Kaune vyks akcija „Augink gyvūną atsakingai“

Kovo 8 - 10 dienomis Šilainių ir Vilijampolės seniūnijose vyks akcija „Augink gyvūną atsakingai“.

Akcijos metu bus dalinamos Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklės. Neatsakingi gyvūnų augintojai bus drausminami, įspėjami, o įžūliausiems pažeidėjams taikomos administracinio poveikio priemonės. Akcijos tikslas - skatinti Kauno miesto gyventojų sąmoningumą, pilietiškumą bei sustiprinti Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklių laikymosi kontrolę.

Dėmesys bus kreipiamas į šiuos Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklių punktus:

Šunys viešose vietose vedžiojami su pavadėliu ir antsnukiu.

Turėti priemones vedžiojamų viešose vietose gyvūnų išmatoms surinkti.

Gyvūnui priteršus surinkti išmatas.

Visi laikomi šunys ir katės turi būti paženklinti ir užregistruoti, o gyvūno savininkas arba atsakingas asmuo pareigūno pareikalavimu privalo pateikti gyvūno registravimo ir vakcinavimo pažymėjimus.

Draudžiama vedžioti gyvūnus mokyklų, sveikatos priežiūros įstaigų, vaikų lopšelių-darželių teritorijose.

Draudžiama nemokėti privalomosios Kauno miesto savivaldybės tarybos nustatytos vietinės rinkliavos už gyvūnų registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose.

Akciją vykdo Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos tarnybos Sanitarijos inspekcija.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

pensininke

pensininke portretas
Baisu, kada suo tapo brangiau uz zmogaus sveikata...kur isvesti anukeli pasivaikscioti...aplink kruvos pridergta suneliu...isveda issitustinti po svetimais langais, i mokyklos stadiona, kur vaikai begioja...visi saligatviai nukloti suneliu ismatomis. Kas juos surankios??? zalios vejos nuklotos sunu ismatomis. pastatyti po budetoja??? kas suziures ar visi suneliai registruoti, paskiepyti, au antsnukiais? Nepastatys niekas sargo suneliu seimininkams, tai ka daryti??? Kas stoves ir fiksuos, ar tai niekam visai nesvarbu, dzin, ne prie mano langu tersia...

Rasytės g. gyventojas

Rasytės g. gyventojas portretas
Gyvenam gatvės gale.Mačiau vieną tokią akcija.Eina žmogelis pensininkas su tokiu pat šuneliu,su pavadėliu,bet be antsnukio.Pravažiuoja mašina su tikrintojais ir net su policininke.Sustabdo žmogelį,surašo baudą ir nuvažiuoja.Tai buvo vidury dienos,kada šunelius išveda tik pensininkai.Rasytės gatvėje už stovinčių namų,yra pasivaikščiojimo takai.Ten anksti ryte, arba vakare,vedžiojami tokie šunys,kad net gali naktį prisisapnuoti.Be antsnukių ir be pavadėlių.Visur mėtosi šunų išmatos ir sniegas išrašytas geltonai.Bet čia jug galima taip elgtis,nes tikrintojai dirba darbo valandomis,o ne tada kai būna pats šunų išvedimas.O be to tai patogiausia gaudyti pažeidėjus važiuojant mašina.Mūsų name yra 10 šunų,bet abejoju ar jie registruoti.Viename bute yra net du.Labai nemalonu klausytis jų skalijimo ar kaukimo,kada šeimininkai išeina įdarbus.Taigi Jūsų akcija nubaus tik 'dvarniukų' šeimininkus,pensininkus, su tokiais pat senais šuneliais.

šunų myletojas

šunų myletojas portretas
geriau pirmu darbu užsiimtu miesto duobemis ,tai butu tikra gera akcija , visur jau ratlankių pilna , o dar savivaldybe už nerupestingumą kiek žinoma turi apmoketi a/m sugadinimus - o sumos matomai nemažos , kodel pagal taisykles nera irengtų spec vietų šunų vedžiojimui , aptverimų ir kita - gal pradekite nuo saves , o ne nuo labiausiai pažeidžiamiausiu dalykų
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių