Kaunietis pateko į nuomininko spąstus: liko be pinigų ir už durų

W

W portretas
iš kitos vietos toks nuomininkas išskristu priekyje savo riksmo

vitalijus

vitalijus portretas
lietuvio bailio istorija

TAI KAM TIE NOTARAI?

TAI KAM TIE NOTARAI? portretas
Jei sutartys niekinės?

kaimynas

kaimynas portretas
Gal galima atjungti bute elektra (yra skola), dujas ar vandeni? Tada nuomininkas pats pabegs... Ypac, kai prasmirs tualetas - tereikia Youtube pasiziureti, kaip skolininkams uzdaro kanalizacija.

Jo jo

Jo jo portretas
Kosmine suma komimunaliniai be šildymo 1 men

Algirdas tam Sauliaus patarėjui

Algirdas tam Sauliaus patarėjui portretas
Keisk mąstymą ir tokią kalbą, nes galėsi nuomotis tik butą po tiltu ar kokiame šiukšlyne. Nors ir ten lengvai negausi - nemaža konkurencija. Aš tokius tipus pokalbio metu kaip rentgenu išrišu - nors viena panaši mintis ir nuomokis kur nori. Dar būtina susisiekti su buvusio buto savininkais, išsiaiškinti kas per vieni, kur dirba, kiek uždirba. Vot tep. Su tokiais bazarais gali išsinuomoti pas kokį naujoką, kuriam butas liko palikimu, bet ir tai iki pirmos nesąmonės. Ir verčiau eik dirbti neburnojęs ant tų, kurie sugebėjo sukaupti kapitalo papildomam būstui įsigyti ir taip paversti pinigus aktyvais bei iš to prisidurti prie pajamų.

Loreta

Loreta portretas
Ko cia draskaisi nusipirk savo buta ir nereiks nuomot. O gal nori kad kas kitas tau nupirktu ar tave isivaikintu????

Pabaiga

Pabaiga portretas
Durnai padare, kad zurnalistams skundzias, dar durniau I teisma kreiptis. Lauzyt tokiems Sauliams kojas tyliai vakare prie laiptines. Neikeltu kojos daugiau I joki buta:). Kitaip nesustos toks gaidelis. Jei pats nenori tepliotis, galima kazko kito paprasyt. Bet anksciau ar veliau taip ir baigsis. Nekenciu tokiu parazitu.

Sauliau

Sauliau portretas
Pasikeisk spyną ir gyvenk toliau, o tam lopui Dariui nėra ko landžiot į tavo nuosavybę, kai taves nebutu namie tai dar pinigus tavo pavogtu atėjes. Butų išnuomotojams nėra ko landžiot pas nuomininkus, įleidai , ir nekišk nosies, nes galiu tave apkaltinti kad tu pavogei mano pinigus, keletą tukstančių eurų. Taip kad butu savininkai išnuomotojai neturi teisės ateit į butą pas nuomininką kai jo nėra namuose. Ir prašau nerakinėkit durų kai nėra namie nuomininko. Kai jis bus, pats įleis, ir nebukit nachalai landžiodami pas nuomininkus, nes greitai patys busit skolingi nuomininkui, o ne nuomininkas jum.

neimanoma

neimanoma portretas
Tegu andriaus pakalsuia kiek Vida Daivai skolinga, uznestejomergina METAIS//

Algirdas

Algirdas portretas
Pirma. Aš labai ramiai padidinau nuomininkam nuomos kainą tokia suma, kurią turiu sumokėti VMI 15% pajamų mokestį nuo gautų nuompinigių. Antra. Sutartį sudarau, bet antro egzemplioriaus nuomininkams neduodu - išmes bus taip lengva, kaip muses iš barščių, nesukant galvos ką ir kokias ten teises kieno teises pažeidei. Jei nesutinka - uždarau duris - yra nuomininkų per akis. Trečia. Be depozito ir mokesčio už mėnesį į priekį - nei kalbų apie nuomą. Nors vienas vėlavimas mokėti ir lauk. Ir svarbiausia - koks turi būti asilas, jei negali ar bijai į savo butą patekti - tiesiog būtina kas mėnesį apžiūrėti kaip eksploatuojamas butas.

Pirmiau mokesčius mokėk o tada skuskis

Pirmiau mokesčius mokėk o tada skuskis portretas
Labai gudrūs butų savininkai nuomuojantys butus, nori kišenes pripildyt eurukų, o mokesčiai jiem nefiguruoja, tokius brudus reikia paskūst Mokesčių inspekcijai, kad maža nepasirodytu. Gerai padarė nors vienas, tai Saulius, daugiau kad būtu tokių Sauliu, tai tada gal ir verslo liudijimus išsiimtu, kurie irgi kainuoja, bet kad butų savininkai apžoros, nieko valdžiai, tik sau, tik sau. Dar galėtu kiti nuomininkai ne tik kad nemokėt už nuomą, bet dar ir nusiaubt butą, o tada tegu savininkai darosi remontus, tai žinos kaip nuomot butus.

Kauniete

Kauniete portretas
Pažįstu šį sukčių tai Saulius Sudaris, saugokitės!

Anonimas

Anonimas portretas
ar kauno diena jau neisgyvena be prostituciu reklamu?ta emma gal kokia redaktoriaus giminaite kad taip leidzia reikstis?

Sutartis

Sutartis portretas
Bet tokia sutartis tarp dvieju zmoniu yra pakankamas pagrindas ieskiniui. O pagal LR istatymus, nuomojant buta, nebutina pirkti patenta, uztkenka metu gale deklaruot pajamas. Pasiklauskit VMI

Ideja

Ideja portretas
Turiu ideja: o jeigu sutartyje butu parasyta, kad pvz. 2 kambariu bute isnuomoji tik 1 kambari; arba kad 50 m2 bute isnuomoji tik 45m2, ar tada jau galima ieiti i savo likusius metrus?

Robinhudas

Robinhudas portretas
Sodint tokius Robinhudus, isivaizduoja is saves kazka. Garantuotai toks p... s Saulius jei dirba, alga ima juodais, antolių ieškiniai kabo, prasiskolines kam tik gali, del to taip drasiai elgias. Atmata.

Grotos

Grotos portretas
Modelis aiskus. Straipsnis. Atsiliepia kiti nukenteja.Modelis tas pats. I policija. Baudziamoji byla uz sukciavima.

Anonimas

Anonimas portretas
Advokatas rado melziama asila!

Kazko

Kazko portretas
Nesupratau, jei nėra oficialios sutarties-pendelis subinen ir lauk, tegul paskui skundziasi, juk nėra įrodymų, kad nuomavosi mano butą, pakeist raktus, gal pačiam pagyvent tame bute, kažkaip ne veiklus nuomotojas

Rasa

Rasa portretas
Reikia sutartyje įtraukti punktą, kad esant tokiom ir tokiom aplinkybėm, nuomotojas turi visas teises patekti į nuomojamas patalpas be nuomininko sutikimo.

Diedelis

Diedelis portretas
Duot į kuprą gaidžiui, ir susimokės chirurgui už ausų prisiuvimą.

Mokytojas

Mokytojas portretas
Jei nuomininkas nenorės nuomotojas neįeis į savo butą. Nebent po teisinių procedūrų kurios trunka nuo pusantrų metų. Jokios sutartys nepadės. Jei buto savininlas įeis priverstiniu būdu nuomininlas gali taip išvartyti, kad savininko butas pereis nuominkui ir far savininlas liks skolingas. Savininkas nuomos laikotarpii moka 15% GPM ir komunalinius. Už šildymą turi mokėti ne 9% o 21% PVM. Už visas komunalinių skolas atsakingas buto savininlas kol teismas nepriima sprendimo. Bylinėjimosi išlaidos nuo 2000 EUR. Sėkmės.

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Kazkoks lopas savininkas,lauzyt ir fsio gurucius.

Raudondvarietis

Raudondvarietis portretas
Noreciau suzinoti kas cia per fruktas, parasykit pavarde.Juk Raudondvary gyvena...

o kur teisės ?

o kur teisės ? portretas
Amerikoje į nuosavybę šeimininkas turi daugiau teisių nei policija ! Jis gali tokiu atveju įeiti į savo NT objektą ir patikrinti ar nepadaryta žala nors policija tokios teisės neturi. Deja, LT savininkas yra tikras našlaitis...:(

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias ddarbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ..........................>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Nuomonė

Nuomonė portretas
Reikėtų laisvai prieinamos nesąžiningų nuomininkų kartotekos.

karaliene Morda

karaliene Morda portretas
nuomininkus reik dusinti dar darzelyje...

Ir Lietuva

Ir Lietuva portretas
bando vadintis teisine valstybe? :))

Ko norėti

Ko norėti portretas
kai Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė yra višta Širinskienė.

neginkit nuomininko

neginkit nuomininko portretas
tuoj jis eis i parduotuves vogt, tuoj plest naktimis, jei dar to nedaro. Galiausiai zudyt. Sudu tampama kai nieks nesustabdo.

sutartis be notaro

sutartis be notaro portretas
Nesamonė. Ir advokatas keistas. Anot jo, gaunasi, kad išsiprintinęs šabloną ir užpildęs sutartį, galiu užimti betkokí butą ir ramiai jame gyventi? Tipo nuomininkas? Trumpai drūtai, jei sutartis nepatvirtinta, tai ne nuomininkas, o užsisėdęjęs svečias kurį tiesiog išgrūdi už durų. Norisi pinigų? Pats kaltas, kad apėjai įstatymus

alma

alma portretas
Šabloninė sutartis nepatvirtinta notaro tokia pat reikšminga kaip tuoletinio popieriaus ornamentas. Tokie nuomotojai paprastai dar nenori, kad nuompinigius jiems mokėtų per banką kad išvengt mokesčių o po to verkia krokodilo ašarom

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Kas per istatymai lt net negali papult i savo buta.apsurdas juodas.išmest nera kaip.

Algys

Algys portretas
Jeigu nera sutarties-viska mesti is buto galima,ir zmones,ir gyvunus,ir daiktus! Nes jie neturi teises ten buti!

Dariau, norėjai pralobt , bet neišdegė

Dariau, norėjai pralobt , bet neišdegė portretas
Dar Sauliui ačiū pasakyk kad nenusiaubė buto, nesulaužė baldų, neišdraskė santechnikos. Sakai švariai butum pasipinigaves ir mokesčių nemokėjes už nuomą, tu gi jug net verslo liūdijimo neturi, kad užsiimi buto nuomą. Taip visi nuomininkai turėtu nemokėt nei cento nuomotojams, kurie neišsiima verslo liūdijimo kad užsiima veikla t.y. nuomoja butus. Tau Dariau šūdo , o ne pinigų iš Sauliaus. Saulius ne durnas kad tau sumokėtu, tokių kaip Saulius daugiau reikėtu kad atsirastu.

Kauniete

Kauniete portretas
Durna gluša visi muša!

r

r portretas
ale nuomotojo kvailumas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių