Kaunietė: vyrą iš Klinikų išvarė, o jis nualpo autobusų stotelėje

Skaitytoja Elena Saldukienė tikina, kad Kauno klinikose su jos sergančiu vyru buvo pasielgta nežmoniškai. 

Ėjo pasiramstydamas į sienas

E. Saldukienė portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad praėjusio ketvirtadienio vakarą jos vyras Juozas Saldukas pasijuto itin blogai. 68-erių vyro kraujo spaudimas sumažėjo tiek, kad jis vos galėjo paeiti. Cukriniu diabetu sergančiam vyrui šeima iškvietė greitosios medicinos pagalbą – jam buvo sulašinta lašelinė, tačiau J. Saldukas vistiek jautė silpnumą. Anot pašnekovės, vyras buvo skubiai išvežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas.

Čia buvo atlikti tyrimai ir nustatytas kraujavimas iš virškinamojo trakto – vyrui atsivėrė opa skrandyje. Ligonis buvo paguldytas į ligoninę, jam paskirtas gydymas. 

„Jau pirmadienio rytą Gastroenterologijos klinikos personalas nusprendė nutraukti gydymą ir vyrą išrašyti namo. Vyras skundėsi bloga savijauta, galvos svaigimu, silpnumu. Neatsižvelgiant į ligonio būseną ir skundus, jo primygtinai buvo prašoma palikti gydymo įstaigą, grasinama iškviesti apsaugą ir policiją. Nors vyras sakė, kad nepaeina ir iki autobusų stotelės nenueis, jį išvijo“, – portalui pasakojo sunerimusi žmona.

Anot jos, J. Saldukas yra silpnos sveikatos: serga cukriniu diabetu, yra patyręs širdies operaciją, du infarktus, insultą, vartoja daug vaistų.  

Vyras skundėsi bloga savijauta, galvos svaigimu, silpnumu. Neatsižvelgiant į ligonio būseną ir skundus, jo primygtinai buvo prašoma palikti gydymo įstaigą, grasinama iškviesti apsaugą ir policiją.

„Pirmadienio popietę vyras pasiramstydamas į sienas ėjo link autobuso stotelės, tačiau jam kelis kartus teko prisėsti ant suoliukų. Padedant praeiviams jis nuėjo iki autobusų stotelės ir čia nualpo. Praeiviams iškvietus greitąją medicinos pagalbą, ligonis apie 14 val. nuvežtas į Skubios pagalbos skyrių. Čia buvo nustatyta, kad kraujavimas iš skrandžio nebuvo sustabdytas, o hemoglobino kiekis kraujyje yra labai žemas. Vyras apie 22 valandą vakaro vėl buvo paguldytas į tą pačią Gastroenterologijos kliniką“, – sakė žmona.

Padalinio vadovams pavedė išnagrinėti situaciją

Kauno klinikų atstovai tikino, kad apie šią nemalonią situaciją jie sužinojo iš žiniasklaidos. „Kauno klinikos visus pacientų skundus dėl paslaugų kokybės vertina labai atidžiai, todėl padalinio vadovams pavesta išnagrinėti šią situaciją, aptarti su paslaugas teikusiais darbuotojais ir savo išvadas pateikti administracijai. Iš anksto atsiprašome, jeigu paaiškės, kad darbuotojų elgesys buvo nemandagus ar netinkamas“, – portalui kauno.diena.lt teigė Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė Eglė Audickaitė.

Gydymo įstaigos atstovai priminė, kad Kauno klinikos yra tretinio lygio gydymo įstaiga, kurioje yra gydomi pačių sudėtingiausių sveikatos būklių pacientai. „Dedame visas pastangas, jog kiekvienas čia besikreipiantis pacientas gautų gydymą laiku ir kokybiškai. Suprantame, kad komunikacija tarp gydytojo ir paciento turi būti efektyvi, nes tik taip galima pasiekti geriausių gydymo rezultatų, todėl visuomet kviečiame aktyviai bendradarbiauti su skyriaus personalu“, – pastebi E. Audickaitė.


Šiame straipsnyje: Kauno klinikosnualpoJuozas Saldukasskaitytojo naujienanetinkamas gydymasmedikaigydymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

skinam vaisius

skinam vaisius portretas
ar čia tas pats senjoras, kuris prieš 30 metų stovėjo Baltijos kelyje ir gynė parlamentą, kovodamas už Lietuvos nepriklausomybę?

Viktorija

Viktorija portretas
Gerb. gydytojai, kur Hipokrato priesaika? O ką jeigu Jusų kolegos taip bjauriai pasielgtu su Jusų artimaisiais. Vadinasi atvažiuojant i Kauno klynikas reikia atsivežti slaptą žurnalistą.

Robertas

Robertas portretas
Mane į Kauno klinikas paguldė pirmadienį, su pilna narkoze išoperavo antradienį, nespėjau dar "atsičiukinti', kai pribėgusi bobelė paklausė,ar nenorėčiau šiandien vykti namo...Pipec...
VISI KOMENTARAI 56
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių