Quantcast

Kauniečiai apsinuodijo kebabinės maistu: atvykę inspektoriai nedelsiant sustabdė jos veiklą

  • Teksto dydis:

Kaune po gyventojų skundų dėl apsinuodijimo kebabinės maistu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai joje nustatė šiurkščių pažeidimų, laikinai sustabdyta kebabinės veikla.

Kaip trečiadienį informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), inspektoriai neplaninį patikrinimą kebabinėje „Gortana“ atliko gavę dviejų asmenų skundus bei nustatė šiurkščių maisto saugos ir higienos pažeidimų.

VMVT teigia, kad kebabinėje nebuvo savikontrolės dokumentai, tad padaryta išvada, jog įmonėje jos buvo nesilaikoma, neužtikrintas atsekamumas, neišsaugotos ženklinimo etiketės, neženklintos įvairios talpos, nepateikti jų gavimo dokumentai.

Tarnyba teigia, kad patalpos neatitiko švaros reikalavimų, taip pat konstatuota kryžminės taršos galimybė: šviežios daržovės laikytos darbuotojų persirengimo patalpoje kartu su valymo inventoriumi, depozito buteliais, miltai laikyti po nuotekų vamzdynu, talpos buvo nešvarios, lentynose laikomi pašaliniai daiktai, ventiliacijos sistemos grotelėse prisikaupę nešvarumų, darbuotojų persirengimui skirtoje patalpoje taip pat netvarkinga, nešvarūs šaldymo įrenginiai.

VMVT nuotr.

Tikrinimo metu buvo paimti valstybiniai mėginiai, jie tiriami Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo rizikos institute. VMVT nurodo, kad kol kas gauti tik geriamojo vandens rezultatai, jie atitinka teisės aktų reikalavimus.

„Tyrimas yra tęsiamas, įstaigos veikla laikinai sustabdyta. Baigus tyrimą bus sprendžiamas klausimas dėl administracinės atsakomybės taikymo“, – nurodo tarnyba.NAUJAUSI KOMENTARAI

diedukas

diedukas portretas
Gera kiaulė nuo visko tunka !

Manau kad viskas gerai

Manau kad viskas gerai portretas
Tokia kebabinė dar yra ir Veiverių g., ima pinigus rankomis, o po to "kebabą" suvynioja. Pasakiau pastabą tai pažiūrėjo kaip į nenormalų, bet keisčiausia vietoje, tarp "skanautojų" rado užtarėjų Išvada: netikrinkit tų "šūdkebebinių", tegul jų vartotojai gerai patriedžia.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Cituoju normalu laikrasti kur raso info kas cia per buveine, Inspektoriai tikrino Kaune, Baltijos g. 52 C, adresu įsikūrusią kebabinę – šiuo adresu veikia populiari kebabinė „Baharat Kebab“.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių