Kauniečių patirtys: ligoninėje įdarbinta ne gydytoja, o pikta sadistė? (vaizdo įrašas)

Grįžti į straipsnį

Patarimas

Patarimas portretas
Vyti lauk tuos arabiskus primatus is medicinos.

>>>Konservos yra bjaurybes

>>>Konservos yra bjaurybes portretas
von kremline siuksle....susidek savo cemodanus ir nyk i savo siukslyna...

Konservos yra bjaurybes

Konservos yra bjaurybes portretas
Kauno ligonine - konservatoriu mediku sąjūdžio irštva. Kuris savo Sejoniene i Seima prastūmė. Tai kad nera ko stebėtis požiūriu i pacientus. Konservoms nusispjauti i zmones.

O kaipgi

O kaipgi portretas
Kodėl medikai verkia dėl 10 metų trunkančių mokslų ir mažų atlyginimų, ar kas nors privaloma tvarka buvo įdarbintas? Bet gerbiamieji, pakišas imate visą likusį gyvenimą ir daugiau nei 10 metų.

ES standartai

ES standartai portretas
Kažkas baisaus darosi ir kuo toliau tuo "gražiau". Rajonuose registratūros tuščios nuo pat ryto, bet patekti pas šeimos gydytoją neįmanoma be 2 savaičių, tačiau jei ir gausi registracija 80% kad konsultacija bus nuotolinė.

AHA

AHA portretas
Ne visiems skirta dirbti su žmonėmis, juolab medicinoje, kur žmogus nesikreipia dėl pramogos, o įprastai suriestas ligos ir išsigandęs. Tad mesti lauk ir su visam, lai dirba kitokio pobūdžio darbus, čia poxuizmas ir aplaidumas, gali pasibaigti labai liūdnai ir ne vieta žaidimams.

kaunietė

kaunietė portretas
Nežinau, ar čia rašo apie tą pačią gydytoją, bet prieš kelis metus tos pačios ligoninės priėmimi skyriuje ir man teko susidurti su gydytoja, kuri labiau priminė gestapininkę. Ji net neapžiūrėjusi visus pacientus siųsdavo arba namo, arba į kitą ligoninę ir su pasitenkinimu apie tai pranešdavo kitam personalui.

pastabiajam

pastabiajam portretas
Gal žinot, kaip greitai susisiekti su šeimos gydytoju. Pasidalinkit patirtimi, nes pas mus Inmedica ir nuotolinės konsultacijos reikia laukti apie dvi savaites

Anonimas

Anonimas portretas
Dar galėtų pasidomėti kokios asabos dirba Kauno ligoninės registratūroje. Nuėjus pasiimti kortelės kalba su tokia arogancija ir pašiepimu, jog joms tik kokioje koncentracijos stovyklos prižiūrėtojomis dirbti. Siaubas, kaip tokie darbuotojai gali dirbti. Jei nesugebi bendrauti su žmonėmis tai gal kita veikla geriau užsiimti.

Aiste

Aiste portretas
Kaip gerai, kad žmonės tampa pilietiški ir viešina tokius dalykus.

Ona

Ona portretas
Noriu atsakyti tam kuris parašė kad tipo senis išsidirbinėjo,tai va nepraustaburni,tas senis kaip rašai,yra labai protingas,tvarkingas žmogus. O ėa ale daktarė neturėtų dirbti tokio darbo,šitaip elgtis su žmonėm. Įdomu jai su tavo tėvu taip bendrautų kaio čiulbėtum?

AS

AS portretas
Is girdimo pokalbio manau kad kalba gyd.Edita Baronaite

pastabusis

pastabusis portretas
Karolina vidury savaitės kelias dienas delsia kreiptis į šeimos daktarę, po to tokios karolinos savo vizitais apkrauna priėmino skyrių. Tokia išsilavinusi, moka naudotis telefonu ir feisbuku, o bendros tvarkos nežino.

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
Ojojoi, kokie visi jautrūs. Daktarė aria po kelias pamainas, džiaukitės kad yra kam iš viso dirbti. Kokiu tembru siūlytumėt kalbėti su nesiorientuojančiu neprigirdinčiu piktu seneliu, gal reikėtų seksualiu balsu kuždėti į ausį? Jei jau visi tokie opūs, gal ligonei reikėtų pagalvoti apie etatą glostytojos, kuri glostytų pacientus ir jų artimuosius tam, kad daktarai ramiai galėtų dirbti?

Gintaras

Gintaras portretas
Man rodos,kad toj ligoninėj,ką nors mušiu. Taip visi ant visko padėję,kad....

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Kaune išsikvietė greitėja atvažiavo iskoneveike ,,jums ka taxi reikalingas ,,išklausius morala nuveze i priimaji ir ka umus apendicitas.moki mokesčius ir dar is taves tyčiojasi tokie sistemoje neturi dirbti .

Mano nuomonė

Mano nuomonė portretas
O daktarai pikti.. Per karantina gaudavo dviguba alga. Del to laikė karantina, falsifikavo kiek sergančiu. Ir tikk dėl algos. o da ar sumažino alga ,o priprato nieko nedaryti. .negydė, tik rašė kovidas ir mirda o, mirdavo...

<<<<LSMU GERAS MOKYMOSI KNYGAS IŠMETĖ Į ŠIUKŠLYNĄ

&lt;&lt;&lt;&lt;LSMU GERAS MOKYMOSI KNYGAS IŠMETĖ Į ŠIUKŠLYNĄ portretas
Medicinos universitetai išmetė geras knygas,kurios mokino kompleksiškai GYDYTI GYDITI...DABARTINĖS KNYGOS mokina atlikti TIK PASLAUGAS: vienas patvarkys kojos lūžį ,pas kitą nuvež patvarkyt rankos lūžį.....tai jau negydimas o paslauga....o dar reikia iš šeimos gydytojo gaut du atskirus siuntimus :kojai ir rankai... PATARIU PASIRANKIUOT KRAUJO TYRIMŲ ATSAKYMYS....TOKIE PAT TYRIMAI,TOJE PAČIOJE GYDIMO ĮSTAIGOJE atliekami kažkodėl skirtingais metodais ir aišku parodymai būna kitokie-----bardakas......KURIAMOS PRIVAČIOS MEDICINOS ĮSTAIGOS ,KURIOM RŪPIES NE ŽMOGUS ,BET BIZNIS...PINIGAI....TAI REIŠKIA,JOG GYDIMAS BUS BLOGAS --KO DAUGIAU TOKIŲ,, GYDYKLŲ ''TO DAUGIAU REIKIA SERGANČIŲ....MEDICININIŲ KORTELIŲ NETURIM,,,,POPERINIŲ TOMAGRAMŲ LSMU NEDUODA...BANDOMIEJI TRIUŠIAI ESAM.....

ĮVARDINKITE

ĮVARDINKITE portretas
BŪTINOS PAVARDĖS, NES TIE ŠUNDAKTARIAI TAIP IR SLĖPSIS UŽ NUOSTABIŲ DAKTARŲ....

Vika

Vika portretas
Skaitau ir siurpas ima. Zinau,kad priemimo skyriuje tenka ilgai laukti,nes buna daug ligoniu, bet kad taip elgtusi gydytoja?! Sita moterele turi buti atleista, nes toks zmogus negali birbti su ligoniais - ja pacia reikia gydyti.

Raimis

Raimis portretas
Daugiau lai eksperimentuoja su reformom.Po visų reformų,mūsų medicinos lygis tuoj bus kaip Afrikoj.O svarbiausia neliko žmoniškumo.Tokią šundaktarę reiktų vyti kuo toliau nuo medicinos.Bet svarbiausia situacija medicinoje tik prastėja.

Genuvaite

Genuvaite portretas
Skaitau ir stebiuosi. Mano patirtis priešinga. Su didele pagarba galiu atsiliepti apie reumatologes Žilinskaitės atsidavimą gydant ligonius, bendraujant su jais. Aš tariu gydytojai nuoširdų ačiū už suteiktą pagalbą.

Jonas

Jonas portretas
Gali jau į teismą paduoti dėl tokių paslaugų

Elena

Elena portretas
Baisu, nesuprantama,tragiška o aš vis rašau, kad medikai kaip Dievai???Kad, ten košmaras pati patyriau, bet pasirodo dar baisiau. Tai tuoj bus paaiškinta, kad žmonės kalti.

O ko jūs norit?!

O ko jūs norit?! portretas
Kas gali jūs priimti skubios pagalbos skyriuje, jei žydelis Landsberg pasakė, jog reikia mažinti gyventojų skaičių.

Kaimo Zuzana

Kaimo Zuzana portretas
Graudu sutikti tokią arogantišką gydytoją, ligoniai patys nustato tikslią dgn, geriau robotas, įkišai ranką į pruėmimo skyrių kraujui paimti, suspaudai simptomus, paima kraują, išmeta lapelyje duagnozę ir gydymą. Nors nerėks ant tavęs.

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
Labai gerą įspūdį paliko Dainavos poliklinika

Ten vykti gali tik numirti.

Ten vykti gali tik numirti. portretas
Galiu tik pritarti, kad būtent toje gydymo įstaigoje vyrauja grubumas, ne kompetencija, ligoniai jiems tik kliūtis , jų ramybės drumstėjai, tarsi nereikalingi baldai. Žmogiško požiūrio į kito skausmą- nerasta. Reanimacijos skyriuje dėl nesugebėjimo suteikti reikiamą skubią pagalbą, mirė artimas žmogus. Apie jo mirtį pranešė ne gydytojai, kurie išdidžiai praėjo pro laukiančius artimuosius, o ten grindis plovusi valytoja, pati nusistebėjusi, kad niekas nepasakė apie mirtį.

pabuves Hipedromo g. SPS

pabuves Hipedromo g. SPS portretas
Nera mandagiu, normaliu zodziu aprasyti kas vyksta sioje "gydymo" istaigoje, ten VISI pacientai turetu vykti isijunge video/audio fiksavimui mobilius teelfonus - tik VIESUMO BAIME gal kiek nors paveiks ten dirbanciuju smegenis. Toks APGAILETINAS "specialisto" atsirasinejimas tik patvirtina, kad nekompeetncija ir nuzmogejimas klesti ne tik eiliniu SPS darbuotoju makaulese, bet ir administracijoje, kuri visiskai "dejo" ant visu ir elgesys nekontroliuojamas jokiu auditu - jokios atsakomybes SAM, tad laikas pacientu teises ginti BK.

Lina

Lina portretas
Šį rudenį irgi teko nelaimė porą sykių su greitąja vežti mamą į šią ligoninę.Tai lygiai tas pats-slaugytoja man neleido prie jos būti,nes "pas mus labai pikta daktarė"...Kas ten per žvėris dirba?

Vika

Vika portretas
Mano kaimynų dukra mirė 16m.nuo apendicito,dar šneka pone šundaktare kad senių liga.Jos tingi ateiti is skyriaus,nes ponia sutrukdė ramiai ilsėtis,Vyt tokius sundaktarius.

vvv

vvv portretas
Reikia is vis keisti tvarka. kad kviecia daktarus is skyriaus. Priimimo skyrius turi tureti savo univirsalius daktarus o ne ne taip kad vienas gydo kaireja ausi o kitas desinrji.

Vida

Vida portretas
to Tisa I gal tiеms sеnukams trombai kimšo kraujagyslеs? O jums tokiеms "supеr" gydytojams į galvą nеatėjo, kad tai gali būti. Taip mano mamą pеr 1,5 paros toj ligoninėj į kapus nuvarė. Vеitoj spеcialisto kardiologė iškviеtė psichiatrą, kai mama iš skausmo šaukė. Kai trombai kеmša kraujagyslеs, būna nеžmoniški skausmai. Pеr 8 valamdas joks gydytojas nеpriėjo, tik buvo siunčiamos slaugės rankas pririšti, pеr juosmеnį pririšti. Man palatoj gulinti motеris papasakojo.Pati gydytoja man paskambino ir pasakė, kad iškviеtė psichiatrą, bеt visą tiеsą sužinojau tik po mamos mirtiеs, mat buvo karantinas, lankyti nеgalima, tai ir darę gydytojai, ką norėjo. Visai nеgydė sеnukų, nеt nunеštų vaistų, kurių ligoninė nеturėjo, mamai niеkas nеpadavė. O kai atsiėmiau mamos daiktus ( praėjus tik savaitеi po mirtiеs) , buvau pakraupusi.Krеpšyjе radau supuvusius bananus, į juodą šiukšlių maišą buvo sudėta sultys, kurias mamai nunеšiau , ir kojinės, su kuriom mama mirė. Bеt sauskеlnės tai buvo paimtos.

Werner

Werner portretas
Tas padlas reikia išvešti dirbti į Vokietiją .Tai jas išmokintų ir dirbti ir elgesio su ligoniais .Čia juk viskas aišku jei būtų į kišenę gavusi ,būtų viskas sutvarkyta.

>>>>>Susidūriau su jais>>>>>>>

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Susidūriau su jais&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; portretas
Atjaučiu,jog reikėjo paguliet su psichiniais kol išvežė į durnyną..Tamstą vežė į durnyną ,o tie 70ties metų protingesni liko komentarų rašyti...?...VARGE VARGE JAUNAM KAŽKAS SU GALVELE ,O KAS BUS KAI SULAUKSI 70 METŲ? Oi oi oi blogai....O GAL DAR SUSITUPĖSI ? IŠSILAVINIMO TRUPINĖLĮ GAUSI ,NESITYČIOSI IŠ SENŲ ,NET IŠ SAVO TĖVŲ...PASENSI ,NE KUR DINGSI.....GERĄ DARBĄ SUNKIAU DARYTI,O BLOGĮ REIKIA Į VIEŠUMĄ KELT, PROTO BOKŠTE

>>>>> nuo VILMOS>>>>

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; nuo VILMOS&gt;&gt;&gt;&gt; portretas
Spaudimas įdomus veiksmas....būna ir taip,kad pabundi ir viskas plaukia ,vemi... ir vaistus išvemi.....tuoje situacijoje nereikia nei vaistų nei matuoklio ,bet ko greičiau daktarų....Kai jaučiama visi šiais laikais matuojasi ir vaistus žino kokius ir kada vartuoti....

Vilmai

Vilmai portretas
Vilma, esi kvaila višta. Jau turėjai insultą, dar nepasimokinai. Su 220 spaudimu važinėji. O KUR NAMUOSE KRAUJO SPAUDIMO APARATAS. KUR NAMUOSE VAISTAI NUO KRAUJO SPAUDIMO? Tas liečia visas "labai protingas", kas čia rašinėja.

Laima

Laima portretas
Vilniuje tas pats.Teko rudeni mama guldyti i ligoninę,tai sutiktos buvom su riksmais už tam tikrus paklausimus.Piktos visos,kaip širšės,mano atveju,tai sesutės,nieko paklaust negali,tik kelia balsa,grubiai atsako.Nieko padėt nenori,kai isklausai tirada priekaistų,tada kazka paaiskina.Siaubas.Norėjau net išsivežt mama is lig.As tik vieno nesuprantu,jei taip atsibodęs darbas ir nepatinka,kokio velnio sėdi tuose darbuose,keiskit,ieskokit kitų,ko ten sėdėt ir gadint nervus kitiems?!!!!!!

Vartotojas

Vartotojas portretas
Ten specialiai neapžiūri iš karto. Galvoja pacientui nusibos laukti ir pats pabėgs ir išeis

Tera

Tera portretas
Visokių gydytojų yra,ir visur,man teko susidurti su tokia slaugytojos padėjėja susidurti,tik Vilniuje,kai mano vyrą atvežė į ligoninę su sunkia galvos traumą ir be sąmonės,pradėjo aiškinti,kodėl mes savo pampersų neatsivežėm(lyg mes žinotume),kodėl jis dažnai šlapinasi,o kol išvežė operuoti galvos,į kitą ligoninę,reikėjo laukti 6-7 val greitosios priimaajame,(aciū dievui dar lašelinę pastatė,ir dingo)kol vyras nepradėjo vemti kraujais,dabar įsivaizduoju,dar daugiau abnaglėjo,jokios atsakomybės,nenoriu įžeisti visų gydytojų ir slaugytojų,yra labai gerų ir atsakingų

močiutė

močiutė portretas
gydytojos pasisakymai tik sukėlė įtarimų apie jos kompetenciją....gal kokios "dešrytės" padėjo baigti studijas ir dabar ji "gydys" žmones....nors neatidumo visada trūksta, siūlau, meldžiantis, pirmu punktu prašyti sveikatos ir nepatekti pas mūsų gydytojus, nugydys, jei esi paprastas, neprivilegijuotas koks....

Vilma

Vilma portretas
Greitoji atvežė i čia su spaudimu 220/120. 4 valandas viena išsedejau kambarėlyje. Po to pasikvietė gydytoja,kažkaip numušė spaudimą iki 170 ir liepė važiuot namo.Gerai,kad gerai baigėsi,nes pries 11 metų turėjau insultą...

Alina

Alina portretas
Kauno greitosios pagalbos skyriuose visur bardakas xamiškai elgiasi darbuotojai.Niekas jų nebaudžia .Tuoj žmonės patys pradės daryti savo teismus...nes nervai nebeišlaiko ,kai matai mirštantį savo artimą ir nesulauki medikų pagalbos.

Regi

Regi portretas
Na neurologas greičiausiai tiesiog baigė darbą ir nuotoliniu pakonsultavo iš namų. Todėl ir piktas.

taip kad visur tas "pac"

taip kad visur tas &quot;pac&quot; portretas
skubos tvarka naikint pagrindinį betvarkės kaltininką - visą privačios medicinos pinigų plovyklą . Juk ir arkliui aišku,kad medikai taip elgias tik dėl reklamos būtent privačioms , daugeliui neprieinamoms , medicinos paslaugoms. Net neurologas,matai, persidirbo ir (kas galėtų paneigti; ?) ir tesugeba "per atstumą " teikt konsultaciją (jam algą reiktų parodyt per atstumą ir tuo turėtų likt patenkintas už tokį savo tiesioginių pareigų atlikimą).

Jonė

Jonė portretas
Tokio bardako kaip Kauno skubos pagalbos skyriuje nesu mačiusi. jei atvažiavau 11 val tai išvykau 21 val, siuntinėjo iš vieno gydytojo pas kitą ir reikėjo laukti po kelias val. kol vėl pakvies apžiūrėti.

na

na portretas
reikia tept tept....bus viskas tvarkoje. Jei netepsi nevaziuosi...

Nesąmonės

Nesąmonės portretas
Reikia kreiptis į šeimos gydytojus , tegu jie galvą pasuka... o ne į priėmimo skyrių, kur dėl per didelių krūvių greit niekas nebedirbs

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Aš paminėsiu dar vieną versiją. Kyšininkavimu susirgęs žmogus negavęs dozės jaučiasi kaip narkomanas abstinencijoje. Tai tokiu atveju toks gydytojos elgesys paaiškinamas , tik nepateisinamas. Tokią gydytoją gali pagydyti tik Panevėžyje , moterų kalėjime ir tai reikia psichologo ir vienutės.

Rimtai?

Rimtai? portretas
susikoncentravę į nagų lakavimą?

Nežinau

Nežinau portretas
Kur ten jūs pakliuvote, bet šitos ligoninės priėmimas tikrai geras. O laukti tenka, nes daug pacientų. Ir specialistas apžiūrai turi iš skyriaus ateiti. O jeigu tuo metu operuoja? Ir reikia įpradti dienos metu kreiptis į šeimos, o ne kviestis greitąją su aukštu aks, temperatūra ir pan. Sovietmetis baigėsi, kai daktarai į namus ateidavo prie temp 37,5. Dabar net vaikų neguldo su plaučių uždegimu, gydosi namie.

Aš portretas
Taip yra todėl,kad po ligoninių sujungimo atsirado visiškas chaosas,darbuotojai pikti,su jais nesiskaitoma buvo nuo pat pirmos minutės,priedai nukarpyti,kas galėjo,tas pabėgo,išėjo daugiamečiai darbuotojai,skyriai uždaryti,nes nėra viduriniojo personalo.Vadovavimas absoliučiai nekompetentingas,kaip jie šito nesuvokia.Susikoncentravę į tokius juokingus dalykus,kaip personalo nagų lakavimas,laikrodžių nešiojimas,kažkoks duomenų konfidiancialumas ir t.t.,o nusispjaut į medikų emocinę būklę,didžiulius krūvius,algų pakėlimą.Žodžiu,didelėj įstaigoj dešinė ranka nežino ką daro kairė.

rurikas

rurikas portretas
o as miegstu hardcora, dar ir primokeciau, jei su lazda vozteletu

Na, tai žuvis

Na, tai žuvis portretas
pūva nuo galvos...

''''////

&#039;&#039;&#039;&#039;//// portretas
Mano gera pazitama kelis kartus priemime buvo su diktafonu,jai labai sekasi......dideli skausmai,o jai atsako -su letinemis ligomis pas seimos gydytoja,gal jie ir teisus ,bet kur detis zmogui su nepakeliamais skausmais,?tai tokiu 'perlu'turi ,patikekit,[ligonine kita].

lak

lak portretas
Tik TS-LDK Koncervatoriai gali padaryt tvarka Lietuvoje Ačiū jums.

dariausi 2019

dariausi 2019 portretas
operacijas patenkintas buvau aptarnavimu ir maistas geras

Nuomonė

Nuomonė portretas
Prieš kelerius metus teko netikėtai apsilankyti Hipodromo g. naktį. Pirmiausia procedūriniame bandė paimti kraujo: naršė ir naršė po veną ir niekaip. Sakau, gal ko ieškote? Gal galiu padėti? Paskiau nusprendė padaryti tomografiją. Veda kažkokia motera koridoriais ir burba: oi, privažiuoja čia visokiausių naktimis, dabar vedžiok tokius eržilus, matai tomografo užsimanė, neturite ką veikti, kodėl namie naktimis nemiegate...

BAISU

BAISU portretas
Žuvis genda nuo galvos, tad išvada aiški - kai tokia "tvarkelė", vadinasi, vadovai nekompetetingi, jiems dzin arba nemato, kas darosi jų darbovietėje, nerūpi įstaigos prestižas, geba tik atsirašinėti, bet ne vadovauti

XXX

XXX portretas
Gydymo įstaigos darbo kokybė priklauso tik nuo vadovo Tiktais viešinti tokius atvejus

Valius

Valius portretas
Sios ligoninės priimamajame teko buti. Tai neligoninė, tai lavoninė. Baisu.

>>>>>>BELIKUI>>>>>

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;BELIKUI&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; portretas
Belekai šeimos gydytojai perkrauti ir laukti reikia labai ilgai 2-4 savaites...Perkrauti poperizmu ir tt Kai ateis sveikatos sunkmetis pas tamstą prisimink savo KOMENTARĄ IR PAMOKYMUS. NE VISADA BŪSI JAUNAS AR SVEIKAS ....Yra sakoma jog SOTUS alkano neatjaučia,nes neturi nė kropelytės supratimo..BLOGAI KAI NĖ A NĖ Z NEŽINO O VAMBRINA IR MOKINA

Svarbu, nepanikuoti

Svarbu, nepanikuoti portretas
Ką reikia daryti prie 38,9 temperatūros? Nieko nevalgyti, išgerti žolelių arbatos ir gulėti lovoje. Jokių antibiotikų. Organizmas savo jėgomis tokias temperatūras įveiks.

Gydyta

Gydyta portretas
Man irgi šioje ligoninėje SPS gydytoja net prisilietusi nebuvu, nes liepė sėsti per atstumą, bet parašė apžiūros tokį rašinėlį, kad net akys išsprogo (gal kito paciento). Be tyrimų nustatė paūmėjusį pankreatitą, bet dėl vietų skyriuje stokos, pasiūlė ieškotis kažkur pačiai į kurią gydymo įstaigą važiuoti arba tiesiog važiuoti namo po suleisto analgino...

BELEKAS

BELEKAS portretas
Pirmiausia pradekit nuo savęs. Kalti tik medikai ? Ką veikia jūsų šeimos gydytojai ? 38,9 temp . Baisu. Nežinote kokiu vaistu gerti ? Ir eit pas šeimos gydytoja reik o ne nusiperdus važiuoti i skubia pagalba . Ir sakyti kaip man blogai . Visada galite rinktis kita ligonine. O dabar verkiat kaip jums blogai . Pirmiausia pradekit nuo savęs . O poto kaltinkit visus kitus .

Tiesa

Tiesa portretas
Perklausiau vaizdo įrašą. Už ką puolame gydytoją? Ji tai nekalta, kad gydytojas telefonu konsultuoja. Tokius senukus ligonius savo palatose 5 turėjau. Nemiegodavo, šaukdavo. Pastatys lašelinę, rankas pririšdavo, nes momentaliai nusidraskydavo. Juos ir naktimis atveždavo. Slaugės mūsų, šalia gulinčių, prašydavo pažiūrėti. O DABAR SVARBIAUSIA. Jiems vienu metu pradėdavo leisti ir raminančius ir nuo nemigos. Aš jau žinojau, kas su jais bus. Jei giminės man palikdavo telefoną, paskambindavau, liepdamas, kuo skubiau ligonį pasiimti. Sakiau: už dviejų parų jis jūsų nebepažins, jis bus beprotis. Taip ir būdavo. Bet prisimenu, po skambučio kitą dieną ligonį giminės išsiveždavo. Kauno klinikose yra budintys chirurgai, jei reikės operuos naktį(kaip mane), atveždavo iš kitų rajonų, po avarijų,iš įkalinimo įstaigų. Visi būdavo operuojami be jokių pinigų.

Pacientė

Pacientė portretas
Kaip Jūs nieko nesuprantat, jei rėkia kad mažas atlyginimas, tai vadinasi laukia kyšio, kai jo neduodi tai ir tyčuojasi ir žmonių. Gali mirti prie jų akių visai nekreipia dėmesio. Mūsų laikų medicina tai pasityčiojimas. Koks ministras tokia ir svekatos sistema.

Pavojus

Pavojus portretas
Paskaičius ,pabuvus,iš žmonių patirties išgirdus ,tai jau valstybės išsigimimo pradžia, tikrai ne už tai stovėjome po rusų tankais.

Reda

Reda portretas
Taip...suprantu skubi pagalba reikalinga sunegalavus visiems be išimties.Pacientų daug,ligos sunkios ,personalo trūksta,darbo krūvis milžiniškas. O ką jau kalbėti apie registratorę kuri dirba registratūroje Ambulat.diagnostikos -1 aukšte.Tai faina persona,elgesys kaip plūgo žemdirbio lauke.Prieš save mato ne pacientus ,o antžmogius kurie jai trukdo.Lauk ,mokytis kultūros...kur administracija.Gal būt paskirtų jai Kalėdų dovaną???

AAA

AAA portretas
Gerovės Lietuva? Manau, kad ir sistema dėl to kalta - nereikia aklai kopijuoti iš Vakarų visko, reik mąstyti ir savo galva.

Jolita

Jolita portretas
Su didele temperatūra sestadieni atvaziavau i skubia pagalba.ir manes neprieme .isvijo tam tikra prasme ,pasake jei norit galim atlikti kraujo tyrima .bet uz ji turesit susimokėti.o jus gydyti turi seimos gydytoja.taip ir parvaziavau su yemperatura 38.6 dalim namo .sulaukus tik pirmadienio kreipiausi i savo gydytoja.uz ka mokam PSD mokesti .kam?

Kaunietė

Kaunietė portretas
Siaubas. Tokia už pinigus turbūt ir egzaminus laikė. Jau metuose pagal balsą, bet patirties nulis.

Tikrai

Tikrai portretas
nesimokyčiau dešimt metų kad po mokslų verkčiau pas poną algos trupinių ir pyktį liečiau ant niekuo dėtų bendrapiliečių.

Pacientas

Pacientas portretas
Medikų klanas jau nuo sovietinių laikų turi dideles galias ir nė viena vyriausybė nesugebėjo jo sutvarkyti. Todėl ir neturim nei sveikatos reformos, nei gerėjančios visuomenės sveikatos. O tiesa ta, kad daug būsimų gydytojų renkasi studijas, ypač LSMU, dėl materialinių motyvų ir pirmiausiai dėl kyšių. Nemaža dalis patys moka už savo studijas ir po to dirbdami nori susigrąžinti tas investicijas. Svarbiausia, kad visai medikų bendruomenei šiukštu apie tai kalbėti. Sveikatos sistema kaip tos Augėjo arklidės. Ar atsiras Heraklis, kuris jas išmėš?

Susidūriau su jais

Susidūriau su jais portretas
Tarp septyniasdešimtmečių 65 procentai - psichiniai ligoniai. Tokiems nepasakysi, kad esate durniai. Siuntimo į durnyną jie neims, protestuos. Komentarus rašo ligoniai, kuriems visi gydytojai - sadistai. Teko pagulėti palatoje su tokiais, kol išvežė į durnyną. Tai iš ten rašo šiandien komentarus. Gelbėja Lietuvą nuo sadistų.

ILONA

ILONA portretas
Gaila kad vyr. Gydytojas nereaguoja vadinasi taip pat neatlieka savo pareigų

reikia garsiai rėkti

reikia garsiai rėkti portretas
aš susidūriau su kyšininke gydytoja. Tai gerai, kad ligonis nepėsčias ir pasiskundė vyr gydytojui. Tada aptarnavo, kaip kokį Adamkelį-aukšta klase

jonas

jonas portretas
tai va ko poliklinikose tokios eiles, nes visi mazziohistai bega pas ligonines sadystes

Arūnas

Arūnas portretas
Esu buvęs. Susidūriau tubūt su ta pačia sadiste. Labai liūdna. Mes čia rašysim, komentuosim. O juk apie šio skyriaus sadistus seniai garsiai kalbama. Ir jokių nuobaudų, atleidimo iš darbo, jokių teismų.

Abiem atvejais

Abiem atvejais portretas
Gydytoja kažkodėl neišsiuntė pacientų ten kur priklausė juos siųsti. O pati jiems niekuomet nepadėjo. Bent iš straipsnio aišku, kad pacirntai tiek su pilvo skausmu, tiek su nekontroliuojamu diabetu turėjo būti gydomi kitur ir juos išsiųsti nebuvo jokių kliūčių, juk vežiojo kažkur ginekologo konsultacijai. Su tais ginekologais dėl bet kokių pilvo skausmų moterims tai yra nesąmonė. Na nustatyk, kad ne apendicitas, tada siųsk ginekologui. Mano dukterėčia 3 kartus konsultavo ginekologas, kol pagaliau jai buvo išoperuotas trūkęs apendicitas. Kurį, beje, įtarė jau pirmas apžiūrėjęs gydytojas. Ir kurį po 2 parų siuntinėjimo vistik diagnozavo ginekologas ir pats skambino chirurgams, kad nebesiuntinėtų, o operuotų.. Velniams tose ligoninėse echoskopai, jei jais nemoka naudotis?

as

as portretas
Kol dirbo direktorium gyd. Gedtvilis buvo tvarka,

Algis

Algis portretas
Sundaktariai! Ir dar jie drysta reikalauti didesniu algu! Tik prie sios koncervatoriu vyriausybes Lietuvoje tapo toks gydimas.

Koks čia priekabumas?

Koks čia priekabumas? portretas
Kirpti nagus nėra skubi pagalba. Bet net ir ne diabetikui jie turi būti kerpami gerai dezinfekuotomis žirklėmis. O medikai turi bendrauti kultūringai, nesvarbu koks pacientas. Kas toje ligoninėje vyksta su vienišais senais pacientais, jei su giminaičiais neįmanoma išsiaiškinti kas vyksta ir kaip gydoma?

Diabetikė

Diabetikė portretas
moteriškė,matyt galvojo,kad jei debetikas,tai visi tik ir šoka aplinkui.Nagus gali nukirpti giminaičiai,nėra ten kažkokių stebuklų,jei visi kreiptusi į specialistus,tai neįsivaizduoju kiek reiktų specialistų'Taip daugeliui progresuojant diabetui ir kojų ir inkstų ir akių...problemos ir kažkada ateina laikas,kai niekas nebe padeda.Gydytojai irgi pervargsta,o jei dar pilasi priekaištai ir filmuojama,tai kaži ar pati dar sugebėtų dirbti.Pacientų artimieji nebūkite tokie priekabūs.

Sigitas

Sigitas portretas
Čia ir be jokių aiškinimų yra aišku, kad pagal LR Konstituciją Lietuvos pilietis yra negydomas, o NUGYDOMAS. Labai norėtusi kad toji kai kurių piliečių išrinktoji dabartinė Seimo dauguma ir jų rinkta Vyriausybė esant jų negalavimams būtų priimami ir gydomi taip kaip dabar yra šitame straipsnyje aprašomi faktų FAKTAI. Jeigu tiems valdžioje esantiems yra nužmogėgėjimo nuosmukis, tai lai tuos neva susirgusius-apsirgusius išrinktuosius išveža į reanimaciją nuogus, nes reanimacijoje visus kaip angelus nuogus priima. Na o paskui turbūt, kaip Dievas duos, visi eina arba į karstą ir negrįžta atgal, arba iš "gailesčio" tokius kaip nors "pagydo". PYKTA , bet teisinga.

Leonas

Leonas portretas
Šios ligoninės priėmimo skyriuje dirba ir labai gerų ir garbingų specialistų. Didžiausia pagarba Jums,Maksimai.Jūs esate gėrio ir šviesos skleidėjęs tame skyriuje.Pacientas Leonas M.

rurikas

rurikas portretas
grazi mergina, matomai is pavydo visi cia loja?

Kaunas

Kaunas portretas
Zmoniskumas,atjauta svarbiausia. Zmogus kencia,jam skauda,kaip nepadeti. As suprantu sunku visiems,bet kas gi tokiu atveju pades,jeigu ne geros daktaru sirdis. Ligonis yra ligonis jis laukia pagalbos. Jeigu mazai pinigu,o didelis darbo kruvis,pakelkite valdzios vyrai atliginimus.Supraskite kad didziausias zmogaus turtas yra sveikata.O atsitikti visiems gali visko,bet kada. Mylekite vienas kita stipriau,padekite nelaimeje. Geru visiems ateinanciu svenciu.

Buvo

Buvo portretas
Buvau ir aš šioje ligoninėje. Chirurgė nepatenkinta, sarkastiška ir surauktu veidu… jei nepatinka konsultuoti pacientus - tai to ir nedaryk, o nevaidink dievaite… Pati net nežinojo kas yra ir ar reikia operuoti ar ne.

Liucijus

Liucijus portretas
"Otmazkė", ir neelinė

Aldonai

Aldonai portretas
Kaip su lūžusia koja neblogai pabėgiojot....

Irena

Irena portretas
Taigi valio,o ko dar gyventojai nori,taigi patys prisidaro ligas,patys ir cukralige isiveda,ir apendicita,kas neaišku,mažiau miltų ir jų patiekalų est reikia,o batonai,cukrus,ką gyventojai pasirenka ta ir turi,ne taip šneka valdžia,o kaip dėl gydymo,per 30 metu jau taip nugyde,irgi gyventojai kalti,mažiau šliaužti pas tuos daktarus reikia,ar ne taip,o per mažai dar tą sveikatos draudimą mokam,o milijardai vaistams,kurie negydo,nes kaip sakė valdžia ,,problema su gyventojais,,jų per daug,įsivaizduojate mln pensininku,o kovidas neisgulde,prekybininkai mln pelnu negauna,irgi gyventojai kalti,o savęs valdžia neiskaito,jie nesensta ir nemiršta,o vaistai ,kurie pastatytų žmogų ant kojų ,neapsimoka,nes valdžia su savo vaistinių firmomis mln pelnu negaus,gydytojų nėra,o administracija išsipūte dešimt kart,ir niekas jokios atsakomybės neneša,o gydytojai irgi negali antrą dieną iš eilės dirbti,jei dar naktį budėjo,gydytojų algos eina administracijai į kisene,ar ne tiesa

!

! portretas
Ministrą Dulkį atleisti-betvarkė jo darželyje!!!

Ilgai

Ilgai portretas
ilgai netikėjau pasakojimais apie skubiąją pagalbą Kaune, kol pats ten 8 valandas "pasisvečiavau". Įspūdis paliks visam gyvenimui. Jei "teatras prasideda nuo rūbinės", tai šitas "teatras" serga sunkiai, kaip niekad iki tol...

Kas sutramdys pacientus?

Kas sutramdys pacientus? portretas
Tokius, kurie švaistosi vaizdo įrašais, neturi būti aptarnaujami. Teisingai pasielgė Kauno raj. poliklinikos gydytojai, kai vieną tokią pacientę atsisakė aptarnauti.

Tam to tam to visiems

Tam to tam to visiems portretas
nors tamsta kaip suprantu didesniu darbo krūviu apart klaviatūros maigymo ir neapkrautas, tačiau emocinė įtampa ženkliai padidėjusi, žvelgiant į paties komentaro gramatinę stilistiką........na ir kaip suprantu išsilavinimo ir intelekto lygiu savęs niekad neapsunkinote........

Birutė

Birutė portretas
Tokie gydytojai gali dirbti tik su valdžios palaiminimu. Taip negsli būti, kad nebūtų žinoma apie panašų elgesį. Šios ligoninės skubios pagalbos skyriaus bijo visi. Gal ši pati gydytoja sadistė kai mano draugė atvažiavo su skausmingu išpūstu pilvu pakomentavo: gal nėščia ar neišsibezdat, pagalbos nesuteikė jokios. Klinikose diagnozavo kiaušidžių vėžį , pilve buvo susikaupę 8 ltr skysčio. Draugė jau mirus..

taip

taip portretas
Veryga turi ateit į Kauno merus.Neaišku,kas tame Kaune dedasi,gal psichiatrų reikai daugiau.

???

??? portretas
Kur čia matot nuovargį?10 metų mokosi ir apendicito nenustato?Nejuokinkit,gynėjai.

Bronius

Bronius portretas
Kuomet taip gerai išmano apie ligas tai ko gi kreipesi į gydymo įstaigas.?

Skaudu

Skaudu portretas
Darbuotojų trūkumas - NESĄMONĖ! Kažkodėl prieš profesionalius medikus vykdomas mobingas kol šie iš vis atleidžiami. O va tokie ir tokios dirbantys per pažintys ir neturintys žinių (todėl tą kompensuoja savo kazuistika) bujoja Lietuvoje...

Gedinti

Gedinti portretas
Nenorim nei prisiminti tos ligoninės "antros" chirurginio sk.,mama jau išėjo į kt.pasaulį.Norim mesti akmenį ir gydytojų" darźą",galėjo būti kiek kitaip.

to tam to visiems

to tam to visiems portretas
O tai kdoėl jie nepavargę,kai gydo valdžios žmogėnus ar zviazdas,ar merus,ar ką?Kur tada dingsta jų nuovargis?Nejuokinkite su trūkumais,jei dirbi,elkis su žmonėm kaip žmogus.Niekam neįdomu krūviai ar kas.nedirbk tokiaiskrūviais,bet kur tau-lekia jie į privačias,pasitikrinkite,kaip jei dirba

Benderis

Benderis portretas
Karšta moteris - poeto svajonė... Baltą chalatą turi, duokit botagėlį ir leiskit gydyti vyrus - kaip mat pasveiks...

kas belieka

kas belieka portretas
Užtat privačiose šokinėja,nei pavargę,nieko,elgiaiskaip reikiant.Kokia išvada-einat valdiškai gydytis,gaunat valdišką požiūrį, nors žmonės moka PSD visą gyvenimą ir ką

Tam to visiems

Tam to visiems portretas
kaip tai nesvarbu personalo trūkume?........ir dar kaip svarbu, nes tai įtakoja personalo padidintus darbo krūvius už kuriuos beje jokio papildomo uždarbio negauna, bei atsiliepia į dirbančio personalo emocinę savijauta darbo vietoje..........beje jau dabar apie 60 procentų medicinos personalo yra jau pensijinio amžiaus arba netoli to, o iš jaunų medikų niekas beveik neateina dirbti, mieliau renkasi užsienio gydymo įstaigas, nes ten ir uždarbis ženkliai didesnis ir darbo sąlygos nepalyginamai geresnės........praeis dar kokie penki-septyni metai įdomu apskritai į ką tamsta kreipsies, kai reikės medicininės pagalbos.........greičiausiai į privačias klinikas, aišku jeigu piniginės storis tai pačiam leis......

Inesa

Inesa portretas
Jau seniai aisku, kad didele gydytoju dalis dirba davusi ne Hipokrato, o HIPOPOTAMO priesaika. Slykstu ir zema.

to to to žmonės

to to to žmonės portretas
prisiminkim sauliu ligonine: vadovas atleistas, o sadistai ir toliau dirba, dar ir premijas gavo...........

Prisimenu

Prisimenu portretas
Ar pirmas kartas, kai pacientai nufilmuoja ir įkelia į internetą. Sulikienė iš Rokų tai buvo padariusi. Įskaudinti Poliklinikos gydytojai atsisakė ją aptarnauti, kreipėsi kitur.

Luka

Luka portretas
Kas nustebo? Kad patyčios, atsainumas. Paviešinkite tos "daktarės" pavardę. Išvis ligoninėse chaosas. Tik žmonės retai papasakoja. O garsenybės apšokinėjimos kaip priklauso. Gavus tokį praneßimą atstovas spaudai aptakiom frazėm pakomentuoja ir viskas lieka kaip buvę.

taigi

taigi portretas
O apie merą tai šokinėja...kiekvienam savo,esat biedni,nesirkite

jo

jo portretas
Nu nedirbkit,jei sunku,eikit lauk, žiauru,bet pasakysiu-geriau mirti nepatekus visai į ligoninę,nei į tokią patekus pas žvėris.

to to žmonės

to to žmonės portretas
Ar jis pastovės prie kiekvienos sadistės,ką?Kiekviena sgydytojas privalo dirbti pagal Hipokrato priesaiką.Yra vadovas,lai jis meta VON tokius šundaktarius.

Alio

Alio portretas
Sadistai gydytojais dirbti negali!!!

to visiems

to visiems portretas
Tik jau neteisinkite,nesvarbu,trūksta ar ne,elgtis taip negalima,mokytojų irgi trūksta,dirbę susijungę po 2 grupes,klases,bet atsiprašau,balso negali pakleti,o čia, ne,ne trūkume darbuotojų esmė,o jie jaučiasi karaliai,nes jie mat mus ,,gydo'',aukojasi tipo.Viešinkite,kur pavardės,foto,kodėl mokytojų deda foto be nusikaltimų patvirtinimo,o tik įtarus,O čia kas/

to Žmonės

to Žmonės portretas
taigi pavarde jau ir taip visiems zinoma: "Dulkis"

Visiems besipiktinantiems

Visiems besipiktinantiems portretas
tiek straipsnio užsakovams, tiek komentatoriams siūlau užeiti į Užimtumo tarnybos puslapį ir pasižiūrėti kiek straipsnyje minima ligoninė ieško personalo, nes jo ten trūksta , o ypatingai priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje......niekas ten neina dirbti, o ir naujai atėję ilgai nepadirba......priežastys įvairios, o viena iš jų galimai vadybos kompetencijos spragos......visa tai ir suponuoja pacientų aptarnavimo lygį......

Žmonės

Žmonės portretas
Žmonės, viešinkite sių baltais chalatais tautos "didvyrių" pavardes, į socialinius tinklus kelkite įrašus. Baigėsi karantinas, laikas pradėti dirbti, juk kiekvienas turim dirbti savo darbą, o nepatinka - darom išvadas.

aha

aha portretas
Vakar pateikė įstatymą api e gydytojų įžeidimus,grėsmes jiems..o kada bus pacientams koks įstatymas,kaip elgias gydytojai su pacientais,visur,ir poliklinikose taspats,o jau registratorės-tai viršūnė,kaip kokios ministerienės-baisu...tai gal nuo to pradėti reikia

vilius

vilius portretas
kaip visuomene elgiasi su medikais,taip ir gauna atgal,jei gydytojas kur nueina ,ten jis susiduria su grubumu ir abejibgumu,tane medicinos bet visuomenes liga.pagalvokit ar mediko darbą patys dirbtumet už simbolii atlyginimą?Medikai dabar yra nuvaryti kuinaiir botagai čia nepades,jie turi elgtis žmoniškai.o filmuoti priemime ar etiška?

nuomonė

nuomonė portretas
Kaip filme.Sunku patikėti.Eikite iki galo,nu negali dirbti tokie gydytojai,personalas.O gal jie aiškins tuo,kad trūksta gydytojų,tai galės kaip nori elgtis.Baisu pakliūti ten.Net apendicito nesupranta,siuntinnėja,tai gal ten ne gydytoja buvo.O istorija su diabetu sergančiu-tai klaiki,turbūt nurašė šį žmogų.

<< MEDIKAI,JŪSŲ PARIEGA PRISITAIKYT PRIE SITUACIJŲ IR GYDYTI

&lt;&lt; MEDIKAI,JŪSŲ PARIEGA PRISITAIKYT PRIE SITUACIJŲ IR GYDYTI portretas
KĖDAINIUOSE GENEKOLOGINIAME GULĖJAU...PAPASAKUOSIU NE APIE SAVE...GULIEJO GIMDYVĖ GIMDYMUI....LIEJO GRAUDŽIAS AŠARĖLES IR PRAŠĖ JOG BŪSIMĄ NAUJAGIMĘ PAKEISTŲ Į BERNIUKĄ ,NES VYRUI REIKIA BERNIUKO.BUVO ŠEŠTAS VAIKAS IR MERGYTĖ....RAMINO DAKTARAS,PERSONALAS IR MES....NELABAI PADĖJO....PRIEŠ PAT GIMDYMĄ SU GREITĄJĄ ATVEŽĖ VYRĄ IŠ DARBO IR ŠALIA STOVĖJO KOL GIMDĖ---TADA BUVO DRAUDŽIAMA........VYRAS ATĖJO SU GĖLĖMIS ,SALDAINIAIS.....GAL KAS PASKAITYS IŠ GYDYTOJŲ AR REFORMATORIŲ APIE ŽMOGIŠKUMĄ.....GAILA ,KAD TIE SVOLAČIAI PANAIKINO KĖDAINIUOSE GIMDYMO SKYRIŲ......

Lina

Lina portretas
Betvarkė ...kur tik beapsilankytum jautiesi kaltas , kad turi negalią , susilaužiau koją , o gydytojai dirba pagal nuotaikas ???.Pats laikas tiems tinginiams -- pas psichiatrą - kas jiems duoda laikyti ligonį atpirkimo oželiu , jeigu jie nesugeba dirbti-- nuotaikas pasilūkit namuose .Etikos paskaitas pravesti , nes kovidas , tokius dalykus iš jų pašalino!

Kad

Kad portretas
Cia tos likusios kuriu nereik Norgej , UK ar kitose valstybese , tokia alga toks ir poziuris i darba jei tai reik uzsiimt pinigu medziokle is pacientu tai ir smegenys ta linkme dirba kaip uzsidirbt is sono .

šit

šit portretas
"ministrės" pilotaitės jaunesnioji sesutė

Simona

Simona portretas
Teko taipogi lasintis laseline sioje ligonineje. Slaugute isjunge sviesa, eidavo tikrint ar nesinaudoju telefonu… apie pagarba ar tvarkinga kalbesena net nekalbu. zodziu si ligonine pati baisiausia. Netikejau, kad tokiu yra

Katė

Katė portretas
Baisu kas dedasi su medicina Lietuvoje. Gydytojai per koroną pamiršo kaip gydyti pacieantus? Ar tiesiog jiems į ligonį dzin? Kokius gydytojus ruošia aukštoji mokykla? Gal sveikatos ministrui laikas pabusti iš letargo miego?

aldona

aldona portretas
teko ir man susidurti, atbegu i liginine pas gydytoja, sakau: koja luzo, greiciau gydykit, gydytoja paziurejo i mane piktai ir isake laukti saltame koriduriuje, tik po 2 valandu prieme, ir ka jus manot? nei rengeno nepadare nei uzgipsavo, tiesiog uzklijavo pleistra ant zaizdeles ir pareiske, kad esu sveika, po ko ismete i lauka, tai susalusi, su skaudancia koja, begau namo, kad nepersalciau. siaubas

Čupačups kotukas

Čupačups kotukas portretas
Abi dvi alkanos.. Nori bibio. Garmonai muša per smegenis.

Tai pasibaisėtina

Tai pasibaisėtina portretas
To kas čia rašoma,būti negali.Tai rodo,kad arba visiška betvarkė ligoninėje,arba tai ne gydytoja,o apsišaukėlė.Nejaugi dasiritome iki to,kad net paprastą apendicitą nustatyti,reikia tiek laiko ir tiek išgyventi kančių.Čia pasiteisinimo iš gydytojų negali net būti.kalti,kalti ir dar kartą kalti.Juk 21 amžius.Keičia širdis,kitus vidaus organus,o čia nesugeba nustatyti apendicito.Ir dar ne bet kur,o ligoninėje.Tai jau tokio gydytojo kompetencija nulinė.Sutinku,kad yra visokių pacientų,bet šioje situacijoje,jie nieko dėti.

jane

jane portretas
Teko ir man pakliut ,netnezinau kaip pavadint medike,nezmoniskas pyktis,dar laseline nebuvo paruosta,o ji man jau atnese israsa,kaip man pagerejo ,ir vaziuoju namo,o zodeliai medikes patikekit.......

rurikas

rurikas portretas
ateina fifos ir rurina gydytojams galvas, o poto dar stebesi, kodel gydytojos tokios piktos?

Pačiosdurnos

Pačiosdurnos portretas
Susidarė įspūdis, kad atėjo dvi psichinės ligonės. Ką dabar daryti su įspūdžiais... Ar įspūdis jau ir viskas?

vlu

vlu portretas
Matai dar nustatinejaa ka daktare turejo ar neturejo daryti. Gedos neturi Supratom, . kad dirba priemime l puiki specialiste.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Apie LSMU Kauno ligoninę net baisu pagalvoti. Stengiuosi pro ją net nevažiuoti. Šioje ligoninėje mirė mano teta, mano mama. Mano a.a. tėčiui vietoj insulto buvo nustatytas encefalitas... O kiek prisižiūrėjau kol slaugiau, tetą ir mamą. Gydytojų abejingumas, slaugių neatsakingumas. Slaugės(daugelis jų persikvalifikavusios kursuose darbo biržoj) ištisai dejuodavo ir skųsdavosi mažu atlyginimu. Labai nemėgdavo, jei prie ligonio būdavo kažkas iš artimųjų. Po vakarienės slaugės dingdavo. Jei ligoniui pasidarydavo blogai, gydytojo tekdavo laukti ir kelias valandas. Jei ligonis senyvo amžiaus, tai nesigėdijo pabrėžti, kad "ką jau norėti tokiam amžiuje". Ir vis tos kalbos, kad atlyginimai maži, nėra kas dirba ir t.t. Galėčiau tiek pripasakot...Žinau, kad bus komentatorių, kurie puls ginti vargšus ligoninės darbuotojus. Bet gi yra išeitis - sunku, darbas nepatinka, netenkina atlyginimas nedirbk!

Hm

Hm portretas
Galiu dadeti, kad Kauno 3 osios ligonines priimamasis taip pat pasizymi neveiklumu, akiplesiskumu pacientu atzvilgiu

Ne nuostabu

Ne nuostabu portretas
Pirma tai yra Verygos ir Dulkio reformu pasekmes, o kad tokiu idiotu gydytoju yra tai ne nuostabu, nes daug kas baige institutus per kysius, paskaitu nelanke, etikos nulis. Zinau daug atveju, kai zmogu atvezdavo greitoji i ligonine tai budavo aprekiamas priemime, ko cia atvaziavot, daugiau nevazinekit, net baudom gasdindavo. Absurdas kas darosi sveikatos sistemoje pradedant nuo ministru ir baigiant slaugytojoms, kurios net su gyvuliais tvartuose negaletu buti jau nekalbant apie lugonines. Ir dar svarbiausia skundziasi mazais atlyginimais. Uz ka moket tokioms besmegenems jei savo darbo funkciju neatlieka. Aisku yra ir normaliu gydytoju, bet deja vienetai.

< KLAIDA KŪRTI PRIVAČIAS..būtų geras gydimas ir be eilių

&lt; KLAIDA KŪRTI PRIVAČIAS..būtų geras gydimas ir be eilių portretas
Kauno poliklinikos tapo LSMU PADALINIAIS..Ateini pas šeimos gydytoją,kuri siunčia pas lor..Paspaudžia mygtuką ir pasiūlimas: nėra talonų ,bet galiu registruoti į Dainavos poliklyniką mėn pabaigoje ty už beveik 4 savaičių...100 PROCENTŲ DAINAVOS LIGONIAI REGISTROTI ŠILAINIUOSE...Sekantį kartą varai į Šančius pas lor...vis kitas ir kitas tos pačios srities daktaras..Iš kur bus kokybiška konsultacija ir gydimas NESAMPRATAUJANTYS REFORMATORIAI? o jeigu neturi mašinos ir nėra kam nuvežti?Važiuoji visomeniniu transportu pagal grafikus...skauda,esi senas, nėra kur atsisėsti ir niekas neužleidžia...važiuoji apie valandą....Reformatoriai be sąžinės ,steigdami turtingiesiams privačias gydimo įstaigas iš paprastų žmonių gaminate invalidus ir žudote ....

p.Saulius Tvirbutas

p.Saulius Tvirbutas portretas
--skydas....

Visokiu

Visokiu portretas
ir pacientu buna,o is pusiausvyros galima isvesti bet ka.

tomas

tomas portretas
mamyciukai puldineja taikius gydytojus?

As

As portretas
Ne visur,ne visi gydytojai tokie.Santarose buvau priemime del akies,tai palaukt reikejo,bet ziurejo labai rimtai,padejo!Zmoniu daug,gydytojai dirbo be atokvepio...

Mes norime tikėti

Mes norime tikėti portretas
Kad gydytojo, mokytojo, kunigo, policininko profesiją gali rinktis tik geri žmonės. Tai nustokite tuom tikėti - šias profesijas renkasi ir isterikai, ir tinginiai, ir atgrubnagiai, ir vagys, ir iškrypėliai, ir t.t....

Žinantis

Žinantis portretas
Parašysiu kiek kitaip, bet ne teisindamas medikės. Dažnai senoliai į poliklinikas ateina jau žinodami savo diagnozes, prisižiūrėję per tv vaistų reklamų. Ir gali tiems senoliams sakyti ką nori, jie ginčijasi, kad va jų liga būtent tokia, kaip pasakė per tv reklamą ir kad dabar reikia va tokių vaistų arba tokia liga. Ir patikėkite, dažnai tokie pacientai išveda iš kantrybės. Būtų mano valia, uždrausčiau vaistų reklamas per tv, kaip uždraudė alkoholio.

ALGIS

ALGIS portretas
Gali pagalvoti kad Kauno universitetinėje ligoninėje/KLINIKOSE/ dirba ŠUNDAKTARIAI , juos ''covidas'' taip išlepino , kad dabar jie sėdi užsirakinę ir į nieką nekreipia dėmesio .

Tiesiog verslas

Tiesiog verslas portretas
Lietuvoj medicinos sritis nučiuožusi iki dugno ir toliau čiuožia ten pat. Tai supranta kiekvienas, kam, deja, teko ar tenka su tuo susidurti. Išskyrus seimūnus, kuriems svarbiausia-tik kovos dėl kėdžių ir įtakos. Deja. O LT "gydyti" žmones yra likę tik tie, kurie dar nespėjo išvažiuoti ar jau nebespės išvažiuoti. Na, ir dar tie, kuriems ir čia gerai. Nes jie neblogi verslininkai baltais chalatais ir ligoniai jiems rūpi mažiausiai. Iš kai kurių komentarų- apie lepūnėles, gydykitės patys ar pan. tai akivaizdžiai matosi. Nuoširdžiai užjaučiu ir palaikau visus, kurie patyrė tokių "gydytojų" abejingumą,užgauliojimus, nugydymą ar tapo jų verslo aukomis. Nes kai skauda, juk gali atiduoti bet ką.

Asta

Asta portretas
Tik dabar sužinojote , pastoviai taip yra, baigti mokslai tai nereiškia , kad bus geras , atjaučiantis medikas . Sakysit jų mažos algos? Tikrai nemažos

hkk

hkk portretas
cia visi taip jokio ciupinejimo net neziuri nei luzzi nei i zaizda tik siuncia pas kitus

As

As portretas
Tokius medikus varyt picų vežiot.

Anonimas

Anonimas portretas
sistema prie to priveda. Kai gydytojas neturi laiko net žvilgtelėti į ligonį, o turi sulindęs į kompiuterio ekraną visokias ten formas pildyti, kai svarbiausia ne žmogus, o tvarkingai surašyti popieriai. Tada ir gydytojai iš dvasinės pusiausvyros išeina.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių