Nelabai suprantu komentatorių. Jie save pozicionuoja aukštesniame lygyje, duoda garantijas, tai ir mokestį ima didesnį. Jei klientui netinka - eik kitur. Visada galima rasti pigiau, bet tikrai nebūtinai kokybiškiau. Čia kaip maistas - maximos sušiai pigesni nei restorane, bet ar jie geresni? Kiekvienas renkasi pagal kišenę, bet juk niekas neina ir neburnoja ant restoranų kad: “...plėšikai, lupikautojai, maximiniai sušiai pigesni...”. Čia lygiai tas pats... jei brangu - eik kitur. Esu tikras turi jie savo klientų ratą, kitaip neišsilaikytų tokiose brangiose patalpose. Matyt kokie neišprusę žmonės komentarus rašinėja, arba konkurentai:) juokinga net skaityti.

Faktas

Faktas portretas
Įrodyti, ar meistras nieko nesugadino ir kokybiškai atliko bet kurią serviso paslaugą jūsų laikrodžiui, gali tik dirbdamas su laikrodžių diagnostine sertifikuota įranga, o ne su laužtuvu, peiliu ir presu draskydamas. Civilizuotas įrodymas gali būti tik spausdintas ir pasirašytas atlikto darbo kokybės IŠRAŠAS. Tuomet jau būtų galima ir paslaugų kainas palyginti su tomis, kokias teikia Valentai.

Citata.2

Citata.2 portretas
Pagrindinė veikla darbe, deja, yra tokia (jau keli dešimtmečiai): pas įvairiuose miestuose ir miesteliuose dirbančius laikrodininkus netyčia sugadintų (to net nesuvokiant!) laikrodžių “reanimacija ir reabilitacija”. Labai dažni atvejai- dėl netinkamai, primityviu ir žalingu bandymo būdu atlikto baterijos ar stiklelio keitimo. - Laikrodininkai Valentai -

Kaunas.

Kaunas. portretas
Keikiat ,bet nesat.Darbo kaip matosi turi.Pries du metus uzejome su vyru paklausti ar galetu suremontuoti senoviska ant sieno kabanti ir valandas musanti laikrodi.Jis paeina ir sustoja .Galimai susidevejo ten kazkas.Tai jis nemates laikrodzio pasake 300e ,o gal ir daugiau.Ir jei statyti i ele tai 3 metus laukti.Tai stai darbo jis turi.Mes laikrodzio neremontavom.Per brangu.Ir kitur meistro neieskojom.Tai buvo ,,Maximoj,,

As megstu laikrodzius

As megstu laikrodzius portretas
Jie yra pyderai!!!! Apgavikai iskviest jiems tarnybas!!!!as kokia 10 zmoniu zinau ka apgavo ir ka bande apgaut!!

Citata

Citata portretas
100 % + 100 % kompensuosime Jūsų patirtas išlaidas, jeigu rankiniam laikrodžiui, ant kurio korpuso yra hermetiškumo lygį numatanti gamintojo atžyma, kuris nors Lietuvoje laikrodžių meistras arba pardavėjo “garantinis servisas” taip pat kokybiškai, bet pigiau bent 1 EURu negu pas mus, pakeis naują stiklelį, mait.bateriją ar sureguliuos tikslaus ėjimo paklaidą- grąžinsime pas mus sumokėtą sumą už tokiąpat paslaugą ir dar apmokėsime tą kitą-mažesnę sąskaitą ar kvitą. Tereikia šalia to pateikti legaliai ir su patikima įranga atlikto darbo kokybę įrodantį techninį IŠRAŠĄ (pvz. palyginimui: atlikus automobiliui ratų geometrijos suvedimą, jokia problema 21amžiaus servise klientui gauti spausdintus užfiksuotus parodymus-parametrus, iš kurių teisingai galima suprasti, ar viskas tinkamai buvo padaryta) - Laikrodininkai Valentai -

Buvęs kliebtas

Buvęs kliebtas portretas
Kai atnešiau savo laikrodį, šis akiplėša tiesiog pasakė kad čia neapsimoka tvarkyti, kai paprašiau kad pasakytų matmenis laikrodžio stiklo jis atsisuko ir pasakė, kam tau reik vistiek nesugebės pats sutvarkyti. Visiškas akiplėša kam neapsimokejo įdėti naujo stikliuko ir rodyklių, susitvarkiau laikrodį pats be tokio akiplesos pagalbos, niekam nerekomenduoju pas jį nešti laikrodį

nesimato

nesimato portretas
man uz baterija paeme 50euru , angluose kainavo 5 svarai baterija

Man panašiai buvo ten

Man panašiai buvo ten portretas
Už baterijos pakeitimą paprašė 20eurų... pasiunčiau. Susitvarkiau MEGOJE už 6eur.

Bolkė

Bolkė portretas
Laikrodį braižė ir gadino ne tik Girstutis, dar bandė Saulėtekis, baze, silainiai, gertruda, laisve, topolis, iki, prie stoties, mega,pašilė ir dar kažkuri pašiknė

Bolkė

Bolkė portretas
Su neimantriu Candino pora savaičių ieškojau meistro, azartas paėmė i darba nėjau, daugiau kaip 10taisyklu aplankiau, niekas nepajėgė net atidaryti apibraizo ir grazina. Čia normaliai? Valentai be problemu atidarė sutvarkė ir atidavė su garantija 2metai.

Kasandra

Kasandra portretas
Turbūt nėr tragiškesnių "laikrodininkų", negu Kauno "Girstučio" turgelyje. Ten lyg tai motina ir sūnus pasikeisdami dirba. Išmėto varžtelius, nepataiko apyrankių, teko keisti automobilio rakto bateriją, tai iškart iškrito signalizacijos mygtukas. Teko taisyti raktą pas automobilių raktų meistrus ir sumokėti dsr 15 eurų. Teko girdėti kabant greta esančias daržovių pardavėjas, kad klientai nuolat skundžiasi ne sutaisytais, o gadinamais laikrodžiais. Aš ten daugiau kojos nekelsiu.

Mantas

Mantas portretas
Buvau ir aš susidūręs su šitu aferistu. Keista, kad jis iki šiol gyvuoja...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Plėšikas,už 60,-€ galima naują nusipirkti su garantiją.Von tokius meistrus.

Vardas

Vardas portretas
Po mėnesio klientas grįžta... tuo viskas ir pasakyta, jei tik mėnesį pataisymas laiko. Superbiznis.

Kliente

Kliente portretas
Man teko irgi susidurti. Iš metalinės apyrankės iškrito viena adatėlė jungianti apyrankės dalis. Tai už adatėlės įdėjimą užsiprašė 30 litų. Nuvažiavom į saulėtekį, tai meistras paėmė 2 litus.

Ne meras

Ne meras portretas
Asilas. 30€ nelegalui už 20 min? Čekio neduoda net nežino kas tai

Meras

Meras portretas
Zinau sita nedora laikrodininka,nekarta esu su juo konfliktaves,bet pastaciau i vieta,jis man aiskina kad patalpas reikia islaikit nesaziningas,uz mano paauksuota laikrodzio taisyma paprase 100euru,o paejius 100m pas kita laikrodininka paeme 30eur per 20minuciu pataise.

Kaune

Kaune portretas
Kas nors dar žino kitų vietų, kur dirba meistrai galintys iš karto patikrinti ir ne iš akies, bet su diagnostine įranga užfiksuoti iš kliento paimto laikrodžio būklę o veliau ir atiduodamo?

As

As portretas
Prieš kelis metus man už bateriją paprašė 700 litų, tai prie "Topolio" užsakė ir atvežė už 80 litų.....

Jonas

Jonas portretas
Senas žulikas.Apeikit tą jo irštvą Hiperyje. Maksimai gėda,kad laiko tokį nuomininką.Niekada niekada neužeisiu i tą taisyklą ir visiems tai patariu.

$$$$

$$$$ portretas
Garsėja šitas meistras savo kainomis. Net laikrodžio baterija pakeisti, pas jį kainuoja kosmosą.

Birutė

Birutė portretas
Tikrai, raginu, neikite į tą Maxima parduotuvėje Savanorių pr. laikrodžių taisyklą. Ir man yra pasakęs kosminę kainą. Atsiėmiau laikrodį ir nuėjau pas kitą.

Tadas

Tadas portretas
Atsargiai, čia aferistai brangininkai, man jie keitė odinę apyrankę, tai sumokėjau tris kartus brangiau negu bet kur. Neužkibkit ant jų kabliuko !!!

man

man portretas
pamenu tik vardus ant žiedų vestuvinių padoria kaina išgraviravo, 2009m. Visa kita - baterijos keitimas (sudėtingesnis atidarymas, šiaip paprastus pats pasikeičiu), laikrodžio apyrankės trumpinimas- kainos kitur 2-3 kartus mažesnės. Tai ten daugiau kojos nekeliu

Joo

Joo portretas
Paprašiau krokodilo odos dirželį pakeisti į kaučiukinį, pakeitė už 20 eurü

darius

darius portretas
Brangiausia taisykla Kaune.

PAULIUI, DŽIONIUI IR KASPARUI

PAULIUI, DŽIONIUI IR KASPARUI portretas
Jeigu apsaugotam nuo vandens( ne purslų) laikrodziui nekeisite ir paliksite tas pacias tarpines, desite maximini elementa, nebandysite barokameroje laikrodzio hermetiškumo , tai galite pasikeisti elementa pats už O eurų ir elementą nusipirkti už 1,25 euro.Nereiks 60 eurų. Peace. :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Duosim mes jam su chebra į dūlę ir kainos iš karto sumažės.

WW

WW portretas
Apziura 10 euru? Nieko sau! Cia kaip odontologijos klinikoje, sodina i kede ir nors tu neprasai,o rodai danti,kuri nori sutvarkyti, jie vistiek daro "apziura" ir lupa pinigus. Kad ta pati galima daryti su laikrodziu, dar negirdejau. Labai gudriai "desimt-sesiasdesimt" skamba panasiai, ir padare is klieinto kvaili. Manau,jeigu ne vienas taip nukentejo,reiskia sukciauja ir viskas. O zmones nesikreipia,nes tai uzima daug laiko,tai sitas "meistras" gali ir toliau naudoti savo sistema. Tikiuosi,geruoju jam viena karta nesibaigs.

Kasparas

Kasparas portretas
Tuomet dar buvo litai. Uzh baterijos pakeitima uzhgiedojo 75 litus, nuejau i "Iki" (prie buv. Vitebsko) ten pakeite uzh 20 litu, veikia iki shiol.

Dzonas Malkovic

Dzonas Malkovic portretas
Šitas laikrodininkas yra oficialus vagis. Ir mane taip buvo apiplėšęs. Atėjau atsiimt laikrodžio už elementą 80 litų paprašė, kai kitur kaina buvo 10-20 litų.

Paulius

Paulius portretas
Man dar prie lito buvo, kai nunešiau lakeisti elementą, jau tada pasakė , kad pakeitimas kainuos 100 litų, nes super stebuklingu budu reikia keisti, nusipirkau batareiką ir pats pasikeičiau, kainavo gal 5 lt. Visai neseniai suskaldžiau stikliuką, laikrodžio kainą netoli 200€. Tai pasiūlė pakeisti už 300€. Tai radau, kur pakeitė už 25€. Stikliuką tik pats nusipirkau, kokio reikėjo. Žodžiu, žmonės, neneškit ten savo laikrodžių, dirba ten ateiviai iš kosmoso.

as

as portretas
nu atsiprasau!!!! uz apziura niekur nemokama, absurdas kazkoks !!!!

TIK DURNIAI

TIK DURNIAI portretas
siais laikais remontuoja laikrodzius.Naujas kainuoja pigiau,nei seno remontas.Neskit pinigus lupikautojams,jei kvaili.

Buvusi klientė

Buvusi klientė portretas
Gal STT jau reiktų šiais ,,meistrais,, susidomėti?

Buvusi klientė

 Buvusi klientė portretas
Akiplėšiškai lupa pinigus.Elementą pakeitė už 30 €, kainą pasakė po darbo.Kitur pakeitė už 10€. GalGal

Ontė

Ontė portretas
Gerbiamieji, o kam šiais laikais remontuoti? Laikrodį? Mole ar Megoje už 10 eurų nusipirksi naują su dviejų metų garantija. 10 metų eksploatavau sode žoliapjovę. Žinojau jos problemą, bet detalės pakeitimas man būt kainavęs 20 eurų. Neapsimokėjo. Nusipirkau naują.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasibaigė laikrodžio baterijos energija ir jis pradėjo netiksliai rodyti.Nuėjau pas minimą"meistrą" į Hiper Maximą ,prašydamas pakeisti elementą.Meistras paaiškino, kad įdės brangų ,bet ypatingos kokybės elementą,kuris dirbs žymiai ilgiau ,nei kiti.Praėjus 9 mėn. elementas jau buvo nusilpęs ir jį reikėjo vėl keisti. Nuėjau į kitą taisyklą.Kai meistras atidarė laikrodį ,paklausė kas man įdėjo tokį prastą elementą,kurio dabar jau nebenaudoja.Įdėjo kitokį , puikiai dirba ilgą laiką , o kaina,lyginant su "super elementu" žymiai mažesnė.Pasijutau tapęs sukčiaus auka.Daugiau ten niekada nesikreipsiu.

yra gerų kinietiškų laikrodžių

yra gerų kinietiškų laikrodžių portretas
parsisiunčiau kinietišką laikrodį už 15 €. Iš toli atrodo kaip už 350 €. Ir svarbiausia, pagamintas pagal kariškių standartą: gali nerti iki 50 m. gylio, žaisti tinklinį, lįsti po dušu ir stiklas nebijo subraižymų. Žinoma, aš viso to nebandysiu. Bet turiu laikrodį kelias savaitės ir rodymo paklaida dar 0 sekundžių. Tai už vieną "gero laikrodžio remontą galiu nusipirkti keturis laikrodžius. P.s. Žmogaus padėtis nėra beviltiška, nes ryšių tarnybos įrašus turi saugoti iki 6 mėnesių. Manau per teismą pokalbio įrašą galima gauti, na dar gal papildomai sumokėjus už paslaugą, kurią būtų galima išskaičiuoto iš laikrodininko.

Todel

Todel portretas
Kad atlikti darbai nera surasomi-kas taisyta, kas keista. Dazniausiai visi remontai buna gan paprasti, pats taisau ir zinau. Laikrodis ne automobilis i avarija nepapuola. Gedimai standartiniai... Elemento pakeitimas 5 minuciu darbas.. kiek kainuoja elementas galit pamatyt bet kuriame prekybos centre. Kadangi yra spragos istatymuose tai ima jis tiek, kiek jam norisi.

Girdėjau

Girdėjau portretas
Girdėjau Skestancio laivo Kauno diena valytoja Jurgita Šakienė prieš palikdama darboviete susigunde vos uz 25 eurus iš vieno pažistamo papilti purvelio apie geriausius Kauno meistrus. Tiek žiniu

Nerekomenduoju

Nerekomenduoju portretas
Kazkada reikejo laikrodziui apyrankes, uzsukau pas sita meistreli. Pasiule kazkokiu kinietisku po 100e. Orginali apyranke ebay kainavo 50e.

Rekomendacija

Rekomendacija portretas
Teko ir man su šiuo verslynyku reikalų teko turėti. Už metalinės apyrankės pakeitimą sumokėjau 15 eur. Procedūra truko apie 5 minutes. Suprantu, kad tokioje vietoje už "akvariumo" nuomą Maxima daug nulupa, tačiau vieta ir žmonių sriautas su kaupu viską padengia. Tokia paslauga dirbtuvėje Laisvės alėjos pradžioje ties posukiu į Savanorius kainavo 5 eur, sutvarkė iš karto. Rekomenduoju.

Spike

Spike portretas
Kitoj savanorių pusėje irgi yra laikrodininkas, kurio paslaugų kainos yra realios. Bėda ta, kad jį gana sunku ten rasti. Na o šitie meistrai visada būna darbo vietoje. Tiesa kartą norėjau pas juos pakeisti baterijas neįmantriam laikrodžiui, tai pakeitimą įvertino 1,5 karto kaip kad naujas laikrodis, taigi aišku, kad ten kreiptis neverta

mile

mile portretas
"Sveiki brangininkai! Ir klientam po menesio vel prireikia paslaugu." Tai kaip yra taisoma???

Anonimas

Anonimas portretas
Žinau, tai bet kokią gėdą praradęs lupikautojas su kosminėmis kainomis. Tokius veikėjus 1941 metais devintam forte šaudė. Dabar jau suprantu ir už ką. O šiaip tai pilna pigių kiniškų laikrodžių, kurį sugedus pigiau naują nusipirkti, nei pas tokį bateriją keisti ir nežinia už ką mokėti.

Vytas

Vytas portretas
Nuneskit kinietiska laikrodį, tai prie jūsų akių dar daugiau sugadins. Ko jau ko, bet kinietišku laikrodžiu žiauriai nemėgsta.

Zenonas

Zenonas portretas
Aš neperku tu laikrodžių, gi mobiliajame telefone yra. Mobiliaką pigiau sutvarkysite arba nusipirksite.

Kas jau Valentus užsakė?

Kas jau Valentus užsakė? portretas
Krūva nesąmoningu straipsnių Kauno dienos apie juos. Neša meistram, kurie tvarko brangiausius antikvarinius laikrodžius pakeisti baterija mašinos kuri pigiau už laikrodi kainuoja ir pyksta, kad teko sumokėti 15€? Ir dar apie tai būtinai turi parašyti save garbingu laikantis dienraštis? Negi rimtesnių problemu Kaune nėra, ar už kitas tiesiog nesumoka?

As

As portretas
Keičiau ir aš ten baterija laikrodžio, tai 30eur. Sumokėjau, bet kadangi buvau pažadėjęs žmonai, tai ginčiotis nebuvo noro.. be to baterija atlaikė 3 mėn.. tai kaip čia pasakius..

žinomas veikėjas

žinomas veikėjas portretas
Šitas debilavotas "meistras" tai seniai žinomas artistas. Už baterijos pakeitimą paprašė 80 litų, nes laikrodis brangus. tai aš jį pasiunčiau ir nuvažiavau į Laisvės al šalia Mickevičiau g. esančia taisykla ir pakeitė elementus su 2 metų garantija už 15 litų .Tas brudas seniai žinomas, kad vis bando surasti durnių

Aš+

Aš+ portretas
Nors dar daugiau paskaitęs komentarų, suabejojau ir aš ar tas remontas buvo būtinas. Žmona nunešė pakeisti bateriją, o jis neva rado drėgmės ir t.t. Laikrodis buvo naujas, nešiotas gal dvi dienas ir tikrai nebuvo apipiltas net rankas plaunant. Kainavo 50 ar 100 eur remontas, tiksliai nepamenu.

aha

aha portretas
pisdauskas sitam bizniui,pas mane darbe visi ismanius laikrodzius nesioja,kas su mechaniniais tai chui znait kada anys suges bo sveicariski,,,

Aš+

Aš+ portretas
Man tai keisti komentarai čia rašančių piliečių. Ar jums už 10 eur ką nors taiso? Laikrodžius? Na nebent baterijas pakeičia, arba tie, kurie dirba juodai ir paskui garantijos galit tikėtis laukuose. Kur to piliečio įrodymai, kad taip buvo iš tikro? Aš net nerašyčiau tokio straipsnio, nes bet kas gali bet ką taip šmeišt? Absurdas. Aš buvau jų klientas ir būsiu, jei vėl prireiks. Dar taip profesionaliai ir atsakingai dirbančių žmonių neteko matyti. Net po remonto man kilusius klausimus atsakė išsamiai ir prirašydami ilgiausius laiškus, kuriuos atidarius net žakteldavau. Vos ne po A4 pilną lapą teksto. Man jie tuo ir patiko, kad jie žino ką ir kaip daro, bei manau, kad už savo darbą tikrai atsako. Kainos taip, nepasakyčiau, kad mažos, bet... neturi iš ko, tai ir nesinaudok jų paslaugom. Ieškokit tų, kurie daro pigiau. Narūralu.

Simas

Simas portretas
Pazystamas pas juos paliko Casio laikrodi, kad pakeistu elementa. Sumokejo virs 50 litu. (Dar prie litu). Tipo pakeite elmenta ir tarpine po dangteliu. Viskas kaip ir ok, tik kai pirma karta nusiprause po dusu su laikrodziu (iki to laiko problemu nebudavo) pradejo rasoti is vidaus. Nunese Vilniuje pas laikrodininka tai paklause, gal pats keite? Va jums ir broliai Valetai.

Anonimas

Anonimas portretas
Senai kosmonautų vadinana

Maxima

Maxima portretas
Jei čia tas iš maximos, tai jis jau senas aferistas ir seniai pelnosi ne iš savo darbo, o iš 10 -100 kartų brangesnių kainų. Būtinai klauslite kiek kainuoja net ir vienas varžtelis!

Matas

Matas portretas
Kazkada vienoje diskusijoje, zmogus neiskentes tiesiai sviesiai reze, kad kad visokie vargsai ir skurdziai nepageidaujami. Juokinga vienok, kai patys pasipute sedi prekybcentryje, 1,5kv/m prabangiame, atsiprasant, salone ir kitiems aiskina kazkokias tik patiems suprantamas tiesas, nors kaip zinia ne tik del kainu, bet ir darbu kokybes klientai ne itin maloniai atsiliepia.Siaubingi cia zmones, izulus, pasipute, nemokantys bendraut, susireksmine ir tiek. Gal jau butu laikas ant zemes nusileist, o nelaikyt saves kazkokiais isskirtiniais.

Lill

Lill portretas
Uz elemento pakeitima uzsiprase 25€. Nors pralinksmino...puse dienos juoko buvo. Tikrai yra geru meistru ir be jo.Niekam nerekomenduociau.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Na dėkui žmogeliui, kad pasiskundė, o žurnalistai parašė. Apeisiu juos iš tolo jei reiks laikrodininko paslaugų. Gerą reputaciją užsidirbti sunku, o sugadinti labai lengva, nežinojote to pone laikrodininke?

Kliente

Kliente portretas
Esu labai patenkinta šio meistro darbu.O kam per brangu galit rinktis

Laikrodininkas

Laikrodininkas portretas
Ką jūs sau galvojate. Reikia kapotą pakelti, apsaugas nuimti. Išpūsti visus filtrus, daeiti iki alkūninio veleno, kad nuimti, pakeisti pritvirtinti rodykles.Išleisti, išvalyti seną tepalą, užpilti naujo. Vėl viską surinkti. Ne, ne už 10 euru niekada.

Visi šaukia kainos didėja, kyla

Visi šaukia kainos didėja, kyla portretas
Tai ir laikrodininkas, norėdamas vakare nusipirkti maisto, alaus - turi uždirbti. Jei ims po kelis eurus - tai kam iš vis dirbti.

Justas

Justas portretas
Oij esu ir as nudeges. Sugadino sveicarisko laikrodzio tarpine pakeite dvi batareikas 110euriuku. :D padejau kryzeli ant jo sitos melo dirbtuveles, Kaunas mazas ilgai taip nesilaikys..

Kaunas

Kaunas portretas
Issireklamave mulkiai. Sugedo laikrodis. Nunesiau jiems. Sako remontas 300€. Nunesiau i ten is kur pirkau, nusiunte i Vilniu ir uz dvieju savaiciu sutaise uz 70€. Ten aferiugos is didziosios raides. Pazistu juos 20 metu. Pradzia ju buvo Garliavos univermage sededavo kioske. :))

..

.. portretas
Pas šį meistrą kreipiausi dėl naujos laikrodžio apyrankės. Pasiūlė už 50 €. Pažiūrėjau apyrankę, niekuo neypatinga..sakau brangu, sakė niekur nerasi jei ne š nori. Užfiksavau gamintoją. Toje pačioje Hyper maksimoje laikrodžių parduotuvėje to pačio gamintojo apyrankė kainavo 13€.

juk

juk portretas
laikrodziai pigus nebent koki auksini palikima atgaivinti uztat ir lupa 9 kailius nes bankrutuotu ir greit ir nebus ir tu....

Klientas

Klientas portretas
Vienas geriausių meistrų Kaune. Kam per brangu - galima juk apeiti hyper maximą.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Jo jis stumia gerai,is manes uz remonta 400 paprase,

As

As portretas
Norisi ispet visus dar nepakliuvusius siems meistreliams i rankas. Bukite budrus! Man taip pat yra teke susidurti su siais aferistais. Kai pasiule vyrui pasikeisti apyranke uz 200 euru, labai garsiai pasijuokem ir isejom..

xxx

xxx portretas
Aš nesuprantu dėl ko Jūs, Gebiamieji, nuolat ašarojate? Už paslaugas Jums mokėti oi kaip brangu, oi kaip brangu. Verkiate nuolat, bet kodėl nesiskundžiate ir neverkiate dėl kainų prisdėję pilną krepšį prekių stovėdami didžiųjų centrų kasose?

Roberta

Roberta portretas
Aš taip pat pavasaryje buvau užsukus pas tą meistrą,reikėjo pakeisti laikrodžiui apyrankę.Jis paprašė kad palikčiau laikrodį,jis neva paieškos tinkamos apyrankės.Man sugrįžus,meistras pasiūlė geltonos spalvos metalo apyrankę už 50eurų.Man nustebus dėl tokios kainos,jis tik pasakė,kad pigiau aš niekur negausiu,dabar tokios kainos.Gerai kad nesutikau nes kitas meistras,kitame punkte ,sutaisė senąją apyrankę už kelis eurus.

na

na portretas
laikrodis pigiau kainuoja, nei pataisymas. Laikrodžio kaina nuo 5- iki 8 pataisymas tiek pat ir daugiau. Tas pats su batų taisyklom, nunešiau batus, kai pasakė, kad 16 eurų, lai galvą įsitrina su 16 eurų. niekas matyt jų netikrina, kad tokiom kainom lupikauja.

Antanas

Antanas portretas
Ot tai naujiena! Vilniuje, Žirmūnų seniūnijos avarinės tarnybos elektrikas už bendroje laiptinėje esančio el. jungiklio įjungimą (tik įjungimą!) išrašė 37 € sąskaitą. Dar suprasčiau, jei būtų kažką daręs. O dabar - tik vienu piršto paspaudimu įjungė ir... 37 €. Štai kaip reikia mokėti gyventi!

Aras

Aras portretas
Taip tenai yra tikra nesąmonė su ta laikrodžių taisykla. Kainos kažkokios nerealios, o pats meistras be jokios sąžinės.

Algirdas

Algirdas portretas
Tikra tiesa, kad jie yra lupikai, kainos neįvardina nors yra to prašomi. Kai už remontą užprašė 200 eur, palikau jiems jį labdarai. Sveikata svarbiau...

B

B portretas
Ir as esu “perzegnojes” si meistra...

tt

tt portretas
kiek galima apie sita sutrauka rasinet???Zinomiausias laikrodininkas-aferistas

A

A portretas
Kokiu desimties metu naujiena parase :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių